View Single Post
  #262  
Παλιό 15-11-2010, 14:43
CPretenteriS Ο/Η CPretenteriS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2010
Περιοχή: Spata
Μoto: BMW R1200GS (mod. 2010)
Μηνύματα: 19,474
Προεπιλογή Απάντηση: Ομαδική αγορά προστατευτικού φτερού πίσω τροχού για GS 1200

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από vpentza Εμφάνιση μηνυμάτων
δεν θα ανεχόμουν παιδικές ασθένειες σε αξεσσουάρ που δεν είναι διακοσμητικό αλλά ενεργό μέλος της κύλισης της μοτό...
δεν το αγόρασα αν και με ενθουσιάζει επειδή είναι Ελληνική κατασκευή αλλά και όμορφο στα μάτια μου...
δεν είμαι ιδιαίτερα ευτυχής για το τρόπο που σκέφτομαι, αλλά πάντα πάει το μυαλό μου πρώτα στο "κακό" και μετά στο "καλό"........
Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από vpentza Εμφάνιση μηνυμάτων
να τα μας.....
κι άλλος με θέλει για πελάτη του...πρώτα ο gsmaniac , και τώρα ο Ντινόπουλος.....
Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από vpentza Εμφάνιση μηνυμάτων
θα κινδυνέψω να παρεξηγηθώ εάν μεταφέρω όλες τις σκέψεις μου εδώ, και μετά δεν θα με πιστεύει κανείς όταν λέω ότι έτσι κι αλλιώς υποστηρίζω τον κατασκευαστή....
δεν λιδορώ τον κατασκευαστή αλλά έχω ενστάσεις στο τρόπο διαχείρισης της "ανάκλησης" του αξεσσουάρ....
προτιμώ να μην επεκταθώ χωρίς να προσκληθώ να το κάνω, δεν τον ξέρω τον άνθρωπο, κρίμα είναι να παρεξηγήσει την παρέμβασή μου...να με πιστέψετε, είναι απόλυτα καλοπροαίρετη.....
Βασίλη, είμαι από τους πρώτους που αγχώθηκαν για το θέμα ασφαλείας... λόγω των πολλών χιλιομέτρων που κάνω (εντός και εκτός Αττικής) !!

Εφόσον ο κατασκευαστής με διαβεβαίωσε ότι δεν τίθεται θέμα ασφαλείας... απλώς περιμένω τη βελτίωση του φτερού... και That's ALL !!!