GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Αγγελίες > Ομαδικές Αγορές

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #131  
Παλιό 08-09-2010, 02:31
CPretenteriS Ο/Η CPretenteriS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2010
Περιοχή: Spata
Μoto: BMW R1200GS (mod. 2010)
Μηνύματα: 19,474
Προεπιλογή Απάντηση: Ειδική προσφορά/έκπτωση της "Motion n' Style AE" αποκλειστικά για το GS For

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από kazanova Εμφάνιση μηνυμάτων
CPretenteris ευχαριστώ πολύ για το καλωσόρισμα...Θα περιμένω και επίσημη απάντηση...

Όσο για τον καφέ, με χαρά θέλω να γνωριστούμε από κοντά.
Εσένα που είσαι Βριλλήσια μπορεί να σε πετύχω καμμία μέρα να κατεβαίνεις την Πεντέλης μιας και δουλεύω χαμηλά στο Χαλάνδρι και μην ακούσω μηχανή να περνάει σηκώνω κεφάλι κατευθείαν...

Ευχαριστώ & πάλι!
Τελικώς είχα δίκιο...

Το τηλ. μου είναι στο προφίλ μου... όποτε θέλεις...κάλεσέ με να παμε για coffee!!!
Reply With Quote
  #132  
Παλιό 08-09-2010, 02:38
ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ's Avatar
ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ Ο/Η ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ
Μoto: R 1200 GS ADV - R 1200 RT - X9 500 EVO - VESPA 200E '86
Μηνύματα: 84,759
Προεπιλογή Απάντηση: Ειδική προσφορά/έκπτωση της "Motion n' Style AE" αποκλειστικά για το GS For

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από sierso Εμφάνιση μηνυμάτων
Kαλημερα.Εφθασε η ωρα και για την δικια μου.Ακολουθει πμ.


Η εταιρία ενημερώθηκε ....

Τηλεφώνησέ τους για ραντεβού ....

__________________
Ο ανόητος ... ψάχνει τα λάθη των άλλων,
ο έξυπνος ... του εαυτού του,
αλλά ο σοφός ... όλους τους συγχωρεί !!!
Reply With Quote
  #133  
Παλιό 08-09-2010, 08:29
Sierso Ο/Η Sierso βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jun 2010
Περιοχή: Αττικη
Μoto: R 1200 GSΑ
Μηνύματα: 538
Προεπιλογή Απάντηση: Ειδική προσφορά/έκπτωση της "Motion n' Style AE" αποκλειστικά για το GS For

Νικολα,ευχαριστω.
Reply With Quote
  #134  
Παλιό 09-09-2010, 02:33
ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ's Avatar
ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ Ο/Η ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ
Μoto: R 1200 GS ADV - R 1200 RT - X9 500 EVO - VESPA 200E '86
Μηνύματα: 84,759
Προεπιλογή Απάντηση: Ειδική προσφορά/έκπτωση της "Motion n' Style AE" αποκλειστικά για το GS For

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από kazanova Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλησπέρα,

Είμαι νέο μέλος στο Forum και θα ήθελα να ρωτήσω εάν ισχύει για τα νέα μέλη η προσφορά που κάνει η Motion n' Style.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων,

Νικόλας

Είσαι ΟΚ !!!

Τηλεφώνησέ τους, για να κλείσεις ραντεβού,

την ημέρα κ ώρα που σ' εξυπηρετεί ....
__________________
Ο ανόητος ... ψάχνει τα λάθη των άλλων,
ο έξυπνος ... του εαυτού του,
αλλά ο σοφός ... όλους τους συγχωρεί !!!
Reply With Quote
  #135  
Παλιό 09-09-2010, 08:28
Sierso Ο/Η Sierso βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jun 2010
Περιοχή: Αττικη
Μoto: R 1200 GSΑ
Μηνύματα: 538
Προεπιλογή Απάντηση: Ειδική προσφορά/έκπτωση της "Motion n' Style AE" αποκλειστικά για το GS For

Kαλημερα.Εχθες εκανα το service στην mns.Ολα τελεια απο την παραλαβη μεχρι την παραδοση.Θανασης...τεχνικος...τελειος,δεν εχω λεξεις .... ΜΠΡΑΒΟ
Ευχαριστω GS FORUM,ευχαριστω Νικολα.
Reply With Quote
  #136  
Παλιό 09-09-2010, 11:54
kazanova Ο/Η kazanova βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Apr 2010
Περιοχή: Vari
Μoto: R1200GSA
Μηνύματα: 75
Προεπιλογή Απάντηση: Ειδική προσφορά/έκπτωση της "Motion n' Style AE" αποκλειστικά για το GS For

Νικόλα σε ευχαριστώ πολύ. Ευχαριστώ GSForum.
Reply With Quote
  #137  
Παλιό 11-09-2010, 10:46
kazanova Ο/Η kazanova βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Apr 2010
Περιοχή: Vari
Μoto: R1200GSA
Μηνύματα: 75
Προεπιλογή Απάντηση: Ειδική προσφορά/έκπτωση της "Motion n' Style AE" αποκλειστικά για το GS For

Καλημέρα. Εχθές πήγα την μπέμπα μου για Service στην M&S στην Κηφισιά. Η εξυπηρέτηση άψογη. Κανένα απολύτως παράπονο. Ευχαριστώ πολύ το Θανάση για την δουλειά και το GSForum που μας δίνει την ευκαιρία της έκπτωσης.

Υ.Γ. Πήρα τηλέφωνο για ραντεβού Πέμπτη κοντά στο μεσημέρι με μαύρη καρδιά γιατί λέω "...δεν παίζει να μου πουν πρίν την Δευτέρα, οπότε... μέσα το Σ/Κ!!" αλλά Παρασκευή 11 με 11.30 το πρωί η μηχανή ήταν με σφραγισμένο το βιβλίο...Εσείς που ξέρετε καλύτερα από εμένα για τα ραντεβού μετά από μία εβδομάδα σε άλλα εξουσιοδοτημένα μάλλον καταλαβαίνετε τι θέλω να πώ.

Ευχαριστώ πολύ,

Νικόλας
Reply With Quote
  #138  
Παλιό 11-09-2010, 11:55
evanslam Ο/Η evanslam βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2010
Περιοχή: Λαύριο - Λαμία
Μoto: BMW R 1200 GSΑ '10
Μηνύματα: 1,389
Προεπιλογή Απάντηση: Ειδική προσφορά/έκπτωση της "Motion n' Style AE" αποκλειστικά για το GS For

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από kazanova Εμφάνιση μηνυμάτων
Υ.Γ. Πήρα τηλέφωνο για ραντεβού Πέμπτη κοντά στο μεσημέρι με μαύρη καρδιά γιατί λέω "...δεν παίζει να μου πουν πρίν την Δευτέρα, οπότε... μέσα το Σ/Κ!!" αλλά Παρασκευή 11 με 11.30 το πρωί η μηχανή ήταν με σφραγισμένο το βιβλίο...Εσείς που ξέρετε καλύτερα από εμένα για τα ραντεβού μετά από μία εβδομάδα σε άλλα εξουσιοδοτημένα μάλλον καταλαβαίνετε τι θέλω να πώ.

Ευχαριστώ πολύ,

Νικόλας

1ον: Για τα κάποια άλλα εξουσιοδοτημένα συνεργεία που λες το ότι πρέπει να κλείσεις ραντεβού τουλάχιστον 2 βδομάδες πριν αυτό κάτι πρέπει να σημαίνει!!! (π.χ. οτι όλος ο κόσμος εκέι πηγαίνει)
2ον: Αυτά τα άλλα εξουσιοδοτημένα συνεργεία που εννοείς είναι μάλλον απίθανο να κάνουν ποτέ κάποια ειδική προσφορά προς οποιοδήποτε forum γιατί πολύ απλά έχουν τόση δουλειά που δεν τους ενδιαφερει επιπλέον!!!

Τώρα γιατί κάποια συνεργεία (συγκεκριμένα μάλλον μιλάμε για ένα) έχουν δουλειά που δεν προλαβαίνουν και κάποια άλλα κάνουν προσφορές γιατι προφανώς δεν εχουν πολλή δουλεια (σιγα μην τους πήρε ο πόνος για το οποιοδήποτε forum) o νοών νοείτω!!!!

Δεν λέω οτι το συγκεκριμένο συνεργείο έχει το τέλειο προσωπικό και χωρίς ποτέ να κάνουν λάθη!!! Απλά η γενική εικόνα και εξυπηρέτηση που έχω τα τελευταία 6 χρόνια είναι ή καλυτερη δυνατή και μου δίνει επίσης την αίσθηση ασφάλειας και εμπιστοσύνης προς την μηχανή μου!!

Δεν θέλω να κατηγορηθώ σαν προμοτορας, απλά καταθέτω προσωπική γνώμη και χωρίς διάθεση να μειώσω την μεγάλης αξίας προσφορά προς το αγαπητό forum μας γιατί και οι εποχές είναι δύσκολες και πάσα προσφορά δεκτή!
Reply With Quote
  #139  
Παλιό 11-09-2010, 12:45
Arkas Ο/Η Arkas βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: Νέα Σμύρνη - Αθήνα
Μoto: R 1200 RT - R 1200 GS Adventure - KTM 640 Adventure - beverly 500 ie
Μηνύματα: 33,829
Προεπιλογή Απάντηση: Ειδική προσφορά/έκπτωση της "Motion n' Style AE" αποκλειστικά για το GS For

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από evanslam Εμφάνιση μηνυμάτων
1ον: Για τα κάποια άλλα εξουσιοδοτημένα συνεργεία που λες το ότι πρέπει να κλείσεις ραντεβού τουλάχιστον 2 βδομάδες πριν αυτό κάτι πρέπει να σημαίνει!!! (π.χ. οτι όλος ο κόσμος εκέι πηγαίνει)
2ον: Αυτά τα άλλα εξουσιοδοτημένα συνεργεία που εννοείς είναι μάλλον απίθανο να κάνουν ποτέ κάποια ειδική προσφορά προς οποιοδήποτε forum γιατί πολύ απλά έχουν τόση δουλειά που δεν τους ενδιαφερει επιπλέον!!!

Τώρα γιατί κάποια συνεργεία (συγκεκριμένα μάλλον μιλάμε για ένα) έχουν δουλειά που δεν προλαβαίνουν και κάποια άλλα κάνουν προσφορές γιατι προφανώς δεν εχουν πολλή δουλεια (σιγα μην τους πήρε ο πόνος για το οποιοδήποτε forum) o νοών νοείτω!!!!

Δεν λέω οτι το συγκεκριμένο συνεργείο έχει το τέλειο προσωπικό και χωρίς ποτέ να κάνουν λάθη!!! Απλά η γενική εικόνα και εξυπηρέτηση που έχω τα τελευταία 6 χρόνια είναι ή καλυτερη δυνατή και μου δίνει επίσης την αίσθηση ασφάλειας και εμπιστοσύνης προς την μηχανή μου!!

Δεν θέλω να κατηγορηθώ σαν προμοτορας, απλά καταθέτω προσωπική γνώμη και χωρίς διάθεση να μειώσω την μεγάλης αξίας προσφορά προς το αγαπητό forum μας γιατί και οι εποχές είναι δύσκολες και πάσα προσφορά δεκτή!
Καμμία "ειδική προσφορά", ή έκπτωση, ή παροχή, ή όπως αλλιώς θέλει κανείς να την ονομάσει,
δεν είναι πραγματική προσφορά εάν δεν συνοδεύεται απαραιτήτως από δύο πράγματα:

1. Την πραγματική και όχι εικονική οικονομική ελάφρυνση - έκπτωση, και
2. Την καλή ποιότητα εργασίας και εξυπηρέτησης.

Με μια απλή ανάγνωση των 140 περίπου posts του συγκεκριμένου νήματος,
διαπιστώνει κανείς την περί του 100% ικανοποίηση των μελών μας
που εμπιστεύθηκαν την συγκεκριμένη εταιρεία και τον συγκεκριμένο μηχανικό.

Σε καμμιά περίπτωση, δεν απαξιώνουμε τους άλλους αντιπροσώπους και τα συνεργεία τους.
Οι περισσότεροι εξ αυτών είναι φίλοι και γνωστοί.
Η δουλειά τους είναι επίσης γνωστή και καταγεγραμμένη στον χώρο.
Όπως επίσης, καμμία γνώμη ή εμπειρία άλλου προσώπου,
δεν έχει την αξία της προσωπικής!

Η προτίμηση του συνεργείου,
είναι καθαρά προσωπική υπόθεση.
Τώρα αν συνοδεύεται και από κάποια έκπτωση,
ακόμα καλύτερα!

.
Reply With Quote
  #140  
Παλιό 11-09-2010, 13:05
evanslam Ο/Η evanslam βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2010
Περιοχή: Λαύριο - Λαμία
Μoto: BMW R 1200 GSΑ '10
Μηνύματα: 1,389
Προεπιλογή Απάντηση: Ειδική προσφορά/έκπτωση της "Motion n' Style AE" αποκλειστικά για το GS For

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Arkas Εμφάνιση μηνυμάτων
Καμμία "ειδική προσφορά", ή έκπτωση, ή παροχή, ή όπως αλλιώς θέλει κανείς να την ονομάσει,
δεν είναι πραγματική προσφορά εάν δεν συνοδεύεται απαραιτήτως από δύο πράγματα:

1. Την πραγματική και όχι εικονική οικονομική ελάφρυνση - έκπτωση, και
2. Την καλή ποιότητα εργασίας και εξυπηρέτησης.

Με μια απλή ανάγνωση των 140 περίπου posts του συγκεκριμένου νήματος,
διαπιστώνει κανείς την περί του 100% ικανοποίηση των μελών μας
που εμπιστεύθηκαν την συγκεκριμένη εταιρεία και τον συγκεκριμένο μηχανικό.

Σε καμμιά περίπτωση, δεν απαξιώνουμε τους άλλους αντιπροσώπους και τα συνεργεία τους.
Οι περισσότεροι εξ αυτών είναι φίλοι και γνωστοί.
Η δουλειά τους είναι επίσης γνωστή και καταγεγραμμένη στον χώρο.
Όπως επίσης, καμμία γνώμη ή εμπειρία άλλου προσώπου,
δεν έχει την αξία της προσωπικής!

Η προτίμηση του συνεργείου,
είναι καθαρά προσωπική υπόθεση.
Τώρα αν συνοδεύεται και από κάποια έκπτωση,
ακόμα καλύτερα!

.
Συμφωνώ επίσης απόλυτα!!!!
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Σχετικά Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
Πρόγραμμα για το πώς θα "τηρήσουμε" το αρχείο αποδείξεων της Εφορίας ! ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ Χρήσιμα 165 09-05-2011 21:06
MOTION & STYLE THANASIS Τεχνικά θέματα διάφορα 6 31-05-2010 11:32
Στην "αγκαλιά" της Τζούλιας το "αυγό του φιδιού" MARK Επικαιρότητα 0 13-03-2010 12:45
Μέλη της "Χρυσής Αυγής" διέκοψαν εκδήλωση του "Ουράνιου Τόξου" nek21 Γενικά - Αναβάτης 126 19-07-2009 00:53
φόβοι των ευρωπαίων ότι το "κλίμα της αθήνας" θα φτάσει και σε αυτούς Vakalos Επικαιρότητα 6 16-01-2009 12:39


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 15:04.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!