GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Γενικά > Χρήσιμα

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #21  
Παλιό 16-03-2010, 17:48
MARK Ο/Η MARK βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jul 2009
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ-ΡΕΘΥΜΝΟ
Μoto: GS 1200R ADVENTURE
Μηνύματα: 28,959
Προεπιλογή Απάντηση: ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ ΔΙΟΔΙΑ

Ο Γιώργος καλά τα λέει και συμφωνώ σε οτι έχει να κάνει με την στάση των τύπων στο βίντεο,ωστόσο σε κάτι που πληρώνουμε απο τότε που γεννιόμαστε μέχρι να πεθάνουμε(εννοώ το οδικο δίκτυο της χώρας) δρόμοι όπως την Αθηνών-Πατρών
που καθημερινά βάφεται κόκκινος από την κακοτεχνία την ανευθυνότητα των υπευθύνων και απο τα λεφτα από τα διόδια που πάνε σε μίζες και όχι για την βελτίωση των Ελληνικών δρόμων δεν ανέχομαι να πληρώνω,αλλά το κάνω γιατι μου το επιβάλλουν όπως και πολλά άλλα άλλωστε...............
Reply With Quote
  #22  
Παλιό 16-03-2010, 21:49
Mexicanos Ο/Η Mexicanos βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: Ξυλόκαστρο-Πάτρα
Μoto: BMW R 1150 GS ADV-KAWASAKI KLR 600
Μηνύματα: 622
Προεπιλογή Απάντηση: ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ ΔΙΟΔΙΑ

Γιώργο τα σχέδια είναι σχέδια........μη μείνουν στα σχέδια.
Τους δρόμους τους οποίους πληρώνω εδώ και χρόνια διαμαρτύρομαι από τότε,και όχι τώρα........όλα τα χρήματα που μαζεύτηκαν τότε,που πήγαν???
Όταν γίνουν έλα να μιλήσουμε,υπάρχουν και άλλα πράγματα τα οποία θα έπρεπε να γίνονταν στους δρόμους και δεν γίνονται.
Όσο για τα μπαλώματα πετάξου μέχρι τα διόδια της Κορίνθου για να δεις τα μπαλώματα στο καινούριο κομμάτι της εθνικής......
Reply With Quote
  #23  
Παλιό 16-03-2010, 22:24
GeorgeP Ο/Η GeorgeP βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: VARADERO MK3
Μηνύματα: 6,530
Προεπιλογή Απάντηση: ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ ΔΙΟΔΙΑ

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Mexicanos Εμφάνιση μηνυμάτων
Γιώργο τα σχέδια είναι σχέδια........μη μείνουν στα σχέδια.
Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Mexicanos Εμφάνιση μηνυμάτων
Τους δρόμους τους οποίους πληρώνω εδώ και χρόνια διαμαρτύρομαι από τότε,και όχι τώρα........όλα τα χρήματα που μαζεύτηκαν τότε,που πήγαν???
Όταν γίνουν έλα να μιλήσουμε,υπάρχουν και άλλα πράγματα τα οποία θα έπρεπε να γίνονταν στους δρόμους και δεν γίνονται.
Όσο για τα μπαλώματα πετάξου μέχρι τα διόδια της Κορίνθου για να δεις τα μπαλώματα στο καινούριο κομμάτι της εθνικής......
Μα πως θα μεινουν στα σχεδια αφου ηδη τα βουνα τρυπιουνται??? Τωρα πια δεν μενει κανενα εργο τετοιου ειδους στα σχεδια...αρχιζουν και τελιωνουν στηνν ωρα τους!! π.χ. εγναντια μολις την πηρε ο ιδιωτης, Αρτεμισιο, αττικη οδος κ.λ.π!
Τα χρηματα που εισπρατοντο τοσα χρόνια πηγαιναν αλλου κι αλλου κι οχι στον δρόμο!! γνωστο αυτο αλλα.....παει και τελειωσε τωρα πια!!!
Για τα μπαλωματα δεν διαφωνω αλλα ειπαμε ειναι προσωρινος αυτος ο δρόμος τωρα πια!!!

Το 2013, κι οσον αφορα την Ολυμπια οδο, καλα να ειμαστε και θα τα ξαναπουμε!!!
Reply With Quote
  #24  
Παλιό 16-03-2010, 22:40
GeorgeP Ο/Η GeorgeP βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: VARADERO MK3
Μηνύματα: 6,530
Προεπιλογή Απάντηση: ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ ΔΙΟΔΙΑ

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από MARK Εμφάνιση μηνυμάτων
Ο Γιώργος καλά τα λέει και συμφωνώ σε οτι έχει να κάνει με την στάση των τύπων στο βίντεο,ωστόσο σε κάτι που πληρώνουμε απο τότε που γεννιόμαστε μέχρι να πεθάνουμε(εννοώ το οδικο δίκτυο της χώρας) δρόμοι όπως την Αθηνών-Πατρών
που καθημερινά βάφεται κόκκινος από την κακοτεχνία την ανευθυνότητα των υπευθύνων και απο τα λεφτα από τα διόδια που πάνε σε μίζες και όχι για την βελτίωση των Ελληνικών δρόμων δεν ανέχομαι να πληρώνω,αλλά το κάνω γιατι μου το επιβάλλουν όπως και πολλά άλλα άλλωστε...............
Ο δρόμος αυτος σχεδιαστηκε και αρχισε να κατασκευαζεται το 1960!!! παραδοθηκε δε το 1962!! εκτος απο το τμημα των μεγαρων κα της κακιας σκαλας που παραδοθηκε το 1964!! Τοτε οταν τον οδηγουσες ζητημα ειναι αν συναντουσες 20 αυτοκινητα ολα κι ολα σε ολα αυτα τα 215κμ να κινουνται ιλιγγιωδως με 100κμ!!! Τι περιμενεις λοιπόν? Να φτιαχτουν οι κακοτεχνιες του? Ειναι σαν να προσπαθεις να επαναφερεις σε καινουρια μορφη ενα αυτοκινητο 50 ετων!! Ναι γινεται αλλα θελει κοπο και χρημα!!!!
Εγω σαν μοτοσυκλετιστης αρχισε να τον ''πατω'' το 1981, απο τοτε λεγαμε ποσο επικυνδυνος ειναι!!!!
Τωρα βρεθηκε ενας ιδιωτης να τον φτιαξει συχρονο. ασφαλη και γρηγορο, φυσικα οχι απο καψα για την ασφαλεια μας αλλα για να βγάλει χρηματα. εμεις θα επωφεληθουμε απο την ασφαλεια του και οτι θα πηγαινουμε το πρωι στηνΠατρα για καφε και θα γυρναμε το μεσημερι στα σπιτια μας για φαγητ'ο!! ε, δεν θα παω να του βγαλω τα ματια αυτου του ιδιωτη διότι και παλι εγω θα την πληρωσω την νυφη!! ειτε γιατι μπορει να θρηνουσα θυμα δικο μου ανθρωπο αν εμενε ο ιδιος (που θα εμενε και θα εξακολουθουσαμε να πληρωνουμε), ειτε γιατι οτι δεν πληρωθηκε σε διόδιο ολα αυτα τα χρονια της κατασκευης του θα το πληρωνα μετα την κατασκευη του στο 3πλασιο!!! και τοτε θα το σκεπτομουνα να το ''πατησω''!!
Ας ειμαστε ρεαλιστες κι οχι να προτασσουμε το ''δικαιο αγωνα μας'' για ασφαλεις δρόμους διχως να κανουμε κατι εμεις γιαυτο!!!
Δεν μπορουμε να μεινουμε αμετοχοι σε κατι τετοιο!! και σιγα την συμετοχη .......οταν και αν περασουμε απο εκει 10-20 φορες τον χρόνο να πληρωνουμε το διόδιο!!! Πληρωνουμε τοσα και τοσα..... το διόδιο μας μαρανε!!!
Reply With Quote
  #25  
Παλιό 17-03-2010, 01:41
Mexicanos Ο/Η Mexicanos βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: Ξυλόκαστρο-Πάτρα
Μoto: BMW R 1150 GS ADV-KAWASAKI KLR 600
Μηνύματα: 622
Προεπιλογή Απάντηση: ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ ΔΙΟΔΙΑ

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από GeorgeP Εμφάνιση μηνυμάτων
Ο δρόμος αυτος σχεδιαστηκε και αρχισε να κατασκευαζεται το 1960!!! παραδοθηκε δε το 1962!! εκτος απο το τμημα των μεγαρων κα της κακιας σκαλας που παραδοθηκε το 1964!! Τοτε οταν τον οδηγουσες ζητημα ειναι αν συναντουσες 20 αυτοκινητα ολα κι ολα σε ολα αυτα τα 215κμ να κινουνται ιλιγγιωδως με 100κμ!!! Τι περιμενεις λοιπόν? Να φτιαχτουν οι κακοτεχνιες του? Ειναι σαν να προσπαθεις να επαναφερεις σε καινουρια μορφη ενα αυτοκινητο 50 ετων!! Ναι γινεται αλλα θελει κοπο και χρημα!!!!
Εγω σαν μοτοσυκλετιστης αρχισε να τον ''πατω'' το 1981, απο τοτε λεγαμε ποσο επικυνδυνος ειναι!!!!
Τωρα βρεθηκε ενας ιδιωτης να τον φτιαξει συχρονο. ασφαλη και γρηγορο, φυσικα οχι απο καψα για την ασφαλεια μας αλλα για να βγάλει χρηματα. εμεις θα επωφεληθουμε απο την ασφαλεια του και οτι θα πηγαινουμε το πρωι στηνΠατρα για καφε και θα γυρναμε το μεσημερι στα σπιτια μας για φαγητ'ο!! ε, δεν θα παω να του βγαλω τα ματια αυτου του ιδιωτη διότι και παλι εγω θα την πληρωσω την νυφη!! ειτε γιατι μπορει να θρηνουσα θυμα δικο μου ανθρωπο αν εμενε ο ιδιος (που θα εμενε και θα εξακολουθουσαμε να πληρωνουμε), ειτε γιατι οτι δεν πληρωθηκε σε διόδιο ολα αυτα τα χρονια της κατασκευης του θα το πληρωνα μετα την κατασκευη του στο 3πλασιο!!! και τοτε θα το σκεπτομουνα να το ''πατησω''!!
Ας ειμαστε ρεαλιστες κι οχι να προτασσουμε το ''δικαιο αγωνα μας'' για ασφαλεις δρόμους διχως να κανουμε κατι εμεις γιαυτο!!!
Δεν μπορουμε να μεινουμε αμετοχοι σε κατι τετοιο!! και σιγα την συμετοχη .......οταν και αν περασουμε απο εκει 10-20 φορες τον χρόνο να πληρωνουμε το διόδιο!!! Πληρωνουμε τοσα και τοσα..... το διόδιο μας μαρανε!!!

Δεν είναι ακριβώς έτσι..........δεν μπορεί Γιώργο να πληρώνεις στη γέφυρα του Ρίου και βγαίνοντας προς Κόρινθο να ξαναπληρώνεις και π.χ. να θες να βγεις στα Σελλιανίτικα.Δεν μπορεί Γιώργο να πληρώνω διόδια στο Ζευγολατιό για να βγω στο Κιάτο ή το Ξυλόκαστρο.Αν θέλουν οι ιδιώτες να το παίξουν ότι βρίσκονται ένα βήμα μπροστά από το κράτος,ας βάλουν σε όλες τις εξόδους διόδια που θα δίνεις το χαρτάκι που έχεις πάρει από το σημείο εισόδου στην εθνική και να πληρώνεις το αντίστοιχο ποσό..........χώρια ότι θα δημιουργηθούν περισσότερες θέσεις εργασίας.
Reply With Quote
  #26  
Παλιό 17-03-2010, 13:42
GeorgeP Ο/Η GeorgeP βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: VARADERO MK3
Μηνύματα: 6,530
Προεπιλογή Απάντηση: ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ ΔΙΟΔΙΑ

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Mexicanos Εμφάνιση μηνυμάτων
Δεν είναι ακριβώς έτσι..........δεν μπορεί Γιώργο να πληρώνεις στη γέφυρα του Ρίου και βγαίνοντας προς Κόρινθο να ξαναπληρώνεις και π.χ. να θες να βγεις στα Σελλιανίτικα.Δεν μπορεί Γιώργο να πληρώνω διόδια στο Ζευγολατιό για να βγω στο Κιάτο ή το Ξυλόκαστρο.Αν θέλουν οι ιδιώτες να το παίξουν ότι βρίσκονται ένα βήμα μπροστά από το κράτος,ας βάλουν σε όλες τις εξόδους διόδια που θα δίνεις το χαρτάκι που έχεις πάρει από το σημείο εισόδου στην εθνική και να πληρώνεις το αντίστοιχο ποσό..........χώρια ότι θα δημιουργηθούν περισσότερες θέσεις εργασίας.
Θα σε παω λιγο πισω στη Ιστορια αυτου του δρόμου για να σου υπενθυμισω οτι μεχρι το 1977 απο οπουδηποτε εμπαινες/εβγαινες σε αυτον πληρωνες ακριβα διόδια!! εξ ου και οι κατασκευες σταυμων διοδιων στην εισοδο/εξοδο π.χ του Ξυλοκαστρου! Θυμαμαι τον πατερα μου να πηγαινουμε με το zephyr στην Πατρα και να συζηταει τις 30δρχ που ειχε δωσει στο πηγαινε με μια σταση στο Κιατο για Καφε!! Ενοειται οτι βγαινοντας απο το Κιατο ξαναπληρωσαμε διόδια, και εννοειται οτι διοδια πληρωναμε σε όλους τους σημερα εγκαταλελειμενους σταθμους και στο πηγαινε και στο ελα!!! Μετα καταργηθηκε το μετρο αυτο!!!!

Τωρα, να ξερεις οτι αμα το περας των εργασιων κατασκευης του νεου δρόμου - οπως ηδη εχουν αρχισει να κατασκευαζονται στην Εγναντια οδο σε ολο το μηκος της αλλα και στην Αττικη οδο ειναι στα σκαρια - η πληρωμη των διοδιων θα ειναι με το κμ!!!! ¨οπως στην Ιταλια και στην Γαλλια!!! Με λιγοτερους υπαλληλους παντως απο οτι ειναι σημερα αφου οι εγκαταστασεις θα ειναι τελειως ηλεκτρονικες! Πιο δικαιο μετρο νομιζω , αλλα και παλι κι εκει θα γκρινιαζουμε!!!
Reply With Quote
  #27  
Παλιό 17-03-2010, 18:48
S.T Ο/Η S.T βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: A
Μηνύματα: 820
Προεπιλογή Απάντηση: ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ ΔΙΟΔΙΑ

Επειδή και εμένα μ'αρέσει η ιστορία αυτού του δρόμου ,22χρόνια πήγαινε -έλα και πληρώνοντας κανονικά πάντα θέλω να μου πουν αν έχει υπάρξει σκάνδαλο με το παλιό ταμείο Τ.Ε.Ο και τι ποσό έκανε φτερά πριν κάποια χρόνια και άν εχει βγει απόφαση .Δεν ξέρω ειλικρινά τι έχει γίνει κάτι είχε ακουστεί αλλά μεγάλα παιδιά και έξυπνα είμαστε όλοι μας και μπορούμε να ανατρέξουμε και να τα βρούμε.Για να τα λέμε όλα από τα παρελθόντα έτη.
Reply With Quote
  #28  
Παλιό 17-03-2010, 20:58
aeriko Ο/Η aeriko βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jun 2009
Περιοχή: Αθήνα
Μoto: R 1200 GS
Μηνύματα: 4,585
Προεπιλογή Απάντηση: ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ ΔΙΟΔΙΑ

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από S.T Εμφάνιση μηνυμάτων
Επειδή και εμένα μ'αρέσει η ιστορία αυτού του δρόμου ,22χρόνια πήγαινε -έλα και πληρώνοντας κανονικά πάντα θέλω να μου πουν αν έχει υπάρξει σκάνδαλο με το παλιό ταμείο Τ.Ε.Ο και τι ποσό έκανε φτερά πριν κάποια χρόνια και άν εχει βγει απόφαση .Δεν ξέρω ειλικρινά τι έχει γίνει κάτι είχε ακουστεί αλλά μεγάλα παιδιά και έξυπνα είμαστε όλοι μας και μπορούμε να ανατρέξουμε και να τα βρούμε.Για να τα λέμε όλα από τα παρελθόντα έτη.
Δυστυχώς όπου υπήρχε Ταμείο υπό την εποπτεία του κράτους υπήρχε και σκάνδαλο. Υπήρχαν βέβαια και Ταμεία εύρωστα (μηχανικών, δικηγόρων, γιατρών) αλλά και πάλι εκεί το Κράτος με τους διορισμένους επιτρόπους δεν τα άφηνε να κάνουν κουμάντο στα αποθεματικά τους. Τα ενοποίησαν και τα έκαναν σκ@#α. Μακάρι ν' αλλάξουνε τα πράγματα για το καλό όλων. Λίγο εκτός θέματος αλλά δοθείσης της ευκαιρίας....
Reply With Quote
  #29  
Παλιό 18-03-2010, 02:35
Mexicanos Ο/Η Mexicanos βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: Ξυλόκαστρο-Πάτρα
Μoto: BMW R 1150 GS ADV-KAWASAKI KLR 600
Μηνύματα: 622
Προεπιλογή Απάντηση: ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ ΔΙΟΔΙΑ

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από GeorgeP Εμφάνιση μηνυμάτων
Θα σε παω λιγο πισω στη Ιστορια αυτου του δρόμου για να σου υπενθυμισω οτι μεχρι το 1977 απο οπουδηποτε εμπαινες/εβγαινες σε αυτον πληρωνες ακριβα διόδια!! εξ ου και οι κατασκευες σταυμων διοδιων στην εισοδο/εξοδο π.χ του Ξυλοκαστρου! Θυμαμαι τον πατερα μου να πηγαινουμε με το zephyr στην Πατρα και να συζηταει τις 30δρχ που ειχε δωσει στο πηγαινε με μια σταση στο Κιατο για Καφε!! Ενοειται οτι βγαινοντας απο το Κιατο ξαναπληρωσαμε διόδια, και εννοειται οτι διοδια πληρωναμε σε όλους τους σημερα εγκαταλελειμενους σταθμους και στο πηγαινε και στο ελα!!! Μετα καταργηθηκε το μετρο αυτο!!!!

Τωρα, να ξερεις οτι αμα το περας των εργασιων κατασκευης του νεου δρόμου - οπως ηδη εχουν αρχισει να κατασκευαζονται στην Εγναντια οδο σε ολο το μηκος της αλλα και στην Αττικη οδο ειναι στα σκαρια - η πληρωμη των διοδιων θα ειναι με το κμ!!!! ¨οπως στην Ιταλια και στην Γαλλια!!! Με λιγοτερους υπαλληλους παντως απο οτι ειναι σημερα αφου οι εγκαταστασεις θα ειναι τελειως ηλεκτρονικες! Πιο δικαιο μετρο νομιζω , αλλα και παλι κι εκει θα γκρινιαζουμε!!!
Γιώργο δεν κατηγορώ τον ιδιώτη σε σχέση με το δημόσιο.......απλά θεωρώ ότι κι εδώ θα πέσει φαγωμάρα και θα γίνουν μισά ή κακά έργα σε σχέση με αυτά που δίνουμε.........βέβαια ο χρόνος θα δείξει.
Όσο για τα διόδια μην περιμένεις να γίνει όπως στην Ιταλία,σε δήλωσή τους έχουν πει ότι θα εφαρμοστεί ο τρόπος που εφαρμόζεται σε επαρχιακά δίκτυα της Γαλλίας,δηλαδή θα ρίχνουμε ψιλά σε μια χωάνη και θα σηκώνεται η μπάρα.......με λίγα λόγια,περίπατος οι νέες θέσεις εργασίας.......
Reply With Quote
  #30  
Παλιό 18-03-2010, 03:11
predator1200 Ο/Η predator1200 βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Aug 2009
Περιοχή: Kalamaki
Μηνύματα: 53
Προεπιλογή Απάντηση: ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ ΔΙΟΔΙΑ

Χάλια πολλοί από τους δρόμους μας, αλλά λίγο γραφικοί οι τύποι στο βίντεο...

Αύριο θα πάω στο super market θα πάρω ένα καλάθι προιόντα και στο ταμείο θα πω: "τα παίρνω γιατί τα έχω ανάγκη αλλα δεν πληρώνω γιατι είμαι στο σύνδεσμο "όχι λεφτά στις επιχειρήσεις", ανοίξτε μου την πόρτα γιατί θα σας απάσω στο ξύλο" και θα φύγω και σαν επαναστάτης ήρωας...

ότι να ναι
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Σχετικά Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
Η ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΕΦΤΕΙ KostasGS Γενικά - Μοτοσυκλέτα 21 06-07-2012 19:19
ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΓΑΜΟΥ - ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΕΚΔΟΤΟ MARK Χιούμορ 8 11-03-2010 11:17
ΟΙ ΜΙΣΘΟΙ (ΠΟΥ ΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ)ΣΤΗΝ ΕΡΤ MARK Μου τη δίνει που ..... 2 15-02-2010 21:00
ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΩ ΚΑΓΚΕΛΑΡΙΟΣ Χρήσιμα 4 19-11-2009 02:20
ΑΝΤΡΑΣ γεννιέσαι ....... ΔΕΝ γίνεσαι ...... ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ Χιούμορ 18 17-06-2009 13:39


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 08:12.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!