View Single Post
  #6  
Παλιό 26-12-2013, 23:48
el_dem Ο/Η el_dem βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Apr 2013
Περιοχή: Αθήνα
Μoto: F700GS
Μηνύματα: 37
Προεπιλογή Απάντηση: Γνώμες για MP3

Το είχα εγω για 40.000χλμ. Το αγόρασα το 2010 καινούριο. Έκδοση lt με δίπλωμα ιχ αυτοκινητου.
Εξαιρετική προστασία απο κρύο και βροχή. Σταματώντας στο φανάρι κλειδωνεις με ειδικό κουμπί και μένει στη στάση που είχε πριν κλειδώσει. Θέλει λίγη εξοικείωση με το σύστημα αλλα μαθαίνεται.
Μοτέρ σκυλί (250αρι) ικανοποιητικές επιδόσεις για εντός πόλης. Κατανάλωση 4.2 μικτή με ελαφρύ χέρι. Δερβις ακριβά αν τα κανείς στο δίκτυο. Ίμαντα θέλει κάθε 10 χιλ. Χλμ. Εγω το κρατούσα άνετα 15-17χιλ. Τα έκανα όλα μόνος μου με γνήσια ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ. Δε με πρόδωσε ποτε παρότι ήμουν νέος οδηγός. Δε μου έβγαλε ποτε κανένα πρόβλημα στα 40.000χλμ σε 3 χρονια.
Το χρησιμοποιούσα καθημερινά βρέξει χιονίσει με κουστούμι και έφταναν γραφειο ατσαλάκωτος.
Είναι ενα πολυ καλο εργαλείο πόλης που ΚΑΤ εμε δεν το φθάνει κανένα δίτροχο σκούτερ.
Πλέον μπορείς να βρεις αρκετά μεταχειρισμένα σε καλη κατάσταση. Το δικό μου το έβαλα αγγελία και σε 4 μέρες είχε πουληθεί σε ιδιώτη. Πρόσεχε μην αγορασες rl. Μόνο lt. Το rl δεν είναι εμπορικό. Μπες και στο www.3kyklo.gr για περισσότερα Ινφο.
Reply With Quote