GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Ταξίδια - Συναντήσεις > "Το ... κοπή τη πίττα"

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Κλειστό θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #251  
Παλιό 22-02-2011, 00:51
Syvaris Ο/Η Syvaris βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2010
Περιοχή: Ρίον
Μoto: BMW R850R
Μηνύματα: 1,047
Προεπιλογή Απάντηση: Δώρα πίττας - 2011

να ευχαριστήσω και γω για τα δώρα που πέτυχα


δεν έχει τόση μεγάλη σημασία τι ήταν..... η χαρά ότι κάτι πήρα ήταν μεγάλη.
ευχαριστώ τους χορηγούς αλλά και τα παιδιά που τους πλησίασαν και πήραν αυτά τα δώρα τις δύσκολες αυτές μέρες τα .... δώρα είναι σπάνια
και πάλι ευχαριστώ όλους για όλα

  #252  
Παλιό 22-02-2011, 01:03
angpass Ο/Η angpass βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jun 2009
Περιοχή: ΠΑΤΡΑ
Μoto: Είχα 1200gs - τώρα τίποτα - σε λίγο θα έχω ......
Μηνύματα: 558
Προεπιλογή Απάντηση: Δώρα πίττας - 2011

Να ευχαριστήσω και εγώ το forum και όλα τα παιδιά που έτρεξαν για να συγκεντρώσουν τα δώρα.
  #253  
Παλιό 22-02-2011, 01:05
siraxanz Ο/Η siraxanz βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Moderator
 
Ημερομηνία εγγραφής: Aug 2009
Περιοχή: Argos-Argolidas
Μoto: r1200gsa '08, Cagiva elephant 750e '95
Μηνύματα: 13,321
Προεπιλογή Απάντηση: Δώρα πίττας - 2011

Βρε σεντόνια βρε γραβάτες βρε τακάκια!!!

Viva Gsforum viva, viva

Ευχαριστήσαμε σε άλλο νήμα ευχαριστούμε και εδώ, για τα δώρα αλλά κυρίως
για τον ανιδιοτελή κόπο των
οργανωτών και των διοργανωτών...
είδα ιδρωμένα μέτωπα την ώρα που εμείς χαλαροί περνάγαμε όμορφα...με τις μάσες και τις πιοτούρες μας!
Αυτά τα ιδρωμένα μέτωπα θέλω να ευχαριστήσω πρωτίστως αλλά και τα αγχωμένα πρόσωπα που δουλέψανε για να περάσω εγώ τέλεια
Μπράβο στους
Νίκο, Δημήτρη, Σταύρο, Θανάση, Αργύρη, Νίκο, Σταύρο, Κώστα και κανά 2-3-4-5 ακόμα που δεν σας ξέρω με τα ονόματα σας σας ευχαριστώ γιατί ιδρώσατε στην κυριολεξία για να περάσω εγώ καλά!!!!!!!!!!!
  #254  
Παλιό 22-02-2011, 01:08
nikos-x Ο/Η nikos-x βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jul 2010
Περιοχή: Εγκλωβισμένος στην πόλη !!!
Μoto: HONDA VARADERO 1000 - BMW μπλουζάκια
Μηνύματα: 5,548
Προεπιλογή Απάντηση: Δώρα πίττας - 2011

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από CPretenteriS Εμφάνιση μηνυμάτων
Εμένα πάλι με στεναχωρεί το γεγονός ότι 10 ημέρες μετά έχουν εμφανιστεί μόνο 3-5 άνθρωποι να ευχαριστησουν για τα δώρα που πήραν...
Α πα πα πα!
Σκέτη γκρίνια είσαι βρε παιδάκι μου. . . Στάκα λίγο

Πρώτα απ' όλα σου τηλεφώνησα για το δωράκι που μου έκανες.
Ακόμα δεν κατάφερα ομως να το ενεργοποιήσω, γι' αυτό έλα στην πίτα μας μπας και πάρει μπρος


Ένα MP3 player Trekstor i.Beat Sweez 2GB - CpretenteriS

Ο καιρός πέρασε χωρίς να το καταλάβω, μιας και ήμουν σε νιρβάνα, από το δωράκι του KRASOPATERAS.

Μια συσκευασία από 2 φιάλες κρασί "ΡΟΔΙΤΗΣ" & "MERLOT" - KRASOPATERAS

Και τέλος βρίσκομαι στην διαδικασία - προσπάθεια, να αποκτήσω ένα ακόμη τέκνο, (μακρυά από 'μένα, τέσσερα είναι αρκετα ), μπας και αξιοποιήσω το δώρο του pirate

Έκπτωση 50% στην φύλαξη βλαστοκυττάρων απο την omnigen Α.Ε. Αξίας 900€ - pirate

Να είστε όλοι καλά και να μοιραζόμαστε χαρούμενες κςι ευτυχισμένες στιγμές
  #255  
Παλιό 22-02-2011, 01:18
Sakis Ο/Η Sakis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Moderator
 
Ημερομηνία εγγραφής: Oct 2009
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μoto: Gs1200 η λευκή του 09!!
Μηνύματα: 7,888
Προεπιλογή Απάντηση: Δώρα πίττας - 2011

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από siraxanz Εμφάνιση μηνυμάτων
Βρε σεντόνια βρε γραβάτες βρε τακάκια!!!

Viva Gsforum viva, viva

Ευχαριστήσαμε σε άλλο νήμα ευχαριστούμε και εδώ, για τα δώρα αλλά κυρίως
για τον ανιδιοτελή κόπο των
οργανωτών και των διοργανωτών...
είδα ιδρωμένα μέτωπα την ώρα που εμείς χαλαροί περνάγαμε όμορφα...με τις μάσες και τις πιοτούρες μας!
Αυτά τα ιδρωμένα μέτωπα θέλω να ευχαριστήσω πρωτίστως αλλά και τα αγχωμένα πρόσωπα που δουλέψανε για να περάσω εγώ τέλεια
Μπράβο στους
Νίκο, Δημήτρη, Σταύρο, Θανάση, Αργύρη, Νίκο, Σταύρο, Κώστα και κανά 2-3-4-5 ακόμα που δεν σας ξέρω με τα ονόματα σας σας ευχαριστώ γιατί ιδρώσατε στην κυριολεξία για να περάσω εγώ καλά!!!!!!!!!!!

Εμένα με ξέχασες , αλλά δεν πειράζει εγώ σε ευχαριστώ για τα ζουμερά Αργίτικα πορτοκαλάκια σου
  #256  
Παλιό 22-02-2011, 11:39
ARGI Ο/Η ARGI βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Moderator
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2010
Περιοχή: KARDITSA
Μoto: R 850 GS (Red Fat Lady!!!)
Μηνύματα: 9,816
Προεπιλογή Απάντηση: Δώρα πίττας - 2011

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από siraxanz Εμφάνιση μηνυμάτων
Βρε σεντόνια βρε γραβάτες βρε τακάκια!!!

Viva Gsforum viva, viva

Ευχαριστήσαμε σε άλλο νήμα ευχαριστούμε και εδώ, για τα δώρα αλλά κυρίως
για τον ανιδιοτελή κόπο των
οργανωτών και των διοργανωτών...
είδα ιδρωμένα μέτωπα την ώρα που εμείς χαλαροί περνάγαμε όμορφα...με τις μάσες και τις πιοτούρες μας!
Αυτά τα ιδρωμένα μέτωπα θέλω να ευχαριστήσω πρωτίστως αλλά και τα αγχωμένα πρόσωπα που δουλέψανε για να περάσω εγώ τέλεια
Μπράβο στους
Νίκο, Δημήτρη, Σταύρο, Θανάση, Αργύρη, Νίκο, Σταύρο, Κώστα και κανά 2-3-4-5 ακόμα που δεν σας ξέρω με τα ονόματα σας σας ευχαριστώ γιατί ιδρώσατε στην κυριολεξία για να περάσω εγώ καλά!!!!!!!!!!!
Χάρη και πάλι σε ευχαριστώ, να είσαι πάντα καλά, και να περνάμε όλοι καλά..!!!!
  #257  
Παλιό 22-02-2011, 12:00
ARGI Ο/Η ARGI βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Moderator
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2010
Περιοχή: KARDITSA
Μoto: R 850 GS (Red Fat Lady!!!)
Μηνύματα: 9,816
Προεπιλογή Απάντηση: Δώρα πίττας - 2011

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από CPretenteriS Εμφάνιση μηνυμάτων
Εμένα πάλι με στεναχωρεί το γεγονός ότι 10 ημέρες μετά έχουν εμφανιστεί μόνο 3-5 άνθρωποι να ευχαριστησουν για τα δώρα που πήραν...





Αν και εν μέρη έχεις δίκιο, η διαδικασία των δώρων δεν έγινε με σκοπό να αρχίζει ο ένας να ευχαριστεί τον άλλον, αλλά με απώτερο σκοπό, να ευχαριστηθούν τα ίδια τα μέλη, και όσοι είχαν την δυνατότητα, να ενισχύσουν την λαχειοφόρο, που πρέπει να επισημάνουμε, για μία ακόμη φορά, ήταν δωρεάν.

Ούτε εγώ πήρα ευχαριστήρια, για τα δώρα που έκανα, αλλά ούτε τραβάω κανένα ιδιαίτερο ζόρι... Εάν θέλει να εκφράσει κάποιος κάτι, βήμα πάντως υπάρχει.... Το έκανα με την καρδιά μου, για το ίδιο το FORUM, και όπως λεει ο λαός μας, «κάνε το καλό και ρίξτο στο γιαλό»..!!!!

Αλλά μιας και το αναφέρεις, εγώ τουλάχιστον, στον δικό μου δωροθέτη, έστειλα εμαιλ-ευχαριστήριο και μάλιστα θα προσπαθήσω να αναπτύξω και μία συνεργασία μαζί του...

Καλή σου ημέρα Κώστα μου....
  #258  
Παλιό 22-02-2011, 14:35
gsmaniac Ο/Η gsmaniac βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2009
Περιοχή: πειραιας
Μoto: GS1200adve - BMW2002 MONT 1973
Μηνύματα: 19,324
Προεπιλογή Απάντηση: Δώρα πίττας - 2011

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από ARGI Εμφάνιση μηνυμάτων
Αν και εν μέρη έχεις δίκιο, η διαδικασία των δώρων δεν έγινε με σκοπό να αρχίζει ο ένας να ευχαριστεί τον άλλον, αλλά με απώτερο σκοπό, να ευχαριστηθούν τα ίδια τα μέλη, και όσοι είχαν την δυνατότητα, να ενισχύσουν την λαχειοφόρο, που πρέπει να επισημάνουμε, για μία ακόμη φορά, ήταν δωρεάν.

Ούτε εγώ πήρα ευχαριστήρια, για τα δώρα που έκανα, αλλά ούτε τραβάω κανένα ιδιαίτερο ζόρι... Εάν θέλει να εκφράσει κάποιος κάτι, βήμα πάντως υπάρχει.... Το έκανα με την καρδιά μου, για το ίδιο το FORUM, και όπως λεει ο λαός μας, «κάνε το καλό και ρίξτο στο γιαλό»..!!!!

Αλλά μιας και το αναφέρεις, εγώ τουλάχιστον, στον δικό μου δωροθέτη, έστειλα εμαιλ-ευχαριστήριο και μάλιστα θα προσπαθήσω να αναπτύξω και μία συνεργασία μαζί του...

Καλή σου ημέρα Κώστα μου....
ειναι και καποια πραγματα,που εννοουνται......
ασε που θα χρειαστουν καμμια χιλιαδα ποστ.....
  #259  
Παλιό 22-02-2011, 15:01
Ακιs Ο/Η Ακιs βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Apr 2010
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ
Μoto: 1200 ADV μαυρη και χοντρη.... HONDA C90 84'
Μηνύματα: 6,038
Προεπιλογή Απάντηση: Δώρα πίττας - 2011

Επειδη ο κυριος CP μας την ειπε ευγενικα,[μην παρεξηγιεσαι κωστα μου,πλακα κανουμε ],να ευχαριστησω κι εγω τον γιαννη [MARK] για τον πολυ χρησιμο ανταπτορα 12v που κερδισα.Να ευχαριστησω επισης τον comander junior που μου παραχωρησε το δωρο του [γιατι το ποδηλατο του δεν παιρνει μανιταρια τροχου],ο οποιος ευχαριστει τον γιαννη [MARK] για το δωρο αυτο.Μακαρι σε καθε τετοια εκδηλωση να μαζευονται τοσα δωρα και ακομα παραπανω,τα οποια ετσι κι αλλιως καταληγουν σε εμας τους ιδιους.
  #260  
Παλιό 23-02-2011, 11:10
eytyxios Ο/Η eytyxios βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Nov 2010
Περιοχή: Βύρωνας, Αθήνα
Μoto: R 1200 GS ADVENTURE 08
Μηνύματα: 859
Προεπιλογή Απάντηση: Δώρα πίττας - 2011

Και εγώ από μεριάς μου ευχαριστώ όλα τα παιδιά για τα δώρα τους, το Κρητικό βιολογικό κρασάκι που το ήπιαμε επιτόπου το πράσινο ρολογάκι που το ερωτεύτηκε η ανιψούλα της γυναίκας μου και φυσικά το Ετήσιο Service στη BMW Moto Genesis

Άντε και του χρόνου

Last edited by eytyxios; 23-02-2011 at 11:11.
Κλειστό θέμα


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι σε λειτουργία

Που θέλετε να σας πάμε;

Σχετικά Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
Πρώτος Καφές του GSForum για το 2011 στήν Αίγλη Ζαππείου την Τετάρτη 5/1/2011 !!! CPretenteriS Συναντήσεις - Εκδηλώσεις (Μόνο επίσημες συναντήσεις) 145 10-01-2011 20:58
Λίστα δώρων της πίττας 2010 !!! ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ "Το ... κοπή τη πίττα" 73 01-02-2010 23:45


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 13:19.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!