GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Γενικά > Διάφορα > Μου τη δίνει που .....

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #111  
Παλιό 16-09-2011, 13:56
ntinopoulos Ο/Η ntinopoulos βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: NIKEA-PIREAS
Μoto: 1200gs
Μηνύματα: 10,013
Προεπιλογή Απάντηση: Νέο ΧΑΡΑΤΣΙ ΣΤΑ ΑΚΙΝΗΤΑ ανακοίνωσε προ ολίγου ο Βενιζέλ

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από tsompanis Εμφάνιση μηνυμάτων
απο το πρώτο ποστ ρε φίλε????

κάτσε λίγο...πάρε καρέκλα,στρίψε τσιγάρο και απολαυσέ το
κι αν δεν καπνιζει?
Reply With Quote
  #112  
Παλιό 16-09-2011, 17:47
ckk Ο/Η ckk βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Oct 2009
Περιοχή: Εκάλη
Μoto: BMW R1200GS
Μηνύματα: 5,181
Προεπιλογή Απάντηση: Νέο ΧΑΡΑΤΣΙ ΣΤΑ ΑΚΙΝΗΤΑ ανακοίνωσε προ ολίγου ο Βενιζέλ

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από ntinopoulos Εμφάνιση μηνυμάτων
κι αν δεν καπνιζει?
Θα αρχίσει με αυτό...


Την επιβολή προστίμου στη ΔΕΗ και τους εναλλακτικούς παρόχους σε περίπτωση που δεν κόβουν το ρεύμα σε όσους δεν καταβάλουν το νέο τέλος για τα ακίνητα προβλέπει η σχετική τροπολογία που κατατέθηκε στη Βουλή.
Το πρόστιμο θα ισούται με το τέλος προσαυξημένο κατά 25% και θα υποχρεούται να καταβάλει η ΔΕΗ ή ο εναλλακτικός πάροχος. Παράλληλα η εταιρεία οφείλει να ενημερώνει το δημόσιο για τους οφειλέτες αυτούς προκειμένου να κινηθούν τα αναγκαστικά μέτρα είσπραξης της οφειλής.



Δηλαδή να κρατούν τα οφειλόμενα από την σύνταξη της γιαγιάς ή το επίδομα του ανέργου?

Γιατί τα τσόλια δεν πάνε να τα πάρουν από τους μεγάλους…? Τζάμπα μάγκες στην ηλικιωμένη και στον άνεργο.

Φτου σας ρεμάλια… ά όχι, το έχω στην υπογραφή μου.
Reply With Quote
  #113  
Παλιό 16-09-2011, 17:49
ntinopoulos Ο/Η ntinopoulos βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: NIKEA-PIREAS
Μoto: 1200gs
Μηνύματα: 10,013
Προεπιλογή Απάντηση: Νέο ΧΑΡΑΤΣΙ ΣΤΑ ΑΚΙΝΗΤΑ ανακοίνωσε προ ολίγου ο Βενιζέλ

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από ckk Εμφάνιση μηνυμάτων
Θα αρχίσει με αυτό...


Την επιβολή προστίμου στη ΔΕΗ και τους εναλλακτικούς παρόχους σε περίπτωση που δεν κόβουν το ρεύμα σε όσους δεν καταβάλουν το νέο τέλος για τα ακίνητα προβλέπει η σχετική τροπολογία που κατατέθηκε στη Βουλή.
Το πρόστιμο θα ισούται με το τέλος προσαυξημένο κατά 25% και θα υποχρεούται να καταβάλει η ΔΕΗ ή ο εναλλακτικός πάροχος. Παράλληλα η εταιρεία οφείλει να ενημερώνει το δημόσιο για τους οφειλέτες αυτούς προκειμένου να κινηθούν τα αναγκαστικά μέτρα είσπραξης της οφειλής.



Δηλαδή να κρατούν τα οφειλόμενα από την σύνταξη της γιαγιάς ή το επίδομα του ανέργου?

Γιατί τα τσόλια δεν πάνε να τα πάρουν από τους μεγάλους…? Τζάμπα μάγκες στην ηλικιωμένη και στον άνεργο.

Φτου σας ρεμάλια… ά όχι, το έχω στην υπογραφή μου.
ενταξει,με επεισες,...θα καπνισει!
Reply With Quote
  #114  
Παλιό 16-09-2011, 18:02
erasel Ο/Η erasel βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2011
Περιοχή: Κέρκυρα
Μoto: f650gs 2007
Μηνύματα: 1,372
Προεπιλογή Απάντηση: Νέο ΧΑΡΑΤΣΙ ΣΤΑ ΑΚΙΝΗΤΑ ανακοίνωσε προ ολίγου ο Βενιζέλ

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από gemara Εμφάνιση μηνυμάτων
Σας μεταφέρω σχόλιο του Διεθνολόγου καθηγητή και στρατιωτικού συμβούλου του ΥΕΘΑ, Α. Δρούγου που νομίζω με λίγα και απλά λόγια εκφράζει την κατάσταση όπως ακριβώς αυτή έχει.

Ψύχραιμα βλέποντας τα πράγματα εκτιμώ ότι είναι καιρός να προετοιμαζόμαστε για εφιαλτικά σενάρια για την χώρα. Με το υπάρχον πολιτικό σκηνικό δεν βγαίνει άκρη. Συνειδητά ή μη-συνειδητά οι άνθρωποι του ΓΑΠ μας οδηγούν στο χάος. Σαμαράς και λοιποί δεν έχουν να πουν τίποτα. Οι ξένοι βλέπουν ότι δεν μπορούμε να σωθούμε. Ο λαός καταλαβαίνει ότι δεν φαίνεται έστω ένα αμυδρό φως. Δεν ξέρω, αλλά κάτι πρέπει να γίνει άμεσα...


Έτσι έχουν πει και από παλιά κιόλας ! Αν και σέβομαι αυτά τα λόγια και αυτούς που τα είπαν δεν μπορώ να πάψω να ελπίζω για το λιγότερο χειρότερο !
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Σχετικά Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
Προσωρινη λυση λαστιχενιας φουσκας bolt join του telelever BOXER Τεχνικά θέματα διάφορα 55 01-08-2012 17:49
ΠΩΛΕΙΤΑΙ ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ ΑΒΣ 3ης Γενιάς GSMAN Πωλήσεις αξεσουάρ/ανταλλακτικών μοτοσυκλετών 1 20-01-2011 12:04
'' Γενιά των 1000 ευρώ (η λύση)!!! ''SOS MARK Χιούμορ 14 01-12-2009 17:49
Οι κανονισμοί για το ενιαίο λάστιχο.... riko46 Γενικά - Αναβάτης 5 30-06-2009 02:45
«Τα βρήκαν» FIA και FOTA, παραμένει ενιαία η F1 wolferin Αυτοκίνητο 6 25-06-2009 19:01


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 20:58.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!