GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Ταξίδια - Συναντήσεις > Εκδρομές εντός Ελλάδος

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #291  
Παλιό 21-09-2009, 23:05
mvlad78 Ο/Η mvlad78 βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Βύρωνας
Μoto: BMW F650GS Η αλλιώς, το μωράκι μου!
Μηνύματα: 80
Προεπιλογή Απάντηση: Το GS Forum θα επισκεφθεί το νομό Μαγνησίας!!!

Μπράβο παιδιά!
Νομίζω πως ήταν το καλύτερο δυνατό ξεκίνημα για το φθινοπώρο και ένα ελπιδοφόρο μήνυμα για τις άλλες εκδρομές που πρόκειται να έρθουν!
Ωραίες φωτογραφίες, πολλά χαμόγελα και πολλά χιλιόμετρα!
Να είμαστε καλά να ταξιδεύουμε!

Μαρία
Reply With Quote
  #292  
Παλιό 21-09-2009, 23:14
Dionisis Ο/Η Dionisis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: ΚΕΦΑΛΟΝΙΑ
Μoto: gsa 1150
Μηνύματα: 1,957
Προεπιλογή Απάντηση: Το GS Forum θα επισκεφθεί το νομό Μαγνησίας!!!

Μπραβο παιδια το καταευχαριστηθηκα και εγω με τις φωτογραφιες .............
Reply With Quote
  #293  
Παλιό 22-09-2009, 09:38
GeorgeP Ο/Η GeorgeP βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: VARADERO MK3
Μηνύματα: 6,530
Προεπιλογή Απάντηση: Το GS Forum θα επισκεφθεί το νομό Μαγνησίας!!!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από gsmaniac Εμφάνιση μηνυμάτων
οσα διαβασατε και ειδατε ή θα διαβασετε αργοτερα,ειναι ψεματα........η εκδρομη εγινε για να συναντηθουν ο NLS με τον GEORGEPδυστυχως εμφανιστηκε μονο ο γιωργος και η εκδρομη ειχε τεραστια αποτυχια.....ο γιωργος με το ζορι μιλουσε και δεν ετρωγε,ουτε επινε......οσα δειτε ειναι μονταζ απο τους γατους φωτογραφους του FORUM
χμμμμμμμ!!! δεν εχεις αδικο, περιμενα λιγη ''δραση'' αλλα........!! Θα περιμενω την επομενη φορά!! Καλά να ειμαστε και ισως τα καταφερουμε να ερθουμε στα Καλαβρυτα μονοημερη με την μηχανη αυτην την φορά!!! Εκει θα περιμενω και τον φίλο NLS να...... διασταυρωσουμε τα ξιφη μας!!

Πάντως, για την εκδρομη στο Πηλιο, εχω παει σε εκατονταδες εκδρομες λεσχών (παλιότερα), φόρουμς και ατομικες με κανα δυό φίλους μεχρι πρότινως, σαν και αυτη δεν ηταν καμιά!!! Ποτέ καμια τετοια εκδρομη δεν ειχε τοσο καλη οργάνωση! Ποτε καμια τετοια εκδρομη δεν ειχε τοσο ενδιαφερον απο πλευράς διοργανωτων οι οποιοι εμενα τουλαχιστον με επαιρναν στο κινητο να διαπιστωσουν αν ολα βαινουν καlως μεχρι και την αφιξη μας στον Αη Γιαννη (αχ ατιμο GPS - μεχρι και χωμα μεσα στην νυκτα εκανε το Hyundai Accent '95). Περάσαμε ομορφα, γελάσαμε, ηπιαμε (τσιπουρα - γεια σου Στράτο με τις ωραίες ιδέες σου) και οι τυχεροι/θαραλέοι εγραψαν και μερικα βροχερα κμ!! τι άλλο καλυτερο να περιμενει κανεις απο μια φορουμισια εκδρομη? περισσότερα τοπικα κμ? ισως!! Αλλα ο καιρός δεν τους εκανε την χαρη!!
Ελπίζουμε για το καλυτερο (οσον αφορα τον καιρό μονον)στην επομενη εκδρομη!!

Πολλα συγχαρητηρια στον Μιχάλη (rιkο46) και στους αντμιν αλλα και σε όλους όσους συμετειχαν. Εγω και η οικογενεια μου ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΟΜΟΡΦΑ!!!

Στο επανιδείν λοιπόν!!!

Last edited by GeorgeP; 22-09-2009 at 09:39.
Reply With Quote
  #294  
Παλιό 22-09-2009, 10:42
Kolokas Ο/Η Kolokas βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: Argyroupoli
Μoto: Africa Twin 750
Μηνύματα: 390
Προεπιλογή Απάντηση: Το GS Forum θα επισκεφθεί το νομό Μαγνησίας!!!

http://www.imageshack.gr/fileslfmjc5i7yg7zhdli32.jpg
!!!!!!!!!!! Χρονια σου πολλα ρεεεεεεεεεεεεε!!!!!!
Reply With Quote
  #295  
Παλιό 22-09-2009, 12:46
Arkas Ο/Η Arkas βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: Νέα Σμύρνη - Αθήνα
Μoto: R 1200 RT - R 1200 GS Adventure - KTM 640 Adventure - beverly 500 ie
Μηνύματα: 33,829
Προεπιλογή Απάντηση: Το GS Forum θα επισκεφθεί το νομό Μαγνησίας!!!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από GeorgeP Εμφάνιση μηνυμάτων
χμμμμμμμ!!! δεν εχεις αδικο, περιμενα λιγη ''δραση'' αλλα........!! Θα περιμενω την επομενη φορά!! Καλά να ειμαστε και ισως τα καταφερουμε να ερθουμε στα Καλαβρυτα μονοημερη με την μηχανη αυτην την φορά!!! Εκει θα περιμενω και τον φίλο NLS να...... διασταυρωσουμε τα ξιφη μας!!

Πάντως, για την εκδρομη στο Πηλιο, εχω παει σε εκατονταδες εκδρομες λεσχών (παλιότερα), φόρουμς και ατομικες με κανα δυό φίλους μεχρι πρότινως, σαν και αυτη δεν ηταν καμιά!!! Ποτέ καμια τετοια εκδρομη δεν ειχε τοσο καλη οργάνωση! Ποτε καμια τετοια εκδρομη δεν ειχε τοσο ενδιαφερον απο πλευράς διοργανωτων οι οποιοι εμενα τουλαχιστον με επαιρναν στο κινητο να διαπιστωσουν αν ολα βαινουν καlως μεχρι και την αφιξη μας στον Αη Γιαννη (αχ ατιμο GPS - μεχρι και χωμα μεσα στην νυκτα εκανε το Hyundai Accent '95). Περάσαμε ομορφα, γελάσαμε, ηπιαμε (τσιπουρα - γεια σου Στράτο με τις ωραίες ιδέες σου) και οι τυχεροι/θαραλέοι εγραψαν και μερικα βροχερα κμ!! τι άλλο καλυτερο να περιμενει κανεις απο μια φορουμισια εκδρομη? περισσότερα τοπικα κμ? ισως!! Αλλα ο καιρός δεν τους εκανε την χαρη!!
Ελπίζουμε για το καλυτερο (οσον αφορα τον καιρό μονον)στην επομενη εκδρομη!!

Πολλα συγχαρητηρια στον Μιχάλη (rιkο46) και στους αντμιν αλλα και σε όλους όσους συμετειχαν. Εγω και η οικογενεια μου ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΟΜΟΡΦΑ!!!

Στο επανιδείν λοιπόν!!!
Άμα σου λένε τέτοια λόγια οι "εχθροί", τί να περιμένεις από τους φίλους!!!

Νά' σαι καλά Γιώργαρε και σε ευχαριστούμε που μας τιμήσατε με τη συμμετοχή σας!
Ελπίζω η κουκλίτσα σου να πέρασε το ίδιο καλά με τον δικό μου!

Άντε και στα Καλάβρυτα!!!
Reply With Quote
  #296  
Παλιό 22-09-2009, 13:40
V.Stratos Ο/Η V.Stratos βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Junior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Sep 2009
Περιοχή: Greece
Μoto: R1200GSAdventure '11
Μηνύματα: 18
Προεπιλογή Απάντηση: Το GS Forum θα επισκεφθεί το νομό Μαγνησίας!!!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από gsmaniac Εμφάνιση μηνυμάτων
καλη παρεα,καλα παιδια,καλο τσιπουρο.............πολυ βροχη,αλλα ΔΕΝ μασαμε.αντε και στην επομενη περισσοτερα παιδια,γιατι μας εφαγε τοV-STROM καγκουροCLUB
Μπορείς φίλτατε να μου εξηγήσεις λίγο τον όρο καγκουροκλάμπ ??
Από όσο γνωρίζω το φόρουμ των παιδιών με τα Στρόμ πάντα μιλάνε καλά
για τα υπόλοιπα φόρουμ..
Τι σε κάνει να τους λές Κάγκουρες ??
Reply With Quote
  #297  
Παλιό 22-09-2009, 13:58
ntinopoulos Ο/Η ntinopoulos βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: NIKEA-PIREAS
Μoto: 1200gs
Μηνύματα: 10,013
Προεπιλογή Απάντηση: Το GS Forum θα επισκεφθεί το νομό Μαγνησίας!!!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από V.Stratos Εμφάνιση μηνυμάτων
Μπορείς φίλτατε να μου εξηγήσεις λίγο τον όρο καγκουροκλάμπ ??
Από όσο γνωρίζω το φόρουμ των παιδιών με τα Στρόμ πάντα μιλάνε καλά
για τα υπόλοιπα φόρουμ..
Τι σε κάνει να τους λές Κάγκουρες ??
να μωρε,απλα κατα τις μια το βραδυ μερικα(αρκετα)μελη εκαναν καγκουριες ξεκρανωτοι στην παραλιακη του αη γιαννη μετα πιθανως απο μερικα ποτηρακια!
δεν ηταν και η καλυτερη εικονα για λεσχη,forum,club,κτλπ!
εκτος αυτων φιλε στρατο,αν διαβασεις εστω και λιγο το forum μας θα διαπιστωσεις οτι κυριαρχει η αισθηση του χιουμορ και κακια δεν βγαινει προς κανεναν!
Reply With Quote
  #298  
Παλιό 22-09-2009, 14:00
Kwstas_kef Ο/Η Kwstas_kef βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jul 2009
Περιοχή: Αθηνα και Κεφαλονια...
Μoto: BMW F 800 GS!!!!!!
Μηνύματα: 1,103
Προεπιλογή Απάντηση: Το GS Forum θα επισκεφθεί το νομό Μαγνησίας!!!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από ntinopoulos Εμφάνιση μηνυμάτων
να μωρε,απλα κατα τις μια το βραδυ μερικα(αρκετα)μελη εκαναν καγκουριες ξεκρανωτοι στην παραλιακη του αη γιαννη μετα πιθανως απο μερικα ποτηρακια!
δεν ηταν και η καλυτερη εικονα για λεσχη,forum,club,κτλπ!
εκτος αυτων φιλε στρατο,αν διαβασεις εστω και λιγο το forum μας θα διαπιστωσεις οτι κυριαρχει η αισθηση του χιουμορ και κακια δεν βγαινει προς κανεναν!
Μαζι με τα καμμενα λαστιχακια!!!!!
Reply With Quote
  #299  
Παλιό 22-09-2009, 14:17
gsmaniac Ο/Η gsmaniac βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2009
Περιοχή: πειραιας
Μoto: GS1200adve - BMW2002 MONT 1973
Μηνύματα: 19,324
Προεπιλογή Απάντηση: Το GS Forum θα επισκεφθεί το νομό Μαγνησίας!!!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από GeorgeP Εμφάνιση μηνυμάτων
χμμμμμμμ!!! δεν εχεις αδικο, περιμενα λιγη ''δραση'' αλλα........!! Θα περιμενω την επομενη φορά!! Καλά να ειμαστε και ισως τα καταφερουμε να ερθουμε στα Καλαβρυτα μονοημερη με την μηχανη αυτην την φορά!!! Εκει θα περιμενω και τον φίλο NLS να...... διασταυρωσουμε τα ξιφη μας!!

Πάντως, για την εκδρομη στο Πηλιο, εχω παει σε εκατονταδες εκδρομες λεσχών (παλιότερα), φόρουμς και ατομικες με κανα δυό φίλους μεχρι πρότινως, σαν και αυτη δεν ηταν καμιά!!! Ποτέ καμια τετοια εκδρομη δεν ειχε τοσο καλη οργάνωση! Ποτε καμια τετοια εκδρομη δεν ειχε τοσο ενδιαφερον απο πλευράς διοργανωτων οι οποιοι εμενα τουλαχιστον με επαιρναν στο κινητο να διαπιστωσουν αν ολα βαινουν καlως μεχρι και την αφιξη μας στον Αη Γιαννη (αχ ατιμο GPS - μεχρι και χωμα μεσα στην νυκτα εκανε το Hyundai Accent '95). Περάσαμε ομορφα, γελάσαμε, ηπιαμε (τσιπουρα - γεια σου Στράτο με τις ωραίες ιδέες σου) και οι τυχεροι/θαραλέοι εγραψαν και μερικα βροχερα κμ!! τι άλλο καλυτερο να περιμενει κανεις απο μια φορουμισια εκδρομη? περισσότερα τοπικα κμ? ισως!! Αλλα ο καιρός δεν τους εκανε την χαρη!!
Ελπίζουμε για το καλυτερο (οσον αφορα τον καιρό μονον)στην επομενη εκδρομη!!

Πολλα συγχαρητηρια στον Μιχάλη (rιkο46) και στους αντμιν αλλα και σε όλους όσους συμετειχαν. Εγω και η οικογενεια μου ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΟΜΟΡΦΑ!!!

Στο επανιδείν λοιπόν!!!
Reply With Quote
  #300  
Παλιό 22-09-2009, 14:19
arisxios Ο/Η arisxios βρίσκεται εκτός σύνδεσης
J. Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Μoto: R1200GS ADV
Μηνύματα: 2,718
Προεπιλογή Απάντηση: Το GS Forum θα επισκεφθεί το νομό Μαγνησίας!!!

Ξεκίνησε φοβερά η καινούρια σεζόν!!!!
Μπράβο σας παιδιά πάντα τέτοια!!!!!

Reply With Quote
Απάντηση

Tags
1100, 1150, 1200, bmw, bmw gs moto, bmw moto, bmw moto gs, bmwmoto, f800, forum, forumgs, gs 1150, gs forum, gs moto bmw, gs_gs, gs1100, gs800, gsbmw, gsbmwmoto, gsforum, gsmoto, moto, moto bmw, motobmw


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Σχετικά Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
Πού θα πάμε και πότε .....(ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥ GS Forum) ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ Πρόγραμμα - Που πήγαμε, που θα πάμε κ πότε 6 04-05-2011 15:35
Ποιός θα σφάξει το αρνί το Πάσχα ;;;;;; ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ Αστεία Video 12 19-03-2009 01:49
Το GS Forum γιορτάζει τα Κούλουμα!!! Arkas Συναντήσεις - Εκδηλώσεις (Μόνο επίσημες συναντήσεις) 35 06-03-2009 12:22
Το GS Forum γιορτάζει τις Αποκριές!!! Arkas Συναντήσεις - Εκδηλώσεις (Μόνο επίσημες συναντήσεις) 59 28-02-2009 20:25
Πώς θα ηθελα να ειναι ενα forum? Corsair Διάφορα 2 07-02-2009 01:43


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 14:39.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!