GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Γενικά > Διάφορα > Μου τη δίνει που .....

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #81  
Παλιό 27-08-2013, 12:20
GeorgeP Ο/Η GeorgeP βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: VARADERO MK3
Μηνύματα: 6,530
Προεπιλογή Απάντηση: ταχατις ''παραδοσιακα κ αγνα''

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από ortho Εμφάνιση μηνυμάτων
Σίγουρα, ο μισθός δε θα μείνει εδώ που είναι, θα πέσει κι άλλο.
Οταν ξυπνησεις απο τον ληθαργο να μας το πεις........στα σιγουρα ομως.

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από ortho Εμφάνιση μηνυμάτων
Είναι ήδη πραγματικότητα μισθοί των 180 ευρώ νεττο για 4ωρη εργασία....

_________________________
...εκσυγχρονίστηκα......τρομάρα μου!
αυτοι υπηρχαν και επι κατοτατου μισθου των 700ε.........σε επαιρναν για 4 ωρες σου εδιναν οσο ηθελαν (χωρις ασφαλιση) και ολα καλα. ¨Η μηππως θελεις να μου πεις οτι τα delivery το 2008-2009 επαιρναν 700ε μικτα? Αλλα φυσικα και δεν μιλουσε ουδεις....τι μας ενοιαζε αλλωστε? εμεις αμοιβομασταν με 200ε? οχι!! ο αλλος ηταν.......οποταν ας προσεχε ο αλλος......
Reply With Quote
  #82  
Παλιό 27-08-2013, 13:32
asotosios Ο/Η asotosios βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2011
Περιοχή: Μεταμόρφωση
Μoto: MOTO GUZZI BREVA 1100 ABS 2007
Μηνύματα: 3,009
Προεπιλογή Απάντηση: ταχατις ''παραδοσιακα κ αγνα''

Το οτι εμεις ακριβαινουμε τα πραγματα ειναι η μεγαλη αληθεια...

Ετσι εγινε με τον καφε...
Ετσι εγινε με τα δωματια...
Ετσι εγινε με τα σπιτια και τα ευκολα δανεια...κτλ κτλ

Επιτελους ο Ελληνας πρεπει να αποκτησει καταναλωτικη συνηδηση...

Δεν μπορει ο αλλος να σε χρεωνει οσο θελει...και εσυ απλα να μπαινεις σε ουρα για να το καταναλωσεις...αν δεν καταναλωσει κανεις τοτε οι τιμες θα πεσουν...
Πχ Γρηγορης κτλ κτλ ο καφες στο χερι καποτε εκανε σχεδον 3ευρω αν οχι και λιγο παραπανω...
πλεον ειναι στην μιση τιμη...
3ευρω για να παρεις καφε στο πλαστικο δεν ειναι λογικο...

Σε πολεις οπως η Ρωμη που δεν ειναι καθολου φθηνες κατα τα αλλα, ο εσπρεσσο εχει 50λεπτα βεβαα εκει εσπρεσσο σημαινει ρουφιξια και φευγα αλλα τελος παντων...
οταν πηρε αυξηση 10λεπτα αν θυμαμαι καλα...οι ιδιοι οι Ιταλοι κανανε μποικοταζ για μια εβδομαδα και ο καφες ξαναφθηνηνε...ειχε γινει προτοσελιδο στην Ιταλια...Ετσι μενουν οι τιμες σε λογικα επιπεδα...
Reply With Quote
  #83  
Παλιό 27-08-2013, 13:48
Al Bandy Ο/Η Al Bandy βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2013
Περιοχή: Κρήτη
Μoto: R 1100 RT
Μηνύματα: 323
Προεπιλογή Απάντηση: ταχατις ''παραδοσιακα κ αγνα''

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από mpampis Εμφάνιση μηνυμάτων
ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΦΤΑΙΝΕ ΟΙ ΜΑΓΑΖΑΤΟΡΕΣ ουτε για τις τιμες ουτε για την ποιοτητα.
ΠΑΝΤΑ ΦΤΑΙΕΙ Ο ΚΑΤΑΝΑΛΩΤΗΣ.
Κανενας μαγαζατορας δεν βγαινει με το μαστιγιο να σε βαλει μεσα,αν δεν εχει καταλογο εξω το μαγαζι πριν κατσεις ζητας εναν,ειναι υποχρεωμενοι να σου δωσουν.
ΕΜΕΙΣ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΕΜΕΙΣ ανοιγουμε και κλεινουμε μαγαζια,η τουλαχιστον ετσι θα επρεπε.
Πλεον τα τελευταια 5 χρονια ψαχνομαι παντου.παντου υπαρχουν ανθρωποι που εχουν καταπληκτικοι ποιοτητα με πολυ καλες τιμες....
Παραδειγμα προσφατο.....
Τοπος Χανια...
ΑΝΑΓΚΑΣΤΗΚΑ με παρεα πηγα στο κηπο χανιων...
Βαφλα με μια μπαλα παγωτο.......7!!!!!!!!! Ευρω
ευτυχως ειχαμε πολυ νερο στο τραπεζι και συνηλθα....
Την επομενη μερα βολτα στη παλια πολη χανιων βρισκω μικρο ζαχαροπλαστειο-καφε ,που το εχει πιτσιρικος αθηναιος που τα παρατησε ολα κ εμεινε χανια,σε γραφικοτατο στενακι ΜΕ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΓΛΥΚΑ,καταπληκτικη ποιοτητα,ΟΛΟΦΡΕΣΚΑ.εως 2.20 οτι και να επερνες.
Απο σιροπιαστα,απιστευτες παστες,τσιζκεικ με ανθοτυρο(επιτελους τελος το φιλαδελφεια).φαγαμε 3 γλυκα πληρωσαμε λιγοτερα απο την χαζοβαφλα μας κερασαν και οι φιλοξενοτατοι ιδιοκτητες και ενα καραφακι τσικουδια,ειπαμε και δυο κουβεντες,γνωριστηκαμε.....
Φιλοι μου ολα εξαρτωντε απο εμας που πληρωνουμε ΟΛΑ.
Η πανεμορφη Ελλαδιτσα μας εχει απιστευτες ομορφιες και καταπληκτικους ανθρωπους παντου,απλα πρεπει να τα ανακαλυψουμε.
Ας αφησουμε την κλαψα για τις τιμες κ τα μαγαζια και ας γινουμε σωστοι καταναλωτες.
Ας κατσουμε μονο στα σωστα μαγαζια,ας βοηθησουμε μονο αυτους που αξιζουν.
Σιγα σιγα πρεπει να αλλαξουμε τον τροπο που κοιταμε ενα μαγαζι.
Ολα ειναι στο χερι μας
Εγώ φίλε μου δεν θα κάτσω να μπω σε διαδικασίες αλά Ιντιάνα Τζόουνς να ψάχνω με χάρτη ποιος είναι πιο φτηνός για να πιω καφέ. Φαντάσου να πας σε μια πόλη και να ψάχνεις ένα-ένα τα μαγαζιά για να πιεις καφέ. Η απόλυτη ξενέρα!

Γι' αυτό, τέτοιοι που είμαστε, δεν πάω πουθενά, δεν κάνω τίποτα, έχω κόψει καφέδες και όλα. Δεν αξίζουν ούτε μισό από τα (λιγοστά) ευρώ μου. Γιατί, αν πάω, αναγκαστικά θα κάτσω και για καφέ και για μπύρα.
Με αφήνει αδιάφορο η Ελλάδα και οι ομορφιές της. Δεν μού φτάνουν μόνο οι ομορφιές -τέτοιες, πίστεψέ με, έχει και αλλού- θέλω και σεβασμό σε 'μένα και στα λεφτά μου.

Πάω μόνο εξωτερικό που μού κατεβαίνει πιο φτηνά από την Ελλάδα. Εάν μπορώ καλώς, εάν δεν μπορώ δεν πάω. Τού χρόνου! Η Ελλάδα για 'μένα ως προορισμός έχει πεθάνει!

Σλοβακία 2009: ένα δωμάτιο και μία μεγάλη μπύρα 13 ευρώ! Τής άφησα 15 ευρώ και με κοίταζε με ύφος "αυτός πρέπει να είναι πολύ πλούσιος". Και ευγένεια, και δίμετρες Σλοβάκες και πράσινα δάση και καλοί δρόμοι και όμορφη επαρχία με λιβάδια και σπίτια με κεραμίδια και όχι τσιμέντα και αλουμίνια.
Ψώνια από το σούπερ μάρκετ με μερικά ευρώ.

Πολωνία στο ίδιο ταξίδι: δωμάτιο σε σοφίτα 20 ευρώ. Φαΐ με κύριο πιάτο, σαλάτα και μεγάλη μπυράκλα 7 ευρώ!

Ρουμανία? Χα! Εδώ κι αν είναι. Πρωινό ή/και μεσημεριανό με 2,60 ευρώ.

Πράγα. Δωμάτιο (σε ξενώνα βέβαια) με 10 ευρώ.


Λοιπόν, για να μην πολυλογούμε, ας βάλουμε νερό στο κρασί μας ΟΛΟΙ για να μην πέφτουμε σ' αυτόν τον φαύλο κύκλο τής οικονομίας: όσο είναι ακριβά, τόσο δεν καταναλώνουμε και όσο δεν καταναλώνουμε πάσχει η οικονομία.


Και τελειώνω με λίγα λόγια για τις φωτό που είναι ο αδιάψευστος μάρτυρας.

1. Σλοβακία: δωμάτιο με 11,62 ευρώ (350 Σλοβακικές κορώνες) σε πολύ καλό, μικρό ξενοδοχειάκι.

2. Πολωνία: δωμάτιο με 20 ευρώ στην σοφίτα αυτής τής ξενοδοχειάρας και φαγητό με 7 ευρώ.

3. Πράγα-Τσεχία: κρεββάτι σε ξενώνα με 10 ευρώ. Αν θες με ιδιωτικό μπάνιο, 14 ευρώ. Τώρα βέβαια, υπάρχει και η επιλογή τού Χίλτον αν θες.



Και αφήνω τα ωραία για το τέλος. Ιδού οι περίφημες ομορφιές τής Ελλάδος!



4. Σταθμός ξεκούρασης στην Βουλγαρία.

5. Σταθμός ξεκούρασης στην Ουγγαρία.

6. Σταθμός ξεκούρασης στην Ελλάδα (Σκαραμαγκάς).

Έχεις γυρίσει μόλις από Ευρώπη με τις εικόνες φρέσκες και, αν καταφέρεις να φτάσεις ζωντανός στην Αθήνα από την Πάτρα, αν λέω, βλέπεις αυτά.
Τις ομορφιές τής Ελλάδος!
Και σ' αυτούς τώρα τους &$*#(#@ θα αφήνω τα λεφτά μου?
Attached Images
File Type: jpg Εικόνα 058.jpg (81.2 KB, 24 views)
File Type: jpg Εικόνα 068.jpg (90.8 KB, 23 views)
File Type: jpg DSCF2096.jpg (95.2 KB, 22 views)
File Type: jpg Εικόνα 019.jpg (96.8 KB, 26 views)
File Type: jpg Εικόνα 062.jpg (94.0 KB, 26 views)
File Type: jpg Εικόνα 110.jpg (95.9 KB, 25 views)

Last edited by Al Bandy; 27-08-2013 at 14:04.
Reply With Quote
  #84  
Παλιό 27-08-2013, 13:54
jmar Ο/Η jmar βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: ΧΑΝΙΑ
Μoto: R 1200 GS '09
Μηνύματα: 4,932
Προεπιλογή Απάντηση: ταχατις ''παραδοσιακα κ αγνα''

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από mpampis Εμφάνιση μηνυμάτων
Πλεον τα τελευταια 5 χρονια ψαχνομαι παντου.παντου υπαρχουν ανθρωποι που εχουν καταπληκτικοι ποιοτητα με πολυ καλες τιμες....
Παραδειγμα προσφατο.....
Τοπος Χανια...
ΑΝΑΓΚΑΣΤΗΚΑ με παρεα πηγα στο κηπο χανιων...
Βαφλα με μια μπαλα παγωτο.......7!!!!!!!!! Ευρω
ευτυχως ειχαμε πολυ νερο στο τραπεζι και συνηλθα....
Σε αυτον τον κλεφτη βρηκες να πας!!

Απορω γιατι πανε εκει μας θυσφημει αυτο το καφε εκει στον κηπο!!
Reply With Quote
  #85  
Παλιό 27-08-2013, 14:15
GeorgeP Ο/Η GeorgeP βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: VARADERO MK3
Μηνύματα: 6,530
Προεπιλογή Απάντηση: ταχατις ''παραδοσιακα κ αγνα''

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Al Bandy Εμφάνιση μηνυμάτων
Εγώ φίλε μου δεν θα κάτσω να μπω σε διαδικασίες αλά Ιντιάνα Τζόουνς να ψάχνω με χάρτη ποιος είναι πιο φτηνός για να πιω καφέ. Φαντάσου να πας σε μια πόλη και να ψάχνεις ένα-ένα τα μαγαζιά για να πιεις καφέ. Η απόλυτη ξενέρα!

Γι' αυτό, τέτοιοι που είμαστε, δεν πάω πουθενά, δεν κάνω τίποτα, έχω κόψει καφέδες και όλα. Δεν αξίζουν ούτε μισό από τα (λιγοστά) ευρώ μου. Γιατί, αν πάω, αναγκαστικά θα κάτσω και για καφέ και για μπύρα.
Με αφήνει αδιάφορο η Ελλάδα και οι ομορφιές της. Δεν μού φτάνουν μόνο οι ομορφιές -τέτοιες, πίστεψέ με, έχει και αλλού- θέλω και σεβασμό σε 'μένα και στα λεφτά μου.

Πάω μόνο εξωτερικό που μού κατεβαίνει πιο φτηνά από την Ελλάδα. Εάν μπορώ καλώς, εάν δεν μπορώ δεν πάω. Τού χρόνου!

Σλοβακία 2009: ένα δωμάτιο και μία μεγάλη μπύρα 13 ευρώ! Τής άφησα 15 ευρώ και με κοίταζε με ύφος "αυτός πρέπει να είναι πολύ πλούσιος". Και ευγένεια, και δίμετρες Σλοβάκες και πράσινα δάση και καλοί δρόμοι και όμορφη επαρχία με λιβάδια και σπίτια με κεραμίδια και όχι τσιμέντα και αλουμίνια.
Ψώνια από το σούπερ μάρκετ με μερικά ευρώ.

Πολωνία στο ίδιο ταξίδι: δωμάτιο σε σοφίτα 20 ευρώ. Φαΐ με κύριο πιάτο, σαλάτα και μεγάλη μπυράκλα 7 ευρώ!

Ρουμανία? Χα! Εδώ κι αν είναι. Πρωινό με 2,60 ευρώ και δωμάτιο με 18 ευρώ.

Πράγα. Δωμάτιο (σε ξενώνα βέβαια) με 10 ευρώ.


Λοιπόν, για να μην πολυλογούμε, ας βάλουμε νερό στο κρασί μας ΟΛΟΙ για να μην πέφτουμε σ' αυτόν τον φαύλο κύκλο τής οικονομίας: όσο είναι ακριβά, τόσο δεν καταναλώνουμε και όσο δεν καταναλώνουμε πάσχει η οικονομία.


Και τελειώνω με λίγα λόγια για τις φωτό που είναι ο αδιάψευστος μάρτυρας.

1. Σλοβακία: δωμάτιο με 11,62 σε πολύ καλό, μικρό ξενοδοχειάκι.

2. Πολωνία: δωμάτιο με 20 ευρώ στην σοφίτα αυτής τής ξενοδοχειάρας και φαγητό με 7 ευρώ.

3. Πράγα-Τσεχία: κρεββάτι σε ξενώνα με 10 ευρώ. Τώρα βέβαια, υπάρχει και η επιλογή τού Χίλτον αν θες.



Και αφήνω τα ωραία για το τέλος. Ιδού οι περίφημες ομορφιές τής Ελλάδος!



4. Σταθμός ξεκούρασης στην Βουλγαρία.

5. Σταθμός ξεκούρασης στην Ουγγαρία.

6. Σταθμός ξεκούρασης στην Ελλάδα (Σκαραμαγκάς).

Έχεις γυρίσει μόλις από Ευρώπη με τις εικόνες φρέσκες και, αν καταφέρεις να φτάσεις ζωντανός στην Αθήνα από την Πάτρα, αν λέω, βλέπεις αυτά.
Τις ομορφιές τής Ελλάδος!
Και σ' αυτούς τώρα τους &$*#(#@ θα αφήνω τα λεφτά μου?
Μανία που την εχεις να συγκρινεις την Ελλαδα με τις πρωην ανατολικες χωρες.............
Η Ελλαδα δεν ανηκε ποτε εκει, ουτε πολιτικα ουτε οικονομικα! Η ελλαδα δεν ειχε ποτε μισθολογιο 130-150$ μηνιαιως ουτε συνταξεις των 50-70$ που εχουν ΣΗΜΕΡΑ αυτες οι χωρες. Εξαιρεση η Σλοβακια που ΜΕΤΑ την πτωση του τειχους του βερολινου τα εχει δωσει ΟΛΑ σε ιδιοτες και οι μισθοι δεν ξεπερνανε τα 500-600ε. Γιαυτο σου φαινονται φθηνες, διοτι οι τιμες εκει ακολουθουν τα εκει μισθολογια. Εκει δεν εχει δανεικο χρημα να ρεει αφθονο οπως υπηρχε εδω!!! Εκει δεν υπηρχε η ελευθερια της αγορας μιας BMW GS, εκει αν ειχες το χρημα που ελεγχοταν η προελευση του απο την ΚαΓκεΜπε επαιρνες Ural και πολυ θα ηταν........
Και δεν καταλαβα αγαπητε συντεκνε, μιας και ειμαι κι εγω απο κει κατω με αγροτικη περιουσια που εκμεταλευομαι και μιας και ξερω τι παιχτηκε στην Κρητη επι 30 χρονια στον οικονομικο/αγροτικο/κτηνοτροφικο τομεα, μας μιλας για τα λιγοστα σου ευρο και γιαυτο ταξιδευεις στο φθηνο εξωτερικο....μα καλα, μεχρι να φτασεις εκει και να γυρισεις απο εκει τσαμπα το κανεις??????
Σε μια μερα πας κι ερχεσαι στην Σλοβακια?

Μιλας για το Πατρα-αθηνα κι εχεις δικιο αλλα, για ταξιδεψε και στην Εσθονια, στην Ουκρανια, στην Ρωσια να διαπιστωσεις ποσες πιθανοτητες εχεις να γυρισεις ζωντανος κανοντας την διαδρομη Οδησσο-Σεαβαστουπολη π.χ.

Και ποσα χρονια ταξιδευεις σε αυτες τις χωρες? τωρα αρχισες ¨η απο παντα?

Γιατι δεν συγκρινεις τις τιμες της Ελαλδας με τις χωρες με τις οποιες συναγωνιζεται και ανηκει πολιτικα και οικονομικα η χωρα μας?

Last edited by GeorgeP; 27-08-2013 at 14:16.
Reply With Quote
  #86  
Παλιό 27-08-2013, 14:36
Al Bandy Ο/Η Al Bandy βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2013
Περιοχή: Κρήτη
Μoto: R 1100 RT
Μηνύματα: 323
Προεπιλογή Απάντηση: ταχατις ''παραδοσιακα κ αγνα''

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από GeorgeP Εμφάνιση μηνυμάτων
Μανία που την εχεις να συγκρινεις την Ελλαδα με τις πρωην ανατολικες χωρες.............


Ώχου μωρέ με τα πολιτικά σου! Δεν συγκρίνω τίποτα, δεν μ' ενδιαφέρει η πολιτική πλευρά τού θέματος. Το γιατί συμβαίνει αυτό ας απασχολήσει τους κοινωνιολόγους.

Όταν θέλω να ταξιδέψω δεν κάθομαι να αναλύσω όλες τις γεωπολιτικές συνθήκες από το 1950 και μετά αλλά πιάνω το κομπιουτεράκι και λέω "εκεί με παίρνει να πάω, εκεί δεν με παίρνει".
Reply With Quote
  #87  
Παλιό 27-08-2013, 14:43
ortho Ο/Η ortho βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Sep 2009
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ, ΚΑΡΕΑΣ
Μoto: F 650 GS 2001, tweety!
Μηνύματα: 7,766
Προεπιλογή Απάντηση: ταχατις ''παραδοσιακα κ αγνα''

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από GeorgeP Εμφάνιση μηνυμάτων
Οταν ξυπνησεις απο τον ληθαργο να μας το πεις........στα σιγουρα ομως.

Μάλλον εσύ κοιμάσαι τον ύπνο του δικαίου εκεί ψηλά!

αυτοι υπηρχαν και επι κατοτατου μισθου των 700ε.........σε επαιρναν για 4 ωρες σου εδιναν οσο ηθελαν (χωρις ασφαλιση) και ολα καλα. ¨Η μηππως θελεις να μου πεις οτι τα delivery το 2008-2009 επαιρναν 700ε μικτα? Αλλα φυσικα και δεν μιλουσε ουδεις....τι μας ενοιαζε αλλωστε? εμεις αμοιβομασταν με 200ε? οχι!! ο αλλος ηταν.......οποταν ας προσεχε ο αλλος......

Οτι του φανεί του λολοστεφανή, το ξέρεις; Ποιός μίλησε για delivery;
Reply With Quote
  #88  
Παλιό 27-08-2013, 15:35
mpampis Ο/Η mpampis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Aug 2013
Περιοχή: αγιοι αναργυροι
Μoto: Funduro 650st
Μηνύματα: 246
Προεπιλογή Απάντηση: ταχατις ''παραδοσιακα κ αγνα''

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από jmar Εμφάνιση μηνυμάτων
Σε αυτον τον κλεφτη βρηκες να πας!!

Απορω γιατι πανε εκει μας θυσφημει αυτο το καφε εκει στον κηπο!!
αναγκαστικα πηγα αδερφε....τα Χανια,αν και Ηρακλειωτης, ειναι ΥΠΕΡΟΧΑ.
Εχει τρελα ψαγμενα μαγαζακια σε πολυ καλες τιμες,απλα δεν πας στο λιμανι κ στα γυρω αυτου.
Φετος που ξεφυγα απο την κλασσικη βολτα του λιμανιου και των καθετων κεντρικων εμπορικων δρομων του,απλα ερωτευτικα τα Χανια...
Reply With Quote
  #89  
Παλιό 27-08-2013, 16:58
MIHALIS TZIMAS Ο/Η MIHALIS TZIMAS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jun 2009
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ
Μoto: BMW R1150 GS ADV BMW R100GS PD
Μηνύματα: 841
Προεπιλογή Απάντηση: ταχατις ''παραδοσιακα κ αγνα''

Πάντως εγω δεν ξαναπαω Ρουμανία...μπααααα πολυ ακριβά.Αλβανια φίλοι μου τσαααμπα!!!
Reply With Quote
  #90  
Παλιό 27-08-2013, 19:49
BOXER Ο/Η BOXER βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jul 2009
Περιοχή: Μοσχατο
Μoto: R1200gs
Μηνύματα: 2,806
Προεπιλογή Απάντηση: ταχατις ''παραδοσιακα κ αγνα''

Και εγω δεν ξαναπαω πουθενα στην Ευρωπη!!!
Στην Κενυα με 200 ευρω περνας ενα μηνα ...

Αυτα θα λεμε τωρα; Τι συγκρινουμε ρε παιδια;
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 05:35.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!