GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Ταξίδια - Συναντήσεις > Ταξίδια στο εξωτερικό

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #581  
Παλιό 30-05-2010, 19:59
napgeo Ο/Η napgeo βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2010
Περιοχή: ΠΡΕΒΕΖΑ
Μoto: HONDA ΝΤ700
Μηνύματα: 8,106
Προεπιλογή Απάντηση: Το GS Forum, ταξιδεύει στην Κωνσταντινούπολη 21 έως 24 Μαΐου 2010!

pank
Σε ευχαριστώ που επιτέλους κάποιος παίρνει θέση για το θέμα..
Τα άτομα που οδηγούν την συγκεκριμένη μηχανή θέλουν μόνο να την βλέπουν.. Όταν οι μηχανές εξηπηρετούν ή είναι για την ρύθμιση της κυκλοφορίας είναι δεύτερης κατηγορίας.. Για βάλε την μηχανή αυτή να πάει ομόνοια Σύνταγμα.. Μόνο το βρλαδυ που δεν έχει κίνηση.. Και για παράδειμα βάλε την εβδομαδιαία συνάντηση.. Τετάρτη που είναι όλα κλειστά και δεν έχει κίνηση..

Τα είπα και ξαλάφρωσα.. Θέλω βοήθεια γιατί κάποιος θα μου τις βρέξει..Καλό βράδυ σε όλους....
Ναπολέων
Reply With Quote
  #582  
Παλιό 31-05-2010, 01:53
pank Ο/Η pank βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2009
Περιοχή: ΑΓ.Δημήτριος
Μoto: Honda XLV-1000
Μηνύματα: 53
Προεπιλογή Απάντηση: Το GS Forum, ταξιδεύει στην Κωνσταντινούπολη 21 έως 24 Μαΐου 2010!

Επειδη ο Βασιλάκης αργει να ανεβασει φωτος (μαλλον ειναι απασχολημενος με τα τρεχαματα του γάμου )
να σας πουμε οτι πριν τα Τεμπη "εφαγε" ενα πουλακι.
Επειδη δεν εχουμε φωτο του συμβαντος (εβαλε τα μεσα κι η αστυνομια ουτε καν ηρθε ), σας δινω μια παρομοια φωτο
(Μητσο, μην πεις οτι τα σοβαρα μηχανακια δεν αφηνουν ιχνη...)

Last edited by ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ; 31-05-2010 at 02:20. Λόγος: Αλλαγή μεγέθους φωτογραφίας σε 800 Χ 600 pixels !
Reply With Quote
  #583  
Παλιό 31-05-2010, 09:52
Mits70 Ο/Η Mits70 βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Mar 2009
Περιοχή: Χαϊδάρι
Μoto: BMW R1200 GS Adventure KTM 640 Adventure BMW R51/3
Μηνύματα: 789
Προεπιλογή Απάντηση: Το GS Forum, ταξιδεύει στην Κωνσταντινούπολη 21 έως 24 Μαΐου 2010!

Oxι οχι
Θα πω ότι τα σοβαρα μηχανάκια χτυπάνε και φεύγουν σαν αστραπές.
και πότε μα ποτέ δεν προλαβάινουν τα καημενα τα πουλάκια να καρφωθούν πάνω τους.
Έλεος.....από πλαστελίνη είναι φτιαγμένα τα μοτόρια σας
Ναπολέων μου συγνώμη που δεν σε έχω στις φώτος μου αλλά βρε παιδί μου ήσουν τόσο αργός που όταν φευγαμε εσύ .......ερχόσουν!!!!
Reply With Quote
  #584  
Παλιό 31-05-2010, 13:20
Arkas Ο/Η Arkas βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: Νέα Σμύρνη - Αθήνα
Μoto: R 1200 RT - R 1200 GS Adventure - KTM 640 Adventure - beverly 500 ie
Μηνύματα: 33,829
Προεπιλογή Απάντηση: Το GS Forum, ταξιδεύει στην Κωνσταντινούπολη 21 έως 24 Μαΐου 2010!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Mits70 Εμφάνιση μηνυμάτων
Oxι οχι
Θα πω ότι τα σοβαρα μηχανάκια χτυπάνε και φεύγουν σαν αστραπές.
και πότε μα ποτέ δεν προλαβάινουν τα καημενα τα πουλάκια να καρφωθούν πάνω τους.
Έλεος.....από πλαστελίνη είναι φτιαγμένα τα μοτόρια σας
Ναπολέων μου συγνώμη που δεν σε έχω στις φώτος μου αλλά βρε παιδί μου ήσουν τόσο αργός που όταν φευγαμε εσύ .......ερχόσουν!!!!
:sm6:
Reply With Quote
  #585  
Παλιό 31-05-2010, 16:03
vasorfa Ο/Η vasorfa βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Mar 2009
Περιοχή: Π.Φάληρο
Μoto: R 1200 GS Adventure
Μηνύματα: 5,340
Προεπιλογή Απάντηση: Το GS Forum, ταξιδεύει στην Κωνσταντινούπολη 21 έως 24 Μαΐου 2010!

Βρε παλιοπαιδα,,,,σας εκανα συνεχεια το μοντελο και ΜΟΝΟ αυτες τις φωτο σηκωσατε????ΑΠΑΡΑΔΕΧΤΟΙ!!!!

Day 1!!
φαγητουλι στην θεσσαλονικη!!
ο...κυριος με το...πιροθνακι...ειναι ο mits70....και ο κυριος βαγγελης δίπλα του με το πονηρο χαμογελο ειναι ο κουμπαρος που ηρθαν μαζι οοοολο το ταξιδι,,,,,οι κουμπαρες τα ξερουν αυτα???




day 2

Κηποι!!!ολη η παρεα χαμογελα μετα την βροχαλα!!!!(ετοιμαζομαστε για Τουρκια)


Εσωτερικο Α.Σοφια!!!τα,,,,μοντελα...ειναι .......forumites!!!!
για οσους δεν καταλαβαν ο βαρκαδερακιας ειναι με το πρασινο μπλουζακι!!!





εδω και παλι ΟΛΗ η παρεα---ή σχεδον ολοι,,,!!!!!!





Εδω με την<<vasorfaina>> σε...τετ-α-τετ!!!καταστασεις(special thanks to Viktor--behind the camera)


και παλι εδω τα...vasorfopaida!!!
(η αριστερη πλατη=mits70=σκουπα!!!--ο κουμπαρος απο κοντα...!!!)


φυσικα..τρωγομουν να παρω εκδικηση απο τους Τουρκαλαδες....για την ταλαιπωρια με τα δωματια τους οδηγους-ΧΑΡΟΥς και πολλα αλλα.....

την πηρα..!!!!
μπηκα στο μπλε τζαμι τους με ΤΡΥΠΙΑ ΚΑΛΤΣΑ....ασε που εχω ενα θεματακι,,,με τα ποδαρακια μου!!!(οσοι ηταν σε αποσταη 10 μετρων--καταλαβαν...)





κατι ξερει η μαρια και πιανει την μυτη της,,,,,




εδα αρκετες φωτο--μα καλα κανενας σας δεν ποζαρε διπλα στα ΑΠΟΡΡΙΜΜΑΤΑ!!!????


Εδω παλι μια οικογενειακη φωτο!!!!


αχ....τι ωραια που περασαμε στο ξενοδοχειο---περιμενοντας μερικες ΩΡΙΤΣΕΣ για τα δωματια......(ασχετο--πρεπει να βρουμε τροπο να παρουμε την πρωτη μερα πισω,,,,)αν και το ξενοδοχειο ηταν ανακαινοισμενο---δυστυχως τα δωματια ηταν αυτα που λεω εγω wc--αλλα το χειροτερο ειναι το ανθρωπινο δυναμικο στο ξενοδοχειο,,,,ηταν ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ.....)



Ευτυχως πηγαμε και σε <<ξενυχταδικο...!!!>>καποιοι το απολαυσαν λιιιγο παραπανω---thomas!!!!!



εδω πατριαρχειο!!!!
(βοηθεια μας)
(ο περιεργος πισω ειναι ασχετος!!!)


πλατεια taxim,,,,,ΟΧΙ ΟΧΙΟ ΟΧΙ...ΤΟ ΤΡΑΝ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΕΙ ΠΟΥΘΕΝΑ!!!!!!



synexizetai.....
Reply With Quote
  #586  
Παλιό 31-05-2010, 16:03
vasorfa Ο/Η vasorfa βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Mar 2009
Περιοχή: Π.Φάληρο
Μoto: R 1200 GS Adventure
Μηνύματα: 5,340
Προεπιλογή Απάντηση: Το GS Forum, ταξιδεύει στην Κωνσταντινούπολη 21 έως 24 Μαΐου 2010!

Να η θεση που εχουν τα μηχανακια στην Πολη!!!!!οι Τουρκαλαδες οδηγοι ειναι ΦΟΝΙΑΔΕς---ΤΟ ΝΟΥ ΣΑς!!!!!


Εδω χαιρετω τα πληθη--οπως ακριβως και οι χωρικοι μας γειτονες....με...ανοιχτες παλαμες!!!!!χαχαχααχα!!!!



Αλεξαντερ the Great και...vasorfa the GRINIAS!!!!!!!(Γεια σου ρε Αλεκο!!!!!)
κ.αντμιν...παρακαλω αλλαξτε του το nickname...αλεκο τον λενε,,,,οχι Αλεξανδρο...
(πραγματικος χιλιομετροφαγος και η κυρια του,,,,ΑΠΙΘΑΝΗ!!!!)



Ο δημητρακης μας....η αλλιως....ΣΚΟΥΠΑς!!!!
Ωραιος στην ομαδικη οδηγηση,,,αλλα ο ερμος ειχε να κανει με 23 προββαττα,,,,,δεν ειχε ξανακανει τσομπανης....να μας σαλαγγαει καλα!!!!!!



Εδω ο χερας της παρεας----αθηνα τουρκια---το ενα χερι στο τιμονι το αλλο στη μεση---και εννοειτε μια ζωη ολοι δεξια εκεινος αριστερα!!!!γεια σου ρε μουρμούρη Γιαννη!!!!!!ενταξει--μπορεις να κατεβασεις τα χερια--δεν θα σε πυροβολησουμε---ακομα.....!!!!


εδω μια γευση απο την τοποθεσια πευκο,,,η αλλιως----χεζε ψηλα και....αγναντευε!!!
στο βαθος η γεφυρα του Βοσπορου!!!!




Καποιοι λενε οτι τα Bmw δεν εχουν αλογα,,,,,,εγω κυριοι,,,,τ αεχω βγαλει εξω για διαλλεμα!!!!!!!!(quiz----βρειτε μου το(ν)γαιδαρο στην φωτο!!!)






προσπερασα και ενα βαραντερο στο δρομο--αλλα δεν αντεξα--ειπα να σταματησω και να γινουμε φιλοι....!!!!!!!!ο κ,χελωνας με κατουρησε 2 φορες--μαλλον φταιει οτι ειναι honda!!!!!!


και τελος γιαυτους που με παρουσιαζουν δολοφονο!!!!

για το πουλακι δεν φταιο εγω--μου τοπ πεταξε ενας με ενα honda!!!!

οσο για την Princess εχω μια ακομα συλλογη!!!!!

μυγακια κουνουπια πεταλουδιτσες---!!!!2 ακριδες,,,,καλα καλα....μην βαρατε--το πουλακι δεν εμεινε επανω...α ρε μανα που ειναι το φλομπερακι οταν το θες....!!!???

αρε ρε σκουπα που την ειχαμε.....ουτε το πουλακι δεν μαζεψατε με τον κουμπαρο...!!!!










Εν κατακλειδη....

Εμενα η Τουρκια ΔΕΝ θα με ξαναδει....ετσι οπως οδηγουν και συμπεριφερονατι στους τουριστες...εγω απλα ευχαριστω--ΔΕΝ θα ξαναπαρω---

οι μηχανες τελικα ημασταν πολλες για ενα τετοιο ταξιδι----αν και υπηρχε κατα καιρους ασυνεννοησια και νευρα--τελικα τα καταφεραμε και στυντονιστηκαμε!!!!
ενα τεραστιο ΣΥΓΓΝΩΜΗ που σας ξεπατωσα με την γκρινια μου...μα λες και μας ειχαν μουτζωσει..........

Δημητρακη,,,αλλη φορα το gps to βαζουμε να δουλευει!!!!

συγγνωμη και παλι που σας ζαλιζω ακομα!!!!!!

απο οτι καταλαβαμε ολοι μας.το καλο ειναι οτι επιστρεψαμε ολοι μας χωρις να ανοιξει ρουθουνι!!!

τωρα οσο για το επομενο---εδω ειμαι!!!!αρκει--οπως τα συζητησαμε ηδη οποια λαθη και προβληματα παρουσιαστηκαν να λυθουν!!!τωρα ξερουμε οτι μπορουμε να τα καταφερουμε,,,,,,!!!!!!

αυτο παντως που πραγματικα θα μου μεινει απο το ταξιδι,,,,ειναι η γρινια ενος ψιλου......να μωρε πως τον λενε----πως τον λενε!!!!!

και παλι ευχαριστω ολους τους συνταξιδιωτες μου και ας μου σπασατε ωρες ωρες τα νευρα..
χαιρομαι που συναντησα νεους και αξιολογουςς ανθρωπους!!!!

και επειδη παλι αρχισα την φλυαρια,,,

Δημητρακη (arkas)αντε και στην επομενη!!!!
μονο μια παρακληση---φορτωμενος ο χαρτης στο ζουμο ε???

και παλι σας ευχαριστω ολους---αντε και εκεινα τα παλιοπαιδα με τα honda!!!!!!!
Reply With Quote
  #587  
Παλιό 31-05-2010, 17:12
jmar Ο/Η jmar βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: ΧΑΝΙΑ
Μoto: R 1200 GS '09
Μηνύματα: 4,932
Προεπιλογή Απάντηση: Το GS Forum, ταξιδεύει στην Κωνσταντινούπολη 21 έως 24 Μαΐου 2010!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από vasorfa Εμφάνιση μηνυμάτων



Εδω ο χερας της παρεας----αθηνα τουρκια---το ενα χερι στο τιμονι το αλλο στη μεση---και εννοειτε μια ζωη ολοι δεξια εκεινος αριστερα!!!!γεια σου ρε μουρμούρη Γιαννη!!!!!!ενταξει--μπορεις να κατεβασεις τα χερια--δεν θα σε πυροβολησουμε---ακομα.....!!!!
Μουρμουρης μουρμουρης αλλα τελικα με ακολουθησες και εφτασες στο ξενοδοχειο νωρις . Βεβαια θα μου πεις και που φτασαμε νωριτερα τι καταλαβαμε?? Χωρις βαουτσερ και με ενα ξενοδοχο βλακα . Αλλα τελικα περασαμε ομορφααααα
Reply With Quote
  #588  
Παλιό 31-05-2010, 17:14
jmar Ο/Η jmar βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: ΧΑΝΙΑ
Μoto: R 1200 GS '09
Μηνύματα: 4,932
Προεπιλογή Απάντηση: Το GS Forum, ταξιδεύει στην Κωνσταντινούπολη 21 έως 24 Μαΐου 2010!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από vasorfa Εμφάνιση μηνυμάτων

Εδω ο χερας της παρεας----αθηνα τουρκια---το ενα χερι στο τιμονι το αλλο στη μεση---και εννοειτε μια ζωη ολοι δεξια εκεινος αριστερα!!!!γεια σου ρε μουρμούρη Γιαννη!!!!!!ενταξει--μπορεις να κατεβασεις τα χερια--δεν θα σε πυροβολησουμε---ακομα.....!!!!


λαθος φωτο παραθεσα πριν.... εγω ειμαι αυτος
Reply With Quote
  #589  
Παλιό 31-05-2010, 17:34
gsmaniac Ο/Η gsmaniac βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2009
Περιοχή: πειραιας
Μoto: GS1200adve - BMW2002 MONT 1973
Μηνύματα: 19,324
Προεπιλογή Απάντηση: Το GS Forum, ταξιδεύει στην Κωνσταντινούπολη 21 έως 24 Μαΐου 2010!


να βαλω και εγω μια φωτο του βασιλακη .....
Reply With Quote
  #590  
Παλιό 31-05-2010, 18:52
pank Ο/Η pank βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2009
Περιοχή: ΑΓ.Δημήτριος
Μoto: Honda XLV-1000
Μηνύματα: 53
Προεπιλογή Απάντηση: Το GS Forum, ταξιδεύει στην Κωνσταντινούπολη 21 έως 24 Μαΐου 2010!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από vasorfa Εμφάνιση μηνυμάτων
.....
Αγοράκι μου, ΥΠΟΚΛΕΙΝΟΜΑΙ!
Εισαι NON-STOP μηχανη γελιου, και συνεχιζεις ακομα...
Στα σχολια περι HONDA & VAR(K)ADERO δεν θα απαντησω γιατι καποιοι μπορει να τα παρουν σοβαρα και να εχουμε προβλημα.

Ευχαριστουμε που μας αλλαζες το κεφι οταν επρεπε.

Υ.Γ: Το προστιμο για κυνηγι εκτος "κυνηγετικης περιόδου" σου ήρθε? Δεν ξερω ποιος σε εδωσε στις φιλοζωικες οργανωσεις... (ο παλι-ανθρωπος)
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Σχετικά Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
Το GS Forum ταξιδεύει στην Ευρώπη ! syan Ταξίδια στο εξωτερικό 358 21-07-2011 23:59
Εκδρομή στην Κωνσταντινούπολη 21 έως 24 Μαίου 2010 !!! georgekostas Ταξίδια στο εξωτερικό 211 26-02-2010 05:16
Το GS Forum στην TV !!! Black_Shadow Συναντήσεις - Εκδηλώσεις (Μόνο επίσημες συναντήσεις) 46 25-02-2010 11:26


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 04:14.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!