View Single Post
  #40  
Παλιό 23-07-2013, 17:10
GeorgeP Ο/Η GeorgeP βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: VARADERO MK3
Μηνύματα: 6,530
Προεπιλογή Απάντηση: Στα 300 € το προστημο για ελευθερο...

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από diomiles Εμφάνιση μηνυμάτων
Σου απαντω εγω φίλε μου..

Δεν εχω ενοχληθεί ποτέ απο ελέυθερους κατασκηνωτές.Σε οργανωμένο που ευτυχώς άντε να έχω παει καμια δεκαρια φορές εχω ενοχληθεί σε όλες.

..............................................................................................
Ολοι μηδενός εξαιρουμένου αποζητούν την ησυχία τους χωρίς βαβούρες και προκλήσεις.

Πραγματικά εντυπωσιάζομαι όταν διαβάζω αυτό το περί ¨ελειψης παιδίας των ελέυθερων κατασκηνωτών "


Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από diomiles Εμφάνιση μηνυμάτων
Εγω δεν παιζω με τις λέξεις....

Για μένα στον ελέυθερο κατασκηνωτή δώσε ότι ορισμό σου αρέσει .Θες κάμπερ θες σκηνιτης οπως θες μπορείς να τον πείς.

Σου είπα υπάρχουν αμέτρητες παραλίες στην χώρα μας που γεμίζουν με ανθρώπους που τους αρέσει να ζουν ελέυθερα χωρίς τους περιορισμούς του οργανωμένου καμπινγκ .

............................................................................................

Παραδείγματα μπορω να σου φέρω άπειρα με παραλίες της πατρίδας μας που επικρατεί η τάξη και η καθαριότητα εδω και πάρα πολλά χρόνια.
Ουτε εγω παιζω με τις λεξεις και ξαναλεω αλλο ''καμπερ'' κι αλλο ''σκηνιτης''.................αν θες το καταλαβαινεις αν οχι.........κανενα προβλημα και παλι.
Reply With Quote