GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Το Gs Forum > Σχετικά με τον διαδικτυακό τόπο > Ανακοινώσεις

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #31  
Παλιό 26-05-2013, 22:27
N4pSt3R Ο/Η N4pSt3R βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Moderator
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jul 2010
Περιοχή: Ορεστιάδα N 41.500269,E 26.532206
Μoto: R1200 GS TT Desierto 3
Μηνύματα: 3,259
Προεπιλογή Απάντηση: Αίτημα διαγραφής μέλους !!!

Μετά λύπης διαβάζω όλα έχουν συμβεί αυτές τις μέρες και δεν μπορώ να καταλάβω ακόμα το γιατί!!!

Διαμάχες για προσφορές γίνονται μέχρι και στην καθημερινότητά μας για πολλά θέματα και διαφορές τιμών αλλά δεν φτάνουμε σε δικαστικές διαμάχες, αλλά προσπαθούμε να το λύσουμε όμορφα και με τα λόγια!!!

Θέμα διάθεσης τον στοιχείων μας δεν υπάρχει περίπτωση να γίνεται, καλύτερα να αναλογιστούμε ότι μόνοι μας τα δίνουμε!!!

Το θέμα ότι δεν έχει κάποιο μέλος BMW και είναι μέλος μου δείχνει ότι για κάποιο λόγο κάτι το κρατάει εδώ μέσα!!!

Εδώ και καιρό πλέον μέλος, όταν ήρθα σε αντιπαραθέσεις με το Νίκο και το Δημήτρη πραγματικά έμεινα έκπληκτος από το πόσο ήρεμοι είναι, πόσο σφαιρικά βλέπουν τα πράγματα και καμιά φορά βάζουν και νερό στο κρασί τους για να μην δημιουργήσουν εικόνα ότι παίρνουν το μέρος μιας πλευράς!!!

κ.Ναπολέων θεωρώ ότι η στάση απέναντι σε μια μεγάλη παρέα που έχει δώσει κάτι παραπάνω απ την καρδιά της και την ψυχή της είναι λάθος!!Δεν ξέρω αν μετράει, αλλά η γνώμη μου είναι πως θα είναι καλύτερο και για τις 2 πλευρές να λήξη!!!


Πάντα φιλικά Στέφανος!!!!
Reply With Quote
  #32  
Παλιό 26-05-2013, 23:46
Papadopaidi Ο/Η Papadopaidi βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Apr 2012
Περιοχή: Patras
Μoto: R 1150 GS '00
Μηνύματα: 813
Προεπιλογή Απάντηση: Αίτημα διαγραφής μέλους !!!

Διάβασα ΤΑ ΠΑΝΤΑ που αφορούν το θέμα κ στα "κλειδωμένα"
κ στα ελεύθερα. Κρίμα κ άδικο να έχουμε κάποιοι ΣΟΒΑΡΑ
προβλήματα που απασχολούν την καθημερινότητά μας κ κάποιοι να
τους έχει δώσει ο Θεός υγεία-χρόνο-χρήμα κ να τον σπαταλούν σε
αηδίες κ ανοησίες. Ο νοών νοείτω...

Πάντως σέβομαι ιδιαίτερα την προσπάθεια της ομάδας των διαχειριστών
που αφιερώνει ότι πολυτιμότερο έχει ο άνθρωπος (μετά την υγεία του) τον
ελεύθερό τους χρόνο.

Ο Θεός μαζί μας κ να μου βάζει μυαλό.


Reply With Quote
  #33  
Παλιό 27-05-2013, 00:14
DoctorAbo Ο/Η DoctorAbo βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Athens
Μoto: R1200GS
Μηνύματα: 668
Προεπιλογή Απάντηση: Αίτημα διαγραφής μέλους !!!

Μια και το θέμα είναι σοβαρό και όποιος έχει άποψη την καταθέτει,παίρνω το θάρρος να καταθέσω και γω τη δική μου.

Έχω διαβάσει και εγώ όλα τα θέματα και έχω καταλήξει στα εξής συμπεράσματα. Όλοι έχουμε τα δικά μας κουμπιά και όταν κάποιος μα τα πατήσει γινόμαστε πυραυλάκια.

Με όλο το σεβασμό στον Napo , φαίνεται πως το σχόλιο περί γραφικότητας τον έκανε πύραυλο.

Ένα άλλο χαρακτηριστικό που έχουν οι άνθρωποι είναι πως όταν ξεστομίσουν μια κουβέντα δύσκολα την παίρνουν πίσω.

Δε ξέρω αν τι θα κάνει και αν θα επιστρέψει ο Napo ανακαλώντας. (Δε με αφορά κιόλας). Εκείνο όμως που ξέρω καλά είναι πως κάθε μαγαζί πρέπει να έχει διάπλατα και τις 2 πόρτες του ανοικτές. Αυτήν της εισόδου αλλά και αυτήν της εξόδου.

Αν θέλει να φύγει ένα μέλος, ας φύγει.Στο καλό και καλή ζωή. Μου φαίνεται περιττό να τον παρακαλάει όλη η παρέα να μη φύγει, ή έστω να τον ανακαλεί στην τάξη και τη λογική. Άσχετα με το ποιός είναι ο πραγματικός λόγος που θέλει να φύγει, ας φύγει αφού το ζήτησε(ή το υπονόησε με τις πράξεις του). Αν ποτέ στο μέλλον θελήσει να επανέλθει το ξαναβλέπει η ομάδα (το μαγαζί- το φόρουμ - κλπ)με βάση τις πολιτικές του πάνω στο θέμα της επανένταξης.

Υ.Γ. Τα περί καταγγελιών όπως και το ακριβές περιεχόμενο τους, που δεν έχω λόγο να επαναλάβω ,με κάνουν και χαμογελώ . Μου επιβεβαιώνουν απλά πόσο πυραυλάκι έγινε στα αλήθεια αυτός που τα ξεστόμισε. Και στο τέλος τέλος δικό του το πρόβλημα. Σιγά μη το κάνω δικό μου.

Καλό βράδυ και καλή αυριανή σε όλους μας

Last edited by DoctorAbo; 27-05-2013 at 00:16.
Reply With Quote
  #34  
Παλιό 27-05-2013, 00:21
giclas Ο/Η giclas βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2010
Περιοχή: Κύπρος
Μoto: ΒMW HP2 K1200
Μηνύματα: 2,827
Προεπιλογή Απάντηση: Αίτημα διαγραφής μέλους !!!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από N4pSt3R Εμφάνιση μηνυμάτων
Μετά λύπης διαβάζω όλα έχουν συμβεί αυτές τις μέρες και δεν μπορώ να καταλάβω ακόμα το γιατί!!!

το γιατι το ξερω απο την πρωτη στιγμη που το ειδα γραμενω κε εδω ακρηβως ειναι που ειχες δυκιο! αλλα αρχησες να πηροβολης κε να πιανου τα σκαγια αρκετους εγω πιστευω ειπες μια κουβαντα παραπανω πανω στο θυμο σου !



Το θέμα ότι δεν έχει κάποιο μέλος BMW και είναι μέλος μου δείχνει ότι για κάποιο λόγο κάτι το κρατάει εδώ μέσα!!!



κ.Ναπολέων θεωρώ ότι η στάση απέναντι σε μια μεγάλη παρέα που έχει δώσει κάτι παραπάνω απ την καρδιά της και την ψυχή της είναι λάθος!!Δεν ξέρω αν μετράει, αλλά η γνώμη μου είναι πως θα είναι καλύτερο και για τις 2 πλευρές να λήξη!!!
αυτο ητα το συγκηνητικο απο ολα τα ποσταρησματα

Πάντα φιλικά Στέφανος!!!!

Last edited by giclas; 27-05-2013 at 00:24.
Reply With Quote
  #35  
Παλιό 27-05-2013, 13:30
Albatros Ο/Η Albatros βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2009
Περιοχή: Ηράκλειο
Μoto: YAMAHA FJR 1300 F650GS KYMCO 400 Exiting
Μηνύματα: 4,502
Προεπιλογή Απάντηση: Αίτημα διαγραφής μέλους !!!

Νομίζω ότι εφόσον θέλει να διαγραφεί το μέλος και μάλιστα με δικηγόρους θα έπρεπε ήδη να του έχει ικανοποιηθεί το αίτημα και εάν θέλει ξαναγράφεται...
Reply With Quote
  #36  
Παλιό 27-05-2013, 15:23
apk Ο/Η apk βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2012
Περιοχή: Άργος
Μoto: Suzuki DL 650 V Strom K7
Μηνύματα: 134
Προεπιλογή Απάντηση: Αίτημα διαγραφής μέλους !!!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Albatros Εμφάνιση μηνυμάτων
Νομίζω ότι εφόσον θέλει να διαγραφεί το μέλος και μάλιστα με δικηγόρους θα έπρεπε ήδη να του έχει ικανοποιηθεί το αίτημα και εάν θέλει ξαναγράφεται...
Συμφωνώ.
Επίσης, έδωσε μία απάντηση ήδη από το δεύτερο ποστ σε αυτό το θρεντ...
Ας ανταπαντήσουν-αν προτίθενται-οι άμεσα θιγόμενοι και ας τελειώσει το ζήτημα, με διαγραφή/απενεργοποίηση του λογαριασμού και ο,τιδήποτε άλλο, τέλος πάντων...
Reply With Quote
  #37  
Παλιό 27-05-2013, 15:41
Gemat Ο/Η Gemat βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jul 2009
Περιοχή: Μυτιληνη
Μoto: Honda XL1000VA Varadero 2007
Μηνύματα: 1,006
Προεπιλογή Απάντηση: Αίτημα διαγραφής μέλους !!!

Και εγω νομιζω οτι το θεμα αφορα μονο τα ατομα που εμπλεκονται αμεσα στη διαφωνια και δεν θα επρεπε να γινεται "δημοσκοπηση" και εκθεση αποψεων απο ολους.
Reply With Quote
  #38  
Παλιό 27-05-2013, 16:10
jmar Ο/Η jmar βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: ΧΑΝΙΑ
Μoto: R 1200 GS '09
Μηνύματα: 4,932
Προεπιλογή Απάντηση: Αίτημα διαγραφής μέλους !!!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Gemat Εμφάνιση μηνυμάτων
Και εγω νομιζω οτι το θεμα αφορα μονο τα ατομα που εμπλεκονται αμεσα στη διαφωνια και δεν θα επρεπε να γινεται "δημοσκοπηση" και εκθεση αποψεων απο ολους.
Εφοσον εκανε καταγγελια στην κοινοτητα του φορουμ αφορα και τα μελη της κοινοτητας του φορουμ...και στην τελικη γι αυτο και λεγεται φορουμ και δεν μπορει ο καθενας να διαγραφει τα μηνυματα του...ετσι ειναι οι κανονες και αυτους πρεπει να σεβαστουμε
Reply With Quote
  #39  
Παλιό 27-05-2013, 16:21
tazman Ο/Η tazman βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Apr 2012
Περιοχή: ΚΟΖΑΝΗ
Μoto: GS 1200 04' Desierto 3
Μηνύματα: 692
Προεπιλογή Απάντηση: Αίτημα διαγραφής μέλους !!!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από DoctorAbo Εμφάνιση μηνυμάτων
Μια και το θέμα είναι σοβαρό και όποιος έχει άποψη την καταθέτει,παίρνω το θάρρος να καταθέσω και γω τη δική μου.

Έχω διαβάσει και εγώ όλα τα θέματα και έχω καταλήξει στα εξής συμπεράσματα. Όλοι έχουμε τα δικά μας κουμπιά και όταν κάποιος μα τα πατήσει γινόμαστε πυραυλάκια.

Με όλο το σεβασμό στον Napo , φαίνεται πως το σχόλιο περί γραφικότητας τον έκανε πύραυλο.

Ένα άλλο χαρακτηριστικό που έχουν οι άνθρωποι είναι πως όταν ξεστομίσουν μια κουβέντα δύσκολα την παίρνουν πίσω.

Δε ξέρω αν τι θα κάνει και αν θα επιστρέψει ο Napo ανακαλώντας. (Δε με αφορά κιόλας). Εκείνο όμως που ξέρω καλά είναι πως κάθε μαγαζί πρέπει να έχει διάπλατα και τις 2 πόρτες του ανοικτές. Αυτήν της εισόδου αλλά και αυτήν της εξόδου.

Αν θέλει να φύγει ένα μέλος, ας φύγει.Στο καλό και καλή ζωή. Μου φαίνεται περιττό να τον παρακαλάει όλη η παρέα να μη φύγει, ή έστω να τον ανακαλεί στην τάξη και τη λογική. Άσχετα με το ποιός είναι ο πραγματικός λόγος που θέλει να φύγει, ας φύγει αφού το ζήτησε(ή το υπονόησε με τις πράξεις του). Αν ποτέ στο μέλλον θελήσει να επανέλθει το ξαναβλέπει η ομάδα (το μαγαζί- το φόρουμ - κλπ)με βάση τις πολιτικές του πάνω στο θέμα της επανένταξης.

Υ.Γ. Τα περί καταγγελιών όπως και το ακριβές περιεχόμενο τους, που δεν έχω λόγο να επαναλάβω ,με κάνουν και χαμογελώ . Μου επιβεβαιώνουν απλά πόσο πυραυλάκι έγινε στα αλήθεια αυτός που τα ξεστόμισε. Και στο τέλος τέλος δικό του το πρόβλημα. Σιγά μη το κάνω δικό μου.

Καλό βράδυ και καλή αυριανή σε όλους μας
Θα συμφωνησω απολυτα με τα λεγομενα σου φιλε μου...
Δεν ηθελα να γραψω αλλα αυτα που ειπες ακριβως ειχα και εγω στο μυαλο μου.
Μιας και παρακολουθησα το θεμα απο την αρχη.
+οτι καποιοι αισθανονται πιo αρσενικα κανοντας τετοια σκηνικα (και ομιλο γενικα)

Last edited by tazman; 27-05-2013 at 16:22.
Reply With Quote
  #40  
Παλιό 28-05-2013, 06:55
Albatros Ο/Η Albatros βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2009
Περιοχή: Ηράκλειο
Μoto: YAMAHA FJR 1300 F650GS KYMCO 400 Exiting
Μηνύματα: 4,502
Προεπιλογή Απάντηση: Αίτημα διαγραφής μέλους !!!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από jmar Εμφάνιση μηνυμάτων
Εφοσον εκανε καταγγελια στην κοινοτητα του φορουμ αφορα και τα μελη της κοινοτητας του φορουμ...και στην τελικη γι αυτο και λεγεται φορουμ και δεν μπορει ο καθενας να διαγραφει τα μηνυματα του...ετσι ειναι οι κανονες και αυτους πρεπει να σεβαστουμε
και αυτό σωστό...
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 19:45.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!