GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Μοτοσυκλέτα > Γενικά - Μοτοσυκλέτα

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #31  
Παλιό 14-09-2010, 15:26
ΚΑΓΚΕΛΑΡΙΟΣ Ο/Η ΚΑΓΚΕΛΑΡΙΟΣ βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jul 2009
Περιοχή: ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Μoto: BMW K1200S BMW F800ST
Μηνύματα: 1,183
Προεπιλογή Απάντηση: Αξονας GS 1200 Adv κατα την διαρκεια συγκριτικού!!!

1.+k1200s στον Λεοντοκαρδο

2.το σχετικο βιντεακι να ξερεις παιχταδορ οτι επειδη το γνωριζουμε καποιοι δεν εγινε λογο αξονα, εκτος εαν αλλαξαν τα πραγματα

3,αφου ονομαζεις μπαζα τα ''κακοφορτωμενα'' adve τα οποια πανε με μπολικα χλμ στο χωμα οταν ειναι 280,00 μπορεις να μου πεις κατι που αντεχει να το κανει αυτο?

4,Αληθεια δεν εχω δει κανενα ''βαρυαντερο'' να κανει κατι παρομοιο

5, εχω και εγω εναν αξονα με 170 αλογατα και ειναι μια χαρα.Θες να τον δεις φωτο?
ειναι θεμα συντηρησης
Reply With Quote
  #32  
Παλιό 14-09-2010, 15:53
GeorgeP Ο/Η GeorgeP βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: VARADERO MK3
Μηνύματα: 6,530
Προεπιλογή Απάντηση: Αξονας GS 1200 Adv κατα την διαρκεια συγκριτικού!!!

Αν απευθυνεσαι σε εμενα......:

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΓΚΕΛΑΡΙΟΣ Εμφάνιση μηνυμάτων
1.+k1200s στον Λεοντοκαρδο
Υποκειμενικη αποψη!!!!! Δεν την συμμεριζομαι!!!!!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΓΚΕΛΑΡΙΟΣ Εμφάνιση μηνυμάτων
2.το σχετικο βιντεακι να ξερεις παιχταδορ οτι επειδη το γνωριζουμε καποιοι δεν εγινε λογο αξονα, εκτος εαν αλλαξαν τα πραγματα
ανεφερα ολους τους πιθανους λογους που αυτο συνεβηκε μεταξυ αυτων και τον αξονα! εξάλλου το εξηγησα και τεχνικα και με παραδειγμα μια GS που κερδισε το Παρισι-Ντακαρ το μακρινο 1985 αναφεροντας μια τεχνικη λεπτομερεια που χωρις αυτην θα ειχε μεινει στο γιβραλταρ αντι να κερδισει τον αγωνα!!!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΓΚΕΛΑΡΙΟΣ Εμφάνιση μηνυμάτων
3,αφου ονομαζεις μπαζα τα ''κακοφορτωμενα'' adve τα οποια πανε με μπολικα χλμ στο χωμα οταν ειναι 280,00 μπορεις να μου πεις κατι που αντεχει να το κανει αυτο?
Κανενα απο τα μαστοδοντα, ειτε λεγονται BMW GS ADVE ειτε Varadero ειτε KTM ειτε κι εγω δεν ξερω τι δεν μπορει να κανει αυτο που εκαναν τα παιδια που για καλη τους τυχη μονον ενας ειχε ατυχημα!! για να κανεις κατι τετοιο η μοτοσυκλετα ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ θελει πολλα μπικικινια για να το καταφερει!!!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΓΚΕΛΑΡΙΟΣ Εμφάνιση μηνυμάτων
4,Αληθεια δεν εχω δει κανενα ''βαρυαντερο'' να κανει κατι παρομοιο
Δες φωτο κι εδω http://www.gsforum.gr/%CE%A4%CE%B5%C...36/index2.html στο μηνυμα 17!!! το σχετικο βιντεο στο ''youtube''!!!


Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΓΚΕΛΑΡΙΟΣ Εμφάνιση μηνυμάτων
5, εχω και εγω εναν αξονα με 170 αλογατα και ειναι μια χαρα.Θες να τον δεις φωτο?
ειναι θεμα συντηρησης
κι εγω 330 ιππους σε ενα WRX!!! Θες να το δεις????
Αν το παω ομως στην ειδικη του Αγ.Πετρου θα αποδιμησει το ιδιο στον Αγ.Πετρο........οτι συντηρηση και να του εχω κανει!!!!!
Attached Images
File Type: jpg ΑΜΜΟΣ 1.JPG (62.2 KB, 34 views)
Reply With Quote
  #33  
Παλιό 14-09-2010, 16:09
ntinopoulos Ο/Η ntinopoulos βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: NIKEA-PIREAS
Μoto: 1200gs
Μηνύματα: 10,013
Προεπιλογή Απάντηση: Αξονας GS 1200 Adv κατα την διαρκεια συγκριτικού!!!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Gemat Εμφάνιση μηνυμάτων
Συμφωνω και εγω στο οτι οι φωτογραφιες απο μονες τους δεν λενε πολλα πραγματα. Το παραδειγμα της φερραρι αν και χοντροκομμενο ειναι ευστοχο. Δεν φταιει το αυτοκινητο που ο οδηγος του, το εριξε στον τοιχο!
ενω το παραδειγμα του αντβε δεν ειναι χοντροκομμενο ε?
...μαλιστα!
Οσο αφορα το GS, δεν ειναι ακριβως μοτοσυκλετα εντουρο. Μπορει ο Γερμανος να το παρουσιαζει σαν βασιλια των βουνων και των ερημων αλλα σε ολες τις επισημες εξορμησεις των GS που παρουσιαζονται απο τα μιντια ακολουθει καραβανι με μηχανικους και ανταλλακτικα.
το gs ναι,δεν ειναι enduro,ειναι travel enduro!
υπαρχει μεγαλη διαφορα...,ψαχτο λιγο...!
οσο για τα καραβανια μηχανικων και ανταλλακτικων που ακολουθουν,σε καθε επισημη διοργανωση συμβαινει αυτο για λογους ασφαλειας!
Δεν νομιζω οτι υπαρχει ΚΑΝΕΝΑΣ λογος να παρεις μια μοτοσυκλετα 1200 κυβικα και να παρεις τα βουνα. Ενα 600αρι καθαροαιμο ειναι μακραν καταλληλοτερο για αυτο το σκοπο.
με ενα καθαροαιμο 600αρι δεν κανεις travel enduro...!
αλλα περι ορεξεως...κολοκυθοπιτα...!
Εμενα δε, το μονομπρατσο μου προκαλει ανασφαλεια ακομη και στην ασφαλτο, ποσο μαλλον στο χωμα. Αντε στα Supersport με κατι μονομπρατσα "γαιδουρια" που εχουν 20 εκατοστα υψος να πω "παει στο καλο", αλλα αυτο το μπρατσακι σε ον-οφ 250 κιλων νομιζω οτι παει γυρευοντας για προβληματα....
για το οτι εσυ εχεις ανασφαλεια με τα μονομπρατσα,...δεν φταινε τα μονομπρατσα!
Η λυση του Τενερε με αξονα αλλα και "διπλο" ψαλιδι μου φαινεται καταλληλοτερη επιλογη για μοτοσυκλετα της κατηγοριας.
bmw 1200gs 223kg
bmw 1200gs adve 256kg
tenere 600 206kg
tenere 1200 261kg
οποτε τα κιλα ειναι παραπλησια,ασε που το tenere στα ιδια κυβικα ειναι βαρυτερο...και δεν εχει και το ιδιο ζυγισμα με τα gs,για να μην ξεχνιομαστε!
τωρα εσυ αν θες tenere,παρε tenere...!εδω εχεις... βαρκαντερο!
Reply With Quote
  #34  
Παλιό 14-09-2010, 16:29
ΚΑΓΚΕΛΑΡΙΟΣ Ο/Η ΚΑΓΚΕΛΑΡΙΟΣ βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jul 2009
Περιοχή: ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Μoto: BMW K1200S BMW F800ST
Μηνύματα: 1,183
Προεπιλογή Απάντηση: Αξονας GS 1200 Adv κατα την διαρκεια συγκριτικού!!!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από GeorgeP Εμφάνιση μηνυμάτων
Αν απευθυνεσαι σε εμενα......:



Υποκειμενικη αποψη!!!!! Δεν την συμμεριζομαι!!!!!



ανεφερα ολους τους πιθανους λογους που αυτο συνεβηκε μεταξυ αυτων και τον αξονα! εξάλλου το εξηγησα και τεχνικα και με παραδειγμα μια GS που κερδισε το Παρισι-Ντακαρ το μακρινο 1985 αναφεροντας μια τεχνικη λεπτομερεια που χωρις αυτην θα ειχε μεινει στο γιβραλταρ αντι να κερδισει τον αγωνα!!!



Κανενα απο τα μαστοδοντα, ειτε λεγονται BMW GS ADVE ειτε Varadero ειτε KTM ειτε κι εγω δεν ξερω τι δεν μπορει να κανει αυτο που εκαναν τα παιδια που για καλη τους τυχη μονον ενας ειχε ατυχημα!! για να κανεις κατι τετοιο η μοτοσυκλετα ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ θελει πολλα μπικικινια για να το καταφερει!!!



Δες φωτο κι εδω http://www.gsforum.gr/%CE%A4%CE%B5%C...36/index2.html στο μηνυμα 17!!! το σχετικο βιντεο στο ''youtube''!!!




κι εγω 330 ιππους σε ενα WRX!!! Θες να το δεις????
Αν το παω ομως στην ειδικη του Αγ.Πετρου θα αποδιμησει το ιδιο στον Αγ.Πετρο........οτι συντηρηση και να του εχω κανει!!!!!
1,παιχταδορ τα παιδια ειναι Ελληνες και ειναι απο αδελφο φορουμ.
Τα μηχανακια ειναι μαμησια και η αιτια ειναι η αναρτηση.

2,εαν το wrx τα παιξει σε αυτη την διαδρομη τοτε ειναι μαλλον made in taiwan.Eπισης δεν καταλαβαινω πως συνεκρινες 170 αλογα με αξονα σε μηχανη με 330 σε ''κουτι''.(δοκιμος μηχανοβιος ορος.Δεν εχω κατι με το schubi)

3.Νομιζω οτι τα gs τα οποια βγαινουν εκτος ειναι περισσοτερα οποτε και στατιστικα να το δεις......

4,Αλλαζω βαλβολινες καθε 10,000χλμ.Νομιζω οτι το κοστος ειναι ελαχιστο σε σχεση με το αναποδο.
Reply With Quote
  #35  
Παλιό 14-09-2010, 16:43
ΚΑΓΚΕΛΑΡΙΟΣ Ο/Η ΚΑΓΚΕΛΑΡΙΟΣ βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jul 2009
Περιοχή: ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Μoto: BMW K1200S BMW F800ST
Μηνύματα: 1,183
Προεπιλογή Απάντηση: Αξονας GS 1200 Adv κατα την διαρκεια συγκριτικού!!!

gemat

νομιζω οτι η ακαμψια του μονομπρατσου στην ασφαλτο δεν παιζεται παιχταδορ.
Reply With Quote
  #36  
Παλιό 14-09-2010, 17:06
cosem Ο/Η cosem βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2010
Περιοχή: ATHINA
Μoto: R1200GS
Μηνύματα: 32
Προεπιλογή Απάντηση: Αξονας GS 1200 Adv κατα την διαρκεια συγκριτικού!!!

Βρε παιδιά, βρε παιδιά.Το μηχανάκι μόνο τον άξονα έχει;;;;;Αν το δεις από μπροστά, είναι στραπατσαρισμένο παντού.Αυτό έπεσε σε γκρεμό και διαλύθηκε.Τι λέμε τώρα;;;;Από χρήση εντούρο κατάντησε έτσι;;;;;

Reply With Quote
  #37  
Παλιό 14-09-2010, 17:09
commander Ο/Η commander βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Apr 2010
Περιοχή: κηφισια
Μoto: GS 115Ο ADV DESIERTO 3
Μηνύματα: 12,382
Προεπιλογή Απάντηση: Αξονας GS 1200 Adv κατα την διαρκεια συγκριτικού!!!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από cosem Εμφάνιση μηνυμάτων
Βρε παιδιά, βρε παιδιά.Το μηχανάκι μόνο τον άξονα έχει;;;;;Αν το δεις από μπροστά, είναι στραπατσαρισμένο παντού.Αυτό έπεσε σε γκρεμό και διαλύθηκε.Τι λέμε τώρα;;;;Από χρήση εντούρο κατάντησε έτσι;;;;;

Ποιος ξερει τι μακακια εκανε και το ρημαξε ουτε χωματινα δε φορει.
Reply With Quote
  #38  
Παλιό 14-09-2010, 18:34
GeorgeP Ο/Η GeorgeP βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: VARADERO MK3
Μηνύματα: 6,530
Προεπιλογή Απάντηση: Αξονας GS 1200 Adv κατα την διαρκεια συγκριτικού!!!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΓΚΕΛΑΡΙΟΣ Εμφάνιση μηνυμάτων
1,παιχταδορ τα παιδια ειναι Ελληνες και ειναι απο αδελφο φορουμ.
Τα μηχανακια ειναι μαμησια και η αιτια ειναι η αναρτηση..
To εγραψα δεν το εγραψα????

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΓΚΕΛΑΡΙΟΣ Εμφάνιση μηνυμάτων
2,εαν το wrx τα παιξει σε αυτη την διαδρομη τοτε ειναι μαλλον made in taiwan.Eπισης δεν καταλαβαινω πως συνεκρινες 170 αλογα με αξονα σε μηχανη με 330 σε ''κουτι''.(δοκιμος μηχανοβιος ορος.Δεν εχω κατι με το schubi)..
Ναι καλα!! κανε πρωτα αυτην την διαδρομη και μετα αντε και κανε την με το WRX σεταρισμενο για ασφαλτο οπως και βγασινει απο το εργοστασιο!!!!!!! Χωρια που καταργηθηκε απο το ακροπολης διοτι παραπονουνταν οι ιδηγοι οτι παραηταν σκληρη!!!!

Συγνωμη νομιζα οτι αναφεροσουν σε αυτοκινητο 170 ιππων!!!!!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΓΚΕΛΑΡΙΟΣ Εμφάνιση μηνυμάτων
3.Νομιζω οτι τα gs τα οποια βγαινουν εκτος ειναι περισσοτερα οποτε και στατιστικα να το δεις.......
τι θελεις να πεις με δαυτο???

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΓΚΕΛΑΡΙΟΣ Εμφάνιση μηνυμάτων
4,Αλλαζω βαλβολινες καθε 10,000χλμ.Νομιζω οτι το κοστος ειναι ελαχιστο σε σχεση με το αναποδο.

δεν εχει σχεση με το σπασιμο του αξονα η βαλβολινη!!!!!!! Η βαλβολινη εχει σχεση με το πηνιο και την κορωνα και οχι με τον αξονα καθ΄έαυτον!!
Reply With Quote
  #39  
Παλιό 14-09-2010, 18:42
GeorgeP Ο/Η GeorgeP βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: VARADERO MK3
Μηνύματα: 6,530
Προεπιλογή Απάντηση: Αξονας GS 1200 Adv κατα την διαρκεια συγκριτικού!!!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από cosem Εμφάνιση μηνυμάτων
Βρε παιδιά, βρε παιδιά.Το μηχανάκι μόνο τον άξονα έχει;;;;;Αν το δεις από μπροστά, είναι στραπατσαρισμένο παντού.Αυτό έπεσε σε γκρεμό και διαλύθηκε.Τι λέμε τώρα;;;;Από χρήση εντούρο κατάντησε έτσι;;;;;

τα GS ως γνωστον στερουνται πλαισιου με τον ορο που τον ξερουμε!!! Ετσι ο κινητηρας παιζει τον ρολο του πλαισιου και ο αξονας τον ρολο του ψαλιδιου!! εκει στηριζονται ΤΑ ΠΑΝΤΑ!!! Και οταν λεω τα παντα εννοω οτι πανω στον κινητηρα τοποθετουνται τα παντα απο τα περιφεριακα (τεποζιτα κ.λ.π.} σε μια ''σιδηροκατασκευη'' που βρισκεται πανω απο αυτονμ και πανω ΣΕ αυτον!! Ενω στα μηχανακια με πλαισιο πανω στο πλαισιο βιδωνονται/στηριζονται τα παντα και μετασ ο κινητρας!!!!
Ετσι αν σπασει το ψαλιδι / αξονας ολο το συνολο μετατοπιζεται-στρεβλωνει πες το οπως θες!!!!
Αν ειχε πεσει σε γκρεμο το εμπρος μερος (πιρουνι-τροχος=φαναρι-ζελατινα) δεν θα ηταν αθικτο!!
Reply With Quote
  #40  
Παλιό 14-09-2010, 18:45
Gemat Ο/Η Gemat βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jul 2009
Περιοχή: Μυτιληνη
Μoto: Honda XL1000VA Varadero 2007
Μηνύματα: 1,006
Προεπιλογή Απάντηση: Αξονας GS 1200 Adv κατα την διαρκεια συγκριτικού!!!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από ntinopoulos Εμφάνιση μηνυμάτων
bmw 1200gs 223kg
bmw 1200gs adve 256kg
tenere 600 206kg
tenere 1200 261kg
οποτε τα κιλα ειναι παραπλησια,ασε που το tenere στα ιδια κυβικα ειναι βαρυτερο...και δεν εχει και το ιδιο ζυγισμα με τα gs,για να μην ξεχνιομαστε!
τωρα εσυ αν θες tenere,παρε tenere...!εδω εχεις... βαρκαντερο!
Οι φωτογραφιες του Adve δειχνουν μια πτωση απο πιθανη αστοχια του αξονα ενω της φερραρι απο τρακαρισμα. Αν οι φωτογραφιες της φερραρι εδειχναν το αυτοκινητο σχεδον αθικτο και τον πισω αξονα με τις ροδες να λειπει ΔΕΝ θα το χαρακτηριζα "χοντροκομμενο" αλλα "ακριβως αντιστοιχο"...

Τραβελ-εντουρο για μενα σημαινει ταξιδευω σε διαδρομες που συμπεριλαμβανουν και χωματοδρομους, οχι οργωνω τα βουνα με 100+ χλμ ανεξαρτητα με τη κατασταση του δρομου...

Οσο αφορα τα καραβανια των μηχανικων κανεις λαθος, δεν ακολουθουν μονο για την ασφαλεια των αναβατων. Ακολουθουν και δουλευουν ΟΛΟΝΥΚΤΙ προκειμενου τα περισσοτερα απο τα GS που ξεκινουν να φτανουν στο προορισμο τους.

Δεν εγραψα πουθενα "ως κατοχος Varadero" αλλα μια και το θιγεις, να πω μερικα πραγματα...

Δεν παταω σχεδον ποτε χωμα! Το πολυ πολυ να κατεβω σε καμια ερημικη παραλια για μπανιο ή να ανεβω προσεκτικα (πολυ προσεκτικα) σε κανενα ορεινο εξωκλησι για να βγαλω καμια φωτογραφια. Τα ταξιδια μου τα προγραμματιζω ετσι ωστε ολες οι διαδρομες να ειναι ασφαλτοστρωμενες ή με πολυ καλο χωματοδρομο! Το Varadero με παει αδιαμαρτυρητα ΑΤΣΑΛΑΚΩΤΟ απο το Α στο Β οσο μακρια και αν ειναι το Α απο το Β!

Δεν φτανω ποτε (ή σχεδον ποτε) κοντα στα ορια της μοτοσυκλετας μου. Ουτε οσο αφορα τη τελικη, ουτε τις επιταχυνσεις, ουτε τις κλισεις, ουτε τα φρεναρισματα. Τη χρησιμοποιω ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ για το 80% των μετακινησεων μου. Θα παρκαρω και θα ανεβοκατεβω πεζοδρομια προκειμενου να βρω χωρο ή να κοψω δρομο.

Δεν εχω καθολου χρονο ή ορεξη ή ανοχη για τερτιπια και ιδιοτροπιες της μηχανης μου. Δεν θελω να ασχολούμαι με ανακλησεις, με μαστορια, με λαδια, με υγρα, με ξυδια, με ζεσταματα και με κρυωματα! Βαζω μπροστα τη μηχανη το πρωι και σε 5 δευτερολεπτα πρωτη ταχυτητα και φευγω! ΚΑΘΕ ΠΡΩΙ! Αν βαριεμαι να παω για σερβις.. δεν παω για σερβις. Τι 5000 χλμ τι 7000.. το ιδιο ειναι! Σε πληροφορω οτι ειναι εξαιρετικα να οδηγεις χωρις να τρεμει το φιλοκαρδι σου για το τι θα "αμολυσει" πανω στη μηχανη στο επομενο χιλιομετρο!

Η μοτοσυκλετα μου, μου αρεσει, αρεσει στη γυναικα μου, που ακολουθει στη πλειοψηφια των ταξιδιων. Βαρκα -ξεβαρκα, καθαρη και γυαλισμενη στα ματια μου φανταζει ΚΟΥΚΛΑ!

Αν τωρα εσυ κρινεις οτι εχω κανει λαθος επιλογη για τις απαιτησεις και τα γουστα μου...... σκορδοκαΐλα μου....
...αναλογισου μονο ποσοι εχουν τις δικες μου απαιτησεις και προσδοκιες απο τη μοτοσυκλετα τους και οδηγουν GS!
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Σχετικά Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
ΠΩΛΕΙΤΑΙ R 1200 GS ADVENTURE 4/09 Η' ΑΝΤΑΛΑΣΣΕΤΑΙ ΜΕ R 1200 GS SPECIAL EDITION 09 jmar Πωλήσεις μοτοσυκλετών 40 11-10-2010 16:13
διακοπες κατα το ανοιγμα του γκαζιου... ace_gln Τεχνικά θέματα διάφορα 18 30-03-2010 12:05
Πρόβλημα κατά την εκκίνηση. (R 1200 GS) alx_k Τεχνικά θέματα διάφορα 30 19-02-2010 17:37
μαμα εξατμιση απο gs 1200 που θα παρω την δευτερα L3f Πωλήσεις αξεσουάρ/ανταλλακτικών μοτοσυκλετών 6 06-10-2009 00:44
εκπτωσεις στα μετρα κατα του καπνισματος Alext Χιούμορ 13 29-06-2009 23:48


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 09:27.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!