View Single Post
  #3  
Παλιό 13-09-2012, 19:08
mpoyfetzis Ο/Η mpoyfetzis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jun 2012
Περιοχή: Τρικαλα
Μoto: Υπο σκέψη - Προς το παρόν scooter
Μηνύματα: 31
Προεπιλογή Απάντηση: Τρίκαλα Θεσσαλίας - Μοσχόφυτο (21-23/08/2012)

Μιας και οι μαγειρικές μας ικανότητες ειναι μηδαμινες περιοριζονται σε ψητα της ωρας αντε καμια σαλάτα καμια φετα ψητή.τα πάντα παιζουν τον ρόλο τους ακόμα κι αν δεν ταιριάζουν.
Ένα ραδιάκι μας κρατουσε παρέα τρεις σταθμους εκανε και κατι συνδυασμους.Εκει που εψηνες σουβλάκια να ακους Ρουβα φυσαω μπαλόνια ε ρε γλέντια



Aκολουθουν φωτο και ενα βιντεακι με την φωτιά να εχει φτασει το εναμιση μετρο το παράκανα.Συγνωμη για τα Γαλλικά που ακούγονται



Ακόμα και τα πριόνια μπήκαν στη μαχη παιζοντας τον ρολο τους να ανακατευουν την φωτιά.Το κοτόπουλο εγινε λουκουμάκι μην ανησυχειτε μην το βλέπετε ετσι



Κάπου εκει ανακατευτηκε λιγο με το ψησιμο και ο ξάδερφος Ηλίας περισσότερο για να βγαλει καμια φωτογραφία





Για τελος μπυριτσα Kaizer και αγιος ο θεός.Σκοτάδι απόλυτη ησυχία και κάπου καπου να περνάει και καμια βερβερα σκιουρος ολκής που δεν αφηνει κανέναν καρπό των δεντρο να ωριμάσει.Αιλουρος σε χρόνο μισου λεπτου διανυει 500 μέτρα πανω στα καλωδια.Κάπου την εχω την φωτογραφία αλλά που να την βρω
Χωριό χωρίς ποτάμι δεν εννοειται.Αν και οι πληροφοριες για την υπαρξη αρκουδας στα ριζά του χωριού καπου με ειχε χαλάσει η για να λεω και την αλήθεια με ειχε φοβισει.Χωριό χωρις ...εφοδο στο ποτάμι ειδικά άνοιξη ισον φαγητο χωρις αλάτι.

Την άλλη μερα αναμέναμε ενισχυσεις στο γκρουπ με τον ξάδερφο Αποστολη ειμαστε μεγαλο σοι λεμε.24 πρωτα ξαδερφια και ολα αγαπημενα..

Την αλλη μερα ημερα δευτερη φραπεδια στο σπιτι και βουρ για ποτάμι.Πιστεψα στην καρδιά μου στο θελω μου και στις συμβουλές κτηνοτροφων που ειναι καθε μερα στο βουνό.

Η πρωτη εικόνα αυτου που θα συναντουσαμε.



Μιας και το νερο εχει καλη ροη μιλαμε το πιο κρυο μπανιο ας το πουμε μπανιο που εχω κανει.Απο πιτσιρικάς ειχα να μπω εκει μεσα.Αντε να παιζε κανενα νεροφιδο αλλα πεντακαθαρο



Εχουμε κι αλλα αλλα .......




Reply With Quote