GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> ΑΝΑΒΑΤΗΣ > Γενικά - Αναβάτης

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #31  
Παλιό 28-10-2010, 17:34
ortho Ο/Η ortho βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Sep 2009
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ, ΚΑΡΕΑΣ
Μoto: F 650 GS 2001, tweety!
Μηνύματα: 7,766
Προεπιλογή Απάντηση: ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ....

εγώ πιστεύω ότι γενικά υπάρχει θέμα με την εν λόγω εταιρεία. Είχα πάει να ρωτήσω για ανταλλαγή και σχεδόν μου έβγαλε ότι το Dakarάκι μου δεν αξίζει μία διότι βγαίνει το G650gs στα 7 χιλιάρικα. Κι ήταν περισσότερο το ύφος που με ενόχλησε. Ο μπρατσάς ήταν, δεν ξέρω πως τον λένε.
Στα θετικά, όταν πρωτοβγήκε το 800GS μου το έδωσε αμέσως ένα παληκάρι για δοκιμή, αλλά για 15 λεπτά.

Προσωπικά πάντως δεν νομίζω ότι θα ξαναπήγαινα εκεί. Οσο για το συνεργείο, πριν 4 μήνες χρειάστηκα μπαταρία. Μου είπε 83 ευρώ και 17 ευρώ εγκατάσταση. Οταν του είπα ότι θα τη βάλω μόνος μου, μου είπε ότι δε θα ισχύει η εγγύηση.....της μπαταρίας! Αφού τον ευχαρίστησα του είπα να την κρατήσει κι αγόρασα από αλλού.

Από δω και πέρα τέρμα οριστικά τα συνεργεία. Να κόψουν το λαιμό τους, τα χέρια μου πιάνουν, θα τα κάνω όλα μόνος μου.
Reply With Quote
  #32  
Παλιό 28-10-2010, 21:19
siraxanz Ο/Η siraxanz βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Moderator
 
Ημερομηνία εγγραφής: Aug 2009
Περιοχή: Argos-Argolidas
Μoto: r1200gsa '08, Cagiva elephant 750e '95
Μηνύματα: 13,321
Προεπιλογή Απάντηση: ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ....

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από spartiatis Εμφάνιση μηνυμάτων
Δημήτριος Θωμάς
6948 ****** (το τηλέφωνό μου το έχει ο admin)

Έτσι μπράβο για να το σκέπτονται 2 φορές πως να φέρονται!
Reply With Quote
  #33  
Παλιό 28-10-2010, 21:28
spirgs Ο/Η spirgs βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Junior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Oct 2010
Περιοχή: ATHINA
Μoto: 1200GS
Μηνύματα: 24
Προεπιλογή Απάντηση: ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ....

TO SYNERGIO EINAI SAN TON GIATRO.SE ALLON ARESEI KAI SE ALLON OXI.DEN SOY ARESEI DEN XANAPAS.ETSI APLA
Reply With Quote
  #34  
Παλιό 28-10-2010, 21:37
geolag Ο/Η geolag βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Oct 2009
Περιοχή: ELLINIKO
Μηνύματα: 1,316
Προεπιλογή Απάντηση: ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ....

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από spirgs Εμφάνιση μηνυμάτων
TO SYNERGIO EINAI SAN TON GIATRO.SE ALLON ARESEI KAI SE ALLON OXI.DEN SOY ARESEI DEN XANAPAS.ETSI APLA
ετσι απλά μπορεί να είναι όπως λες και ο καθένας να κάνει τις επιλογές του.Ομως όταν στο διαδίκτυο μπορείς και βρίσκεις όλες τις πληροφορίες θετικές ή αρνητικές για ένα συνεργείο π.χ. ,γλυτώνεις χρήματα και ταλαιπωρία και έχεις και την ψυχική σου ηρεμία τότε δεν το δοκιμάζεις το συνεργείο αυτό.Πηγαίνεις αλλού εκεί που οι περισσότεροι είναι ευχαριστημένοι.
και εγώ πριν καταλήξω αλλού πέρασα από εκεί .δεν ενημερώθηκα από εδώ ή δεν είχε γράψει κάποιος κάποια άσχημη εμπειρία του.Την πάτησα και έμαθα και ψάχνω πριν πάω σε συνεργείο πλέον.
Reply With Quote
  #35  
Παλιό 28-10-2010, 21:49
REK Ο/Η REK βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Aug 2010
Περιοχή: ΚΑΝΤΖΑ ΑΤΤΙΚΗΣ
Μoto: BMW GS1200 ADV
Μηνύματα: 3,923
Προεπιλογή Απάντηση: ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ....

πραγματικά εντυπωσιάζομαι και απο την απαραδεκτη συμπεριφορά του εν λόγο συνεργείου αλλά και απο την μαγκία του συμφορουμίτη...
ΕΤΣΙ!!!ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΛΕΜΕ & ΤΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ########...και όπως έχω ξαναπεί η καλύτερη διαφημηση ή δυσφήμηση είναι απο στομά σε στόμα..
Reply With Quote
  #36  
Παλιό 01-11-2010, 22:36
spartiatis Ο/Η spartiatis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Oct 2010
Περιοχή: athens
Μoto: GS1200 ADVENTURE
Μηνύματα: 116
Προεπιλογή Απάντηση: ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ....

O γιατρός είναι επιστήμονας και κάνει ένα λειτούργημα,τώρα αν είναι καλός ή κακός δεν εξαρτάται μόνο από τις γνώσεις του αλλά κυρίως από το χαρακτήρα του κι είναι κυρίως ανεξάρτητος.Ο μηχανικός είναι κι αυτός επιστήμονας σε εισαγωγικά κι οφείλει να σέβεται τον πελάτη,το κυριότερο όμως είναι να αγαπάει αυτό που κάνει!Το θέμα δεν είναι να αλλάζουμε συνεργεία και μηχανικούς αλλά να υπάρχουν σωστοί άνθρωποι!
Reply With Quote
  #37  
Παλιό 07-11-2010, 21:30
spartiatis Ο/Η spartiatis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Oct 2010
Περιοχή: athens
Μoto: GS1200 ADVENTURE
Μηνύματα: 116
Προεπιλογή Απάντηση: ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ....

Χθες σε μια συζήτηση με ένα φίλο που χει κι αυτός την ίδια μηχανή μου είπε πως το λαστιχάκι αυτό λέγεται ´´μπολσοι᾽᾽αν κατάλαβα καλά και θα ρωτήσει ένα φίλο του μηχανικό αν έχει κάποιο να μου δώσει δωρεάν!!!Μου τηλεφώνησε ο εν λόγω μηχανικός και μου είπε να περάσω από εκεί να μου το τοποθετήσει δωρεάν!!Αυτά!
Reply With Quote
  #38  
Παλιό 08-11-2010, 12:57
basilis76 Ο/Η basilis76 βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Sep 2010
Περιοχή: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Μoto: BMW R1150GS
Μηνύματα: 2,021
Προεπιλογή Απάντηση: ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ....

AYTOI ΘΑ ΧΑΣΟΥΝ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ
Reply With Quote
  #39  
Παλιό 08-11-2010, 22:35
KRASOPATERAS Ο/Η KRASOPATERAS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Apr 2010
Περιοχή: Σχηματάρι
Μoto: GS 1200 08
Μηνύματα: 694
Προεπιλογή Απάντηση: ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ....

Εγώ έχω να πω ότι αν κάτι με χαλάει σε μια συναλλαγή που κάνω για λόγους που εγώ κρίνο εις βάρος μου απλά την κάνω με ελαφρά.
Δεν ψάχνω να βρώ ούτε γιατί ούτε πως, ο αντιεπαγγελματισμός είναι τις μόδας τώρα τελευταία και ιδιαίτερα αν καταλάβει κάποιος ότι εγώ αποτελώ για αυτών δεδομένο.

Μακριά από όλους αυτούς και πάρε δώσε μόνο με σοβαρούς επαγγελματίες που θα σεβαστούν τα λεφτά που θα πάρουν.
Reply With Quote
  #40  
Παλιό 09-11-2010, 21:23
Fast&Furious Ο/Η Fast&Furious βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: Αγιος Δημητριος
Μηνύματα: 358
Προεπιλογή Απάντηση: ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ....

Το ολο θεμα ειναι δυστυχως πως δεν πρατουμε οπως θα επρεπε.Δηλαδη αυτος ο κυριος να κατσει και να σκεφτει αν θα του αρεσε αυτη η συμπεριφορα την επομενη φορα που θα παει σε ενα μαγαζι να αφησει τα λεφτα του και ο μαγαζατορας του κανει τα ιδια..Που ειμαι σιγουρος πως δεν θα του αρεσει καθολου ,αλλα δυστυχως υπαρχουν και αυτοι....Εμεις κραταμε αυτους που μας σεβονται και μας βλεπουν σαν ανθρωπους και οχι σαν χρημα στην τσεπη...Αυτα ειχα να πω και εγω απο την πλευρα μου γιατι οπως ξερετε ειναι δυσκολη η θεση μου...
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 06:29.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!