GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Μοτοσυκλέτα > Τεχνικά θέματα διάφορα

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιό 20-06-2009, 20:33
Arkas Ο/Η Arkas βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: Νέα Σμύρνη - Αθήνα
Μoto: R 1200 RT - R 1200 GS Adventure - KTM 640 Adventure - beverly 500 ie
Μηνύματα: 33,829
Προεπιλογή Απάντηση: ΠΡΟΣΟΧΗ ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΕΙΝΑΙ BMW

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από mjtir Εμφάνιση μηνυμάτων
Κυριοι τον ανθρωπο δεν τον γνωριζω προσωπικα.

Αν ομως ειναι ειλικρινης σε αυτα που περιγραφει , πιο πολυ με ενοχλει το γεγονος πως ακομα τρεχει παρα τα γραφομενα του περι BMW.

Αν συνεβαιναν σε εμας τι θα γραφαμε ?

Τι χαρακτηρισμους θα διναμε ?

Τουλαχιστον μην τον πετροβολαμε....

Εκτος αν ειναι τρελος ο ανθρωπος (γιατι κατι τετοιο υπονοειτε) οποτε παω πασο .
Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από S.T Εμφάνιση μηνυμάτων
Ελεος πια.Δεν καταλαβαίνουν εκεί στην BMW πόσο κακό τους έχει κάνει αυτή η ιστορία .Ας του αλλάξουν επιτέλους την μηχανή να βρούν και οι δύο την ησυχία τους.
Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από γιαγια αρκουδα Εμφάνιση μηνυμάτων
1) διαχιριστεσ ειστε οτι ωρα θελετε με πετατε απο το φορουμ
2) δεν ειπα ποτε οτι θα κραταο το στομα μου κλιστο 49 χρωνια δεν το εκανα και δεν σκοπευο να αρχισο τωρα
3) γιατι προσβαλεστε εσεισ και δεν προσβαλονται απο την bmw ? σασ εβαλαν χερι οτι θα σας κοψουν την επιδοτιση που περνετε για τα εξοδα του φορουμ? ειστε περισοτερο ευεστιτοι εσεισ απο αυτουσ που κατασκευαζουν της bmw? παραξενο αυτο.......
4)εγο δεν αναφερα για κανεναν απο τα μελη του φορουμ τιποτα προσβλιτικο. ακομα και στο προιγουμενο φορουμ 5-6 απο εσας παρεξιγηθηκαν γιατι? αφου δεν απευθηνομε σε κανενα μελοσ ? δεν ειναι λιγο παραξενο?
5) επανω γραφει απλα GS FORUM δεν ειδα να γραφει πουθενα (forum μονο για καλα λογια για την bmw) αν το ειχα δει δεν θα εκανα ουτε καν ενγραφη.
6) σε μερικουσ απο εσας μπορει να χαιδευεται τα αυτια σας και τα ματια σας θελοντασ να ακουτε μονο καλα λογια για την bmw. μηποσ με αυτον τον τροπο θυγετε την νοιμοσυνη των υπολιπων μελων που θελουν να μαθενουν και τα καλα και τα κακα τησ bmw. μιποσ εσεις ειστε λαθοσ?

εσεισ εχετε την διαχηριση του φοροθμ και μπορειτε να τα σβησετε ολλα αλλα σε αλλα φορουμ που τουσ αρεση η αλιθεια θελουν να μαθενουν το τι γηνετε για να μην την πατισουν οποσ εγω.
οποτε αν δεν σας αρεση σβηστε τα ολλα δεν εχο προβλιμα υπαρχουν δοξα τον θεο πολλα φορουμ και πολυ κοσμος που διψαει για την αληθεια . αποστε τα προσοπικα μινιματα και τα τηλεφονα που δεχομε για να τουσ δοσο πλιροφοριεσ για το πως να κηνηθουν και με ποιον δικιγορο να κινηθουν δειχνει το οτι υπαρχει μεγαλο προβλημα. τορα αν καποιοι επαναπαυονται στησ δαυνες τοπυσ γιατι η δικια τουσ μοτο δεν εχει η εχει μικροπροβλιματα και κλινουν τα ματια και τα αυτια σε επισιμες ανακινοσεισ της ιδιας τησ bmw στον υπολιπο κοσμο.........
καλον υπνο παιδια δεν ξαναμιλαο να μην σασ ξυπνισο.

παρακαλω ακιροστε και την ενγαραφι μου στο φορουμ σας μην καταλαθος μπο και σας ξυπνισο......
Γιάννη και Σπύρο, πιστεύω πως πλέον καταλάβατε ορισμένα πράγματα...
Reply With Quote
  #12  
Παλιό 20-06-2009, 20:36
mjtir Ο/Η mjtir βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2009
Περιοχή: ΕΛΛΗΝΙΚΟ GS1200ADV
Μoto: R1200GS ADV
Μηνύματα: 373
Προεπιλογή Απάντηση: ΠΡΟΣΟΧΗ ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΕΙΝΑΙ BMW

Γιαγια αρκουδα (Γιωργο ) μην χανεις το δικιο σου , μπαινοντας σε αντιπαραθεση με το forum.

Η πρωτη σου καταχωρηση ηταν αρκετη για να βαλει σε σκεψη οσους το διαβασουν και να προβληματιστουν .

Σε αυτο το σπιτι ειμαι σιγουρος οτι δεν banaroun και δεν λογοκρινουν , φτανει ο ενας να σεβεται τον αλλον βεβαια.

Οσοι απο μας αγορασαν με κοπο το θηριο τους σιγουρα το πιστευουν και το αγαπουν.

Κανεις δεν θα ηθελε να βρεθει στην θεση σου , (και ολοι μας στο σοβαρο προβλημα θα στραφουμε εκει που στραφηκες και εσυ για βοηθεια στο επισημο service ) για να συνεχσει ετσι (οσο βαστουν τα κοτσια του) το ομορφο ταξιδι.

Προσωπικα δεν εχω ξανακουσει τοσο δυσκολη περιπτωση , αλλα οπως σου ειχα γραψει και παλιοτερα , αστο να παει στο καλο.

Δωσε την , να βρεις την ηρεμια σου και ας χασεις καποια χρηματα.

Η ψυχικη σου υγεια ειναι πολυτιμοτερη ....
Reply With Quote
  #13  
Παλιό 20-06-2009, 20:40
Arkas Ο/Η Arkas βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: Νέα Σμύρνη - Αθήνα
Μoto: R 1200 RT - R 1200 GS Adventure - KTM 640 Adventure - beverly 500 ie
Μηνύματα: 33,829
Προεπιλογή Απάντηση: ΠΡΟΣΟΧΗ ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΕΙΝΑΙ BMW

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από mjtir Εμφάνιση μηνυμάτων
Γιαγια αρκουδα (Γιωργο ) μην χανεις το δικιο σου , μπαινοντας σε αντιπαραθεση με το forum.

Η πρωτη σου καταχωρηση ηταν αρκετη για να βαλει σε σκεψη οσους το διαβασουν και να προβληματιστουν .

Σε αυτο το σπιτι ειμαι σιγουρος οτι δεν banaroun και δεν λογοκρινουν , φτανει ο ενας να σεβεται τον αλλον βεβαια.

Οσοι απο μας αγορασαν με κοπο το θηριο τους σιγουρα το πιστευουν και το αγαπουν.

Κανεις δεν θα ηθελε να βρεθει στην θεση σου , (και ολοι μας στο σοβαρο προβλημα θα στραφουμε εκει που στραφηκες και εσυ για βοηθεια στο επισημο service ) για να συνεχσει ετσι (οσο βαστουν τα κοτσια του) το ομορφο ταξιδι.

Προσωπικα δεν εχω ξανακουσει τοσο δυσκολη περιπτωση , αλλα οπως σου ειχα γραψει και παλιοτερα , αστο να παει στο καλο.
Reply With Quote
  #14  
Παλιό 20-06-2009, 21:15
xenos Ο/Η xenos βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα-Κολονος
Μoto: gs 1200-06
Μηνύματα: 1,852
Προεπιλογή Απάντηση: ΠΡΟΣΟΧΗ ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΕΙΝΑΙ BMW

αγαπητε γιωργο,,σε καταλαβαίνουμε κ εγω προσωπικά σε κατανοώ.για το πρόβλημα που αντιμετωπίζεις κ επίσης καταλαβαίνω την ολη αγανάκτηση σου ..λογικά κ εγω θα ήμουνα ετσι ισως κ λιγο χειρότερα αφου ρισκάρεις την ζωη σου κ έδωσες κ τα ωραία σου λευτακια για κατι που χαρακτηρίζετε το πιο αξιόπιστο στην ελλ. αγορα.......κινήσου νομικά προς οποια κατεύθυνση νομίζεις για να βρεις το δίκιο σου κ κραταμας ενήμερους....τώρα τα υπολοιπα ειναι περιττά κ χωρίς ουσία!!!
Reply With Quote
  #15  
Παλιό 20-06-2009, 21:19
platon Ο/Η platon βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2009
Περιοχή: Αγρίνιο
Μoto: R1200GS
Μηνύματα: 325
Προεπιλογή Απάντηση: ΠΡΟΣΟΧΗ ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΕΙΝΑΙ BMW

Σε άλλο thread, δεν είπε κανένας τίποτα στο παλικάρι που θέλει να κινηθεί νομικά επειδή του καθυστέρησαν 10 μέρες τα δώρα που δικαιούται.
Εδώ που ο άνθρωπος έχει πολύ σοβαρότερο πρόβλημα και γράφει τις εμπειρίες του, δέχεται παρατήρηση ?

Εμένα προσωπικά δεν με προσβάλει, τα ίδια και χειρότερα θα έλεγα και εγώ αν είχα δώσει 25 χιλιάρικα και είχα ένα χαλασμένο μηχανάκι.

Στο κάτω κάτω, μηχανάκι είναι... εκτός αν κάποιοι έχουν συνδέσει το μηχανάκι τους με την εικόνα τους στην κοινωνία και τους προσβάλουν τα λεγόμενα άλλων ιδιοκτητών.

Δεν τον γνωρίζω τον άνθρωπο, ούτε ξέρω αν όντως υπάρχει το πρόβλημα, όμως παρακολουθώ σχεδόν από πέρυσι τα προβλήματα που έχει και θεωρώ πως δεν θα έμπαινε κάποιος στον κόπο να γράφει ιστορίες από το μυαλό του απλά για να κατηγορίσει μια εταιρεία.
Reply With Quote
  #16  
Παλιό 20-06-2009, 21:40
Arkas Ο/Η Arkas βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: Νέα Σμύρνη - Αθήνα
Μoto: R 1200 RT - R 1200 GS Adventure - KTM 640 Adventure - beverly 500 ie
Μηνύματα: 33,829
Προεπιλογή Απάντηση: ΠΡΟΣΟΧΗ ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΕΙΝΑΙ BMW

Για να συζητήσουμε ορισμένα πραγματάκια...

1) διαχιριστεσ ειστε οτι ωρα θελετε με πετατε απο το φορουμ

Στην μέχρι τώρα πορεία σου στην παρέα μας, έχει υποπέσει κάτι τέτοιο στην αντίληψή σου; Πιστεύεις πως μέχρι σήμερα έχουμε απομακρύνει κάποιο μέλος μας; Και εάν ναι, τότε πές το μας να το μάθουμε κι' εμείς!

2) δεν ειπα ποτε οτι θα κραταο το στομα μου κλιστο 49 χρωνια δεν το εκανα και δεν σκοπευο να αρχισο τωρα

Κανείς δεν σου ζήτησε κάτι τέτοιο. Οι λέξεις μου επακριβώς, ήταν: "Γι' αυτό, θα σε παρακαλέσω, από εδώ και στο εξής, να σέβεσαι τους υπολοίπους κατόχους BMW και συμφορουμίτες μας και να αποφεύγεις ειρωνικούς και απαξιωτικούς χαρακτηρισμούς σαν τον παραπάνω."

3) γιατι προσβαλεστε εσεισ και δεν προσβαλονται απο την bmw ? σασ εβαλαν χερι οτι θα σας κοψουν την επιδοτιση που περνετε για τα εξοδα του φορουμ? ειστε περισοτερο ευεστιτοι εσεισ απο αυτουσ που κατασκευαζουν της bmw? παραξενο αυτο.......

Το τί κάνει η BMW, δεν μας αφορά.Δεν έχουμε καμμιά σχέση με την εταιρεία ή με οποιονδήποτε dealer της, όπως ακριβώς αναγράφεται και στους Όρους Χρήσης. Κάνε σε παρακαλώ έναν κόπο να τους διαβάσεις...
Το θέμα της ευαισθησίας που αναφέρεις είναι καθαρά υποκειμενικό. Άλλοι είναι περισσότερο ευαίσθητοι κι' άλλοι σκληρόπετσοι..

Τώρα, για το θέμα της υποτιθέμενης "επιδότησης" για τα "έξοδα του φόρουμ".

Αν έχεις την ευγενή καλοσύνη, ποστάρισε τα στοιχεία που έχεις
αμέσως αλλιώς εάν δεν το πράξεις, θα μου δώσεις το δικαίωμα να σε αποκαλέσω κοινό ψεύτη και συκοφάντη! Γνωρίζεις βέβαια ότι και τα δύο επισύρουν ποινικές και αστικές συνέπειες. Δεν "χτίζουμε" όλο αυτό το διάστημα για να έλθεις να μας σπιλώσεις σε μια στιγμή απερισκεψίας σου!

4)εγο δεν αναφερα για κανεναν απο τα μελη του φορουμ τιποτα προσβλιτικο. ακομα και στο προιγουμενο φορουμ 5-6 απο εσας παρεξιγηθηκαν γιατι? αφου δεν απευθηνομε σε κανενα μελοσ ? δεν ειναι λιγο παραξενο?

Σου απήντησα παραπάνω.
Για το "προηγούμενο φόρουμ", δεν μπορώ να τοποθετηθώ. Μου προξενεί όμως εντύπωση, το γεγονός ότι και εκεί κάποιοι παρεξηγήθηκαν. Είναι άραγε τυχαίο;

5) επανω γραφει απλα GS FORUM δεν ειδα να γραφει πουθενα (forum μονο για καλα λογια για την bmw) αν το ειχα δει δεν θα εκανα ουτε καν ενγραφη.

Συμφωνώ απολύτως!

6) σε μερικουσ απο εσας μπορει να χαιδευεται τα αυτια σας και τα ματια σας θελοντασ να ακουτε μονο καλα λογια για την bmw. μηποσ με αυτον τον τροπο θυγετε την νοιμοσυνη των υπολιπων μελων που θελουν να μαθενουν και τα καλα και τα κακα τησ bmw. μιποσ εσεις ειστε λαθοσ?

Κάνε ένα κόπο και διάβασε όλα τα κατά καιρούς προβλήματα που έχουν αντιμετωπίσει κάποια από τα μέλη μας. Είναι όλα καταχωρημένα καθώς και οι απαντήσεις τους.

εσεισ εχετε την διαχηριση του φοροθμ και μπορειτε να τα σβησετε ολλα αλλα σε αλλα φορουμ που τουσ αρεση η αλιθεια θελουν να μαθενουν το τι γηνετε για να μην την πατισουν οποσ εγω.

Βλέπε το αμέσως παραπάνω.

οποτε αν δεν σας αρεση σβηστε τα ολλα δεν εχο προβλιμα υπαρχουν δοξα τον θεο πολλα φορουμ και πολυ κοσμος που διψαει για την αληθεια . αποστε τα προσοπικα μινιματα και τα τηλεφονα που δεχομε για να τουσ δοσο πλιροφοριεσ για το πως να κηνηθουν και με ποιον δικιγορο να κινηθουν δειχνει το οτι υπαρχει μεγαλο προβλημα. τορα αν καποιοι επαναπαυονται στησ δαυνες τοπυσ γιατι η δικια τουσ μοτο δεν εχει η εχει μικροπροβλιματα και κλινουν τα ματια και τα αυτια σε επισιμες ανακινοσεισ της ιδιας τησ bmw στον υπολιπο κοσμο.........

Μπορεί και ο ίδιος ο γράφων να σου τηλεφωνήσω αύριο το πρωί και να σου ζητήσω το τηλέφωνο του δικηγόρου σου για να με καλύψει νομικά σε μια αντιδικία μου με την BMW. Αυτό όμως δεν σημαίνει ότι έχεις το δικαίωμα να κάνεις γενικεύσεις και αφορισμούς που αφορούν στο σύνολο των μοτοσυκλετών μας.

καλον υπνο παιδια δεν ξαναμιλαο να μην σασ ξυπνισο.

παρακαλω ακιροστε και την ενγαραφι μου στο φορουμ σας μην καταλαθος μπο και σας ξυπνισο......

Αυτό μόνον σαν χιούμορ το λαμβάνω αν και δεν γελάω...

Συνοψίζω παραθέτοντας κάποια τμήματα του αρχικού μου post:
"Καταρχήν θα ήθελα να σου εκφράσω τη συμπάθειά μου για την ταλαιπωρία που υφίστασαι με τα τυχόν προβλήματα της μοτοσυκλέτας σου.
.....όταν με το καλό οι δικαστικές σου διαμάχες (που εύχομαι να είναι σύντομες και με αίσιο για σένα αποτέλεσμα) λάβουν τέλος."

Αυτό όμως που περιμένω από εσένα είναι, ή να παραθέσεις στοιχεία που αποδεικνύουν τον ισχυρισμό σου,ή να ανακαλέσεις άμεσα την μομφή που μας απέδωσες, την οποία την αποδίδω σε βιασύνη και απερισκεψία, φορτισμένος ίσως από το πρόβλημά σου.
Reply With Quote
  #17  
Παλιό 20-06-2009, 21:51
mjtir Ο/Η mjtir βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2009
Περιοχή: ΕΛΛΗΝΙΚΟ GS1200ADV
Μoto: R1200GS ADV
Μηνύματα: 373
Προεπιλογή Απάντηση: ΠΡΟΣΟΧΗ ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΕΙΝΑΙ BMW

Γιαγια αρκουδα (Γιωργο) πιστευω πως η πικρια σου σε εχει οδηγησει σε ακρεες τοποθετησεις . Το δευτερο post σου δεν μου αρεσε καθολου και οσο το διαβαζω τοσο πιο πολυ με στεναχωρει.

Η απαντηση που μολις στο προηγουμενη νημα διαβασες πρεπει να παραδεχτεις οτι ειναι 100% ορθη και σωστη .

Θα χαρω πολυ να διαβασω αλλες καταχωρησεις σου που θα δινεις κομματι της γνωσης σου και της εμπειριας σου , που θα εμπνεουν και θα ταξιδευουν τους νεους μοτοσυκλετιστες .

Δεν θα ηθελα να διαβασω κατι τοσο αρνητικο απο εσενα ξανα.
Reply With Quote
  #18  
Παλιό 20-06-2009, 22:04
mjtir Ο/Η mjtir βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2009
Περιοχή: ΕΛΛΗΝΙΚΟ GS1200ADV
Μoto: R1200GS ADV
Μηνύματα: 373
Thumbs down Απάντηση: ΠΡΟΣΟΧΗ ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΕΙΝΑΙ BMW

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από platon Εμφάνιση μηνυμάτων
Σε άλλο thread, δεν είπε κανένας τίποτα στο παλικάρι που θέλει να κινηθεί νομικά επειδή του καθυστέρησαν 10 μέρες τα δώρα που δικαιούται.
Εδώ που ο άνθρωπος έχει πολύ σοβαρότερο πρόβλημα και γράφει τις εμπειρίες του, δέχεται παρατήρηση ?

Εμένα προσωπικά δεν με προσβάλει, τα ίδια και χειρότερα θα έλεγα και εγώ αν είχα δώσει 25 χιλιάρικα και είχα ένα χαλασμένο μηχανάκι.

Στο κάτω κάτω, μηχανάκι είναι... εκτός αν κάποιοι έχουν συνδέσει το μηχανάκι τους με την εικόνα τους στην κοινωνία και τους προσβάλουν τα λεγόμενα άλλων ιδιοκτητών.

Δεν τον γνωρίζω τον άνθρωπο, ούτε ξέρω αν όντως υπάρχει το πρόβλημα, όμως παρακολουθώ σχεδόν από πέρυσι τα προβλήματα που έχει και θεωρώ πως δεν θα έμπαινε κάποιος στον κόπο να γράφει ιστορίες από το μυαλό του απλά για να κατηγορίσει μια εταιρεία.
Θα συμφωνησω μαζι σου στο κομματι που αφορα το προβλημα και την αντιμετωπιση του . Οπως διαβασες και στην πρωτη μου τοποθετηση , αλλα και σε παλαιοτερες εδω και αλλου υποστηριξα τον Γιωργο με αυτο που μπορουσα (με τον λογο μου) δινοντας του κουραγιο.

Εκει ομως που διαφωνω καθετα ειναι η τοποθετηση του για αυτο το forum και για τα μελη του (ενα απο αυτα εισαι και εσυ οπως και εγω ) που ναι δικαιολογειται απο την πικρια του -εν μερει - , αλλα που ομως αν συνεχιστει θα με βαλει σε αλλες σκεψεις ......
Reply With Quote
  #19  
Παλιό 20-06-2009, 22:12
xenos Ο/Η xenos βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα-Κολονος
Μoto: gs 1200-06
Μηνύματα: 1,852
Προεπιλογή Απάντηση: ΠΡΟΣΟΧΗ ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΕΙΝΑΙ BMW

συμφωνώ με τον φίλο mjtir...κ με τον φιλο arka!!!..ναι μεν ειναι ενα τεχνικό πρόβλημα που ενδιαφέρει ολους τους κατόχους τον θηρίων μας ...αλλα..!!!!!....παρατηρώ μια προσωπική επίθεση στο φόρουμ μας το κ δεν βλέπω τον λογο κ την αιτία....εκτός κ αν γιαγιά αρκούδα έχεις προσωπικά!!!θέμα με καπιον κ ξεσπάς με όλα τα μελοι του φορουμ...γιατι ναι οι χαρακτηρισμοί σου εμένα προσωπικά με θίγουν για τον α-β λόγο!!!!!..εισαι τοσο καιρο στο φορουμ..σαν παλιο μελος??...κ εχει πεσει στην αντιληψη σου τιποτα περιεργο??..χρηματισμος"επιδοτήσεις"..εξτρα βοήθεια γιατι οχι κ κανενα ταξιδάκι στο εξωτερικό στους admin????...δηλ...εχουμε golden boys-χρυσά παιδια στο φορουμ ???..το οποίο εχει δημιουργηθεί απο την ανιδιοτελής αγαπη για τις μηχανες κ τον αναβατη!!......πες μου να μαθω εγω που ειμαι νεος!!!!!!!!!
Reply With Quote
  #20  
Παλιό 20-06-2009, 22:18
skippybi Ο/Η skippybi βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Moderator
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: Πάτρα
Μoto: BMW R 850 Roadster ή απλά ''Σουρτούκω''
Μηνύματα: 14,081
Προεπιλογή Απάντηση: ΠΡΟΣΟΧΗ ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΕΙΝΑΙ BMW

Απόσπασμα:
...παρακαλω ακιροστε και την ενγαραφι μου στο φορουμ σας μην καταλαθος μπο και σας ξυπνισο......

εύγε...
Reply With Quote
Απάντηση

Tags
1100, 1150, 1200, bmw, bmw gs moto, bmw moto, bmw moto gs, bmwmoto, f800, forum, forumgs, gs 1150, gs forum, gs moto bmw, gs_gs, gs1100, gs800, gsbmw, gsbmwmoto, gsforum, gsmoto, moto, moto bmw, motobmw


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Σχετικά Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΙΣ ΚΛΕΙΔΑΡΙΕΣ ΤΩΝ ΣΠΙΤΙΩΝ ΣΑΣ danaos Διάφορα 25 23-06-2009 14:52
ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΟΥΣ ΚΑΤΟΧΟΥΣ R1200GS/GSA pepax66 Γενικά - Μοτοσυκλέτα 33 12-06-2009 18:51
ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΔΡΟΜΟΣ FOOST Καλώς ήλθατε 25 10-06-2009 09:13
ΧΑΜΟΓΕΛΑΤΕ ΕΙΝΑΙ ΜΕΤΑΔΟΤΙΚΟ!!! PortoLeone Αστεία Video 8 09-06-2009 15:21
ΠΡΟΣΟΧΗ Χ 2 !!! ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ Yπολογιστές - Διαδίκτυο - Consol - Games 6 22-01-2009 22:59


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 12:34.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!