GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Μοτοσυκλέτα > Γενικά - Μοτοσυκλέτα

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
 
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
Prev Previous Post   Next Post Next
  #1  
Παλιό 19-08-2011, 17:52
tsoapo Ο/Η tsoapo βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Nov 2010
Περιοχή: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Μoto: F 800 GS
Μηνύματα: 134
Προεπιλογή F 800 GS ΠΡΟΒΛΗΜΑ!!!

Δεν είναι δυνατόν αυτό που έπαθα ΠΑΛΙ!!! Την δευτέρα και ενώ βρισκόμουνα στην καβάλα και πάλι, και ενώ είμουνα πλαγιασμένος σε μια στροφή, ακούω ένα ανατριχιαστικό ΚΡΑΤΣ και η μηχανή αρχισε να μου κουνάει επικίνδυνα!!! Σταματώντας άμεσα στην άκρη του δρόμου, χωρίς την βοήθεια μηχανικού, κατάλαβα ότι το πρόβλημα ήταν το ρουλεμάν του πίσω τροχού! Η συνέχεια τις ιστορίας μου ήταν πολύ γνωστή!!! Γκρίνια απο την κοπέλα μου γιατί δεν δίνω το ####μήχανο που μας έχει αφήσει 3φορές, τηλέφωνο στο mobile care, και αγορά εισητηρίων κτελ για θεσσαλονίκη όλα με την σειρά που τα έγραψα για να είστε ενημερωμένοι όσοι έρθετε σε αυτή την κατάσταση!!! Το καλό στην όλη υπόθεση ήταν ότι η μηχανή μας άφησε μπροστά σε παραλία οπότε όση ώρα περίμενα την οδική βοήθεια εγώ έκανα τις βουτιές μου! Σήμερα παρέλαβα την μοτοσυκλέτα μου από τον Τρικαλιώτη (εξουσιοδοτημένο συνεργείο θεσσαλονίκης) και πλήρωσα για ρουλεμάν αποστάτες και συνεμπλόκ 227ευρώ!!! ΚΑΛΟ; Τελικώς απολογισμός μέσα σε 1,5μήνες είναι:3φορές να με αφήσει στον δρόμο, αφάνταστη ταλαιπωρία, αφάνταστη γκρίνια, και κόστος 1500ευρώ!!!!!! Δυστυχώς το κακό τρίτοσε οπότε η μηχανή που αγάπησα θα πάει πρός πώληση!!! Δεν θέλω να δώ σχόλια ότι είμαι γρουσούζης γιατί στο παρελθόν είχα ένα V-STROM 1000 και στα 6 χρόνια συμβίωσης μαζί του δεν με άφησε ούτε 1 φορά! Και το χειρότερο απο όλα είναι ότι μετά το GS δεν ξέρω τι μηχανή να πάρω. Μη μου πει κάποιος για το 1200 γιατί δεν πρόκειται να ξαναγυρίσω στην BMW! ΑΥΤΑ!!!!!
Reply With Quote
 


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 19:51.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!