GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Γενικά > Ελλάδα και Κόσμος > Επικαιρότητα

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #81  
Παλιό 10-11-2013, 15:24
ortho Ο/Η ortho βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Sep 2009
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ, ΚΑΡΕΑΣ
Μoto: F 650 GS 2001, tweety!
Μηνύματα: 7,766
Προεπιλογή Απάντηση: Επέμβαση των ΜΑΤ στην ΕΡΤ – εκκενώθηκε το ραδιομέγ

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Astakos82 Εμφάνιση μηνυμάτων
Λογο υγειας ειμαι ολο το σ/κ μεσα... καθομαι και διαβαζω ,διαβαζω ,διαβαζω....
τελικα πιανω τον ευαυτο μου και λεω...
Γιατι μπηκα σε αυτο το Φορουμ????
στο προφιλ μου τα πρωτα πμ ηταν του Αrgi ,οταν ρωτουσα αν παιζει καμια ''εκδρομη''... αυτος ηταν ο λογος που μπηκα... να γνωρισω ατομα και να κανω τις εκδρομες μου.... καπου στην πορεια ''χαθηκα'' και γω με ποσταρισματα κλπ κλπ... τελικα το λαθος το κανουμε οι ιδιοι ... Πως??? ασχολουμενοι με τα 10-20-30 ατομα και τις ιντριγκες τους...

οσοι μου απαντησουν δεν θα μπω στον κοπο να απαντησω ... θα ειναι τα 10-20 ατομα που ελεγα ποιο πανω... καιρος να παμε παρα κατω και αυτοι να μπουν στο περιθωριο...

Το σχόλιό σου είναι διφορούμενο, οπότε δε μπορώ να το σχολιάσω.
Θα ήθελα όμως τη γνώμη σου.....


το βρίσκεις ωραίο να εκδηλώνεις ενδιαφέρον σε αγγελία πώλησης και να μην έχεις μιά απάντηση; βλέποντας κιόλας ότι ο θέτων την αγγελία ήταν ενεργός στο μεσοδιάστημα μέχρι τώρα που γράφω.

είναι ωραίο να βοηθάς κάποιον σε αναζήτηση πληροφοριών και να μην έχεις ένα νεύμα έστω; Οταν στο νήμα έχει απαντήσει σε σχόλιο μεταγενέστερο;

είναι ωραίο που είχε ανοιχθεί νήμα και κάποιος ζητούσε κάγκελα αν θυμάμαι καλά για να τα περάσει σε ασφάλεια;


υπάρχουν πολλά θέματα φίλε μου, που είναι ίσως και χειρότερα από άποψη συμπεριφοράς, αλλά συνυπάρχουμε.
Reply With Quote
  #82  
Παλιό 10-11-2013, 15:42
diomiles Ο/Η diomiles βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2010
Περιοχή: Αιγαλεω Αθηνα
Μoto: f650gs
Μηνύματα: 912
Προεπιλογή Απάντηση: Επέμβαση των ΜΑΤ στην ΕΡΤ – εκκενώθηκε το ραδιομέγ

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από PLOIGOS Εμφάνιση μηνυμάτων
Πικροχολα σχολια κ προσωπικες αντιπαραθεσεις δεν ενδιαφερουν κανεναν...Εγω απλα συνεχιζω να βλεπω ανθρωπους που δηλωνουν οτι δεν γουσταρουν τα πολιτικα θεματα,να μπαινουν συνεχεια σ αυτα κ να κανουν "παρατηρησεις" κ "υποδειξεις" σε οσους θελουμε κ εχουμε το δικαιωμα να συμμετεχουμε σ αυτου του ειδους τα θεματα...

Σεβαστειτε μας λοιπον,αφηστε την γωνια μας χωρις κριτικη ανευ πραγματικης ουσιας κ ολα θα επανερθουν στους κανονικους ρυθμους του πολυπροσωπου κ υπεροχου αυτου φορουμ....






Εμένα προσωπικά αυτή η ιστορία με έχει εκνευρίσει απίστευτα...

Ενω έχει τόσα πολλά θέματα το φόρουμ που μπορεί κανείς να ασχοληθεί , βλέπουμε συνέχεια κάποιους να έχουν εγκατασταθεί μόνιμα στα πολιτικά και να κρίνουν όσους ασχολουντα με αυτά.

Ρε παλικάρια κάντε μας επιτέλους την χάρη και αφήστε όσους ενδιαφέρει η καθημερινότητα , η πολιτική , η επικαιρότητα, να διαβάζουν ανθρώπους που έχουν να πουν εξαιρετικά ενδιαφέροντα πράγματα.

Είμαστε πολλοί που δεν μας ενδιαφέρουν οι κλίκες , οι ομάδες και τα προβλήματα που έχετε μεταξύ σας , αλλά μας ενδιαφέρει να διαβάζουμε απόψεις για τα προβλήματα που μας απασχολούν σε καθημερινή βάση/.

Οταν μπήκα στο φόρουμ πριν μερικά χρόνια μπήκα οχι σαν κάτοχος μηχανής bmw αλλά σαν μοτοσυκλετιστής .Αυτό που με κράτησε ήταν ότι βρήκα ζωντανούς ανθρώπους που κουβέντιαζαν για τα πάντα.
Αλλες φορές τσακωνόντουσαν , αλλές τα έβρισκαν .

Σήμερα διαβαζω απαξιωτικά μηνύματα περί απομόνωσης για όσους ασχολουνται και με αλλά θέματα εκτός λαδόξιδων .

Εχετε αναρωτηθεί τι άποψη έχουν και τα χιλιάδες μέλη που δεν συμετέχουν????

Αφήστε το πράγμα να εξελιχθεί μην μας βάζετε ταμπέλες ούτε να μας κρινετε.Πηγαίνετε επι τέλους στα θέματα που σας ενδιαφέρουν και αφήστε μας στην ησυχία μας...
Reply With Quote
  #83  
Παλιό 10-11-2013, 18:10
yannis Ο/Η yannis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: Κερατσίνι Far-west
Μoto: F 800 GS._ Αα, ξέχασα. BMW !!!!!
Μηνύματα: 2,987
Προεπιλογή Απάντηση: Επέμβαση των ΜΑΤ στην ΕΡΤ – εκκενώθηκε το ραδιομέγ

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από diomiles Εμφάνιση μηνυμάτων


Εμένα προσωπικά αυτή η ιστορία με έχει εκνευρίσει απίστευτα...

Ενω έχει τόσα πολλά θέματα το φόρουμ που μπορεί κανείς να ασχοληθεί , βλέπουμε συνέχεια κάποιους να έχουν εγκατασταθεί μόνιμα στα πολιτικά και να κρίνουν όσους ασχολουντα με αυτά.

Ρε παλικάρια κάντε μας επιτέλους την χάρη και αφήστε όσους ενδιαφέρει η καθημερινότητα , η πολιτική , η επικαιρότητα, να διαβάζουν ανθρώπους που έχουν να πουν εξαιρετικά ενδιαφέροντα πράγματα.

Είμαστε πολλοί που δεν μας ενδιαφέρουν οι κλίκες , οι ομάδες και τα προβλήματα που έχετε μεταξύ σας , αλλά μας ενδιαφέρει να διαβάζουμε απόψεις για τα προβλήματα που μας απασχολούν σε καθημερινή βάση/.

Οταν μπήκα στο φόρουμ πριν μερικά χρόνια μπήκα οχι σαν κάτοχος μηχανής bmw αλλά σαν μοτοσυκλετιστής .Αυτό που με κράτησε ήταν ότι βρήκα ζωντανούς ανθρώπους που κουβέντιαζαν για τα πάντα.
Αλλες φορές τσακωνόντουσαν , αλλές τα έβρισκαν .

Σήμερα διαβαζω απαξιωτικά μηνύματα περί απομόνωσης για όσους ασχολουνται και με αλλά θέματα εκτός λαδόξιδων .

Εχετε αναρωτηθεί τι άποψη έχουν και τα χιλιάδες μέλη που δεν συμετέχουν????

Αφήστε το πράγμα να εξελιχθεί μην μας βάζετε ταμπέλες ούτε να μας κρινετε.Πηγαίνετε επι τέλους στα θέματα που σας ενδιαφέρουν και αφήστε μας στην ησυχία μας...



ΕΤΣΙ ΜΠΡΑΒΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!
Reply With Quote
  #84  
Παλιό 10-11-2013, 18:23
yannis Ο/Η yannis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: Κερατσίνι Far-west
Μoto: F 800 GS._ Αα, ξέχασα. BMW !!!!!
Μηνύματα: 2,987
Προεπιλογή Απάντηση: Επέμβαση των ΜΑΤ στην ΕΡΤ – εκκενώθηκε το ραδιομέγ

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από forester Εμφάνιση μηνυμάτων
Όχι ρε συ... Σιγά μη σας λείψουμε!



Εμείς θέλουμε να μας λείπετε

Μπααααα...
Εμείς δεν έχουμε κανένα κόμπλεξ να επιβάλλουμε τις απόψεις μας στους άλλους. Εκεί, άλλωστε είναι και το θέμα.
Βλέπεις, όταν συμφωνείται με τις απόψεις ορισμένων, όπως κι αν εκφράζονται αυτές, κάνετε την πάπια. Θυμόσαστε να υπερασπιστείτε την "πληγωμένη σας αισθητική", μόνον όταν διαφωνείτε. Αυτό όμως, λυπάμαι που το θυμίζω, αλλά είναι φασίζουσα νοοτροπία και σιγά μην έχουν αισθητική οι...
Για αυτό αγαπητέ μου Θοδωρή αν έχεις κάτι να σχολιάσεις, σωστό ή λάθος για τους υπόλοιπους δεν έχει σημασία, σχολίασε το. Από κει και πέρα δεν έχουμε ούτε ανάγκη την άποψη σας για μας, ούτε και την ζητήσαμε.

Επίσης, ακόμα κι αν δεχτούμε πως οι ενότητες με θέματα που προκαλούν τριβές και εντάσεις, πρέπει να φύγουν, τότε όπως ήδη σχολιάστηκε, πολλές ενότητες "καθαρά μοτοσυκλετιστικές" θα έφευγαν πρώτες.
Reply With Quote
  #85  
Παλιό 10-11-2013, 18:25
Astakos82 Ο/Η Astakos82 βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2010
Περιοχή: ΒΟΛΟΣ
Μoto: R1200GS , DIAS
Μηνύματα: 2,219
Προεπιλογή Απάντηση: Επέμβαση των ΜΑΤ στην ΕΡΤ – εκκενώθηκε το ραδιομέγ

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από ortho Εμφάνιση μηνυμάτων
Το σχόλιό σου είναι διφορούμενο, οπότε δε μπορώ να το σχολιάσω.
Θα ήθελα όμως τη γνώμη σου.....


το βρίσκεις ωραίο να εκδηλώνεις ενδιαφέρον σε αγγελία πώλησης και να μην έχεις μιά απάντηση; βλέποντας κιόλας ότι ο θέτων την αγγελία ήταν ενεργός στο μεσοδιάστημα μέχρι τώρα που γράφω.

είναι ωραίο να βοηθάς κάποιον σε αναζήτηση πληροφοριών και να μην έχεις ένα νεύμα έστω; Οταν στο νήμα έχει απαντήσει σε σχόλιο μεταγενέστερο;

είναι ωραίο που είχε ανοιχθεί νήμα και κάποιος ζητούσε κάγκελα αν θυμάμαι καλά για να τα περάσει σε ασφάλεια;


υπάρχουν πολλά θέματα φίλε μου, που είναι ίσως και χειρότερα από άποψη συμπεριφοράς, αλλά συνυπάρχουμε.



Παρε ενα τηλ να σου πω την γνωμη μου... το τηλ στο προφιλ μου... εσυ και οποιος αλλος θελει...
Reply With Quote
  #86  
Παλιό 10-11-2013, 18:32
frits Ο/Η frits βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αχαρνές
Μoto: BMW R1200 GS 2005 YAMAHA TTR 250
Μηνύματα: 6,620
Προεπιλογή Απάντηση: Επέμβαση των ΜΑΤ στην ΕΡΤ – εκκενώθηκε το ραδιομέγ

Η ζημιά έχει ήδη γίνει, δεν έχει σημασία πιά...
Reply With Quote
  #87  
Παλιό 10-11-2013, 18:36
yannis Ο/Η yannis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: Κερατσίνι Far-west
Μoto: F 800 GS._ Αα, ξέχασα. BMW !!!!!
Μηνύματα: 2,987
Προεπιλογή Απάντηση: Επέμβαση των ΜΑΤ στην ΕΡΤ – εκκενώθηκε το ραδιομέγ

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από paschalis Εμφάνιση μηνυμάτων
Eιναι αξιον αποριας πως με τοσα χρονια μεσα στο νερο
σου διαφευγει η Αρχη των συγκοινωνουντων δοχειων!


Κατι σαν τα ξενοδοχεια στα χωρια των Αλπεων..
Στροφαρεις ολη μερα και το απογευμα μπαινεις στο χωριο.
Σε ποιο ξενοδοχειο θα πας?
Σε αυτο που εχει απ'εξω μηχανακια!!!


Πασχάλη μου αλίμονο!!!!!
Τα συγκοινωνούντα δοχεία, έφεραν κι εμάς εδώ και πάει λέγοντας.
Δεν αναφέρθηκα απαξιωτικά φυσικά στην παρέα κανενός. Απλά όταν δεν σου αρέσει κάπου σηκώνεσαι και φεύγεις και τους γράφεις όπου γουστάρεις. Αν πας κάπου αλλού και αντί να σέβεσαι και να απολαμβάνεις την καινούρια παρέα, έχεις σαν μοναδικό σκοπό της ύπαρξης σου να κατηγορείς την προηγούμενη, στην οποία εκούσια συμμετείχες, τότε μάλλον δεν φταίνε οι παρέες, αλλά...
Συνήθως, όπως είμαι σίγουρος γνωρίζεις, μετά από λίγο και στην καινούρια παρέα βρίσκουν ελαττώματα και πρέπει να διορθωθούν κατά την αντίληψη των πονεμένων κλπ κλπ.
Σε αυτούς τους "πονεμένους" πήγαινε η απαξίωση μου.

Last edited by yannis; 10-11-2013 at 18:45.
Reply With Quote
  #88  
Παλιό 10-11-2013, 18:54
ortho Ο/Η ortho βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Sep 2009
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ, ΚΑΡΕΑΣ
Μoto: F 650 GS 2001, tweety!
Μηνύματα: 7,766
Προεπιλογή Απάντηση: Επέμβαση των ΜΑΤ στην ΕΡΤ – εκκενώθηκε το ραδιομέγ

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Astakos82 Εμφάνιση μηνυμάτων
Παρε ενα τηλ να σου πω την γνωμη μου... το τηλ στο προφιλ μου... εσυ και οποιος αλλος θελει...

Οχι φίλε μου, δε γίνεται έτσι! Αν θες μου απαντάς δημόσια, αλλιώς κανένα πρόβλημα. Εξέλαβε τα ερωτήματά μου ως ρητορικά!
Reply With Quote
  #89  
Παλιό 10-11-2013, 19:03
Astakos82 Ο/Η Astakos82 βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2010
Περιοχή: ΒΟΛΟΣ
Μoto: R1200GS , DIAS
Μηνύματα: 2,219
Προεπιλογή Απάντηση: Επέμβαση των ΜΑΤ στην ΕΡΤ – εκκενώθηκε το ραδιομέγ

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από ortho Εμφάνιση μηνυμάτων
Οχι φίλε μου, δε γίνεται έτσι! Αν θες μου απαντάς δημόσια, αλλιώς κανένα πρόβλημα. Εξέλαβε τα ερωτήματά μου ως ρητορικά!

δεν μπορω να κανω κατι αλλο με σενα και με μερικους ακομα...
Reply With Quote
  #90  
Παλιό 10-11-2013, 19:10
aeriko Ο/Η aeriko βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jun 2009
Περιοχή: Αθήνα
Μoto: R 1200 GS
Μηνύματα: 4,585
Προεπιλογή Απάντηση: Επέμβαση των ΜΑΤ στην ΕΡΤ – εκκενώθηκε το ραδιομέγ

Σωστός ο Γιάννης (ortho)

Last edited by aeriko; 10-11-2013 at 19:11.
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 22:29.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!