GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Μοτοσυκλέτα > Γενικά - Μοτοσυκλέτα

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #51  
Παλιό 16-07-2013, 12:17
gs.malhasias Ο/Η gs.malhasias βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2012
Περιοχή: κορυδαλλος
Μoto: Την καλή ....
Μηνύματα: 81
Προεπιλογή Απάντηση: Μύθος ή αλήθεια για τα GS;

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από paschalis Εμφάνιση μηνυμάτων
Φιλε μην μπλεξεις...
Ειμαι 3 μερες στο συνεργειο για σερβις.
Την πηγα εκει με οδικη βοηθεια γιατι εκοψε
ντιζα γκαζιου στον εναν ψεκασμο.
Απαραδεκτο μιας και εχει 155000 χλμ και ειναι μονο 9 ετων μηχανη.
Κοινως....μακρια

ουτε 10 χρονων μηχανη ? εγω θα εστελνα ενα μηνυμα στα κεντρικα ..στην μερκελ
Reply With Quote
  #52  
Παλιό 16-07-2013, 12:42
Astakos82 Ο/Η Astakos82 βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2010
Περιοχή: ΒΟΛΟΣ
Μoto: R1200GS , DIAS
Μηνύματα: 2,219
Προεπιλογή Απάντηση: Μύθος ή αλήθεια για τα GS;

Kαταντα αιδια πια...

Χθες ειχα ρεπο περνω την αδελφη μου και τον κουνιαδο μου και παμε για ενα μπανακι....
εκει που εκαιγε ο ηλιος ερχετε ενας φιλος και μου ξεκιναει για τις μηχανες.... ξερωντας πια που το παν ολοι μα ολοι εχοντε και μη μηχανη αρχιζει να μου βγαζει προβληματα για τα GS το ενα το αλλο...

τελικα ρε παιδια ελεος πια... τοσο πολυ ποθο το εχετε ... τοσο κακια τοσο ανακριβεια τοσο παραπληροφορηση ... οκ Πωλητης ειμαι απο το 2005 στην BMW και απο το 09 στην Citroen ποτε μα ποτε δεν κερδιζεις καποιον με το να του κατηγορεις το οτιδηποτε... ολα χαλανε και ολα φτιαχνοντε... εαν εσυ πηρες ενα πραγμα δεν το συντηρεις δεν το προσεχεις δεν ασχολεισαι θα σε φτυσει και αυτο... γκομενα ειναι θελει και αυτο αγαπη!!! χαλανε λεει... ABS ,μπαταριες , διαφορικα το ενα το αλλο... μπραβο !!! μην την παρεις ... οφου Ζεπελιν μου τα εχετε κανει...

οσο για σενα φιλε... μια συμβουλη θα σου δωσω αν και μικρος σχετικα...
στο ρημα Μου Αρεσει δεν υπαρχουν επιχειρηματα... αν σου αρεσει προχωρα και μην μασας ... τελος απο μενα ο επομενος Ζεπελακια
Reply With Quote
  #53  
Παλιό 16-07-2013, 20:51
johnny walker Ο/Η johnny walker βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Mar 2012
Περιοχή: ΘΗΒΑ
Μoto: F800GS
Μηνύματα: 173
Προεπιλογή Απάντηση: Μύθος ή αλήθεια για τα GS;

[QUOTE=Astakos82;923312]Kαταντα αιδια πια...

Χθες ειχα ρεπο περνω την αδελφη μου και τον κουνιαδο μου και παμε για ενα μπανακι....
εκει που εκαιγε ο ηλιος ερχετε ενας φιλος και μου ξεκιναει για τις μηχανες.... ξερωντας πια που το παν ολοι μα ολοι εχοντε και μη μηχανη αρχιζει να μου βγαζει προβληματα για τα GS το ενα το αλλο...

τελικα ρε παιδια ελεος πια... τοσο πολυ ποθο το εχετε ... τοσο κακια τοσο ανακριβεια τοσο παραπληροφορηση ... οκ Πωλητης ειμαι απο το 2005 στην BMW και απο το 09 στην Citroen ποτε μα ποτε δεν κερδιζεις καποιον με το να του κατηγορεις το οτιδηποτε... ολα χαλανε και ολα φτιαχνοντε... εαν εσυ πηρες ενα πραγμα δεν το συντηρεις δεν το προσεχεις δεν ασχολεισαι θα σε φτυσει και αυτο... γκομενα ειναι θελει και αυτο αγαπη!!! χαλανε λεει... ABS ,μπαταριες , διαφορικα το ενα το αλλο... μπραβο !!! μην την παρεις ... οφου Ζεπελιν μου τα εχετε κανει...

οσο για σενα φιλε... μια συμβουλη θα σου δωσω αν και μικρος σχετικα...
στο ρημα Μου Αρεσει δεν υπαρχουν επιχειρηματα... αν σου αρεσει προχωρα και μην μασας ... τελος απο μενα ο επομενος Ζεπελακια
[/QUOTE
Θα διαφωνησω λιγο μαζι σου και θα σου πω πως το συγκεκριμενο μοντελο δηλαδη το gs1200 εξελισσεται απ το 2004 αρα περιμενω καθε χρονο να γινεται καλυτερο και να εξαλειφονται ελλατωματα προηγουμενων ετων.Για παραδειγμα θα σου πω πως δεν μπορει να αλλαζει τις αναρτησεις της wp χωρις να εχουν βγαλει κατι και να βαζει ( αν νομιζω καλα το 2008 ) sowa και να γινεται χαμος απο τις αντικαταστασεις!
Κατα τη δικη μου γνωμη και αποψη φταιει η bmw που καθε χρονο αφηνει τον κοσμο να εχει να προσθεσει και κατι ακομα σε ολα τα προηγουμενα παραπονα.
Εννοωντας πως π.χ. τα μοντελα 2010 η 11 η 09 η οτι αλλο θες,να μην υπαρχει πελατης που να τα αμφισβητησει!
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 12:37.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!