GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Γενικά > Ελλάδα και Κόσμος > Αθλητισμός

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιό 23-06-2011, 23:01
MARK Ο/Η MARK βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jul 2009
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ-ΡΕΘΥΜΝΟ
Μoto: GS 1200R ADVENTURE
Μηνύματα: 28,959
Thumbs down Η παράγκα ζει και βασιλεύει...ΚΑΘΑΡΣΗ ΤΩΡΑ

Η «παράγκα» ζει και βασιλεύει!

Τελικά η παλιά υπόθεση της «παράγκας» στο ελληνικό ποδόσφαιρο δεν πρόκειται να μας αφήσει ήσυχους, καθώς όπως αποκαλύπτειπτεται υπάρχει άτομο που εμπλέκεται και τώρα στα στημένα!

Μπορεί για την παλιά «παράγκα» κανείς να μην «πλήρωσε», αλλά δεν φαίνεται να ισχύει το ίδιο και τώρα, καθώς μέσα στη δικογραφία υπάρχει άτομο της παλιάς υπόθεσης των στημένων αγώνων που εμπλέκεται στη νέα!

Και πλέον, από τη στιγμή που υπάρχουν στοιχεία εις βάρος του θα κληθεί από τον εισαγγελέα να καταθέσει, όχι φυσικά για τα παλιά αλλά για τα καινούργια στημένα! Εμμέσως κι ένα ακόμη άτομο της παλιάς «παράγκας» λόγω συγγενικής σχέσης με τον τότε πρωταγωνιστή, συμπεριλαμβάνεται στην καινούργια
δικογραφία του εισαγγελέα!

Η «παράγκα» ζει και βασιλεύει


Η... πυρηνική βόμβα έσκασε! Για απλή συνέργεια σε δωροδοκία και εγκληματική οργάνωση προτάθηκε δίωξη κατά του προέδρου του Ολυμπιακού Βαγγέλη Μαρινάκη σύμφωνα με το πόρισμα που εξασφάλισε το gazzetta.gr! Αβραάμ Παπαδόπουλος και Καλόπουλος στην λίστα!

#

Οι αποκαλύψεις γύρω από τον τρόπο που… παίζονταν το ελληνικό ποδόσφαιρο πλέον παίρνει μορφή χιονοστιβάδας καθώς στο εισαγγελικό πόρισμα υπάρχουν «μεγάλα» ονόματα όπως πρόεδροι ομάδων, παράγοντες, εν ενεργεία αλλά και παλιοί παίκτες, αλλά και οι διαιτητές που έπαιξαν στο ντέρμπι του περασμένου Φεβρουαρίου ανάμεσα στον Ολυμπιακό και τον Παναθηναϊκό!

Φυσικά το πιο… δυνατό όνομα που προκαλεί αίσθηση είναι αυτό του ιδιοκτήτη και προέδρου του Ολυμπιακού Βαγγέλη Μαρινάκη ο οποίος κατηγορείται α) για απλή συνέργεια σε εγκληματική οργάνωση, τα μέλη της οποίας επιδιώκουν οικονομικό ή άλλο όφελος και β) απλή συνέργεια σε δωροδοκία για αλλοίωση αποτελέσματος αγώνα, τελεσθείσα κατ’ εξακολούθηση! Με την ίδια κατηγορία βαρύνεται και ο παλιός πρόεδρος της ΕΠΑΕ Αθανάσιος Κανελλόπουλος!#

#

Διώξεις για Αβραάμ και Καλόπουλο!

Επίσης αίσθηση προκαλεί και η παρουσία του ονόματος του διεθνή ποδοσφαιριστή του Ολυμπιακού και της εθνικής Ελλάδος Αβραάμ Παπαδόπουλου ο οποίος κατηγορείται μεταξύ άλλων για απάτη κατ’ εξακολούθηση και νομιμοποίηση εσόδων από εγκληματικές δραστηριότητες!

Βέβαια, στην μεγάλη λίστα που προκαλεί σοκ δεν λείπουν και τα ονόματα του Δημήτρη Καλόπουλου, αλλά και του Σπυρίδωνα Τρύφωνα, αρνητικών πρωταγωνιστών στο ντέρμπι «αιωνίων» στο Καραϊσκάκη τον περασμένο Φεβρουάριο!


Το... πινγκ πονγκ Μπέου-Μαρινάκη!

Σοκ στην κοινή γνώμη προκαλεί επίσης ο διάλογος του προέδρου του Ολυμπιακού Βαγγέλη Μαρινάκη με του ομολόγου του, στον Βόλο Αχιλλέα Μπέο μετά το παιχνίδι με τον Παναθηναϊκό στο Καραϊσκάκη!
#

Όπως αναφέρει η ιστοσελίδα lay-out.gr που έχει τους διαλόγους τονίζει πως η συνομιλία των δύο προέδρων έχει γίνει από το κινητό του αντιπροέδρου της θεσαλλικής ΠΑΕ, Θανάση Κανελλόπουλου!

Ο χαρακτηριστικός διάλογος των δύο ανδρών έχει ως εξής:

A(χιλλέας) : Έλα συγχαρητήρια
Β(αγγέλης) : Έτσι τέτοιο γ.. θέλανε τα μ… στο 92
Α : Άκου να σου πω όμως
Β: Ήταν μια φορά τυχερός ο Ολυμπιακός
Α: Συγχαρητήρια ρε παιδάκι μου λέμε, τελείωσε τώρα το πανηγύρι. Άκου τι θέλω να σου πω τώρα. Επειδή πήρα κι ένα μήνυμα έτσι; Πρέπει να τους προστατέψεις και μια βδομάδα 10 μέρες.
Β: Έτσι- έτσι
Α: Μ’ακούς;
Β : Εντάξει
Α: οπωσδήποτε είναι αυτό
Β: τι εννοείς , ποιους απ’ όλους ;
Α: τον Καλόπουλο και τον Τρύφωνα [ενν. τον Δ. Καλόπουλος διαιτητής και τον Σπύρο Τρύφωνα βοηθό διαιτητή].
Β: Εντάξει
Α: Μ’ ακούς ; Σου μιλάει ο φίλος σου υπάρχει πρόβλημα , με πήραν τηλέφωνο
Β: Εντάξει τελείωσε!

Στην συνέχεια ο Αχιλλέας Μπέος τηλεφωνεί ξανά στον Βαγγέλη Μαρινάκη και τον συμβουλεύει να προστατέψει τον Καλόπουλο και τον Τρύφωνα, γιατί υπάρχει σοβαρό πρόβλημα και θα υπάρξουν αντιδράσεις λέγοντας του χαρακτηριστικά «πρέπει οπωσδήποτε να βάλεις το μαχαίρι στον λαιμό του Πιλάβιου την Κυριακή να τον βάλει έστω και ένα τέταρτο …, μην τους περάσει ρε παιδάκι μου είναι σημαντικό για σένα αυτό».

Σε άλλο διάλογο την 1-2-2011 αναφέρθηκαν μεταξύ άλλων τα εξής:

Α: Λοιπόν, το ένα είναι αυτό. Το άλλο του μίλησα για τον αυριανό μην επέμβεις κι αυτά δεν θα γίνει τίποτα όλα καλά θα πάνε, και το τρίτο θέλω να μου κάνει μια χάρη τώρα δεν είναι και λίγες αυτές να πούμε μη βάζετε τον Σιδηρόπουλο πάνω... δεν είναι δυνατόν...
Β: Ποιον Σιδηρόπουλο πάνω;
Α: Τον Σιδηρόπουλο την Κυριακή στο ΠΑΟΚ - Παναθηναϊκός.
Β: Γιατί Σιδηρόπουλο έβαλε;
Α: Θέλει να βάλει και του είπα αν τον βάλεις θα δείρω τον (ακατάληπτο) και δε σας ξαναμιλάω κιόλας. Δεν μπορείς κύριε να τιμωρείς τον Παμπορίδη 4 βδομάδες, το Σπάθα 4 βδομάδες κι αυτό το μ... που έκανε έγκλημα 2 βδομάδες. Σαν να λες σ' έχω γραμμένο Μπέο στα α... μου.
Β: Γιατί εμένα δε μ' έχει γραμμένο με τον Σταθόπουλο που τον έβαλε σε 2 αγωνιστικές ο μ...;
Α: Ναι, αλλά εγώ του το πρόλαβα τώρα, του λέω άστον έξω και βάλτονα στο Ολυμπιακός - Παναθηναϊκός την άλλη βδομάδα αφού έχεις πρόβλημα. Μες στο Καραϊσκάκη. Και μου λέει θα δω λέει φωνάζει ο Βαγγέλης. Του λέω θα πάρω 'γω τον Βαγγέλη άμα φωνάζει. Είναι ντροπή του λέω, βάλε το Γιάχο· όχι μου λέει το Γιάχο. Βάλε τον Παμπορίδη βάλε κάποιον άλλον αδερφάκι μου του λέω το Παναθηναϊκός - ΠΑΟΚ.
Β: Καλύτερα να βάλει τον Παμπορίδη ΠΑΟΚ - Παναθηναϊκός.
Α: Βέβαια, βέβαια είναι καλύτερα.
Β: Αυτό θα του πω κι εγώ, αυτό θα του πω.
Α: Και να σου κρατήσει τον Σιδηρόπουλο για την άλλη βδομάδα, για σένα. Και δες αυτό το θέμα με το κύπελλο τι προβλέπει ο ΚΑΠ.
Β: Τώρα θα το κάνω...


Αλλα και στον χόρο του μπάσκετ ...


Σοκάρει ο διάλογος Μπουρούση-Ψωμιάδη!

Σοκ προκαλεί ο διάλογος του Μάκη Ψωμιάδη με τον Γιάννη Μπουρούση, με τον διεθνή σέντερ του Ολυμπιακού να ζητά… φάρμακο από τον ισχυρό άνδρα της Καβάλας. Αναλυτικά ο διάλογος!


Σύμφωνα με το πόρισμα της εισαγγελικής έρευνας σας μεταφέρουμε τον διάλογο του Γιάννη Μπουρούση με τον Μάκη Ψωμιάδη, ο οποίος και έγινε στις 17 Απριλίου 2011 Αναλυτικά.
Γ: Κύριε Μάκη, καλημέρα, τι κάνετε;
Μ: Καλημέρα, Συγχαρητήρια αγόρι μου να πούμε.
Γ.: Ευχαριστώ πάρα πολύ.
Μ: Αυτό το ίδιο έχουν και οι δικοί μου, το ίδιο πράγμα, δεν μπορούν να κοιμηθούμε.
Γ. Ναι, κύριε Μάκη, καλά, δεν έχω κοιμηθεί.
Μ.: Το ίδιο παθαίνουν κι οι άλλοι, οι δικοί μου, δεν μπορούν να κοιμηθούνε.
Γ. Τόσο πολύ κύριε Μάκη;
Μ: Κι όσο περισσότερο παίξουνε τόσο γίνεται. Κατ' αρχάς έλα να σου πω, εχθές κοιτάγανε, το βλέπαμε με τον Μαντζουράκη και τον γενικό αρχηγό στο ξενοδοχείο το Sofitel. Ξέρεις τι είπαν όλοι; «Ο μόνος που παίζει με ψυχή και είναι έτοιμος να τους φάει όλους είναι ο Μπουρούσης», χωρίς να ξέρουνε τίποτε…. (γέλια).
Γ: Α δεν ξέρουν, έχουν (ακατάληπτο)… (γέλια)
Μ: Ολοι οι άλλοι παίζανε σε δεύτερο βαθμό από εσένα να πούμε. Και από τον Παναθηναϊκό και τον Ολυμπιακό.Δηλαδή, εσύ έπαιζες μία, μη σου πω δύο πιο δυνατά. Αφού κάποια στιγμή που βάρεσες αυτό το κάρφωμα στο τελευταίο δίλεπτο, σηκωθήκανε οι Αγγελόπουλοι και χοροπηδάγανε, τους έδειχνε η τηλεόραση.
Γ.: Ηρθαν και οι βλάκες από κάτω, ήρθαν αν μου μιλήσουνε, αλλά εγώ έκανα τον μ…, έφυγα. Κύριε Μάκη μόνο ότι τελείωσε το φάρμακο, να ξέρετε!
Μ: Εντάξει, αγορίνα μου, θα σου φέρω εγώ. Πότε θέλεις εσύ άλλο;
Γ: Ε, τώρα θέλω για τους τελικούς.
Μ: Πότε θέλεις αγόρι μου;
Γ.: Μέσα Μαϊου
Μ: Ε καλά ρε παιδάκι μου, έχεις τρελαθεί; Θα σου έχω ετοιμάσει να πούμε, εντάξει. Θα σου έχω φτιάξει αγόρι μου.
Γ.: Εντάξει κύριε Μάκη, Φεύγετε για Καβάλα ή θα σας δούμε;
Μ: Όχι, το απόγευμα, θα έρθω, να δω το ματς σε σας, δεν πάω στο γήπεδο, να τους δώσω και την τιμή να πάω στο γήπεδο στους μπινέδες αυτούς! Μάλλον μεθαύριο θα φύγω για Καβάλα για 1-2 μέρες για να πάω να τους πληρώσω να πούμε.
Γ.: Εγινε, θα τα πούμε.
Μ: Εγινε αγόρι μου, συγχαρητήρια λεβέντη μου.
Reply With Quote
  #2  
Παλιό 23-06-2011, 23:04
MARK Ο/Η MARK βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jul 2009
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ-ΡΕΘΥΜΝΟ
Μoto: GS 1200R ADVENTURE
Μηνύματα: 28,959
Προεπιλογή Απάντηση: Η παράγκα ζει και βασιλεύει...ΚΑΘΑΡΣΗ ΤΩΡΑ

Γίναμε ρεζίλι παντού!

Το θέμα της σύλληψης των υπόπτων για τα στημένα ματς στην Ελλάδα δεν θα μπορούσε να περάσει απαρατήρητο από τα ξένα ΜΜΕ. Η πλειονότητά τους έχει εκτενέστατα ρεπορτάζ για το συγκεκριμένο θέμα.

fourfourtwo: «Εννιά άνθρωποι συνελήφθησαν για κατηγορίες περί στημένων παιχνιδιών στο ελληνικό ποδόσφαιρο, όπως ανακοίνωσε η αστυνομία την Τετάρτη».

goal.com: «Το ελληνικό ποδόσφαιρο σε κρίση. Κατηγορίες για στημένα παιχνίδια απειλούν την ακεραιότητα της Σούπερ Λίγκας».

washingtonpost.com: «Η αστυνομία στην Ελλάδα ανέφερε ότι δέκα άτομα έχουν συλληφθεί ως μέρος έρευνας για στημένα παιχνίδια».

ESPN: «Η αστυνομία προχώρησε στη σύλληψη ακόμη δέκα ατόμων που εμπλέκονται στο σκάνδαλο με τα στημένα παιχνίδια, το οποίο αναδείχθηκε από την UEFA. Οι ύποπτοι συνελήφθησαν την Τρίτη (22/06) στην Αθήνα και τη δεύτερη μεγαλύτερη πόλη της χώρας, τη Θεσσαλονίκη, και κατηγορούνται για συμμετοχή σε εγκληματική οργάνωση».

SL.com: «Οι δικαστικές αρχές στην Ελλάδα ονόμασαν δύο προέδρους ομάδων της πρώτης κατηγορίας ως ύποπτους για συμμετοχή στο σκάνδαλο με τα στημένα παιχνίδια. Οι πρόεδροι της Καβάλας και του Βόλου ήταν ανάμεσα στους δέκα υπόπτους που κατηγορήθηκαν για συμμετοχή σε εγκληματική οργάνωση, ξέπλυμα χρήματος και άλλες κατηγορίες».
Reply With Quote
  #3  
Παλιό 23-06-2011, 23:17
SenseiG Ο/Η SenseiG βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: ΠΕΝΤΕΛΗ ΑΘΗΝΑ
Μoto: HONDA VARADERO MK2 1000 ABS
Μηνύματα: 22,711
Προεπιλογή Απάντηση: Η παράγκα ζει και βασιλεύει...ΚΑΘΑΡΣΗ ΤΩΡΑ

Ευχαριστουμε Γιαννη.
Τελικα τιποτα δεν ειναι τυχαιο ουτε οτι τωρα βγηκαν στη φορα.....
Reply With Quote
  #4  
Παλιό 23-06-2011, 23:53
spirossam Ο/Η spirossam βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Sep 2010
Περιοχή: Π.Φάληρο
Μoto: R 1200 GS Adventure
Μηνύματα: 393
Προεπιλογή Απάντηση: Η παράγκα ζει και βασιλεύει...ΚΑΘΑΡΣΗ ΤΩΡΑ

Δεν θέλω να φανταστώ τι έχει να γίνει αν είναι αλήθεια αυτοί οι διάλογοι....


Ειδικά που πλησιάζουν οι υποχρεώσεις της Εθνικής μπάσκετ,με τον Μπουρούση να δηλώνει πριν λίγο καιρό ότι ήταν λάθος του να πει ότι αποχωρεί από την Εθνική Ελλάδος....

Reply With Quote
  #5  
Παλιό 23-06-2011, 23:58
MARK Ο/Η MARK βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jul 2009
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ-ΡΕΘΥΜΝΟ
Μoto: GS 1200R ADVENTURE
Μηνύματα: 28,959
Προεπιλογή Απάντηση: Η παράγκα ζει και βασιλεύει...ΚΑΘΑΡΣΗ ΤΩΡΑ

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από spirossam Εμφάνιση μηνυμάτων
Δεν θέλω να φανταστώ τι έχει να γίνει αν είναι αλήθεια αυτοί οι διάλογοι....


Ειδικά που πλησιάζουν οι υποχρεώσεις της Εθνικής μπάσκετ,με τον Μπουρούση να δηλώνει πριν λίγο καιρό ότι ήταν λάθος του να πει ότι αποχωρεί από την Εθνική Ελλάδος....

Δυστηχώς είναι πραγματικοί και οι δικαστές τα έχουν στα χέρια τους...Να τονίσω ότι οι αποκαλύψεις βγήκαν στην φόρα μετά από υποκλοπές της Ε.Υ.Π......
Reply With Quote
  #6  
Παλιό 24-06-2011, 00:17
Jefe Ο/Η Jefe βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2009
Περιοχή: ΡΙΟΝ
Μoto: 1200GS Adventure
Μηνύματα: 11,154
Προεπιλογή Απάντηση: Η παράγκα ζει και βασιλεύει...ΚΑΘΑΡΣΗ ΤΩΡΑ





Jefe
Reply With Quote
  #7  
Παλιό 24-06-2011, 00:23
spirossam Ο/Η spirossam βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Sep 2010
Περιοχή: Π.Φάληρο
Μoto: R 1200 GS Adventure
Μηνύματα: 393
Προεπιλογή Απάντηση: Η παράγκα ζει και βασιλεύει...ΚΑΘΑΡΣΗ ΤΩΡΑ

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από MARK Εμφάνιση μηνυμάτων
Δυστηχώς είναι πραγματικοί και οι δικαστές τα έχουν στα χέρια τους...Να τονίσω ότι οι αποκαλύψεις βγήκαν στην φόρα μετά από υποκλοπές της Ε.Υ.Π......

Δεν έχω λόγο να αμφιβάλλω γι'αυτό που λες.

Να σου πω τι με προβληματίζει??
Το timing των αποκαλύψεων...5 μέρες μετά τον ανασχηματισμό...Λίγες μέρες πριν τη ψήφιση του μεσοπρόθεσμου....!!!



Συγκρίνω και θυμάμαι τότε επί Ν.Δ. και το εξάρθρωμα της 17Ν.


Και 2ον.
Το θέμα ήταν οι στημένοι αγώνες.
Το γεγονός ότι κάποιοι φρόντισαν να κυκλοφορήσει από τους πρώτους ο διάλογος ενός μπασκετμπολίστα, ο οποίος προφανώς δεν έχει σχέση με στημένα του ποδοσφαίρου, ο οποίος δεν έχει περιληφθεί στο κατηγορητήριο (όχι ακόμα), δεν είναι τυχαίο. Πουλάει το όνομά του και βολεύει ο συμψηφισμός...
Reply With Quote
  #8  
Παλιό 24-06-2011, 02:08
frits Ο/Η frits βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αχαρνές
Μoto: BMW R1200 GS 2005 YAMAHA TTR 250
Μηνύματα: 6,620
Προεπιλογή Απάντηση: Η παράγκα ζει και βασιλεύει...ΚΑΘΑΡΣΗ ΤΩΡΑ

Φίλε και εγώ το αγαπάω το μπάσκετ αλλά αν τα έχει πει αυτά ο Μπορούσης (που μάλλον τα είπε) τότε δεν πρέπει να ξαναπαίξει και πολύ περισσότερο στην εθνική.
Τέτοιες λογικές μας έφτασαν σε αυτά τα χάλια, να θεωρούμε το στραβό μαγκιά.
Reply With Quote
  #9  
Παλιό 24-06-2011, 06:26
adventure Ο/Η adventure βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Moderator
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: Ζάκυνθος
Μoto: BMW 1150GS Adventure Βασιλομήτωρ των ADV
Μηνύματα: 20,938
Προεπιλογή Απάντηση: Η παράγκα ζει και βασιλεύει...ΚΑΘΑΡΣΗ ΤΩΡΑ




Reply With Quote
  #10  
Παλιό 24-06-2011, 10:39
NLS Ο/Η NLS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2009
Περιοχή: ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Μoto: BMW R1200GS (από τους βλάκες που την είχαν πάρει καινούρια)
Μηνύματα: 4,915
Προεπιλογή Απάντηση: Η παράγκα ζει και βασιλεύει...ΚΑΘΑΡΣΗ ΤΩΡΑ

Να τα καθαρίσουν όλα αν μπορούν (πιστεύω ΔΕΝ μπορούν).

Όμως όπως και κάθε τουλάχιστον μετρίως νοήμων άνθρωπος αναρωτιέμαι και εγώ για το timing... μιλάμε "just" έπεσε.

Επίσης (ως γαύρος) αναρωτιέμαι γιατί δεν έχει κληθεί ακόμα ο Πατέρας που εμπλέκεται σε ένα σωρό από τους διαλόγους...
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Σχετικά Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΤΩΡΑ! nek21 Επικαιρότητα 8 20-05-2011 19:39
Επίκαιρο... τι θα ντυθείτε??? Παράγκα... ή παράγκα...?? CPretenteriS Χιούμορ 8 09-03-2011 15:59
ΚΕΡΝΑΩ ΚΑΦΕ ΣΤΟΥΣ ΑΡΜΕΝΟΥΣ ΤΩΡΑ!!! GEO_K Προτάσεις για κοπάνα - μοτοσυναντήσεις/μοτοπαρέες 12 04-09-2010 15:53
ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΤΩΡΑ ''O ΚΑΛΟΣ ΚΗΠΟΥΡΟΣ ΄'' MARK Χιούμορ 2 11-12-2009 01:06
απο θαυμα ζει..................... gsmaniac Κόσμος 2 25-11-2009 17:57


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 14:41.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!