View Single Post
  #17  
Παλιό 11-11-2013, 18:08
f1shf1nder33 Ο/Η f1shf1nder33 βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2011
Περιοχή: Μαρουσι
Μoto: R1150GS
Μηνύματα: 794
Προεπιλογή Απάντηση: Καλωσόρισμα!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από ortho Εμφάνιση μηνυμάτων
Είμαστε παιδιά για στέκι
Περάστε κόσμε!

Sent from my LG-E610v using Tapatalk
Γεια σου γιατρέ μου,για περάστε,για περάστε!!!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από yannis Εμφάνιση μηνυμάτων


Μόνο μην αρχίσετε και γράφετε εδώ μέσα για λαδόξυδα και λασπολάστιχα και το κάνετε σαν τα μούτρα σας κι αυτό... ρεμάλια!!!!
Γεια σου Γιάννη θαλασσόλυκε!!!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από GeorgeP Εμφάνιση μηνυμάτων
Εγω θα πω τι λαλακια μου κι ας πεσει κατω........
Σωστα επραξαν οι αντμιν με την καινουρια αυτη ενοτητα μονον που υστερει απο ολες τις υπολοιπες.......διοτι δεν παιζει ισαξια με τις αλλες!!
Ο χρηστης πρεπει να μπει απο το κεντρικο μενου αποκλειστικα κι αν κανει το λαθος και το ξεχασει πατωντας ''νεα μηνυματα'' ¨η ''νεες δημοσιευσεις'' δεν βλεπει καν την ενοτητα αυτη.....σαν να μην υπαρχει. Ετσι οι παλιοι πρεπει να ''θυμουνται'' και οι καινουριοι να την ανακαλυψουν και μετα και να την ''θυμουνται''.
Καλο θα ηταν πατωντας μια απο τις παραπανω ενοτητες να υπαρχει στην θεση του ονοματος του νηματος κατι σαν ''νεες δημοσιευσεις στην ενοτητα ταδε''......οχι το καθε νημα της ενοτητας αυτης ξεχωριστα οπως γινοτανε αλλα μια ειδοποιηση στα ''νεα μηνυματα'' ¨η ''νεες δημοσιευσεις'' οτι υπαρχει νεο υλικο στην ενοτητα ''πολιτικη επικαιροτητα...''
Ετσι ο χρηστης θα ενημερωνοταν για την υπαρξη πολιτικου περιεχομενου και δεν θα το περναγε στο ντουκου.....

υπάρχει βεβαια το τρειλερ ψηλα στην καθε σελιδα του φορουμ αλλα ειναι αρκετο? Θα δειξει.......

Ο υπαρχον τροπος ειναι σαν δυο διαφορετικα φορα στο ιδιο φορουμ......το ενα λειτουργει ανεξαρτητα απο το αλλο.......το ενα ειναι κρυμενο το αλλο φανερο σε ολα......γιατι?

αποψη μου........
Εσύ μην λες λαλακίες!!!
Ρε μπας και ήσουν ΜΑΤατζής στην προηγούμενη ζωή σου!!!???
Συμφωνώ με το σκεπτικό.
Reply With Quote