GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Ταξίδια - Συναντήσεις > Ταξίδια στο εξωτερικό

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #521  
Παλιό 26-05-2010, 22:51
Αλέκος Ο/Η Αλέκος βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2010
Περιοχή: ΙΩΑΝΝΙΝΑ
Μoto: BMW R 100
Μηνύματα: 31
Προεπιλογή Απάντηση: Το GS Forum, ταξιδεύει στην Κωνσταντινούπολη 21 έως 24 Μαΐου 2010!

ο Παντελής επιμένει να αγοράσουν όλοι Varadero, στο τέλος το GS Forum θα λέγεται Varadero Forum!!!!
Εμένα πάντως ο πατέρας μου είχε R 27, εγώ πήγα με το R 100 Paris Dakar διπλός με τους φίλους του GS Forum στην Κωνσταντινούπολη, αλλά και πάλι θα αγοράσω ΒΜW το Adventure αυτο δεν είναι μοτοσυκλέτα είναι Panzer!!!!
Γιά σου Παντελή μεγάλε !!! ωραίο το βιντεάκι με τον ταρίφα,σ΄ευχαριστούμε για όλα!!!
Thomas το βιντεάκι σου απο το ταξίδι είναι φανταστικό , μ΄άρεσε και η μουσική επένδυση.
Νάστε όλοι σας καλά, χαιρετισμούς κι΄απ΄τη Σίλβια - παιδιά χαλαρώστε ήταν όλα ωραία η εκδρομή,
- Αlexander
Reply With Quote
  #522  
Παλιό 26-05-2010, 22:59
Αλέκος Ο/Η Αλέκος βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2010
Περιοχή: ΙΩΑΝΝΙΝΑ
Μoto: BMW R 100
Μηνύματα: 31
Προεπιλογή Απάντηση: Το GS Forum, ταξιδεύει στην Κωνσταντινούπολη 21 έως 24 Μαΐου 2010!

ο Παντελής επιμένει να αγοράσουν όλοι Varadero, στο τέλος το GS Forum θα λέγεται Varadero Forum!!!!
Εμένα πάντως ο πατέρας μου είχε R 27, εγώ πήγα με το R 100 Paris Dakar διπλός με τους φίλους του GS Forum στην Κωνσταντινούπολη, αλλά και πάλι θα αγοράσω ΒΜW το Adventure αυτο δεν είναι μοτοσυκλέτα είναι Panzer!!!!
Γιά σου Παντελή μεγάλε !!! ωραίο το βιντεάκι με τον ταρίφα,σ΄ευχαριστούμε για όλα!!!
Thomas το βιντεάκι σου απο το ταξίδι είναι φανταστικό , μ΄άρεσε και η μουσική επένδυση.
Νάστε όλοι σας καλά, χαιρετισμούς κι΄απ΄τη Σίλβια - παιδιά χαλαρώστε ήταν όλα ωραία η εκδρομή,
- Αlexander
Reply With Quote
  #523  
Παλιό 26-05-2010, 23:34
Dionisis Ο/Η Dionisis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: ΚΕΦΑΛΟΝΙΑ
Μoto: gsa 1150
Μηνύματα: 1,957
Προεπιλογή Απάντηση: Το GS Forum, ταξιδεύει στην Κωνσταντινούπολη 21 έως 24 Μαΐου 2010!

Μπραβο βρε παιδια ταψιδεψαμε και εμεις μαζι σας .......αντε και στην επομενη..........
Reply With Quote
  #524  
Παλιό 26-05-2010, 23:36
jmar Ο/Η jmar βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: ΧΑΝΙΑ
Μoto: R 1200 GS '09
Μηνύματα: 4,932
Προεπιλογή Απάντηση: Το GS Forum, ταξιδεύει στην Κωνσταντινούπολη 21 έως 24 Μαΐου 2010!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Alexander Εμφάνιση μηνυμάτων
ο Παντελής επιμένει να αγοράσουν όλοι Varadero, στο τέλος το GS Forum θα λέγεται Varadero Forum!!!!
Εμένα πάντως ο πατέρας μου είχε R 27, εγώ πήγα με το R 100 Paris Dakar διπλός με τους φίλους του GS Forum στην Κωνσταντινούπολη, αλλά και πάλι θα αγοράσω ΒΜW το Adventure αυτο δεν είναι μοτοσυκλέτα είναι Panzer!!!!
Γιά σου Παντελή μεγάλε !!! ωραίο το βιντεάκι με τον ταρίφα,σ΄ευχαριστούμε για όλα!!!
Thomas το βιντεάκι σου απο το ταξίδι είναι φανταστικό , μ΄άρεσε και η μουσική επένδυση.
Νάστε όλοι σας καλά, χαιρετισμούς κι΄απ΄τη Σίλβια - παιδιά χαλαρώστε ήταν όλα ωραία η εκδρομή,
- Αlexander
Ετσι ρε φιλε!!! Παρολα τα απροοπτα περασαμε super!!! Αυτο που ευχαριστηθηκα πολυ ηταν η καταιγιδα και το χαλαζι!! Εκει πορωθηκα!!! Ολοι δεξια και σταματημενοι κι εγω ο τρελος που ηρθε απο την Κρητη οπως λετε αριστερη λωριδα alarm και παμεεεε!!!! Το Panzer οπως λες δεν καταλαβαινε τιποτα!!! Θωρικτο που καταπινε την βροχη!!! Ηταν ο καλυτερος επιλογος της εκδρομης για να εχω να λεω και καμια περιπετεια απο τα ταξιδια μου στα παιδια μου οταν τα κανω . Παντως θελω να ευχαριστησω ολα τα παιδια που ειμασταν στην εκδρομη...Γκρινιαξαμε τσατιστηκαμε διαφωνισαμε αλλα στο τελος μενουν η περιπετεια και τα καλυτερα συναισθηματα...εγω θα το ξανακανα... εσεις??
Reply With Quote
  #525  
Παλιό 26-05-2010, 23:58
napgeo Ο/Η napgeo βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2010
Περιοχή: ΠΡΕΒΕΖΑ
Μoto: HONDA ΝΤ700
Μηνύματα: 8,106
Προεπιλογή Απάντηση: Το GS Forum, ταξιδεύει στην Κωνσταντινούπολη 21 έως 24 Μαΐου 2010!


ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΗ 2010
Ένα μεγάλο Ευχαριστώ σε όλους, όσους διοργάνωσαν την εκδρομή.
Το ταξίδι παρά τα λίγα απρόοπτα ήταν επιτυχημένο. Προσωπικά το απόλαυσα και μπορώ να πω ότι πέρασα ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΑ.
Ευχαριστώ τον Πρόεδρο και τα μέλη της παρέας που με δεχτήκατε στην οικογένεια.
Θα ήθελα να γράψω πάρα πολλά για την εκδρομή και την παρέα αλά επιφυλάσσουμε για κάποια άλη στιγμή.
Να είστε όλοι καλά και ξανά τα θερμά μου συγχαρητήρια.
Ναπολέων από Πρέβεζα…
Reply With Quote
  #526  
Παλιό 27-05-2010, 00:02
babisadve Ο/Η babisadve βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Sep 2009
Περιοχή: Σαλλλονίκη
Μoto: όχι Adve !!!
Μηνύματα: 815
Προεπιλογή Απάντηση: Το GS Forum, ταξιδεύει στην Κωνσταντινούπολη 21 έως 24 Μαΐου 2010!

Παιδιά ένα μεγάλο ευχαριστώ στον Αρκά και στους άλλους αφανείς που έτρεξαν για την εκδρομή (δεν είμαστε και ταξ. πρακτορείο).
Ένα μεγάλο μπράβο σε όσους συμμετείχαν και ταλαιπωρήθηκαν που ήρθαν από την άλλη άκρη.
Ευχαριστούμε όλους για την παρέα, ακόμη και τα Honda !!!!
Φωτό και video ακόμη δεν προλάβαμε να τα δούμε όλα....
Ελπίζω κάπου να ξανασκαλώσουμε να βρεθούμε πάλι.

:sm5:
Reply With Quote
  #527  
Παλιό 27-05-2010, 00:32
GEO_K Ο/Η GEO_K βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Mar 2009
Περιοχή: ΧΑΝΙΑ
Μoto: R 1200GS
Μηνύματα: 7,662
Προεπιλογή Απάντηση: Το GS Forum, ταξιδεύει στην Κωνσταντινούπολη 21 έως 24 Μαΐου 2010!

δε σας το λεγαμε οτι θα περασετε ωραια/????????????
Reply With Quote
  #528  
Παλιό 27-05-2010, 00:52
ΝΙΚΟΣ ΣΤΑΘΑΤΟΣ Ο/Η ΝΙΚΟΣ ΣΤΑΘΑΤΟΣ βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Sep 2009
Περιοχή: ΚΕΦΑΛΟΝΙΑ
Μoto: VARADERO MK2
Μηνύματα: 76
Προεπιλογή Απάντηση: Το GS Forum, ταξιδεύει στην Κωνσταντινούπολη 21 έως 24 Μαΐου 2010!

:sm5::sm5::sm5::sm5:
Reply With Quote
  #529  
Παλιό 27-05-2010, 00:52
XCHALLENGE Ο/Η XCHALLENGE βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Mar 2009
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ
Μηνύματα: 892
Προεπιλογή Απάντηση: Το GS Forum, ταξιδεύει στην Κωνσταντινούπολη 21 έως 24 Μαΐου 2010!

Φιλαρακα,

ιστοριες οπως ''σκασε φλοοοοοξ'' , ''αυτο ειναι το parking ''( ενας κοινοχρειστος ...διαδρομος/σοκακι 1mX5m..) τον Σπανο να γινεται ...τουρκος κλπ,κλπ. ε! αυτα ειναι τα γουστα (κατοπιν εορτης)...

Τα ζορια ειναι οι πτωσεις και τα χειροτερα ( ακομα και η δικη σου περιπτωση με τον Βουλγαρο γ@μοταριφα θα μπορουσε -υπο συνθηκες- να μας γ@μησει το ταξιδι...)



Η ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΙΣΤΟΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΡΟΣ ΑΝΑΜΝΗΣΕΩΝ ΑΠΟ ΤΟ BALKAN TOUR 2009

ΤΑ ''ΑΣΧΗΜΑ'' ''ΣΤΡΑΒΑ'' ΚΛΠ ΤΑ ΘΥΜΑΜΑΙ ΒΕΒΑΙΩΣ-ΒΕΒΑΙΩΣ ΑΛΛΑ ...ΓΕΛΑΩ!!!


Τα λεμε...
Reply With Quote
  #530  
Παλιό 27-05-2010, 00:56
ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ's Avatar
ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ Ο/Η ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ
Μoto: R 1200 GS ADV - R 1200 RT - X9 500 EVO - VESPA 200E '86
Μηνύματα: 84,759
Προεπιλογή Απάντηση: Το GS Forum, ταξιδεύει στην Κωνσταντινούπολη 21 έως 24 Μαΐου 2010!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από GEO_K Εμφάνιση μηνυμάτων
δε σας το λεγαμε οτι θα περασετε ωραια/????????????


__________________
Ο ανόητος ... ψάχνει τα λάθη των άλλων,
ο έξυπνος ... του εαυτού του,
αλλά ο σοφός ... όλους τους συγχωρεί !!!
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Σχετικά Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
Το GS Forum ταξιδεύει στην Ευρώπη ! syan Ταξίδια στο εξωτερικό 358 21-07-2011 23:59
Εκδρομή στην Κωνσταντινούπολη 21 έως 24 Μαίου 2010 !!! georgekostas Ταξίδια στο εξωτερικό 211 26-02-2010 05:16
Το GS Forum στην TV !!! Black_Shadow Συναντήσεις - Εκδηλώσεις (Μόνο επίσημες συναντήσεις) 46 25-02-2010 11:26


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 03:01.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!