GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> ΑΝΑΒΑΤΗΣ > GS Forum - Road & Enduro Training

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #151  
Παλιό 21-05-2013, 16:16
bogart Ο/Η bogart βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Aug 2009
Περιοχή: Άλιμος
Μoto: F800 GS
Μηνύματα: 1,256
Προεπιλογή Απάντηση: GS Forum Road Training - Κυριακή 2 Ιουνίου 2013 - Πίστα Μεγάρων !!!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από giamil Εμφάνιση μηνυμάτων
ενα e-mail υπενθυμησης σε οσους εχουν δωσει προκαταβολη σε πρωτη φαση και μερικες μερες παραταση να κανουμε ολοι μια προσπαθεια να συμπληρωσουμε τις συμμετοχες απο φιλους κ γωστους ισως?


καλα ολοι αυτοι που φωναζανε "μεσα μεσα" στο πρωτο νημα με την προθεση συμμετοχης που ειναι??
το οτι στο λογο τους στηριζονται καποιες πρωτοβουλιες ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝ?

λυπητερο να γινονται τετοιες προσπαθειες κ καποιοι να μην δειχνουν την ελαχιστη εκτιμηση....αν το κανανε ισως σε κανενα California school με καμια 300αρα ευρα...ισως το εκτιμουσανε περισσοτερο!

κριμα κριμα κριμα να παρακαλαμε για συμμετοχες σε τοσο οργανωμενες προσπαθειες με τοσο χαμηλο κοστος για ολα τα μελη!


Αθανατε Ελληναρα!

Επειδή χτες βίωσα μια μείωση μισθού της τάξεως του 20%,
κι επειδή έχω βιώσει ένα επιπλέον 30% πριν ενάμισι χρόνο, θέλω να θυμίσω ότι οι εποχές είναι δύσκολες...

Μην προτρέχεις να κρίνεις, το λέω με όλο τον σεβασμό αλλά ο χαρακτηρισμός Ελληνάρας είναι άδικος...

Προσωπικά τα 80,00 Ευρώ αυτή την στιγμή μου φαίνονται βουνό...

Πάντα φιλικά
Reply With Quote
  #152  
Παλιό 21-05-2013, 16:20
Xanthi Ο/Η Xanthi βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Oct 2010
Περιοχή: Αχαρνές
Μoto: F650gs (Black) & Συνοδηγός R1200 GS (frits)
Μηνύματα: 3,912
Προεπιλογή Απάντηση: GS Forum Road Training - Κυριακή 2 Ιουνίου 2013 - Πίστα Μεγάρων !!!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Xanthi Εμφάνιση μηνυμάτων
Τέλεια κίνηση , αυτό περίμενα.................

Αν έχω μηχανή μέχρι τότε κι εγώ μέσα...................

Δυστυχώς μηχανή δεν κατάφερα ακόμη να αποκτήσω.............ας όψεται η κατάσταση.............

Με το μαράζι του μαθήματος θα μείνω...................

Όσοι μπορείτε πάντως είναι κρίμα να χάσετε αυτή την ευκαιρία.............Καλό μάθημα........


Μπορεί να καταφέρω να σας θαυμάσω και να σας εμψυχώσω από κοντά.............

Last edited by Xanthi; 21-05-2013 at 16:21.
Reply With Quote
  #153  
Παλιό 21-05-2013, 16:38
asotosios Ο/Η asotosios βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2011
Περιοχή: Μεταμόρφωση
Μoto: MOTO GUZZI BREVA 1100 ABS 2007
Μηνύματα: 3,009
Προεπιλογή Απάντηση: GS Forum Road Training - Κυριακή 2 Ιουνίου 2013 - Πίστα Μεγάρων !!!

Ελα αντε να μαζευομαστε...παμε λεμε...!!!


το μαθημα ειναι χρησιμο σε ολους εμπειρους και μη...
απο οτι εχω συζητησει με εμπειρους που μετα απο καμια 20αρα χρονια κανανε αντιστοιχα μαθηματα...ειναι μαθηματα αποκαλυψη...απορουν πως οδηγουσαν τοσα χρονια...

Ξερω οτι το ποσο δεν ειναι αμεληταιο αλλα ουτε και η ασφαλεια μας...
Ξερω οτι τα πραγματα δεν ειναι ευκολα...αλλα δειτε το σαν μια ευκαιρια γιατι σε αυτη την τιμη ευκαιρια ειναι...

Μακαρι να κλεισουν ολες οι θεσεις και να μπορεσει να πραγματοποιηθει το σχολειο...μην μεινουμε με την "χαρα" στο χερι δλδ...

Παμε να περασουμε καλα και να μαθουμε λοιπον...!!!

Last edited by asotosios; 21-05-2013 at 16:39.
Reply With Quote
  #154  
Παλιό 21-05-2013, 16:42
giamil Ο/Η giamil βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2011
Περιοχή: Πειραιας
Μoto: R 1200GS '07 (Blackie)
Μηνύματα: 2,781
Προεπιλογή Απάντηση: GS Forum Road Training - Κυριακή 2 Ιουνίου 2013 - Πίστα Μεγάρων !!!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από bogart Εμφάνιση μηνυμάτων
Επειδή χτες βίωσα μια μείωση μισθού της τάξεως του 20%,
κι επειδή έχω βιώσει ένα επιπλέον 30% πριν ενάμισι χρόνο, θέλω να θυμίσω ότι οι εποχές είναι δύσκολες...

Μην προτρέχεις να κρίνεις, το λέω με όλο τον σεβασμό αλλά ο χαρακτηρισμός Ελληνάρας είναι άδικος...

Προσωπικά τα 80,00 Ευρώ αυτή την στιγμή μου φαίνονται βουνό...

Πάντα φιλικά
φιλε μου εννοειται οτι δεν μιλαω σε προσωπικο επιπεδο για κανεναν κ ιδιαιτερα για καποιον που εχει σοβαρο λογο για να μην συμμετεχει..

περα απ αυτο....σκεψου μονο οτι γι αυτο ετρεξε το θεμα "προθεση διοργανωσης"....

οχι για να μπει ο καθεις κ να πει ενα "μεσα" διοτι μπορει να γουσταρε καποια στιγμη να το κανει αλλα γιατι θα το εκανε αν γινοταν...

τωρα δηλαδη που κλειστικε η πιστα τι να πουμε οι υπολοιποι που ειμασταν συνεπεις στον λογο μας?

να ακυρωσουμε ολοι και να βαλουν οι διαχειριστες τα λεφτα της πιστας να την ακυρωσουν απ την τσεπη τους?
η εμεις οι υπολοιποι να πληρωσουμε πχ 150 ευρω επειδη καποιοι ειπαν το "μεσα" ετσι για να το πουν?

για πες μου..πως το βλεπεις?

και το Ελληναρας ως εκτουτου παει στον ωχαδερφισμο που μας διακρινει ολους...


Last edited by giamil; 21-05-2013 at 16:46.
Reply With Quote
  #155  
Παλιό 21-05-2013, 18:18
todor Ο/Η todor βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Oct 2012
Περιοχή: Βόλος
Μoto: SUZUKI DL650 V-STROM Κ6
Μηνύματα: 612
Προεπιλογή Απάντηση: GS Forum Road Training - Κυριακή 2 Ιουνίου 2013 - Πίστα Μεγάρων !!!

όπως προκύπτει από τον απλό πολλαπλασιασμό 50 άτομα (το λιγότερο) χ 80 € = 4000 € (τουλάχιστον τόσο ζητάει το φόρουμ από τα μέλοι του....)

από τα 44 άτομα της λίστας, οι 24 έχουμε πληρώσει, άλλοι 4 έχουν δώσει προκαταβολή και μένουν ακόμα 15 απλά υπάρχουν στην λίστα...τι να πώ...αν μείνουμε μόνο οι 24, ας πούμε ότι θα κοστίσει 4000/24= 167 € το άτομο (το διπλάσιο)

έχοντας και τα έξοδα πήγαινε έλα Βόλο (καθαρά οικονομικά δηλαδή) πάμε κοντά στα 250 € τουλάχιστον....

προσωπικά θα το έκανα έτσι κι αλλιώς για δικούς μου λόγους και ας ζοριστώ όσο δεν πάει..και είμαι σίγουρος ότι θα το απολαύσω 100 %...

μήπως να κάνουμε λίγη υπομονή για ακόμα 1 εβδομάδα? μπορέι οι 24 να γίνουμε 40, μπορεί και 50 μπορεί να έχουμε και επιλαχόντες...δεν αξίζει μέχρι τελευταία στιγμή να το "παλέψουμε" ????
Reply With Quote
  #156  
Παλιό 21-05-2013, 18:39
Kats-man 2 Ο/Η Kats-man 2 βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Nov 2012
Περιοχή: NEA SMYRNH
Μoto: F800GS
Μηνύματα: 51
Προεπιλογή Απάντηση: GS Forum Road Training - Κυριακή 2 Ιουνίου 2013 - Πίστα Μεγάρων !!!

KATS MAN 2
Καταθεση εγινε!!!!!!
Reply With Quote
  #157  
Παλιό 21-05-2013, 18:42
giamil Ο/Η giamil βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2011
Περιοχή: Πειραιας
Μoto: R 1200GS '07 (Blackie)
Μηνύματα: 2,781
Προεπιλογή Απάντηση: GS Forum Road Training - Κυριακή 2 Ιουνίου 2013 - Πίστα Μεγάρων !!!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Kats-man 2 Εμφάνιση μηνυμάτων
KATS MAN 2
Καταθεση εγινε!!!!!!


ολε ολε ολε!!


ελα ρε παμε γερα να τ αναστησουμε το θεμα!

οσοι διαβαζετε κ δεν εχετε δηλωσει...σκεφτειτε το...Μεγαρα με 80 ευρω μαθημα....δεν θα ξαναματαεχει!
Reply With Quote
  #158  
Παλιό 21-05-2013, 18:46
ARGI Ο/Η ARGI βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Moderator
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2010
Περιοχή: KARDITSA
Μoto: R 850 GS (Red Fat Lady!!!)
Μηνύματα: 9,816
Προεπιλογή Απάντηση: GS Forum Road Training - Κυριακή 2 Ιουνίου 2013 - Πίστα Μεγάρων !!!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από phoenix Εμφάνιση μηνυμάτων
ελατε!! ελατε!!θα σας αφησω να με περασετε ολοι !!!!!
αντε!!!θα βγαλω το ενα μπουζι!!!!!

ο κομαντερ ακουει!!!

Reply With Quote
  #159  
Παλιό 21-05-2013, 18:47
forester Ο/Η forester βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2011
Περιοχή: ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
Μoto: R 1200 GS Triple Black και μπλουζάκια ΚΤΜ
Μηνύματα: 4,214
Προεπιλογή Απάντηση: GS Forum Road Training - Κυριακή 2 Ιουνίου 2013 - Πίστα Μεγάρων !!!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από giamil Εμφάνιση μηνυμάτων


ολε ολε ολε!!


ελα ρε παμε γερα να τ αναστησουμε το θεμα!

οσοι διαβαζετε κ δεν εχετε δηλωσει...σκεφτειτε το...Μεγαρα με 80 ευρω μαθημα....δεν θα ξαναματαεχει!


Σ' αυτό έχεις ένα δίκιο....
Reply With Quote
  #160  
Παλιό 21-05-2013, 19:15
Ακιs Ο/Η Ακιs βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Apr 2010
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ
Μoto: 1200 ADV μαυρη και χοντρη.... HONDA C90 84'
Μηνύματα: 6,038
Προεπιλογή Απάντηση: GS Forum Road Training - Κυριακή 2 Ιουνίου 2013 - Πίστα Μεγάρων !!!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από giamil Εμφάνιση μηνυμάτων
ενα e-mail υπενθυμησης σε οσους εχουν δωσει προκαταβολη σε πρωτη φαση και μερικες μερες παραταση να κανουμε ολοι μια προσπαθεια να συμπληρωσουμε τις συμμετοχες απο φιλους κ γωστους ισως?




καλα ολοι αυτοι που φωναζανε "μεσα μεσα" στο πρωτο νημα με την προθεση συμμετοχης που ειναι??
το οτι στο λογο τους στηριζονται καποιες πρωτοβουλιες ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝ?

λυπητερο να γινονται τετοιες προσπαθειες κ καποιοι να μην δειχνουν την ελαχιστη εκτιμηση....αν το κανανε ισως σε κανενα California school με καμια 300αρα ευρα...ισως το εκτιμουσανε περισσοτερο!

κριμα κριμα κριμα να παρακαλαμε για συμμετοχες σε τοσο οργανωμενες προσπαθειες με τοσο χαμηλο κοστος για ολα τα μελη!


Αθανατε Ελληναρα!
Γιαννακο,μην ξεχνας οτι το πρωτο νημα ηταν για ημερομηνια 07/04 η οποια αλλαξε και εγινε 02/06.Πολλοι ισως να μπορουσαν να συμμετεχουν σε εκεινη την ημερομηνια αλλα στην νεα να μην μπορουν.Μεσα σε αυτους κι εγω,γι'αυτο και το ακυρωσα αν και ηθελα σαν τρελλος να συμμετεχω...
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 04:26.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!