GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Το Gs Forum > Σχετικά με τον διαδικτυακό τόπο > Ανακοινώσεις

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #71  
Παλιό 29-05-2013, 21:38
Vag Ο/Η Vag βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2010
Περιοχή: Aθήνα
Μηνύματα: 246
Προεπιλογή Απάντηση: Αίτημα διαγραφής μέλους !!!

Ναι ρε παιδιά συμφωνώ απολύτως αλλά διαβάζω και κάμποσους οι οποίοι δεν τον αντιμετωπίζουν και σαν κάποιον που δεν ξέρει τι λέει αυτόν τον τύπο και απορώ γιατί;
Reply With Quote
  #72  
Παλιό 29-05-2013, 22:20
NLS Ο/Η NLS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2009
Περιοχή: ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Μoto: BMW R1200GS (από τους βλάκες που την είχαν πάρει καινούρια)
Μηνύματα: 4,915
Προεπιλογή Απάντηση: Αίτημα διαγραφής μέλους !!!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από IOTH1X Εμφάνιση μηνυμάτων
Νομίζω ότι είμαστε σε τελείως λάθος κατεύθυνση, και με μεγάλη απογοήτευση επιβεβαιώνεται ότι όταν λες λαλακίες όλο και κάτι μένει

Έχει αρχίσει μία συζήτηση περί κέρδους Admin το οποίο και να ισχύει, κάτι το οποίο δεν ασπάζομαι, δεν αναρωτήθηκε κανείς το εξής:

Αυτή η π ο υ τ α ν α πλατφόρμα ψηχοθεραπείας είναι όντως τζάμπα ή μήπως θέλει ένα κάρο μηχανήματα και ένα σκασμό ρεύμα για να λειτουργήσει????

και αυτά τα έξοδα μάλλον δεν καλύπτονται ούτε από μπαξίσια ούτε από 'προμήθειες €10 από τα λάστιχα.

κάποιοι τα πληρώνουν και τα ακούν και από πάνω

Μαμώ τις φάσεις
Έθεσες πάρα πολύ σωστά το θέμα και έχεις δίκιο.

Βέβαια μια "απάντηση" που μπορεί να πει κάποιος είναι "ναι οκ αλλά θα προτιμούσα να το ξέρω ότι γίνεται αυτό αν γίνεται και να το κάνω με την καρδιά μου ή αν δεν μου αρέσει να πάω σε άλλες παραλίες".

Από εκεί και πέρα δεν βλέπω λαϊκό δικαστήριο (και ελπίζω να μην εννοείτε και εμένα!), είπα ότι όπως έχουμε το τεκμήριο της αθωότητας για τον καθένα, έτσι να το έχουμε και για τον napo (που εγώ ξέρετε αν και πόσο συμπαθούσα... δηλαδή όχι). Εσείς λοιπόν που τον ξέρετε καλύτερα, τον θεωρείτε χαζό; Τον θεωρείτε ότι του την βάρεσε; Ίσως έχει κάνει λάθος, ίσως παίζει κάτι άλλο. Εγώ προσωπικά ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΩ (άλλο τι υποθέσεις κάνει ο καθένας για τον εαυτό του). Πριν μάθουμε κάτι χειροπιαστό, ας μην βγείτε με τα δαδιά και τις τσουγκράνες... αυτό έχω πει μόνο.

Αλήθεια ξέρουμε αν έχει γίνει τίποτα από όσα είπε ότι θα κάνει ο napo; (admins? Δεν ενημερώνετε;...)
Γιατί αν έμειναν αυτά στον αέρα αυτά που είπε ότι θα κάνει, καλύτερα να μπει να εξηγηθεί (γιατί φυσικά έχει εκτεθεί) - και μετά ας ξαναφύγει.
Αν ΔΕΝ έμειναν στον αέρα, καλό είναι να ξέρουν τα μέλη σας (admins) τι αντιμετωπίζετε και ας στηρίξει ο καθένας ότι θέλει.

Last edited by NLS; 29-05-2013 at 22:26.
Reply With Quote
  #73  
Παλιό 30-05-2013, 09:04
zitsos Ο/Η zitsos βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Mar 2009
Περιοχή: Δηλεσι
Μoto: μα φυσικα bmw gs 1200
Μηνύματα: 449
Προεπιλογή Απάντηση: Αίτημα διαγραφής μέλους !!!

δεν μπορω θα σκασω αν δεν μηλησω.....................





δειαλημαααααα!!!τσιπσ
καραμελες πατατακιαααααα!!!σαμαλι
κοκ και σπορια!!!
εδω και πολες μερες εχουν πωνεσει τα ματακια μου να διαβαζω την ψηχοθεραπια του ναπο να ειμαστε καλα πολυ γελιο........!!! οχι και να το παρουμε στα σοβαρα ολο αυτο το σοου!!!για να κανουμε και καμια βολτουλα!!!!
Reply With Quote
  #74  
Παλιό 30-05-2013, 12:49
MARK Ο/Η MARK βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jul 2009
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ-ΡΕΘΥΜΝΟ
Μoto: GS 1200R ADVENTURE
Μηνύματα: 28,959
Προεπιλογή Απάντηση: Αίτημα διαγραφής μέλους !!!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από NLS Εμφάνιση μηνυμάτων
Έθεσες πάρα πολύ σωστά το θέμα και έχεις δίκιο.

Βέβαια μια "απάντηση" που μπορεί να πει κάποιος είναι "ναι οκ αλλά θα προτιμούσα να το ξέρω ότι γίνεται αυτό αν γίνεται και να το κάνω με την καρδιά μου ή αν δεν μου αρέσει να πάω σε άλλες παραλίες".

Από εκεί και πέρα δεν βλέπω λαϊκό δικαστήριο (και ελπίζω να μην εννοείτε και εμένα!), είπα ότι όπως έχουμε το τεκμήριο της αθωότητας για τον καθένα, έτσι να το έχουμε και για τον napo (που εγώ ξέρετε αν και πόσο συμπαθούσα... δηλαδή όχι). Εσείς λοιπόν που τον ξέρετε καλύτερα, τον θεωρείτε χαζό; Τον θεωρείτε ότι του την βάρεσε; Ίσως έχει κάνει λάθος, ίσως παίζει κάτι άλλο. Εγώ προσωπικά ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΩ (άλλο τι υποθέσεις κάνει ο καθένας για τον εαυτό του). Πριν μάθουμε κάτι χειροπιαστό, ας μην βγείτε με τα δαδιά και τις τσουγκράνες... αυτό έχω πει μόνο.

Αλήθεια ξέρουμε αν έχει γίνει τίποτα από όσα είπε ότι θα κάνει ο napo; (admins? Δεν ενημερώνετε;...)
Γιατί αν έμειναν αυτά στον αέρα αυτά που είπε ότι θα κάνει, καλύτερα να μπει να εξηγηθεί (γιατί φυσικά έχει εκτεθεί) - και μετά ας ξαναφύγει.
Αν ΔΕΝ έμειναν στον αέρα, καλό είναι να ξέρουν τα μέλη σας (admins) τι αντιμετωπίζετε και ας στηρίξει ο καθένας ότι θέλει.


Κάθε πράγμα στον καιρό του και ο κολιός τον Αύγουστο........
Reply With Quote
  #75  
Παλιό 30-05-2013, 13:44
skippybi Ο/Η skippybi βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Moderator
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: Πάτρα
Μoto: BMW R 850 Roadster ή απλά ''Σουρτούκω''
Μηνύματα: 14,081
Προεπιλογή Απάντηση: Αίτημα διαγραφής μέλους !!!

καλή η πα παρα αλλα να υπάρχει και σαλάτα στο τραπέζι...
Reply With Quote
  #76  
Παλιό 30-05-2013, 15:43
AlexCorfu Ο/Η AlexCorfu βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2012
Περιοχή: ΚΕΡΚΥΡΑ
Μoto: GS 1200 '11 - honda PCX
Μηνύματα: 183
Προεπιλογή Απάντηση: Αίτημα διαγραφής μέλους !!!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από zitsos Εμφάνιση μηνυμάτων
δεν μπορω θα σκασω αν δεν μηλησω.....................





δειαλημαααααα!!!τσιπσ
καραμελες πατατακιαααααα!!!σαμαλι
κοκ και σπορια!!!
εδω και πολες μερες εχουν πωνεσει τα ματακια μου να διαβαζω την ψηχοθεραπια του ναπο να ειμαστε καλα πολυ γελιο........!!! οχι και να το παρουμε στα σοβαρα ολο αυτο το σοου!!!για να κανουμε και καμια βολτουλα!!!!
ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΕΒΑΛΕ ΤΟ ΟΛΟ ΘΕΜΑ ΣΤΗΝ ΣΩΣΤΗ ΦΑΣΗ ΤΟΥ !!!!!!!!!
Ε Λ Ε Ο Σ ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΙΟ ΣΟΒΑΡΑ ΖΗΤΗΜΑΤΑ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΟΥΜΕ ΚΑΙ ΟΣΟΙ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥΣ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΤΟΥΣ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΕΝΗΛΙΚΕΣ
Reply With Quote
  #77  
Παλιό 30-05-2013, 15:52
IOTH1X Ο/Η IOTH1X βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jun 2009
Περιοχή: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Μoto: R1200 GSA '09
Μηνύματα: 614
Προεπιλογή Απάντηση: Αίτημα διαγραφής μέλους !!!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από NLS Εμφάνιση μηνυμάτων
Έθεσες πάρα πολύ σωστά το θέμα και έχεις δίκιο.

Βέβαια μια "απάντηση" που μπορεί να πει κάποιος είναι "ναι οκ αλλά θα προτιμούσα να το ξέρω ότι γίνεται αυτό αν γίνεται και να το κάνω με την καρδιά μου ή αν δεν μου αρέσει να πάω σε άλλες παραλίες".

Από εκεί και πέρα δεν βλέπω λαϊκό δικαστήριο (και ελπίζω να μην εννοείτε και εμένα!), είπα ότι όπως έχουμε το τεκμήριο της αθωότητας για τον καθένα, έτσι να το έχουμε και για τον napo (που εγώ ξέρετε αν και πόσο συμπαθούσα... δηλαδή όχι). Εσείς λοιπόν που τον ξέρετε καλύτερα, τον θεωρείτε χαζό; Τον θεωρείτε ότι του την βάρεσε; Ίσως έχει κάνει λάθος, ίσως παίζει κάτι άλλο. Εγώ προσωπικά ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΩ (άλλο τι υποθέσεις κάνει ο καθένας για τον εαυτό του). Πριν μάθουμε κάτι χειροπιαστό, ας μην βγείτε με τα δαδιά και τις τσουγκράνες... αυτό έχω πει μόνο.

Αλήθεια ξέρουμε αν έχει γίνει τίποτα από όσα είπε ότι θα κάνει ο napo; (admins? Δεν ενημερώνετε;...)
Γιατί αν έμειναν αυτά στον αέρα αυτά που είπε ότι θα κάνει, καλύτερα να μπει να εξηγηθεί (γιατί φυσικά έχει εκτεθεί) - και μετά ας ξαναφύγει.
Αν ΔΕΝ έμειναν στον αέρα, καλό είναι να ξέρουν τα μέλη σας (admins) τι αντιμετωπίζετε και ας στηρίξει ο καθένας ότι θέλει.
Φίλε NLS τα επιχειρήματα σου δεν πείθουν ούτε σουρωμένη άστεγη τουρίστρια

Επέστρεψες για να μας θυμίσεις τον πλάγιο λόγο, τα ναι μεν αλλά, τα όχι έτσι αλλά γιουβέτσι, και τελικά αφήνω και κάποια υπονοούμενα γιατί όλο και κάποιος χαλβάς θα τα φάει

λυπήσου την νοημοσύνη μας

Υ.Σ. Μην μπεις στο κόπο να μου απαντήσεις θα πάει άπατο
Reply With Quote
  #78  
Παλιό 30-05-2013, 22:46
NLS Ο/Η NLS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2009
Περιοχή: ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Μoto: BMW R1200GS (από τους βλάκες που την είχαν πάρει καινούρια)
Μηνύματα: 4,915
Προεπιλογή Απάντηση: Αίτημα διαγραφής μέλους !!!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από IOTH1X Εμφάνιση μηνυμάτων
...
Πλάγιος λόγος; Υπονοούμενα;
Τι να πω - τα posts εκεί είναι.

Έχω ξεπεράσει το να με ενδιαφέρουν/επιρρεάζουν τέτοιες απόψεις. Παραείμαι καθαρός για κάτι τέτοιο (και το ξέρω εγώ και οι άνθρωποι που με ξέρουν, όπως και εσείς ορκίζεστε σε κάποιους άλλους).

Και το "φίλε" μαζί με πασάλειμμα με σκ*τά, δεν πάει. Έτσι δεν είναι;
Reply With Quote
  #79  
Παλιό 31-05-2013, 10:13
vaska Ο/Η vaska βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Oct 2010
Περιοχή: Πάτρα
Μoto: YAMAHA IT 490 SUZUKI DR 650 SE BMW R1200GS
Μηνύματα: 1,289
Προεπιλογή Απάντηση: Αίτημα διαγραφής μέλους !!!

Το κουράσατε, γενικώς.
Reply With Quote
  #80  
Παλιό 31-05-2013, 11:07
Vagelis Gar Ο/Η Vagelis Gar βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2011
Περιοχή: Τρίκαλα
Μoto: Γριά
Μηνύματα: 2,014
Προεπιλογή Απάντηση: Αίτημα διαγραφής μέλους !!!

Γλυκοχαραμα....
Ανεβαίνεις ψηλά...
Καταπίνεις ατελειώσεις στροφές...
Σταματάς...
Ακούς τα μεταλλα να κρυωνουν...
Ανάβεις τσιγάρο...
Τραβάς τζούρα...

ΟΝΕΙΡΕΥΕΣΑΙ

Η καυτρα καίει τη γοπα...
Τελείωσε κιόλας;
Τόσο σύντομα;
Πρόλαβες; Έζησες;

Ανάβεις τσιγάρο...
Τραβάς τζούρα...

ΑΝΑΠΟΛΕΙΣ

Μικρή η ΖΩΗ
Λίγες οι ΣΤΙΓΜΕΣ
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 01:17.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!