GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Ταξίδια - Συναντήσεις > Ταξίδια στο εξωτερικό

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #371  
Παλιό 22-02-2011, 14:47
gsmaniac Ο/Η gsmaniac βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2009
Περιοχή: πειραιας
Μoto: GS1200adve - BMW2002 MONT 1973
Μηνύματα: 19,324
Προεπιλογή Απάντηση: Long Way Round Europe 2010: Κυνηγώντας όνειρα σε 13 χώρες...

ενα απο τα καλυτερα ταξιδιωτικα και ισως οι καλυτερες φωτο,που εχουμε δει στο φορουμ.....
η αφηγηση αψογη και το ταξιδι πραγματικα ομορφο.....
νομιζω οτι η παρουσιαση απο το ταξιδιωτικο του νικολα ,ανεβασε πολυ ψηλα τον πηχη για ολους μας....
παντα ορθιος φιλε και ευχαριστουμε που μοιραστηκες την βολτα σου,μαζι μας....
Reply With Quote
  #372  
Παλιό 22-02-2011, 15:44
emix Ο/Η emix βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ
Μoto: ΚΤΜ 950 Super Enduro
Μηνύματα: 1,794
Προεπιλογή Απάντηση: Long Way Round Europe 2010: Κυνηγώντας όνειρα σε 13 χώρες...

Τι να πω;

Θερμα συγχαρητηρια για το ταξιδιωτικο σου. Εισαι κλασσικος ταξιδευτης.
Για αλλη μια φορα μου θυμισες την δικη μου περιπετεια με την απιστευτη βροχη που εφαγα και γω ταξιδευοντας προς Σουηδια.

Συγχαρητηρια φιλε μου.Να σαι παντα καλα να ταξιδευεις.
Reply With Quote
  #373  
Παλιό 22-02-2011, 16:14
mario Ο/Η mario βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Moderator
 
Ημερομηνία εγγραφής: Oct 2009
Περιοχή: Πάτρα
Μoto: R1200GS Adv.
Μηνύματα: 6,828
Προεπιλογή Απάντηση: Long Way Round Europe 2010: Κυνηγώντας όνειρα σε 13 χώρες...

φίλε σ'ευχαριστω πολυ για την εμπειρία που μοιράστηκες μαζι μας και πραγματικα ήταν συγκλονηστικη.Ηταν μακραν το καλυτερο ταξιδιωτικο που έχω διαβάσει στο φόρουμ με καταπληκτική αφηγηση και απιστευτες εικόνες.Να'σαι καλα και να συνεχίζεις να ταξιδεύεις και να ανακαλυπτεις νέους κοσμους
Reply With Quote
  #374  
Παλιό 22-02-2011, 16:49
alpe Ο/Η alpe βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jul 2010
Περιοχή: ΛΑΠΠΑ ΑΧΑΙΑΣ
Μoto: R1200 GS ADV '09
Μηνύματα: 1,008
Προεπιλογή Απάντηση: Long Way Round Europe 2010: Κυνηγώντας όνειρα σε 13 χώρες...

Οφειλω να ομολογησω οτι σε καποιες απο αυτες τις χωρες δεν εχω παει. Καταπληκτικες φωτογραφιες. Με εκανες να θελω να παρατησω τα παντα & να σηκωθω να φυγω απο την Ελλαδα οπυ τα εχουμε αφησει ολα στη μοιρα τους ενω αλλες χωρες που εχουν καταδυναστευθει εχουν γινει πολος ελξης. Συγχαρητηρια!!!:sm5:
Reply With Quote
  #375  
Παλιό 22-02-2011, 16:54
Zizel Ο/Η Zizel βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2011
Περιοχή: Πάτρα
Μoto: Συνοδηγός του mario!
Μηνύματα: 73
Προεπιλογή Απάντηση: Long Way Round Europe 2010: Κυνηγώντας όνειρα σε 13 χώρες...

Μπράβο...μπράβο...μπράβο...όλα τέλεια παιδιά...μακάρι να κάνουμε κ εμείς κάποια στιγμή ένα τέτοιο ονειρεμένο ταξίδι και να ζήσουμε αυτή την συγκλονιστική εμπειρία με τα τόσο εκθαμβωτικά τοπία και μέρη!!!
Reply With Quote
  #376  
Παλιό 22-02-2011, 18:00
Ταξιδευτης Ο/Η Ταξιδευτης βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2011
Περιοχή: Αττική
Μoto: Honda VFR750 RC36 II
Μηνύματα: 697
Προεπιλογή Απάντηση: Long Way Round Europe 2010: Κυνηγώντας όνειρα σε 13 χώρες...

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Hekima Εμφάνιση μηνυμάτων
Μπράβο Νίκο για όλα, για το κουράγιο, για το θάρρος, για τις επιλογές σου, για τις φωτό, για την αφήγηση, να΄σαι γερός να ταξιδεύεις without limits, with open horizons. Nα σου πως κάτι και για την ηλικία μας να μην έχεις και λάθος εντυπώσεις
παρότι λοιπόν σαραντάρηδες και σαρανταπεντάρηδες κι εμείς δεν μασάμε μία και΄μεις κοιμόμαστε σε camp, ταξιδεύουμε με BMW βέβαια δεν πειράζει φαντάζομαι, αλλά όπως λες κι εσύ ζούμε στην ίδια γη, μοιραζόμαστε τα ίδια πράγματα τις ίδιες αγωνίες και ευαισθησίες
Εννοειται αυτο!
Ισα ισα που απο τις εμπειριες στα ταξιδια μου εχω να πω οτι οι "μεγαλοι" σε ηλικια ειναι τελικα και οι πιο μαχιμοι απο ολους και βαζουν τα γυαλια σε ολους εμας τους "νεους"! Σεβασμος λοιπον και πολυ αγαπη στους παλιους ταξιδευτες!

Σας ευχαριστω ολους για τα πολυ καλα σας λογια και ευχομαι πολλα χιλιομετρα και απολαυστικες διαδρομες παντα!
Reply With Quote
  #377  
Παλιό 22-02-2011, 19:48
Strats Ο/Η Strats βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Nov 2010
Περιοχή: Γλυφάδα
Μoto: R 1200 GS Adv '10
Μηνύματα: 1,240
Προεπιλογή Απάντηση: Long Way Round Europe 2010: Κυνηγώντας όνειρα σε 13 χώρες...

Φίλε Νίκο, ένα πολύ μεγάλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ που μοιράστηκες μαζί μας αυτές τις απίστευτες στιγμές του ταξιδιωτικού σας. Ειλικρινά, από χθες διαβάζω με τέτοιο πάθος και ενδιαφέρον που σήμερα σχεδόν παράτησα τη δουλειά μου . Ευχαριστήθηκα τη διαδρομή, την περιπλάνηση, αλλά και τους προορισμούς. Περισσότερο όμως απ όλα, με γοήτευσε το ότι εσύ κατάφερες να απολαύσεις κάθε λεπτό αυτού του ταξιδιού, αυτό είναι μεγάλο προνόμιο!

Να σε πάντα καλά να ταξιδεύεις και να γεμίζεις με νέες εμπειρίες φίλε μου.
Reply With Quote
  #378  
Παλιό 22-02-2011, 20:12
HECTOR Ο/Η HECTOR βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jul 2010
Περιοχή: Ηρακλειο Κρητης
Μoto: BMW1200 ADVENTURE
Μηνύματα: 1,193
Προεπιλογή Απάντηση: Long Way Round Europe 2010: Κυνηγώντας όνειρα σε 13 χώρες...

Σε ευχαριστουμε φιλε φοβερο το ταξιδι σου πραγματικα RESPECT....!!!
Reply With Quote
  #379  
Παλιό 22-02-2011, 20:26
nikos-x Ο/Η nikos-x βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jul 2010
Περιοχή: Εγκλωβισμένος στην πόλη !!!
Μoto: HONDA VARADERO 1000 - BMW μπλουζάκια
Μηνύματα: 5,548
Προεπιλογή Απάντηση: Long Way Round Europe 2010: Κυνηγώντας όνειρα σε 13 χώρες...

Ακόμα στην 16η σελίδα είμαι, από εχθές το βραδάκι. . .
Με βλέπω μετεξεταστέο για τον Σεπτέμβρη.
Βρε Νικόλα, τι μι φτιαν'ς;
Reply With Quote
  #380  
Παλιό 22-02-2011, 20:59
tsompanis Ο/Η tsompanis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Sep 2009
Περιοχή: ioannina
Μηνύματα: 3,084
Προεπιλογή Απάντηση: Long Way Round Europe 2010: Κυνηγώντας όνειρα σε 13 χώρες...

Νικόλα σε ευχαριστούμε για αυτό το αριστούργημα που απο χθές κοσμεί την κατηγορία "ταξίδια στο εξωτερικό".
2900 επισκέψεις σε μια μέρα,νομίζω είναι άξιο αναφοράς!
άλλες ευχές δεν θα σου δώσω.(σου έχω δώσει τόσες κατα καιρούς που θα σε πιάσει το μάτι!)

καλά μας ταξίδια λοιπόν και υγεία σε όλους!
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Σχετικά Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
Round the World..!!From Estonia with love tsompanis Γενικά - Μοτοσυκλέτα 25 02-12-2011 23:01
Site που συγκρίνει τιμές Ξενοδοχείων σε 196 χώρες IOTH1X Info ταξιδιών εξωτερικού 28 15-01-2011 11:13
dance....Red Bull BC One 2009 FINAL ROUND xurxes Διάφορα 1 01-12-2010 08:54
200 στημένοι αγώνες σε εννέα χώρες gsmaniac Αθλητισμός 10 22-11-2009 02:57
Long Way Down georgekostas Γενικά - Μοτοσυκλέτα 25 05-11-2009 13:53


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 20:16.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!