GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Μοτοσυκλέτα > Γενικά - Μοτοσυκλέτα

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #21  
Παλιό 03-07-2010, 23:46
Blackstaf Ο/Η Blackstaf βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2009
Περιοχή: Πειραιάς
Μoto: GS1200 (09)
Μηνύματα: 86
Προεπιλογή Απάντηση: ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΑΣ ΚΟΡΟΙΔΕΥΕΙ!!!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από pirate Εμφάνιση μηνυμάτων
Φίλε Κωνσταντίνε εμείς εδώ κάτω στο νησί τι να πούμε......, καλύτερα να μην ρωτήσεις στο εξουσιοδοτημένο συνεργείο της BMW για το ίδιο ακριβώς σέρβις που ήθελες να κανείς στην Αθήνα, εδώ θα περνούσε τα 150,00 ευρώ, τα εξουσιοδοτημένα είναι εμπορικά καταστήματα που έχουν ένα περιθώριο κέρδους που τους δίνει η μαμά εταιρεία, οπότε είναι θέμα ποιους εμπιστεύεσαι για να φτιάχνουν την καλή σου
Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου!!!
Reply With Quote
  #22  
Παλιό 03-07-2010, 23:49
Blackstaf Ο/Η Blackstaf βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2009
Περιοχή: Πειραιάς
Μoto: GS1200 (09)
Μηνύματα: 86
Προεπιλογή Απάντηση: ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΑΣ ΚΟΡΟΙΔΕΥΕΙ!!!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από diomiles Εμφάνιση μηνυμάτων
Ερώτηση ετσι για να καταλάβω.Εαν καποιος πάει για ενα συγκεκριμένο service με συγκεκριμένα υλικά και η προσφορά που του έκανε το συγκεκριμένο μαγαζί δεν ισχύει τελικά , δεν πρέπει να το αναφέρει στο forum?
Μάλλον όχι ρε φιλαράκι γιατί απ'ότι κατάλαβες αυτό δεν εξυπηρετεί κάποιους!!!
Reply With Quote
  #23  
Παλιό 04-07-2010, 00:09
MARK Ο/Η MARK βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jul 2009
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ-ΡΕΘΥΜΝΟ
Μoto: GS 1200R ADVENTURE
Μηνύματα: 28,959
Προεπιλογή Απάντηση: ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΑΣ ΚΟΡΟΙΔΕΥΕΙ!!!

Ρε παιδάκια εννοείται ότι όταν κάτι δεν πάει καλά πρέπει να τα λέμε και οι moderators να κάνουν αυτό που πρέπει...Τώρα σχετικά με τα υποννοούμενα που αφήνει ο φίλος Blackstaf το μόνο που έχω να πώ είναι κρίμα γιατί αντί να επιβραβεύουμε το τρέξιμο που κάνουν για το forum τα παιδία χωρίς κανένα προσωπικό όφελος αλλά με κόπο και χρόνο που διαθέτουν για να τρέξουν για εμάς και εμείς τους τη λέμε κιόλας...
Reply With Quote
  #24  
Παλιό 04-07-2010, 07:48
diomiles Ο/Η diomiles βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2010
Περιοχή: Αιγαλεω Αθηνα
Μoto: f650gs
Μηνύματα: 912
Προεπιλογή Απάντηση: ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΑΣ ΚΟΡΟΙΔΕΥΕΙ!!!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από MARK Εμφάνιση μηνυμάτων
Ρε παιδάκια εννοείται ότι όταν κάτι δεν πάει καλά πρέπει να τα λέμε και οι moderators να κάνουν αυτό που πρέπει...Τώρα σχετικά με τα υποννοούμενα που αφήνει ο φίλος Blackstaf το μόνο που έχω να πώ είναι κρίμα γιατί αντί να επιβραβεύουμε το τρέξιμο που κάνουν για το forum τα παιδία χωρίς κανένα προσωπικό όφελος αλλά με κόπο και χρόνο που διαθέτουν για να τρέξουν για εμάς και εμείς τους τη λέμε κιόλας...
Φυσικά και πρέπει να επιβραβεύουμε το τρέξιμο που κάνουν τα παιδιά του forum προς όφελος ολων , και μάλιστα προσωπικά θα ήθελα να τους ευχαριστήσω.Ομως πρέπει να είμαστε πιό αυστηροί με τις εταιρείες που κάνουν η δεν κάνουν προσφορές και οχι με τα μέλη που ανακάλυψαν οτι τελικά δεν ισχύει κάποια προσφορά.
Reply With Quote
  #25  
Παλιό 04-07-2010, 11:25
linex Ο/Η linex βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Sep 2009
Περιοχή: Pireus
Μoto: R1200GS CBR 600F
Μηνύματα: 142
Προεπιλογή Απάντηση: ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΑΣ ΚΟΡΟΙΔΕΥΕΙ!!!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από manosamos Εμφάνιση μηνυμάτων
Φιλε μου ,εσυ εκπροσωπεις την εταιρια?
Αν ναι,ευτυχως που δεν ειμαι πελατης σου.
Ενα λαθος εκανε ο ανθρωπος,δεν ειναι αναγκη να του παρεις το κεφαλι...
Δίκιο έχει ρε παιδιά ο άνθρωπος ! Ένα λάθος έγινε! Δεν είναι να τον κρεμάσουμε!
Reply With Quote
  #26  
Παλιό 04-07-2010, 11:35
linex Ο/Η linex βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Sep 2009
Περιοχή: Pireus
Μoto: R1200GS CBR 600F
Μηνύματα: 142
Προεπιλογή Απάντηση: ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΑΣ ΚΟΡΟΙΔΕΥΕΙ!!!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από MARK Εμφάνιση μηνυμάτων
Ρε παιδάκια εννοείται ότι όταν κάτι δεν πάει καλά πρέπει να τα λέμε και οι moderators να κάνουν αυτό που πρέπει...Τώρα σχετικά με τα υποννοούμενα που αφήνει ο φίλος Blackstaf το μόνο που έχω να πώ είναι κρίμα γιατί αντί να επιβραβεύουμε το τρέξιμο που κάνουν για το forum τα παιδία χωρίς κανένα προσωπικό όφελος αλλά με κόπο και χρόνο που διαθέτουν για να τρέξουν για εμάς και εμείς τους τη λέμε κιόλας...
Δε τι λέει κανένας στα παιδιά.
Το νόημα όμως σε οποιοδήποτε forum είναι να γίνετε ανταλλαγή απόψεων & ο καθένας να καταγραφει τα επιχειρήματα του. Έτσι είμαστε όλοι κερδισμένοι.
Κάλως έκανε ο φίλος Blackstaf που ξεκίνησε το θέμα.
Νόμίζω ότι ήδη είμαστε κερδισμένοι όλοι. Διαβάσαμε διαφορετικές απόψεις και βγάζουμε δικά μας συμπεράσματα.
Reply With Quote
  #27  
Παλιό 04-07-2010, 12:40
Blackstaf Ο/Η Blackstaf βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2009
Περιοχή: Πειραιάς
Μoto: GS1200 (09)
Μηνύματα: 86
Προεπιλογή Απάντηση: ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΑΣ ΚΟΡΟΙΔΕΥΕΙ!!!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από MARK Εμφάνιση μηνυμάτων
Ρε παιδάκια εννοείται ότι όταν κάτι δεν πάει καλά πρέπει να τα λέμε και οι moderators να κάνουν αυτό που πρέπει...Τώρα σχετικά με τα υποννοούμενα που αφήνει ο φίλος Blackstaf το μόνο που έχω να πώ είναι κρίμα γιατί αντί να επιβραβεύουμε το τρέξιμο που κάνουν για το forum τα παιδία χωρίς κανένα προσωπικό όφελος αλλά με κόπο και χρόνο που διαθέτουν για να τρέξουν για εμάς και εμείς τους τη λέμε κιόλας...
Φίλε δεν την λέω σε κανέναν...Απλά αν κατάλαβες καλά άλλοι μου την λενε και με ειρωνεύοντα αφήνοντας υποννοούμενα και εγώ απλά απαντώ...
Reply With Quote
  #28  
Παλιό 04-07-2010, 12:41
Blackstaf Ο/Η Blackstaf βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2009
Περιοχή: Πειραιάς
Μoto: GS1200 (09)
Μηνύματα: 86
Προεπιλογή Απάντηση: ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΑΣ ΚΟΡΟΙΔΕΥΕΙ!!!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από linex Εμφάνιση μηνυμάτων
Δε τι λέει κανένας στα παιδιά.
Το νόημα όμως σε οποιοδήποτε forum είναι να γίνετε ανταλλαγή απόψεων & ο καθένας να καταγραφει τα επιχειρήματα του. Έτσι είμαστε όλοι κερδισμένοι.
Κάλως έκανε ο φίλος Blackstaf που ξεκίνησε το θέμα.
Νόμίζω ότι ήδη είμαστε κερδισμένοι όλοι. Διαβάσαμε διαφορετικές απόψεις και βγάζουμε δικά μας συμπεράσματα.
Ευχαριστώ φίλε...
Reply With Quote
  #29  
Παλιό 04-07-2010, 12:43
Blackstaf Ο/Η Blackstaf βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2009
Περιοχή: Πειραιάς
Μoto: GS1200 (09)
Μηνύματα: 86
Προεπιλογή Απάντηση: ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΑΣ ΚΟΡΟΙΔΕΥΕΙ!!!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από diomiles Εμφάνιση μηνυμάτων
Φυσικά και πρέπει να επιβραβεύουμε το τρέξιμο που κάνουν τα παιδιά του forum προς όφελος ολων , και μάλιστα προσωπικά θα ήθελα να τους ευχαριστήσω.Ομως πρέπει να είμαστε πιό αυστηροί με τις εταιρείες που κάνουν η δεν κάνουν προσφορές και οχι με τα μέλη που ανακάλυψαν οτι τελικά δεν ισχύει κάποια προσφορά.
Αυτό ακριβώς λεώ και εγώ...Δεν είπα ότι φταίει κάποιος απο το forum, απλά εγώ σαν πελάτης διάβασα για μια προσφορά και όταν μίλησα για να αφήσω την μηχανή μόνο προσφορά δεν είδα...!
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Σχετικά Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
ΚΑΠΟΙΟΣ ΓΝΩΣΤΗΣ.. PACO Εξοπλισμός μοτοσικλέτας 0 29-04-2010 19:52
4χ4 Η ΕΘΝΙΚΗ ΜΑΣ και ΜΠΡΑΒΟ ΜΑΣ !! riko46 Αθλητισμός 3 14-09-2009 01:28
ΜΑΣ ΚΛΕΒΟΥΝ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΑΣ. PortoLeone Μου τη δίνει που ..... 13 09-07-2009 09:49
SOS ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ...... Gazi Κοινωνική ευαισθησία 13 28-06-2009 13:23
ΜΗΠΩΣ ΘΕΛΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ? 1200GS Εξοπλισμός μοτοσικλέτας 3 16-03-2009 13:27


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 02:27.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!