GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Αγγελίες > Ομαδικές Αγορές

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #291  
Παλιό 19-11-2010, 13:43
CPretenteriS Ο/Η CPretenteriS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2010
Περιοχή: Spata
Μoto: BMW R1200GS (mod. 2010)
Μηνύματα: 19,474
Προεπιλογή Απάντηση: Ειδική προσφορά/έκπτωση της "Motion n' Style AE" αποκλειστικά για το GS For

Επισκέφθηκα κι εγώ το Θανάση σήμερα το πρωί, για αλλαγή λαδιών και φίλτρου λαδιού (το αλλάζω σε κάθε αλλαγή λαδιών - δεν είναι να το τσιγκουνεύεται κανείς) και έμεινα απόλυτα ευχαριστημένος. Οι εκπτώσεις όπως πάντα... βάσει συμφωνίας GSForum!!! Ευχαριστώ Νίκο/Δημήτρη για τις ενέργειές σας!!!

Ο Θανάσης για μια ακόμη φορά εξυπηρετικότατος !!!

Είδα και τη μηχανή του φίλου Γιάννη, η οποία άμεσα θα επιστρέψει στις επάλξεις!!

Last edited by CPretenteriS; 19-11-2010 at 13:44.
Reply With Quote
  #292  
Παλιό 19-11-2010, 14:39
dimitrisb Ο/Η dimitrisb βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Oct 2010
Περιοχή: Πεύκη (Αθήνα)
Μoto: R1200GS (κίτρινο)
Μηνύματα: 2,458
Προεπιλογή Απάντηση: Ειδική προσφορά/έκπτωση της "Motion n' Style AE" αποκλειστικά για το GS For

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από CPretenteriS Εμφάνιση μηνυμάτων
Επισκέφθηκα κι εγώ το Θανάση σήμερα το πρωί, για αλλαγή λαδιών και φίλτρου λαδιού (το αλλάζω σε κάθε αλλαγή λαδιών - δεν είναι να το τσιγκουνεύεται κανείς) και έμεινα απόλυτα ευχαριστημένος. Οι εκπτώσεις όπως πάντα... βάσει συμφωνίας GSForum!!! Ευχαριστώ Νίκο/Δημήτρη για τις ενέργειές σας!!!

Ο Θανάσης για μια ακόμη φορά εξυπηρετικότατος !!!

Είδα και τη μηχανή του φίλου Γιάννη, η οποία άμεσα θα επιστρέψει στις επάλξεις!!
Ωραίος Κωστή! Έτοιμο το "θηρίο" για βόλτες!
Και εγώ προσωπικά αλλάζω φίλτρο σε κάθε αλλαγή!Σίγουρα για καλό είναι!
Reply With Quote
  #293  
Παλιό 20-11-2010, 12:16
montister Ο/Η montister βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Junior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Apr 2010
Περιοχή: Leros
Μoto: R 850 GS
Μηνύματα: 9
Προεπιλογή Απάντηση: Ειδική προσφορά/έκπτωση της "Motion n' Style AE" αποκλειστικά για το GS For

H μπουμπου μου χρειάζεται επειγοντως ένα σέρβις και κοίταγμα για δίσκους σασμάν. Ο Λεοντόκαρδος με τακτοποίησε. Θα ενημερώσω το φόρουμ με την ολοκλήρωση του σερβις.

Ευχαριστώ πολύ για την άμεση διευθέτηση του ραντεβού από τον Νίκο, φυσικά τον καλό μου φίλο Lerian-Γιάννη και τον vasorfa που θα παραλάβει από το καράβι την μηχανή μου για τον χρόνο που διέθεσαν.
Reply With Quote
  #294  
Παλιό 22-11-2010, 18:09
vasorfa Ο/Η vasorfa βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Mar 2009
Περιοχή: Π.Φάληρο
Μoto: R 1200 GS Adventure
Μηνύματα: 5,340
Προεπιλογή Απάντηση: Ειδική προσφορά/έκπτωση της "Motion n' Style AE" αποκλειστικά για το GS For

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από montister Εμφάνιση μηνυμάτων
H μπουμπου μου χρειάζεται επειγοντως ένα σέρβις και κοίταγμα για δίσκους σασμάν. Ο Λεοντόκαρδος με τακτοποίησε. Θα ενημερώσω το φόρουμ με την ολοκλήρωση του σερβις.

Ευχαριστώ πολύ για την άμεση διευθέτηση του ραντεβού από τον Νίκο, φυσικά τον καλό μου φίλο Lerian-Γιάννη και τον vasorfa που θα παραλάβει από το καράβι την μηχανή μου για τον χρόνο που διέθεσαν.

Γιαυτο είμαστε εδω ....μια παρεα φίλε μου---ο ΕΝΑΣ να βοηθάει τον αλλο...χαρά μου που μπορεσα να βοηθήσω εναν συνταξιδιώτη!!!και ας μην σε ξέρω!!!και να γνωρίζετε πως αν περναει απο το χέρι μου, εννοειτε θα βοηθήσω τον οποιοδήποτε!!!!(εκτος απο τον λεριαν)

σπαμ ον...

το κοριτσακι σου είναι στα χέρια του θείου Θανάση, απο τις 10 το πρωι!!!!
Reply With Quote
  #295  
Παλιό 22-11-2010, 22:18
jarhead Ο/Η jarhead βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Apr 2010
Περιοχή: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Μoto: BMW 1200 GS '05
Μηνύματα: 2,620
Προεπιλογή Απάντηση: Ειδική προσφορά/έκπτωση της "Motion n' Style AE" αποκλειστικά για το GS For

Καλα ρε συ δεν ειπαμε για καφε αριστοτελους και αλλαγη λαδιων στην περαια με ψαρακι στην ακρογυαλια?
Reply With Quote
  #296  
Παλιό 22-11-2010, 22:21
gandreas Ο/Η gandreas βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Mar 2010
Περιοχή: Αμπελόκηποι
Μoto: 1200gs
Μηνύματα: 3,874
Προεπιλογή Απάντηση: Ειδική προσφορά/έκπτωση της "Motion n' Style AE" αποκλειστικά για το GS For

Μπράβο παιδιά, μακάρι να σας έχουμε για υπόδειγμα (τον vasofra χωρίς το υπό) να γιατι GSforum
Reply With Quote
  #297  
Παλιό 23-11-2010, 02:34
Carduelis Ο/Η Carduelis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Aug 2009
Περιοχή: Mπραχάμι - Αθήνα
Μoto: Τη "Χιονάτη"
Μηνύματα: 2,286
Προεπιλογή Απάντηση: Ειδική προσφορά/έκπτωση της "Motion n' Style AE" αποκλειστικά για το GS For

Την Παρασκευή έκανα κι εγώ το σέρβις των 20.000 χιλιομ στο GS 1200.
Το κόστος του σέρβις, συν πίσω τακάκια (μείον τα λάδια που ήταν δικά μου): 219 ευρά..
Οι εντυπώσεις πάντως άριστες από την εξυπηρέτηση του Θανάση και την φροντίδα της μηχανής.
Μακάρι να ήταν κάπου κεντρικότερα το συνεργείο γιατί είναι ολόκληρο ταξίδι να ξαναπάς όταν την αφήνεις!

Reply With Quote
  #298  
Παλιό 23-11-2010, 03:21
zalgs Ο/Η zalgs βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Junior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Nov 2010
Περιοχή: ATHINA
Μoto: R1200GS
Μηνύματα: 26
Προεπιλογή Απάντηση: Ειδική προσφορά/έκπτωση της "Motion n' Style AE" αποκλειστικά για το GS For

Ήθελα και εγώ να πάω για σέρβις.Να πάρω τηλέφωνο;;;;
Reply With Quote
  #299  
Παλιό 29-11-2010, 04:07
spirositea Ο/Η spirositea βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Junior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Aug 2010
Περιοχή: athens
Μoto: bmw R1200gs adventure(2009)- kx250f(2005)-honda astrea(1999)-honda st50(1979)- kawasaki kazer (2001)
Μηνύματα: 27
Προεπιλογή Απάντηση: Ειδική προσφορά/έκπτωση της "Motion n' Style AE" αποκλειστικά για το GS For

εφτασε η ωρα για το σερβις των 25.000km, η προσφορα στη motion & style ισχει ακομα????
Reply With Quote
  #300  
Παλιό 29-11-2010, 07:37
John1150 Ο/Η John1150 βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Mar 2010
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: BMW R1150GS 2000 , HONDA PCX 125 2012
Μηνύματα: 125
Προεπιλογή Απάντηση: Ειδική προσφορά/έκπτωση της "Motion n' Style AE" αποκλειστικά για το GS For

Παρακαλώ ήθελα και εγώ ένα ραντεβου για σέρβις στην M&S. Ευχαριστώ
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Σχετικά Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
Πρόγραμμα για το πώς θα "τηρήσουμε" το αρχείο αποδείξεων της Εφορίας ! ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ Χρήσιμα 165 09-05-2011 21:06
MOTION & STYLE THANASIS Τεχνικά θέματα διάφορα 6 31-05-2010 11:32
Στην "αγκαλιά" της Τζούλιας το "αυγό του φιδιού" MARK Επικαιρότητα 0 13-03-2010 12:45
Μέλη της "Χρυσής Αυγής" διέκοψαν εκδήλωση του "Ουράνιου Τόξου" nek21 Γενικά - Αναβάτης 126 19-07-2009 00:53
φόβοι των ευρωπαίων ότι το "κλίμα της αθήνας" θα φτάσει και σε αυτούς Vakalos Επικαιρότητα 6 16-01-2009 12:39


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 18:35.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!