GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Γενικά > Ελλάδα και Κόσμος > Επικαιρότητα

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #21  
Παλιό 29-08-2013, 11:56
GeorgeP Ο/Η GeorgeP βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: VARADERO MK3
Μηνύματα: 6,530
Προεπιλογή Απάντηση: Δημόσια Τηλεόραση

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Carduelis Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλά θα έκανες να διαβάσεις πρώτα και να καταλάβεις ποιος είναι αυτός που μας θεωρεί ηλίθιους είτε αισιόδοξοι είμαστε είτε απαισιόδοξοι είτε ρεαλιστές! Πιο ξεκάθαρο δεν μπορώ να σου το κάνω!
Όσο για τις απειλές σου ότι θα θυμώσεις... μαζί μου είναι αχρηστες Γιώργο. Με άλλους και άλλοτε έπρεπε να θυμωσεις...
Απειλες? εχω απειλησει βρε ποτε κανεναν και που?

Εγγραφη διαπιστωση για τον ελεγχο του δικου μου εαυτου εκανα κι οχι να σε απειλησω....σαν να μιλουσα στον εαυτο ενα πραμα.........εσενα θα απειλουσα? ημαρτον ......!!!

Reply With Quote
  #22  
Παλιό 29-08-2013, 12:00
GeorgeP Ο/Η GeorgeP βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: VARADERO MK3
Μηνύματα: 6,530
Προεπιλογή Απάντηση: Δημόσια Τηλεόραση

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από gsmaniac Εμφάνιση μηνυμάτων
Εισαι μεγαλο νουμερο........
Αλλα αμα θες.....στο αναλυω
Εγω νουμερο? καλα, οτι πεις........

Παντως αυτο που δηλωνει αριστερος και φωναζει οτι ο κοσμος χανεται, βυθιζεται, καταστρεφεται και προτρεπει να βγουμε στους δρομους για επανασταση δεν τριγυρνα με 18μετρα. Θα ειναι ο πρωτος που θα κατσει σπιτι του διοτι αυτοι οι τυποι ανθρωπων δεν χαλανε την ζαχαρενια τους αλλα βαζουν αλλους να βγαλουν το φιδι απο την τρυπα και μετα δηλωνουν....αγωνιστες!!!
Σε ποιον να το πεις και να σε πιστεψει δηλαδη......
Reply With Quote
  #23  
Παλιό 29-08-2013, 12:12
gsmaniac Ο/Η gsmaniac βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2009
Περιοχή: πειραιας
Μoto: GS1200adve - BMW2002 MONT 1973
Μηνύματα: 19,324
Προεπιλογή Απάντηση: Δημόσια Τηλεόραση

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από GeorgeP Εμφάνιση μηνυμάτων
Εγω νουμερο? καλα, οτι πεις........

Παντως αυτο που δηλωνει αριστερος και φωναζει οτι ο κοσμος χανεται, βυθιζεται, καταστρεφεται και προτρεπει να βγουμε στους δρομους για επανασταση δεν τριγυρνα με 18μετρα. Θα ειναι ο πρωτος που θα κατσει σπιτι του διοτι αυτοι οι τυποι ανθρωπων δεν χαλανε την ζαχαρενια τους αλλα βαζουν αλλους να βγαλουν το φιδι απο την τρυπα και μετα δηλωνουν....αγωνιστες!!!
Σε ποιον να το πεις και να σε πιστεψει δηλαδη......
Συμφωνω......
Δεν εχεις σκεφτει βεβαια, την περίπτωση το 18μετρο......να ειναι δουλεια και οχι μονο κρουαζιερα
Σκεψου το λιγο.....θα τραβηξω φωτο τα χαρτια του ναυλου και θα σου φυγουν τα τσαουλια
Ειναι πραγματα στην αγορα, που δεν γκουγκλαρονται.......και ανθρωποι σαν εσενα, απλ εκτειθονται
Reply With Quote
  #24  
Παλιό 29-08-2013, 12:26
GeorgeP Ο/Η GeorgeP βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: VARADERO MK3
Μηνύματα: 6,530
Προεπιλογή Απάντηση: Δημόσια Τηλεόραση

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από gsmaniac Εμφάνιση μηνυμάτων
Συμφωνω......
Δεν εχεις σκεφτει βεβαια, την περίπτωση το 18μετρο......να ειναι δουλεια και οχι μονο κρουαζιερα
Σκεψου το λιγο.....θα τραβηξω φωτο τα χαρτια του ναυλου και θα σου φυγουν τα τσαουλια
Ειναι πραγματα στην αγορα, που δεν γκουγκλαρονται.......και ανθρωποι σαν εσενα, απλ εκτειθονται
μου αρεσεις.........

Αλλα αντε να πεισεις τους απιστους..........
ξερεις τι μου θυμιζει αυτο το οποιο πας να κανεις? να πεισεις δλδ εμενα και οσους αλλους? μου θυμιζει οτι για ολους εσας ο Καψης της ΔΤ αμοιβεται με 451250ε τον χρονο, το ΦΕΚ ομως λεει ααααλλα, εκεινος δινει εξηγησεις αλλα ποιος τον πιστευει? (απο εσας εννοω) κανεις................!

μονον αν το Ναυλοσυμφωνο δειξει ''0'' ευρο αμοιβη και ειναι θεωρημενο απο την εφορια, που σημαινει οτι το εχει κανει αποδεκτο, θα σε πιστεψω εν μερει, διοτι παιζει και η μαυρη αμοιβη.
Κωστα, οταν εγω εκανα ναυλοσυμφωνα σε γιοτ και πλοια εσυ ακομα δεν ηξερες τι σημαινει γαρμπης........
Reply With Quote
  #25  
Παλιό 29-08-2013, 12:39
gsmaniac Ο/Η gsmaniac βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2009
Περιοχή: πειραιας
Μoto: GS1200adve - BMW2002 MONT 1973
Μηνύματα: 19,324
Προεπιλογή Απάντηση: Δημόσια Τηλεόραση

Αντε να σου ανοιξω τα ματια........

Υπαρχουν εταιρειες, που πρεπει τα σκαφη τους, να μεταφερθουν απο νησι σε νησι.......
Οταν η προηγουμενη εβδομαδα του ναυλου, ειναι ελευθερη......πληρωνει σκιπερ, για την μεταφορα του σκαφους
Οταν πληρωνεται ο σκιπερ, το σκαφος πρεπεισε 2 μερες να ειναι στον προρισμο του

Οταν το παει ο μανιακος......που δεν το εχει γξα επαγγελμα, δεν πληρωνεται και κραταει το σκαφος για μια εβδομαδα, σε εξευτελιστικη τιμη
Και η εταιρεια γλυτωνει φραγκα και ο μανιακος κανει διακοπες......
Τα ναυλοσυμφωνα ειναι θεωρημενα φυσικα, γιατι περνουν απο λιμεναρχειο....
Ενω στην περίπτωση της μεταφορας.....απλα δεν υπαρχει ναυλοσυμφωνο

Ελπιζω να σου άνοιξα τα ματια........

Τωρα τι εχει να κανει ολο αυτο, αν ειμαι αριστερός ή χρυσαυγιτης......μονο εσυ ξερεις
Ξεκολα.......
Reply With Quote
  #26  
Παλιό 29-08-2013, 18:32
GeorgeP Ο/Η GeorgeP βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: VARADERO MK3
Μηνύματα: 6,530
Προεπιλογή Απάντηση: Δημόσια Τηλεόραση

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από gsmaniac Εμφάνιση μηνυμάτων
Αντε να σου ανοιξω τα ματια........

Υπαρχουν εταιρειες, που πρεπει τα σκαφη τους, να μεταφερθουν απο νησι σε νησι.......
Οταν η προηγουμενη εβδομαδα του ναυλου, ειναι ελευθερη......πληρωνει σκιπερ, για την μεταφορα του σκαφους
Οταν πληρωνεται ο σκιπερ, το σκαφος πρεπεισε 2 μερες να ειναι στον προρισμο του

Οταν το παει ο μανιακος......που δεν το εχει γξα επαγγελμα, δεν πληρωνεται και κραταει το σκαφος για μια εβδομαδα, σε εξευτελιστικη τιμη
Και η εταιρεια γλυτωνει φραγκα και ο μανιακος κανει διακοπες......
Τα ναυλοσυμφωνα ειναι θεωρημενα φυσικα, γιατι περνουν απο λιμεναρχειο....
Ενω στην περίπτωση της μεταφορας.....απλα δεν υπαρχει ναυλοσυμφωνο

Ελπιζω να σου άνοιξα τα ματια........

Τωρα τι εχει να κανει ολο αυτο, αν ειμαι αριστερός ή χρυσαυγιτης......μονο εσυ ξερεις
Ξεκολα.......
Ολα αυτα ειναι ασχετα με την δημοσια τηλεοραση..........αλλα ας ειναι.

Αν οπως το περιγραφεις πιασουν τον μανιακο χωρις ναυλοσυμφωνο ζητω που καηκε....\
Αν ο μανιακος τελικα εχει ναυλοσυμφωνο θεωρημενο σημαινει οτι πληρωσε λεφτα, γεγονος το οποιο για εναν αριστερο, που διατεινεται για την πεινα στην χωρα του, ειναι απο μονο του ''εξευτελιστικο''.......
Κι ενα χιλιαρικο να πληρωσες γιαυτην την εβδομαδα (δικαιωμα σου και καμαρι σου) δεν μπορεις να φωναζεις οτι ο κοσμος πειναει!! Διοτι για να το διαθεσεις σε Κ/Ζ σημαινει οτι εχεις καβατζες τις οποιες σαν ελ. επαγγελματιας που εισαι στις συντηρουν οι ''πεινωντες'' ελληνες.......αρα για να μπορεις εσυ κι εγω σημαινει οτι δεν πεινανε και τοσο οι ελληνες.
Αν ησουν μελος της Κ.Ο της αριστερας μετα απο μια τετοια κρουαζιερα θα εξαναγκαζοσουν σε παραιτηση............σαν τον Σταυριδη του ΤΑΙΠΕΔ ενα πραγμα.

Τελος, μπορει να εισαι μεσα στην αγορα των γιοτ αλλα δεν εισαι μεσα στις κομπινες του γιοτινγκ........
Πιστεψε με οτι μετα απο 22 χρονια συνεργασια με την ΒWA με ''διαφορα'' ναυλοσυμφωνα ξερω πολυ καλα τι μου γινεται.


Last edited by GeorgeP; 29-08-2013 at 18:34.
Reply With Quote
  #27  
Παλιό 29-08-2013, 19:40
gsmaniac Ο/Η gsmaniac βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2009
Περιοχή: πειραιας
Μoto: GS1200adve - BMW2002 MONT 1973
Μηνύματα: 19,324
Προεπιλογή Απάντηση: Δημόσια Τηλεόραση

Κικιρικουυυυυυυυυυ..........
Και το θολο σου το μυαλο......πω πω πω πω

Φιλια.....απο την κεντρικη του ΚΚ
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 01:12.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!