View Single Post
  #1  
Παλιό 08-10-2013, 13:39
asotosios Ο/Η asotosios βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2011
Περιοχή: Μεταμόρφωση
Μoto: MOTO GUZZI BREVA 1100 ABS 2007
Μηνύματα: 3,009
Προεπιλογή Γιατι για την ΧΑ και οχι και για τους αλλους...

Οι αποψεις μου για τους Φασιστες ειναι ξεκαθαρες...
ειμαι εναντια τους και σε καθε μορφη φασισμου...
και επιτελους δειχνει οτι θα πανε εκει που τους αξιζει...και ισως και ακομα πιο βαθυα...
Με την ευχη μου λοιπον ολοι οι φασιστες οπου και αν ανηκουν να εξαφανιστουν απο την κοινωνια...ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ...!!!

δεν μπορω να μην αναρωτιεμαι και να εκνευριζομαι καθε φορα που βλεπω οτι ανοιγονται λογαριασμοι Το ΣΔΟΕ ανοίγει τους λογαριασμούς της ΧΑ και των βουλευτών της αστραπιαια (ως οφειλαν)...να γινονται διασταυρωσεις σε συνομιλιες, φωτογραφιες, περιστατικα, λογαριασμους και και και τοσα καλα και προπαντως γρηγορα...

ΤΟΣΑ χρονια...ή και ακομα και τωρα...αυτο που λεμε δικαιοσυνη ΔΕΝ μπορουσε να κανει και για τους ολους τους αλλους το ιδιο...και να δουμε επιτελους τους υπευθυνους ολης αυτης της καταστασης...να πανε και αυτοι εκει που τους αξιζει...???

Γινεται δλδ να μας πετανε τα 20χρονια (και καλα 20 γιατι πανω απο 2-3 δεν το βλεπω να κανει ουτε αυτος ουτε το ασκερι του) του Τζοχατζο αλλα οι λοιποι Υπ Εθ.Αμ να την βγαζουν λαδι...???

Γινεται τοσα σκανδαλα να μενουν ατιμωρητα...παρα μονο το θεμα της ΧΑ να προχωραει ως οφειλε...???

Στο κατω κατω...μεγαλο μεριδιο ευθυνης για τα μεγαλα ποσοστα της ΧΑ εχουν οι πλεον εθνοσωτηρες μας...αυτους ποιος θα τους δικασει...???

Ειναι αραγε το μονο κομμα που θα εχει (σιγουρα εχει) κρυφους φραγκοδωτες...???
Ειναι οι μονοι που ξεπλενανε χρημα...???
Εδω υπαρχουν επισημες αποδοχες οτι ναι μετεφερα χρηματα στα ταμεια του Χ κομματος και τιποτα δεν εγινε...!!!


Ειμαι ο μονος αραγε που αναρωτιεται...???

Last edited by asotosios; 08-10-2013 at 13:42.
Reply With Quote