GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Γενικά > Ελλάδα και Κόσμος > Ελλάδα

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιό 23-08-2010, 15:09
S.T Ο/Η S.T βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: A
Μηνύματα: 820
Unhappy Βίασε και σκότωσε την 11χρονη μέσα στο αυτοκίνητο ο Αλβανός δράστης

NewsIt.gr: Ώρα 14:37 Βίασε και σκότωσε την 11χρονη μέσα στο αυτοκίνητο ο Αλβανός δράστης


Zougla online - Νεκρή βρέθηκε η 11χρονη

in.gr - Θύμα δολοφονίας η 11χρονη που είχε εξαφανιστεί στο Ελαιοχώρι - Ειδήσεις - Ελλάδα

ΡΕ ελεεινέ τύπε ξέρεις τι πρέπει να κάνεις ..........
γιατί στην φυλακή τα παιδιά ξέρουν και τους ''προσέχουν'' κάτι απάνθρωπους σαν και εσένα.

Last edited by S.T; 23-08-2010 at 15:18.
Reply With Quote
  #2  
Παλιό 23-08-2010, 15:45
nek21 Ο/Η nek21 βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Mar 2009
Περιοχή: ΘΕΡΜΗ-ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Μoto: R1200ADV
Μηνύματα: 779
Προεπιλογή Απάντηση: Βίασε και σκότωσε την 11χρονη μέσα στο αυτοκίνητο ο Αλβανός δράστης

κατι τετοιοι τυποι πρεπει να τιμωρουνται με τον ιδιο τροπο που διεπραξαν το εγκλημα.συλληπητηρια στην οικογενεια του θυματος.
Reply With Quote
  #3  
Παλιό 23-08-2010, 16:18
MARK Ο/Η MARK βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jul 2009
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ-ΡΕΘΥΜΝΟ
Μoto: GS 1200R ADVENTURE
Μηνύματα: 28,959
Προεπιλογή Απάντηση: Βίασε και σκότωσε την 11χρονη μέσα στο αυτοκίνητο ο Αλβανός δράστης

Όσο και να προσπαθώ να μην είμαι ρατσιστής με αυτήν την ####φαρα δεν μπορώ,ο Θεός να με συγχωρέσει που το λέω αλλά Αλβανός και Τούρκος καλός είναι μόνο ο νεκρός......Μακάρι να του κάνουν σε αυτόν και τους ομοίους του τα χειρότερα...... Συγγνώμη για τη γλώσσα που χρησιμοποιώ αλλά και με τα γεγονότα της προηγούμενης εβδομάδας με τον ομογενή έχω(όπως και πολλοί άλλοι φαντάζομαι)αγανακτήσει.....
Reply With Quote
  #4  
Παλιό 23-08-2010, 17:44
diomiles Ο/Η diomiles βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2010
Περιοχή: Αιγαλεω Αθηνα
Μoto: f650gs
Μηνύματα: 912
Προεπιλογή Απάντηση: Βίασε και σκότωσε την 11χρονη μέσα στο αυτοκίνητο ο Αλβανός δράστης

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από MARK Εμφάνιση μηνυμάτων
Όσο και να προσπαθώ να μην είμαι ρατσιστής με αυτήν την ####φαρα δεν μπορώ,ο Θεός να με συγχωρέσει που το λέω αλλά Αλβανός και Τούρκος καλός είναι μόνο ο νεκρός......Μακάρι να του κάνουν σε αυτόν και τους ομοίους του τα χειρότερα...... Συγγνώμη για τη γλώσσα που χρησιμοποιώ αλλά και με τα γεγονότα της προηγούμενης εβδομάδας με τον ομογενή έχω(όπως και πολλοί άλλοι φαντάζομαι)αγανακτήσει.....


Να μην ξενάμε τον ΔΟΥΡΗ ο οποίος ήταν Ελληνας και θα θυμόσαστε τι έκανε το κάθαρμα.Τέτοια ζώα υπάρχουν σε όλες τις εθνικότητες
Reply With Quote
  #5  
Παλιό 23-08-2010, 17:54
taksidiotis Ο/Η taksidiotis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2009
Περιοχή: ηρακλειο κρητης
Μoto: Af 750,steed 600
Μηνύματα: 3,720
Προεπιλογή Απάντηση: Βίασε και σκότωσε την 11χρονη μέσα στο αυτοκίνητο ο Αλβανός δράστης

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από diomiles Εμφάνιση μηνυμάτων
Να μην ξενάμε τον ΔΟΥΡΗ ο οποίος ήταν Ελληνας και θα θυμόσαστε τι έκανε το κάθαρμα.Τέτοια ζώα υπάρχουν σε όλες τις εθνικότητες
καλα αυτον τον βολεψαν καλα στην στενη...ωσπου δεν αντεξε και καλα να παθει...
ΘΑΝΑΤΟΣ ΣΤΟΥΣ ΒΙΑΣΤΕΣ ΠΑΙΔΙΩΝ...ΕΓΚΛΗΜΑΤΙΕΣ.
Reply With Quote
  #6  
Παλιό 23-08-2010, 17:58
CPretenteriS Ο/Η CPretenteriS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2010
Περιοχή: Spata
Μoto: BMW R1200GS (mod. 2010)
Μηνύματα: 19,474
Προεπιλογή Απάντηση: Βίασε και σκότωσε την 11χρονη μέσα στο αυτοκίνητο ο Αλβανός δράστης

Κι ύστερα μου λεέ η μανα μου γιατι τα τελευταια χρονια εχω γινει ρατσιστης... Για κατι τυπους σαν και το συγκεκριμενο...

Δε θελω να τον σκοτωσουν ομως..... θελω να τον βιαζουν μεχρι να πεθανει...

Reply With Quote
  #7  
Παλιό 23-08-2010, 18:02
gandreas Ο/Η gandreas βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Mar 2010
Περιοχή: Αμπελόκηποι
Μoto: 1200gs
Μηνύματα: 3,874
Προεπιλογή Απάντηση: Βίασε και σκότωσε την 11χρονη μέσα στο αυτοκίνητο ο Αλβανός δράστης

Κάτι τέτοιους δεν τους αφήνουν στην φυλακή ούτε οι χειρότεροι δολοφόνοι, που ακόμα και αυτοί έχουν κάποιες αρχές!!!!!!!!!!!
μακάρι να τον ..... τον γαμ.....νο κερατά
Reply With Quote
  #8  
Παλιό 23-08-2010, 19:02
napgeo Ο/Η napgeo βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2010
Περιοχή: ΠΡΕΒΕΖΑ
Μoto: HONDA ΝΤ700
Μηνύματα: 8,106
Προεπιλογή Απάντηση: Βίασε και σκότωσε την 11χρονη μέσα στο αυτοκίνητο ο Αλβανός δράστης

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από diomiles Εμφάνιση μηνυμάτων
Να μην ξενάμε τον ΔΟΥΡΗ ο οποίος ήταν Ελληνας και θα θυμόσαστε τι έκανε το κάθαρμα.Τέτοια ζώα υπάρχουν σε όλες τις εθνικότητες


Καλησπέρα φίλε μου.
Αυτό που έγραψες θα επιθυμούσα να το ξαναδείς. Ο Δουρής μπορεί να καταδικάστηκε αλά δεν απεδείχθη ότι ήταν βιαστής του γιού του. Ένα θέμα που μας βαραίνει όλους και ειδικά την Ελληνική Δικαιοσύνη και Αστυνομία.
Ευχαριστώ εκ των προτέρων για τον κόπο σου….
Reply With Quote
  #9  
Παλιό 23-08-2010, 19:33
diomiles Ο/Η diomiles βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2010
Περιοχή: Αιγαλεω Αθηνα
Μoto: f650gs
Μηνύματα: 912
Προεπιλογή Απάντηση: Βίασε και σκότωσε την 11χρονη μέσα στο αυτοκίνητο ο Αλβανός δράστης

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από napgeo Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλησπέρα φίλε μου.
Αυτό που έγραψες θα επιθυμούσα να το ξαναδείς. Ο Δουρής μπορεί να καταδικάστηκε αλά δεν απεδείχθη ότι ήταν βιαστής του γιού του. Ένα θέμα που μας βαραίνει όλους και ειδικά την Ελληνική Δικαιοσύνη και Αστυνομία.
Ευχαριστώ εκ των προτέρων για τον κόπο σου….
Αν θυμάμε καλά ο Δουρής ομολόγησε τον βιασμό και την δολοφονία του γιού του και για αυτό τον λόγο καταδικάστηκε .Αν υπάρχει παρασκήνιο δεν το γνωρίζω..
Reply With Quote
  #10  
Παλιό 23-08-2010, 19:44
taksidiotis Ο/Η taksidiotis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2009
Περιοχή: ηρακλειο κρητης
Μoto: Af 750,steed 600
Μηνύματα: 3,720
Προεπιλογή Απάντηση: Βίασε και σκότωσε την 11χρονη μέσα στο αυτοκίνητο ο Αλβανός δράστης

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από CPretenteriS Εμφάνιση μηνυμάτων
Κι ύστερα μου λεέ η μανα μου γιατι τα τελευταια χρονια εχω γινει ρατσιστης... Για κατι τυπους σαν και το συγκεκριμενο...

Δε θελω να τον σκοτωσουν ομως..... θελω να τον βιαζουν μεχρι να πεθανει...

όχι βιασμό γιατί μπορεί και να του αρέσει,καρφιά στα νύχια και χτύπημα με σφυρί κι έναν απιδινωτη που οταν πέφτουν οι παλμοί του να του ρίχνουν ένα καλό τρανταγμα και να επανέρχεται ώστε να απολαύσει κι άλλο το βασανιστηρίο του,το αποτελείωμα του???ηλεκτρική καρέκλα...τέτοια καθαρματα θα πρέπει να τιμωρούντέ παραδειγματικά.

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από diomiles Εμφάνιση μηνυμάτων
Αν θυμάμε καλά ο Δουρής ομολόγησε τον βιασμό και την δολοφονία του γιού του και για αυτό τον λόγο καταδικάστηκε .Αν υπάρχει παρασκήνιο δεν το γνωρίζω..
Κι εγώ το ίδιο ακριβώς θυμάμαι αν και ήμουν μικρός.
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Σχετικά Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
Καρδίτσα: Απίστευτο! Χτυπούσε κινητό μέσα στο φέρετρο! gsmaniac Ελλάδα 13 16-07-2010 13:06
Ενας 42χρονος σκότωσε την 80χρονη μάνα του για λίγα ευρώ MARK Επικαιρότητα 3 02-03-2010 16:45
Ο Γιαννιώτης και ο Αλβανός!! yannis Ανέκδοτα 15 30-10-2009 13:09
Ενδεκάχρονος σκότωσε έγκυο και το αγέννητο παιδί της στις ΗΠΑ Arkas Κόσμος 7 09-03-2009 14:41
BMW Σειρά 3 Facelift: Σχεδιαστικός επαναπροσδιορισμός μέσα στο 2008 KostasGS Αυτοκίνητο 3 26-12-2008 15:00


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 15:51.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!