GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Γενικά > Ελλάδα και Κόσμος > Επικαιρότητα

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #31  
Παλιό 03-11-2013, 12:43
yannis Ο/Η yannis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: Κερατσίνι Far-west
Μoto: F 800 GS._ Αα, ξέχασα. BMW !!!!!
Μηνύματα: 2,987
Προεπιλογή Απάντηση: 2 νεκροί

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από commander Εμφάνιση μηνυμάτων
γιαννη οι πραξεις βιας (ποσο οταν καταλήγει σε τέτοιο αποτελεσμα ) ειναι περα για περα καταδικαστεα, και ας ειναι ο χειροτερος ανθρωπος αυτος που θα λαβει......γνωμη μου...τα υπόλοιπα για μενα ειναι απλα για να λεγονται...


Αφού είναι για να λέγονται... τι τα λες;;;;;
Είπα εγώ πως δεν είναι καταδικαστέες τέτοιες πράξεις;;
Θεολόγε, "διάβαζε" τι γράφει το κάθε κείμενο πριν βιαστείς να απαντήσεις και να φουντώσεις έναν καυγά (πόσο μάλλον όταν δεν είσαι τύπος του καυγά).
Άσε που αν χαζέψεις λίγο τα ΜΜΕ, βλέπεις όλες τις "επιρροές" όπως πάντα και τους ελιγμούς ανά 6ωρο προκειμένου να πετύχουν ακροαματικότητες.
Ήδη, ενώ ξεκίνησαν από "καταδίκες" και "αποτροπιασμούς", πέρασαν στην "διερεύνηση" του παρελθόντος των θυμάτων κλπ κλπ
Έτυχε να είμαι εγκλωβισμένος αυτές τις μέρες... ούτε βόλτες, ούτε χωριό, ούτε τα κέρατα μου μέσα. Τέλος πάντων θα περάσει... Έτσι μου δόθηκε ακόμα μια φορά η ευκαιρία να θαυμάσω το "γεια και χαρά γειτόνισσες κι εγώ ψολαρμενίζω" του δημόσιου βίου!!!!!!
Reply With Quote
  #32  
Παλιό 03-11-2013, 15:23
commander Ο/Η commander βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Apr 2010
Περιοχή: κηφισια
Μoto: GS 115Ο ADV DESIERTO 3
Μηνύματα: 12,382
Προεπιλογή Απάντηση: 2 νεκροί

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από yannis Εμφάνιση μηνυμάτων
Αφού είναι για να λέγονται... τι τα λες;;;;;
Είπα εγώ πως δεν είναι καταδικαστέες τέτοιες πράξεις;;
Θεολόγε, "διάβαζε" τι γράφει το κάθε κείμενο πριν βιαστείς να απαντήσεις και να φουντώσεις έναν καυγά (πόσο μάλλον όταν δεν είσαι τύπος του καυγά).
Άσε που αν χαζέψεις λίγο τα ΜΜΕ, βλέπεις όλες τις "επιρροές" όπως πάντα και τους ελιγμούς ανά 6ωρο προκειμένου να πετύχουν ακροαματικότητες.
Ήδη, ενώ ξεκίνησαν από "καταδίκες" και "αποτροπιασμούς", πέρασαν στην "διερεύνηση" του παρελθόντος των θυμάτων κλπ κλπ
Έτυχε να είμαι εγκλωβισμένος αυτές τις μέρες... ούτε βόλτες, ούτε χωριό, ούτε τα κέρατα μου μέσα. Τέλος πάντων θα περάσει... Έτσι μου δόθηκε ακόμα μια φορά η ευκαιρία να θαυμάσω το "γεια και χαρά γειτόνισσες κι εγώ ψολαρμενίζω" του δημόσιου βίου!!!!!!
φιλε Γιάννη δεν παραθεσα για κανεναν καυβα ουτε κατι αλλο απλα το εγραψα στο οτι ειπες οτι τα παλικαρια αυτα ανηκουν σε εγκληματικη οργάνωση (με τα μεχρι τωρα λεγόμενα) ετσι ειπες.....Δεν σημαίνει οτι πρεπει να αφαιρεθει η ζωη τους .....οχι οτι ειπες (κατι τετοιο εσυ)αλλα νομιζω οτι ηταν αστοχο απο μερους σου να αναφερεις την ποιο πάνω ιδιότητα τους.....ετσι νομιζω .....τεσπα δεν ειχα σκοπο να βαλω κανεναν στην "θεση" του ......σωρη αν το ελαβες λαθος ..... η αν περασα το μνμ εγω λαθος..

Last edited by commander; 03-11-2013 at 15:24.
Reply With Quote
  #33  
Παλιό 03-11-2013, 16:00
yannis Ο/Η yannis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: Κερατσίνι Far-west
Μoto: F 800 GS._ Αα, ξέχασα. BMW !!!!!
Μηνύματα: 2,987
Προεπιλογή Απάντηση: 2 νεκροί

Θεολόγε, επειδή ξέρω τι άνθρωπος είσαι, γι αυτό και μίλησα ελεύθερα.
Άσε να περάσει και τα λέμε αργότερα.
Reply With Quote
  #34  
Παλιό 03-11-2013, 21:00
AKIS_21 Ο/Η AKIS_21 βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2010
Περιοχή: athina
Μoto: Gs 1200 adv 07 K1200 rs. 97
Μηνύματα: 1,305
Προεπιλογή Απάντηση: 2 νεκροί

Συγκλονίζει η αναφορά του πατέρα του ενός παιδιού που λέει οτι οποίος πολιτικός εμφανιστεί στη κηδεία του γιου του θα τον γδάρει ζωντανό.
Απλα εκφράζεται για το μίσος που κατάφεραν οι πολιτικοί και οι δολοφόνοι δημοσιογράφοι εναντίων της κοινωνίας μας.
Μακαρι ο λαός να καταλάβει (που καταλαβαίνει) ολα αυτα σε τι μας οδηγούν.
Με εκπλήσσει η αντίδραση των ψηφοφόρων της Χ.α που διαφέρει εντελώς απο τις φανφάρες στη πρώτη δολοφονια,απο πολιτικούς και δημοσιογράφους,και πιστευω αν είχε κρατηθεί η ίδια ορθή στάση ίσως τωρα να μη φτάναμε, εδω

Last edited by AKIS_21; 03-11-2013 at 21:03.
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 00:52.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!