GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Αγγελίες > Πωλήσεις μοτοσυκλετών

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Κλειστό θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιό 06-08-2013, 18:49
dylan5 Ο/Η dylan5 βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Junior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Mar 2013
Περιοχή: Πειραιάς
Μoto: BMW R1200GS
Μηνύματα: 5
Προεπιλογή R1200GS (2006)

R1200GS του 2006 σε άριστη κατάσταση, 1ο χέρι, με 26000 χλμ., με full extra ( ABS, συναγερμός bmw, xenon, ohlins αναρτήσεις μπρος-πίσω, ζελατίνα (και πλαϊνές) του adventure,θερμαινόμενα γκριπ,2 προβολάκια ομίχλης, cruise control, προστατευτικές χούφτες και διάφορα αξεσουάρ touratech, tank bag, κάγκελα προστ. κινητήρα, τριβάλιτσο original, καινούρια ελαστικά metzeler next, κάλυμα ρεζερβουάρ κ.ά.), βιβλίο συντήρησης .
Δεκτός κάθε έλεγχος.

Τιμή: 7,000 eur
Τηλ στο προφίλ μου.

Ευχαριστώ


Last edited by kornlaz; 06-08-2013 at 20:04. Λόγος: foto
  #2  
Παλιό 06-08-2013, 19:52
panagiotis.farmer Ο/Η panagiotis.farmer βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Oct 2010
Περιοχή: Ανω Διμηνιο Κορινθιας
Μoto: R1150GS(02) DRZ400S(04) DT175(80)
Μηνύματα: 4,764
Προεπιλογή Απάντηση: R1200GS (2006)

Καλως σε βρηκαμε...
  #3  
Παλιό 06-08-2013, 20:06
kornlaz Ο/Η kornlaz βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Moderator
 
Ημερομηνία εγγραφής: Mar 2011
Περιοχή: ΣΕΡΡΕΣ
Μoto: 1200gs(2010)
Μηνύματα: 5,341
Προεπιλογή Απάντηση: R1200GS (2006)


Δες και λίγο εδώ http://www.gsforum.gr/f34/%CE%9F%CE%...1%CE%A3-13473/
  #4  
Παλιό 06-08-2013, 20:24
aeriko Ο/Η aeriko βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jun 2009
Περιοχή: Αθήνα
Μoto: R 1200 GS
Μηνύματα: 4,585
Προεπιλογή Απάντηση: R1200GS (2006)

Περαστικός ήμουν........
  #5  
Παλιό 06-08-2013, 23:06
szygo Ο/Η szygo βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2010
Περιοχή: ΔΑΦΝΗ
Μoto: PIAGGIO BEVERLY 350 ST
Μηνύματα: 1,018
Προεπιλογή Απάντηση: R1200GS (2006)

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από aeriko Εμφάνιση μηνυμάτων
Περαστικός ήμουν........

  #6  
Παλιό 06-08-2013, 23:57
dylan5 Ο/Η dylan5 βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Junior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Mar 2013
Περιοχή: Πειραιάς
Μoto: BMW R1200GS
Μηνύματα: 5
Προεπιλογή Απάντηση: R1200GS (2006)

Πολύ σωστά μου αφαίρεσε το τηλέφωνο (σε κάτι άλλο δεν υπέπεσα,... νομίζω) ο διαχειριστής .
Δεν μελέτησα τους όρους ανάρτησης αγγελιών,... μάλλον παρασύρθηκα από άλλες αγγελίες του forum που περιείχαν αρ. τηλεφώνων (μάλλον είναι προνόμιο των "ολίγων").
Στις οποίες δίνονταν και πολλές ευχές όπως "καλοπούλητο" κ.τ.λ. σε αντίθεση με τη δική μου , που ως "περαστικός" ένιωσα κάπως... ανεπιθύμητος.

Θέτω λοιπόν την "τύχη" της αγγελίας στην κρίση του διαχειριστή.

Και πάλι σας ευχαριστώ
  #7  
Παλιό 07-08-2013, 00:10
spitiko Ο/Η spitiko βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Moderator
 
Ημερομηνία εγγραφής: Aug 2009
Περιοχή: Στα Χανιά της Κρήτης
Μoto: Tiger 07 abs
Μηνύματα: 2,225
Προεπιλογή Απάντηση: R1200GS (2006)

Καλώς ορισες και καλοπουλητη η μπεμπα,ψαξε μας λίγο ίσως έχουμε και κοινά ενδιαφέροντα.
  #8  
Παλιό 07-08-2013, 03:33
jtnakos Ο/Η jtnakos βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Moderator
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2011
Περιοχή: Σιατιστα
Μoto: MΠΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ MW(είχα και θα ξανα πάρω)
Μηνύματα: 4,783
Προεπιλογή Απάντηση: R1200GS (2006)

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από dylan5 Εμφάνιση μηνυμάτων
Πολύ σωστά μου αφαίρεσε το τηλέφωνο (σε κάτι άλλο δεν υπέπεσα,... νομίζω) ο διαχειριστής .
Δεν μελέτησα τους όρους ανάρτησης αγγελιών,... μάλλον παρασύρθηκα από άλλες αγγελίες του forum που περιείχαν αρ. τηλεφώνων (μάλλον είναι προνόμιο των "ολίγων").
Στις οποίες δίνονταν και πολλές ευχές όπως "καλοπούλητο" κ.τ.λ. σε αντίθεση με τη δική μου , που ως "περαστικός" ένιωσα κάπως... ανεπιθύμητος.

Θέτω λοιπόν την "τύχη" της αγγελίας στην κρίση του διαχειριστή.

Και πάλι σας ευχαριστώ
Αλεκο καλως ηρθες στην παρεα μας...Καλοπουλητη η μπουμπου και ευχομαι να την δινεις για ανανεωση και οχι απο αναγκη..

Ανεπιθυμητος ΟΧΙ δεν εισαι απλα οι σποντουλες ειναι για το πρωτο σου μηνυμα που ειναι αγγελια. μην μας παρεξηγεις και μην απογοητευεσαι ,,εχουμε πολλα να προσφερουμε ΑΛΛΑ και να λαβουμε βεβαιως βεβαιως

Οσο για το περαστικος ελπιζω να ΜΗΝ εισαι και να σε γνωρισουμε καλυτερα και απο κοντα μαλιστα σε καφε η μοτοσυναντηση,,,που ξερεις?

Τωρα για την μπουμπου σου την βλεπω την προσεχεις και την εχεις αρκετα φορτωμενη,ετσι ευχομαι να "φυγει" γρηγορα..

  #9  
Παλιό 07-08-2013, 08:31
aeriko Ο/Η aeriko βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jun 2009
Περιοχή: Αθήνα
Μoto: R 1200 GS
Μηνύματα: 4,585
Προεπιλογή Απάντηση: R1200GS (2006)

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από dylan5 Εμφάνιση μηνυμάτων
Πολύ σωστά μου αφαίρεσε το τηλέφωνο (σε κάτι άλλο δεν υπέπεσα,... νομίζω) ο διαχειριστής .
Δεν μελέτησα τους όρους ανάρτησης αγγελιών,... μάλλον παρασύρθηκα από άλλες αγγελίες του forum που περιείχαν αρ. τηλεφώνων (μάλλον είναι προνόμιο των "ολίγων").
Στις οποίες δίνονταν και πολλές ευχές όπως "καλοπούλητο" κ.τ.λ. σε αντίθεση με τη δική μου , που ως "περαστικός" ένιωσα κάπως... ανεπιθύμητος.

Θέτω λοιπόν την "τύχη" της αγγελίας στην κρίση του διαχειριστή.

Και πάλι σας ευχαριστώ
Φίλε μου, ως παλαιό μέλος γνωρίζω ότι σ' αυτό το φόρουμ είναι ευπρόσδεκτος όλος ο κόσμος. Είθισται όμως τα νεοεισερχόμενα μέλη να περνούν από το κατάλληλο νήμα και να αυτοσυστήνονται γράφοντας δυό λόγια.
Αν σε ενόχλησε το "περαστικός ήμουν....." ,ζητώ συγγνώμη και δεν θα ήθελα να γίνω η αιτία για να κακοχαρακτηριστεί το υπέροχο φόρουμ με τον φανταστικό του κόσμο.
Καλως ήλθες λοιπόν.
Φιλικά Παναγιώτης

Last edited by aeriko; 07-08-2013 at 08:32.
  #10  
Παλιό 08-08-2013, 00:26
dylan5 Ο/Η dylan5 βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Junior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Mar 2013
Περιοχή: Πειραιάς
Μoto: BMW R1200GS
Μηνύματα: 5
Προεπιλογή Απάντηση: R1200GS (2006)

Καλησπέρα παιδιά, σας ευχαριστώ για το καλοσώρισμα.
Είν'αλήθεια πως παρέκαμψα τον καθιερωμένο χαιρετισμό γνωριμίας νέου μέλους (φταίει ίσως το ό,τι δεν είμαι τόσο "κοινωνικός", ομιλητικός - υπάρχουν κι αυτά) και καταλαβαίνω την καχυποψία από μέρους σας. Όπως και να'χει, δεν υπάρχει θέμα παρεξηγήσεων από μένα (όπως είπατε κι από σας).
Στη μοτοσυκλέτα τώρα. "Φόρτωσα" αξεσουάρ αυτή τη μοτοσυκλέτα (όταν την αγόρασα) γιατί κουρασμένος από τις παλαιότερες επιλογές μου (μοτό παντός είδους), πίστευα πως θα την κρατήσω για πάντα (δεν υπάρχει αυτό). Από τότε έκανα λίγα χιλιόμετρα κυρίως τουριστικά.
Δίνω τη μοτοσυκλέτα για να προχωρήσω στην αγορά ενός K1200GT. Δεν είναι πλέον στις επιλογές μου το χώμα. Επίσης λόγω αναστήματος με κουράζει (με τις OHLINS - αν και τέλειες - έχει ψηλώσει ακόμη περισσότερο).Δεν πατάω με σιγουριά στις μανούβρες και τους ανηφοροκατήφορους κάτι που μετά από ένα πρόβλημα στο γόνατο έχει γίνει ακόμη δυσκολότερο.
Ήθελα λοιπόν κάτι χαμηλότερο (για να πατώ καλύτερα), δυνατότερο, με όρθια θέση οδήγησης που να είναι και BMW (όσες φορές έφυγα από αυτήν αγοράζοντας άλλη μοτο, το μετάνιωσα και ξαναγύρισα).Μετά από πολύ ψάξιμο λοιπόν κατέληξα στην GT.
Αν κάποιος έχει να πει κάτι (γνωρίζοντας) για την συγκεκριμένη μοτοσυκλέτα θα ήταν πολύ χρήσιμη και πολύτιμη η γνώμη του για μένα.

Καλά (και πολλά) χιλιόμετρα !!!
Κλειστό θέμα


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 17:19.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!