GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Γενικά > Ελλάδα και Κόσμος > Επικαιρότητα

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #41  
Παλιό 08-12-2009, 21:16
wet & dirty Ο/Η wet & dirty βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: athens
Μoto: R1200GS ADVENTURE & UNIVEGA ALPINA HT-550
Μηνύματα: 2,942
Προεπιλογή Απάντηση: ΠΙΣΤΟΛΕΡΟ .....ιιιιιχχχχχααααααααά....!!!!

τελικα ηταν πτυσσομενο γκλοπ αυτο που εβγαλε και το πιστολι απο το ξυλο που εφαγε εφυγε απο την θηκη του και το εσερνε με σπιραλ που εχουν οι νεες θηκες για να μην το χανουν αλλα ο fidemporas εβαλε φωτο που το ειχε μαζεψει για να το βαλει στην θηκη του και το κρατουσε στο χερι του...δηλαδη τιποτα διαφορετικο απο αυτο που κανουν οι δημοσιογραφοι-παπαρολογοι..και τελικα τι θελουμε ρε παιδια αστυνομια για να μην καουν οι περιουσίες μας οι τσογλανια για να τις καινε???
Reply With Quote
  #42  
Παλιό 08-12-2009, 23:27
nek21 Ο/Η nek21 βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Mar 2009
Περιοχή: ΘΕΡΜΗ-ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Μoto: R1200ADV
Μηνύματα: 779
Προεπιλογή Απάντηση: ΠΙΣΤΟΛΕΡΟ .....ιιιιιχχχχχααααααααά....!!!!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ Εμφάνιση μηνυμάτων
Νεκτάριε, (αν δεν δεσμεύεσαι),

μπορείς να μας πεις με δυό λόγια,

τί λέει ο νόμος περί όπλων ;;;;

Έτσι, για να μας λυθούν, κάποιες απορίες ....
ο νομος με λιγα λογια λεει οτι χρηση για χρηση μιλαμε παντα ετσι(στην περιπτωση μας δεν υπηρχε) μπορει να κανει ο αστυνομικος οταν απειλειται η ζωη του η η ζωη καποιου τριτου απο αμεση και ιδια απειλη.
Reply With Quote
  #43  
Παλιό 09-12-2009, 14:40
yannis Ο/Η yannis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: Κερατσίνι Far-west
Μoto: F 800 GS._ Αα, ξέχασα. BMW !!!!!
Μηνύματα: 2,987
Προεπιλογή Απάντηση: ΠΙΣΤΟΛΕΡΟ .....ιιιιιχχχχχααααααααά....!!!!

Ρε συ Βαγγέλη, γιατί αγόρι μου ρίχνεις λάδι στη φωτιά?!!?!?!?
Λες να είσαι ο μόνος που μπορεί να αντιλαμβάνεται κάτι περισσότερο από το "ποδόσφαιρο"?!?!?!
Όμως είναι χαμένος κόπος να προσπαθείς σε λάθος τόπο. Σαν να ποστάριζες στο indymedia, για την ανάγκη της δημιουργικότητας και την αξία της οικογένειας. Εδώ κάποιοι θα σε πουν αντιεξουσιαστή, εκεί κάποιοι (αντιστοίχου εγκεφάλου) θα σε πουν φασίστα.
Εδώ προσπαθώ τόσο καιρό να εξηγήσω, πως είναι ένα φόρουμ για μοτο και δεν χρειάζοντε τέτοιες αναφορές, αλλά που!!!!!!!!! Στο τέλος, έβγαλαν οι φωστήρες και το συμπέρασμα πως υποστηρίζω το ΚΚΕ!!!!!!!!!!! Αν όμως κάποιος "ζει την ζωή του ερήμην της ζωής", τι σε κάνει να νομίζεις πως αν τον τσιγκλίσεις θα ξυπνήσει??? Και γιατί να αλλάξει άλλωστε. Στην κοινωνία πάντα υπήρχαν και θα υπάρχουν από όλα τα είδη, είναι απαραίτητο για την ισορροπία!!!
Εδώ βλέπεις να ποστάρουν ανεργοτεμπέληδες, πως τους κλέβουν οι κονγκολέζοι τις δουλειές και πως θα ζήσουν... αλλά κυκλοφοράνε και μηχανάρα της τάξης των 18-20 χιλιάρικων, που σαν σώφρονες άνθρωποι αγόρασαν από το περίσσευμά τους!!!!!!
Αλλά είπαμε πάντα κάποιος άλλος φταίει ( οι πολιτικοί, δημοσιογράφοι, δάσκαλοι, παπάδες, η κοινωνία, ο Καζαντζίδης...) και ποτέ ο μα...ας!!!!!!!

ΕΠΙΜΕΝΩ ΟΜΩΣ ΠΩΣ ΕΔΩ ΕΡΧΟΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΑΛΛΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΤΟ ΣΕΒΑΣΤΕΙΤΕ.
Είναι σαν να επιλέγεις να παρακολουθήσεις, έναν ενημερωτικό τηλεοπτικό σταθμό και αντί για ειδήσεις, να σου πετάει τσόντες!!!!! Λες κι άμα θέλεις δεν ξέρεις που θα βρεις τις καλύτερες!!!!!!!
Reply With Quote
  #44  
Παλιό 09-12-2009, 14:57
wet & dirty Ο/Η wet & dirty βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: athens
Μoto: R1200GS ADVENTURE & UNIVEGA ALPINA HT-550
Μηνύματα: 2,942
Προεπιλογή Απάντηση: ΠΙΣΤΟΛΕΡΟ .....ιιιιιχχχχχααααααααά....!!!!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από yannis Εμφάνιση μηνυμάτων
Ρε συ Βαγγέλη, γιατί αγόρι μου ρίχνεις λάδι στη φωτιά?!!?!?!?
Λες να είσαι ο μόνος που μπορεί να αντιλαμβάνεται κάτι περισσότερο από το "ποδόσφαιρο"?!?!?!
Όμως είναι χαμένος κόπος να προσπαθείς σε λάθος τόπο. Σαν να ποστάριζες στο indymedia, για την ανάγκη της δημιουργικότητας και την αξία της οικογένειας. Εδώ κάποιοι θα σε πουν αντιεξουσιαστή, εκεί κάποιοι (αντιστοίχου εγκεφάλου) θα σε πουν φασίστα.
Εδώ προσπαθώ τόσο καιρό να εξηγήσω, πως είναι ένα φόρουμ για μοτο και δεν χρειάζοντε τέτοιες αναφορές, αλλά που!!!!!!!!! Στο τέλος, έβγαλαν οι φωστήρες και το συμπέρασμα πως υποστηρίζω το ΚΚΕ!!!!!!!!!!! Αν όμως κάποιος "ζει την ζωή του ερήμην της ζωής", τι σε κάνει να νομίζεις πως αν τον τσιγκλίσεις θα ξυπνήσει??? Και γιατί να αλλάξει άλλωστε. Στην κοινωνία πάντα υπήρχαν και θα υπάρχουν από όλα τα είδη, είναι απαραίτητο για την ισορροπία!!!
Εδώ βλέπεις να ποστάρουν ανεργοτεμπέληδες, πως τους κλέβουν οι κονγκολέζοι τις δουλειές και πως θα ζήσουν... αλλά κυκλοφοράνε και μηχανάρα της τάξης των 18-20 χιλιάρικων, που σαν σώφρονες άνθρωποι αγόρασαν από το περίσσευμά τους!!!!!!
Αλλά είπαμε πάντα κάποιος άλλος φταίει ( οι πολιτικοί, δημοσιογράφοι, δάσκαλοι, παπάδες, η κοινωνία, ο Καζαντζίδης...) και ποτέ ο μα...ας!!!!!!!

ΕΠΙΜΕΝΩ ΟΜΩΣ ΠΩΣ ΕΔΩ ΕΡΧΟΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΑΛΛΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΤΟ ΣΕΒΑΣΤΕΙΤΕ.
Είναι σαν να επιλέγεις να παρακολουθήσεις, έναν ενημερωτικό τηλεοπτικό σταθμό και αντί για ειδήσεις, να σου πετάει τσόντες!!!!! Λες κι άμα θέλεις δεν ξέρεις που θα βρεις τις καλύτερες!!!!!!!

δεν μου το κανεις λιγο πιο λιανα αυτο?????
Reply With Quote
  #45  
Παλιό 09-12-2009, 15:13
yannis Ο/Η yannis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: Κερατσίνι Far-west
Μoto: F 800 GS._ Αα, ξέχασα. BMW !!!!!
Μηνύματα: 2,987
Προεπιλογή Απάντηση: ΠΙΣΤΟΛΕΡΟ .....ιιιιιχχχχχααααααααά....!!!!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από wet & dirty Εμφάνιση μηνυμάτων
δεν μου το κανεις λιγο πιο λιανα αυτο?????
Τι να σου κάνω λιανά ρε Τάκη!?!?!?!?!?!??! Και γιατί νομίζεις ότι σε αφορά!?!?!?
Άσε που, όσους αφορά αφ' ενός το καταλαβαίνουν και αφ' ετέρου δεν χρειάζεται εξήγηση!!!!!!!!!
Reply With Quote
  #46  
Παλιό 09-12-2009, 15:20
wet & dirty Ο/Η wet & dirty βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: athens
Μoto: R1200GS ADVENTURE & UNIVEGA ALPINA HT-550
Μηνύματα: 2,942
Προεπιλογή Απάντηση: ΠΙΣΤΟΛΕΡΟ .....ιιιιιχχχχχααααααααά....!!!!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από yannis Εμφάνιση μηνυμάτων
Τι να σου κάνω λιανά ρε Τάκη!?!?!?!?!?!??! Και γιατί νομίζεις ότι σε αφορά!?!?!?
Άσε που, όσους αφορά αφ' ενός το καταλαβαίνουν και αφ' ετέρου δεν χρειάζεται εξήγηση!!!!!!!!!

γιατι ρε Γιαννη εχω ποσταρη και εγω και δεν μπορω να καταλαβω τι ειναι αυτα που γραφεις και κραζεις οσους εχουν γραψει.
Reply With Quote
  #47  
Παλιό 09-12-2009, 15:25
wet & dirty Ο/Η wet & dirty βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: athens
Μoto: R1200GS ADVENTURE & UNIVEGA ALPINA HT-550
Μηνύματα: 2,942
Προεπιλογή Απάντηση: ΠΙΣΤΟΛΕΡΟ .....ιιιιιχχχχχααααααααά....!!!!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από wet & dirty Εμφάνιση μηνυμάτων
γιατι ρε Γιαννη εχω ποσταρη και εγω και δεν μπορω να καταλαβω τι ειναι αυτα που γραφεις και κραζεις οσους εχουν γραψει.

αν ειναι κατι που αφορα προσωπικα καποιο ατομο απο το φορουμ γιατι δεν το κανεις ονομαστικα για να μην υπαρχουν παρεξηγησεις??????

Last edited by wet & dirty; 09-12-2009 at 15:26.
Reply With Quote
  #48  
Παλιό 09-12-2009, 16:00
yannis Ο/Η yannis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: Κερατσίνι Far-west
Μoto: F 800 GS._ Αα, ξέχασα. BMW !!!!!
Μηνύματα: 2,987
Προεπιλογή Απάντηση: ΠΙΣΤΟΛΕΡΟ .....ιιιιιχχχχχααααααααά....!!!!

Τάκη ξεκίνησα με παραίνεση στον Βαγγέλη (fidempora) να αποφεύγουμε τις αντιπαραθέσεις για λάθος θέματα σε λάθος μέρος. Αυτό ισχύει και για όσους ψάχνουν ευκαιρία από την απέναντι του Βαγγέλη πλευρά. Μου θυμίζει την παροιμία "δυό γάδαροι μαλώνανε σε ξένο αχυρώνα"!!!!!
Ο καθένας έχει τις απόψεις του, αλλά προσωπικά με ενοχλεί να βρίσκομαι σε χώρους με τέτοιες αντιλήψεις. Έφερα το παράδειγμα της τηλεόρασης για να γίνει κατανοητή η αυθαιρεσία όσων επιμένουν.
Επειδή έχω γνωρίσει μιά χαρά άτομα εδώ και επειδή με ξεκουράζει η περιήγηση στο φόρουμ, στα συνεχόμενα ταξίδια μου...
και επειδή πουθενά στις "προδιαγραφές" του φόρουμ δεν αναφέροντε τέτοιες επιδιώξεις, παρακαλώ να σεβαστούν το δικαίωμά μου και αν έχουν ανησυχίες να τις εκφράζουν στους αρμόδιους διαδικτυακούς τόπους και όπου αλλού προσφέρεται.
Δεν χρειάζοντε ονόματα (όλοι πέφτουμε σε λάθη κατά καιρούς!!!), πόσο μάλλον που κατά τα άλλα περνάμε μιά χαρά όταν βρισκόμαστε. Καταλαβαίνω πως για μερικούς γίνομαι γραφικός, όμως αυτό είναι σύνδρομο των Ελλήνων που βρίσκοντε (άλλος λίγο, άλλος πολύ) εκτός Ελλάδος και αυτές οι γωνιές τους προσφέρουν ξεκούραση και ζεστασιά.
Reply With Quote
  #49  
Παλιό 09-12-2009, 16:03
geolag Ο/Η geolag βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Oct 2009
Περιοχή: ELLINIKO
Μηνύματα: 1,316
Προεπιλογή Απάντηση: ΠΙΣΤΟΛΕΡΟ .....ιιιιιχχχχχααααααααά....!!!!

Στην ενότητα αυτή σχολιάζουμε την επικαιρότητα.Φυσικά προσωπικές προσβολές δεν νομίζω ότι αρέσουν σε κανένα.Αν κάποιος αισθάνεται ότι από τα γραφόμενα μας προσβάλλεται τότε καλό είναι να αναφέρεται προσωπικά σε αυτόν.Κανένας δεν υποχρεώνεται να διαβάζει τα επιμέρους κομμάτια του forum.Tέλος υπάρχουν και διαχειριστές οι οποίοι επεμβαίνουν όταν παρεκτεπόμαστε.
Reply With Quote
  #50  
Παλιό 09-12-2009, 20:49
ntinopoulos Ο/Η ntinopoulos βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: NIKEA-PIREAS
Μoto: 1200gs
Μηνύματα: 10,013
Προεπιλογή Απάντηση: ΠΙΣΤΟΛΕΡΟ .....ιιιιιχχχχχααααααααά....!!!!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από wet & dirty Εμφάνιση μηνυμάτων
δεν μου το κανεις λιγο πιο λιανα αυτο?????
αλλα λογια να αγαπιομαστε τακη μου...
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 02:07.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!