GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Μοτοσυκλέτα > Γενικά - Μοτοσυκλέτα

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιό 09-06-2010, 19:17
dagpa Ο/Η dagpa βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Apr 2010
Περιοχή: ATH
Μoto: 1200gs
Μηνύματα: 36
Προεπιλογή Απάντηση: Σκέφτομαι για το F 800 Gs - Τί λέτε ;;;

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από nibo Εμφάνιση μηνυμάτων
Φιλαρακο το 800 ειναι τελειο

Αλλα πριν ανοιξεις νεο θεμα κανε ενα κοπο να δεις και τα υπολοιπα θεματα.
Υπηρχε ακριβως το ιδιο θεμα με τιτλο F 800 GS

Ναι αλλά ο καθένας έχει τις δικές του απορίες
Reply With Quote
  #12  
Παλιό 09-06-2010, 20:23
nibo Ο/Η nibo βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2010
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: BMW 800GS
Μηνύματα: 408
Προεπιλογή Απάντηση: Σκέφτομαι για το F 800 Gs - Τί λέτε ;;;

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από dagpa Εμφάνιση μηνυμάτων
Ναι αλλά ο καθένας έχει τις δικές του απορίες

Ποιες δικες του αποριες?
Την ιδια απορια ειχαν. Το παλικαρι σε αυτο εδω το θεμα, ρωταει ακριβως το ιδιο πραγμα: 'Θελω την γνωμη σας για το F 800 GS'. με τον αλλα φιλο που ποσταρε την ιδια ακριβως ερωτηση μολις 2 μερες πριν, με θεμα 'F 800 GS'. Διαβασε λιγο καλυτερα.
Και το ιδιο το παλικαρι που εκανε αυτο το θεμα, ηταν πολυ σωστος και ειπε μετα, οτι ναι βρηκα πολλα πραγματα μεσα στο φορουμ για το 800 ευχαριστω. Εσυ τι εισαι, δικηγορος του?
Δεν γινετε φιλε μου σε ενα φορουμ να ανοιγουμε 100 θεματα με το ιδιο αντικειμενο. Γιατι το καθε μελος που θελει να μαθει π.χ. για το 800GS θα χαθει. Kαι εδω δεν ειμαστε αποκλειστικα για να λυσουμε μονο τις δικες σου αποριες η καποιου μεμωνομενα, θα γινει και αυτο, αλλα μεσα απο αυτο θα καλυφθουν και οι αποριες πολυ περισοτερων που απλα διαβαζουν ενα θεμα. Και οι αποψεις που αφορουν το ιδιο ακριβως πραγμα, για ευκολια ολων πρεπει να ειναι μαζεμενες. Σκεψου τι θα γινοτανε αν π.χ. 50 ατομα, που θελουν τωρα να παρουν π.χ. το 800 να ανοιγανε ολοι ταυτοχρονα απο ενα θεμα 'πειτε μου την γνωμη σα για το 800'. Αλλα μαλλον δεν εχεις εμπειρια απο φορουμ, γιατι δεν γνωριζεις οτι στα περισσοτερα φορουμ δεν επιτρεπετε να ανοιγονται πληθωρα θεματων με το ιδιο ακριβως περιεχομενο. Και οταν γινεται αυτο παραπεμπονται σε προηγουμενο θεμα αμεσως μολις το αντιληφθουν οι admin.

Last edited by nibo; 09-06-2010 at 20:52.
Reply With Quote
  #13  
Παλιό 10-06-2010, 01:51
dagpa Ο/Η dagpa βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Apr 2010
Περιοχή: ATH
Μoto: 1200gs
Μηνύματα: 36
Προεπιλογή Απάντηση: Σκέφτομαι για το F 800 Gs - Τί λέτε ;;;

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από nibo Εμφάνιση μηνυμάτων
Ποιες δικες του αποριες?
Την ιδια απορια ειχαν. Το παλικαρι σε αυτο εδω το θεμα, ρωταει ακριβως το ιδιο πραγμα: 'Θελω την γνωμη σας για το F 800 GS'. με τον αλλα φιλο που ποσταρε την ιδια ακριβως ερωτηση μολις 2 μερες πριν, με θεμα 'F 800 GS'. Διαβασε λιγο καλυτερα.
Και το ιδιο το παλικαρι που εκανε αυτο το θεμα, ηταν πολυ σωστος και ειπε μετα, οτι ναι βρηκα πολλα πραγματα μεσα στο φορουμ για το 800 ευχαριστω. Εσυ τι εισαι, δικηγορος του?
Δεν γινετε φιλε μου σε ενα φορουμ να ανοιγουμε 100 θεματα με το ιδιο αντικειμενο. Γιατι το καθε μελος που θελει να μαθει π.χ. για το 800GS θα χαθει. Kαι εδω δεν ειμαστε αποκλειστικα για να λυσουμε μονο τις δικες σου αποριες η καποιου μεμωνομενα, θα γινει και αυτο, αλλα μεσα απο αυτο θα καλυφθουν και οι αποριες πολυ περισοτερων που απλα διαβαζουν ενα θεμα. Και οι αποψεις που αφορουν το ιδιο ακριβως πραγμα, για ευκολια ολων πρεπει να ειναι μαζεμενες. Σκεψου τι θα γινοτανε αν π.χ. 50 ατομα, που θελουν τωρα να παρουν π.χ. το 800 να ανοιγανε ολοι ταυτοχρονα απο ενα θεμα 'πειτε μου την γνωμη σα για το 800'. Αλλα μαλλον δεν εχεις εμπειρια απο φορουμ, γιατι δεν γνωριζεις οτι στα περισσοτερα φορουμ δεν επιτρεπετε να ανοιγονται πληθωρα θεματων με το ιδιο ακριβως περιεχομενο. Και οταν γινεται αυτο παραπεμπονται σε προηγουμενο θεμα αμεσως μολις το αντιληφθουν οι admin.

Καλά ρε φίλε χαλαρωσε.Δεν είμαι δικηγόρος του, αλλά ΟΚ, δεν το είδε ο άνθρωπος και ξαναρώτησε.Δεν είναι και έγκλημα.
Reply With Quote
  #14  
Παλιό 10-06-2010, 07:26
syan Ο/Η syan βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: Αθήνα
Μoto: R12RT
Μηνύματα: 7,143
Προεπιλογή Απάντηση: Σκέφτομαι για το F 800 Gs - Τί λέτε ;;;

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από potis Εμφάνιση μηνυμάτων
λοιπον,θελω την γνωμη σας σε κατι....
το gs 800 f κοιταω εντονα....μου αρεσει παρα πολυ εμφανισιακα!!
εχετε να με συμβουλευσετε κατι γι αυτο?
συγκεκριμενα το μαυρο-πορτοκαλι....
Αγαπητέ potis απο τα παιδιά που το έχουνε οι κριτικές είναι πολύ καλές..ένα μικρό παράπονο για σκληρή σέλλα (σε πολύωρα ταξιδάκια) μόνον που διορθώνεται εύκολα..Καλές αγορές και όμορφα χιλιόμετρα !
Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από nibo Εμφάνιση μηνυμάτων
Ποιες δικες του αποριες?
Την ιδια απορια ειχαν. Το παλικαρι σε αυτο εδω το θεμα, ρωταει ακριβως το ιδιο πραγμα: 'Θελω την γνωμη σας για το F 800 GS'. με τον αλλα φιλο που ποσταρε την ιδια ακριβως ερωτηση μολις 2 μερες πριν, με θεμα 'F 800 GS'. Διαβασε λιγο καλυτερα.
Και το ιδιο το παλικαρι που εκανε αυτο το θεμα, ηταν πολυ σωστος και ειπε μετα, οτι ναι βρηκα πολλα πραγματα μεσα στο φορουμ για το 800 ευχαριστω. Εσυ τι εισαι, δικηγορος του?
Δεν γινετε φιλε μου σε ενα φορουμ να ανοιγουμε 100 θεματα με το ιδιο αντικειμενο. Γιατι το καθε μελος που θελει να μαθει π.χ. για το 800GS θα χαθει. Kαι εδω δεν ειμαστε αποκλειστικα για να λυσουμε μονο τις δικες σου αποριες η καποιου μεμωνομενα, θα γινει και αυτο, αλλα μεσα απο αυτο θα καλυφθουν και οι αποριες πολυ περισοτερων που απλα διαβαζουν ενα θεμα. Και οι αποψεις που αφορουν το ιδιο ακριβως πραγμα, για ευκολια ολων πρεπει να ειναι μαζεμενες. Σκεψου τι θα γινοτανε αν π.χ. 50 ατομα, που θελουν τωρα να παρουν π.χ. το 800 να ανοιγανε ολοι ταυτοχρονα απο ενα θεμα 'πειτε μου την γνωμη σα για το 800'. Αλλα μαλλον δεν εχεις εμπειρια απο φορουμ, γιατι δεν γνωριζεις οτι στα περισσοτερα φορουμ δεν επιτρεπετε να ανοιγονται πληθωρα θεματων με το ιδιο ακριβως περιεχομενο. Και οταν γινεται αυτο παραπεμπονται σε προηγουμενο θεμα αμεσως μολις το αντιληφθουν οι admin.
Αγαπητέ Νίκο αυτά που θέλεις να πείς σίγουρα έχουν την σημασία τους, τα εκφράζεις όμως λίγο απότομα και δεν θάλεγα οτι είναι ο καλύτερος τρόπος για απαντήσεις ειδικότερα σε μέλη που μας πρωτογνωρίζουν...Take it easy man !!
Reply With Quote
  #15  
Παλιό 10-06-2010, 09:55
potis Ο/Η potis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jun 2010
Περιοχή: pallini
Μηνύματα: 35
Προεπιλογή Απάντηση: Σκέφτομαι για το F 800 Gs - Τί λέτε ;;;

peace!!!
εγω μια ερωτηση εκανα κυριοι!!
οκ,ευχαριστω για τις απαντησεις και συγνωμη αν σας κουρασα...
Reply With Quote
  #16  
Παλιό 10-06-2010, 11:50
nibo Ο/Η nibo βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2010
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: BMW 800GS
Μηνύματα: 408
Προεπιλογή Απάντηση: Σκέφτομαι για το F 800 Gs - Τί λέτε ;;;

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από syan Εμφάνιση μηνυμάτων
Αγαπητέ potis απο τα παιδιά που το έχουνε οι κριτικές είναι πολύ καλές..ένα μικρό παράπονο για σκληρή σέλλα (σε πολύωρα ταξιδάκια) μόνον που διορθώνεται εύκολα..Καλές αγορές και όμορφα χιλιόμετρα !

Αγαπητέ Νίκο αυτά που θέλεις να πείς σίγουρα έχουν την σημασία τους, τα εκφράζεις όμως λίγο απότομα και δεν θάλεγα οτι είναι ο καλύτερος τρόπος για απαντήσεις ειδικότερα σε μέλη που μας πρωτογνωρίζουν...Take it easy man !!

Αγαπητε Στρατο στο κειμενο μου που εκανες quote δεν απευθυνομαι στο νεο μελος τον potis που μας πρωτογνωριζει, και που ξεκινησε αυτο το θεμα. Απευθυνομαι στον dagpa. Τελος παντων, επειδη θελω να σου πω καποια πραγματα περι του θεματος αλλα και γενικοτερα, και επειδη γραφοντας δεν μπορει να αναπτυχθει μια κουβεντα ανετα. Με την πρωτη ευκαιρια που θα βρεθουμε μια Τεταρτη στον καφε αν δεν εχεις αντιρρηση μπορουμε να τα πουμε απο κοντα.
Reply With Quote
  #17  
Παλιό 10-06-2010, 12:01
solik Ο/Η solik βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2010
Περιοχή: ATHINA
Μoto: R1200GS
Μηνύματα: 60
Προεπιλογή Απάντηση: Σκέφτομαι για το F 800 Gs - Τί λέτε ;;;

Από φίλο μου που έχει το 800άρι και κάνουμε μαζί βόλτες, είναι πολύ ευχαριστημένος και αν το πούλαγε πάλι το ίδιο θάπαιρνε !!!!!
Reply With Quote
  #18  
Παλιό 10-06-2010, 12:48
vpentza Ο/Η vpentza βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jul 2009
Περιοχή: Καλλιθεα/Αθηνα
Μoto: R1200 GS SE
Μηνύματα: 5,102
Προεπιλογή Απάντηση: Σκέφτομαι για το F 800 Gs - Τί λέτε ;;;

κατευθύνσεις συμπεριφοράς νομιμοποιούνται να δίνουν μόνο αυτοί που συντηρούν οικονομικά και πρακτικά το forum στο οποίο είμαστε όλοι φιλοξενούμενοι.....
Όσο λοιπόν αυτοί οι άνθρωποι δεν δραστηριοποιούνται, καλό είναι, όλοι εμείς οι υπόλοιποι να συμμορφωνόμαστε σε κάποιους άγραφους νόμους ευγένειας όπου ο ένας δεν επιτρέπεται να επιβάλλει συμπεριφορές σε κανέναν...
Reply With Quote
  #19  
Παλιό 10-06-2010, 13:40
yannis Ο/Η yannis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: Κερατσίνι Far-west
Μoto: F 800 GS._ Αα, ξέχασα. BMW !!!!!
Μηνύματα: 2,987
Προεπιλογή Απάντηση: Σκέφτομαι για το F 800 Gs - Τί λέτε ;;;

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από potis Εμφάνιση μηνυμάτων
λοιπον,θελω την γνωμη σας σε κατι....
το gs 800 f κοιταω εντονα....μου αρεσει παρα πολυ εμφανισιακα!!
εχετε να με συμβουλευσετε κατι γι αυτο?
συγκεκριμενα το μαυρο-πορτοκαλι....

Εγώ πάλι φίλε μου, θα σου έλεγα πως θα έπρεπε να ξανασκεφτείς, με περισσότερη ωριμότητα το θέμα.
Θα ήθελα μάλιστα να επισημάνω και το σημείο προβληματισμού μου.
Διότι, όλα ωραία και καλά στο 800άρι (τηρουμένων των αναλογιών και των επιθυμιών!!!!), όμως για ξανασκέψου το.
Είσαι σίγουρος για το...
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
... μαύρο-πορτοκαλί ?!?!?!?!

Με το καλό να έρθεις στην παρέα του φόρουμ και φυσικά στους 800άρηδες, γιατί τελευταία κάτι "κουρασμένα παλληκάρια" ωρίμασαν και εγκαταλείπουν!!!!!
Reply With Quote
  #20  
Παλιό 10-06-2010, 13:44
aeriko Ο/Η aeriko βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jun 2009
Περιοχή: Αθήνα
Μoto: R 1200 GS
Μηνύματα: 4,585
Προεπιλογή Απάντηση: Σκέφτομαι για το F 800 Gs - Τί λέτε ;;;

[QUOTE=yannis;171198
Με το καλό να έρθεις στην παρέα του φόρουμ και φυσικά στους 800άρηδες, γιατί τελευταία κάτι "κουρασμένα παλληκάρια" ωρίμασαν και εγκαταλείπουν!!!!! [/QUOTE]
Ο λαός λέει: Οποιος έχει την μύγα μυγιάζεται, υπονοείς κάτι;
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Σχετικά Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
Τί χρειάζομαι για ένα ταξίδι στην Ευρώπη ;;; sintarta Προτάσεις για κοπάνα - μοτοσυναντήσεις/μοτοπαρέες 16 25-04-2010 19:11
Τί πρέπει να ξέρω για την συλλογή αποδείξεων του 2009 ! ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ Χρήσιμα 0 12-03-2010 01:09
Πως το λέτε το ....μόριο σας? pepax66 Ανέκδοτα 10 11-03-2009 21:14
Τι λέτε θα ροκάρουμε ??? soter3gm Συναντήσεις - Εκδηλώσεις (Μόνο επίσημες συναντήσεις) 3 10-03-2009 22:29


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 10:36.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!