View Single Post
  #156  
Παλιό 15-02-2011, 15:04
Ταξιδευτης Ο/Η Ταξιδευτης βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2011
Περιοχή: Αττική
Μoto: Honda VFR750 RC36 II
Μηνύματα: 697
Προεπιλογή Απάντηση: "ΙΡΑΝ …λοξοδρομώντας με 4 γαλαζοελικόφρονες"

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Uriah Heep Εμφάνιση μηνυμάτων
Επι τέλους,
.
.
...άρχισε η αυτοεκτίμησή μου ν΄ανεβαίνει!
Δηλαδη εγω τωρα που ηθελα να πω οτι εισαι απο τα καλυτερα παιδια που ειχα την χαρα να γνωρισω πανω σε 2 ροδες τι να κανω τωρα;

Παλιοτομαρο Βασιλη, πρωτη μουρη των ταξιδιωτικων γκλαμουροπεριπετειων σου βγαζω το καπελο ρε και λεγε οτι θες! Διαβαζοντας το "αντι"ταξιδιωτικο σου ηταν σαν να το εγραφα εγω κατα καιρους!
Γουσταρουμε τη διαδρομη και οχι τον προορισμο, αγαπαμε το μοναχικό ταξίδι, διψάμε για τα αναπαντεχα καθε λογης που βαζουν τη νοστιμια σε στεγνους προγραμματισμους, βγαζουμε καντηλες με καθε λογης στυλιζαρισματα και "χλιδες"... Δεν ηταν τυχαιο που τα "χνωτα και οι σκιες" μας ταιριαξαν απο την πρωτη στιγμη ρε φιλε (και ας μου ριχνεις καμια 10αρια κεφαλια ατιμε ψηλεα!).

Παιδια, εχω την χαρα να εχω πιει και μερικα ποτηρακια κρασι με τον αδερφο Βασιλη και σας λεω οτι ανθρωποι αυτου του χαρακτηρα, της καλλιεργειας, της ευγενειας και βαθυτατου χιουμορ σπανιζουν!

Βασιλη μου να εισαι καλα να ταξιδευεις με την Βασιλισσα σου παντα και να μας χαριζεις την ανεπαναληπτη καυστικη πενα σου!

ΥΓ. Στο συγκεκριμένο ταξίδι σκεφτόμουν σοβαρά να έρθω και γω αλλά ο Θωμάς είχε τις αντιρήσεις του σκεπτόμενος οτι η μηχανή (Aprilia Pegaso) που είχα τότε δεν θα τα κατάφερνε. Δεν ήθελα να τον κακοκαρδίσω και δεν επέμεινα αλλα διαβάζοντας τα παραπάνω δεν θα είχα κανένα πρόβλημα τελικά... Ουδεν κακο αμιγες καλου: έτσι και αλλιώς θα ήμασταν πολλοί για τα γούστα μου...
Reply With Quote