GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Γενικά > Ελλάδα και Κόσμος > Επικαιρότητα

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιό 28-03-2012, 15:31
CPretenteriS Ο/Η CPretenteriS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2010
Περιοχή: Spata
Μoto: BMW R1200GS (mod. 2010)
Μηνύματα: 19,474
Angry Λάκης ο Λεφτούλης... ή Λάκης ο "Αριστερούλης"...

Σύμφωνα με δημοσίευμα της Ελευθεροτυπίας, οι διαπραγματεύσεις που κάνει ο Μέγας Αριστερός (με την 735 BMW) και υπερασπιστής των απανταχού φτωχών Λάκης Λαζόπουλος, με τον Alpha έχουν ως εξής:

Ζητάει για τη νέα σεζόν 5.100.000 για 30 εκπομπές...!!
Δηλαδή 170.000 ευρώ ανά εκπομπή...

Με δεδομένο ότι ο καθαρός χρόνος (εκτός διαφημίσεων) είναι περίπου 2 ώρες, αυτό σημαίνει ότι το "ταλέντο" του Λάκη του Αριστερούλη εκτιμάται από τον ίδιο σε 1.416 ευρώ ανά λεπτό!

Χωρίς να υπολογίζεται το added value και τα "παράπλευρα έσοδα" όπως π.χ. η τζάμπα διαφήμιση του θεάτρου του ή οι πωλήσεις δικαιωμάτων... Υπενθυμίζεται ότι πρόσφατα ο Λάκης ο Αριστερούλης πούλησε τα δικαιώματα προηγουμένων εκπομπών σε εκδοτικό οίκο για μόλις... 7.000.000 ευρώ (Επτά Εκατομμύρια Ευρώ!!!)

Υ.Γ.: Κι εσύ Έλληνα (μακακα όπως σε λέει ο Λάκης ο Αριστερούλης) κάθεσαι και βλέπεις τον "φίλο" του λαού και την προπαγάνδα τοu, και το χειρότερο όλων, τον πιστεύεις...

Reply With Quote
  #2  
Παλιό 28-03-2012, 15:44
andreas 75 Ο/Η andreas 75 βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2010
Περιοχή: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Μoto: F650GS
Μηνύματα: 670
Προεπιλογή Απάντηση: Λάκης ο Λεφτούλης... ή Λάκης ο "Αριστερούλης"...

Reply With Quote
  #3  
Παλιό 28-03-2012, 15:54
MOYTPO Ο/Η MOYTPO βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Oct 2010
Περιοχή: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Μoto: BMW GS
Μηνύματα: 2,160
Προεπιλογή Απάντηση: Λάκης ο Λεφτούλης... ή Λάκης ο "Αριστερούλης"...

Παμε να γιαουρτωσουμε Νταλαρα?????

Reply With Quote
  #4  
Παλιό 28-03-2012, 16:08
Neo Ο/Η Neo βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Nov 2009
Περιοχή: Αθήνα
Μηνύματα: 326
Προεπιλογή Απάντηση: Λάκης ο Λεφτούλης... ή Λάκης ο "Αριστερούλης"...

Χωρίς να έχω λόγο να αναιρέσω τα παραπάνω ή να υποστηρίξω το λαζόπουλο, μπορούμε να μάθουμε ακριβώς που και πότε δημοσιεύθηκαν τα παραπάνω?

Ρωτάω γιατί η ελεθεροτυπία ως εφημερίδα δεν υφίσταται πλέον και στο site δεν βρήκα κάτι με μια πρόχειρη ματιά.

Last edited by Neo; 28-03-2012 at 16:10.
Reply With Quote
  #5  
Παλιό 28-03-2012, 16:13
PapaSouzas Ο/Η PapaSouzas βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jul 2009
Περιοχή: Πατρα
Μoto: F 800 GS 30 years
Μηνύματα: 103
Προεπιλογή Απάντηση: Λάκης ο Λεφτούλης... ή Λάκης ο "Αριστερούλης"...

Κι εγω χωρις να αναιρεσω τα παραπανω να πω την γνωμη μου

Τι μας νοιαζει ποσα παιρνει και ποιες ειναι οι πολιτικες του πεποιθησεις?
Στον ιδιωτικο τομεα δουλευει και απο εκει τα απαιτει.
Δεν επιβαρυνει τον κρατικο προυπολογισμο, ουτε μιζες παιρνει.
Ας πιασουμε πρωτα αυτους που εφαγαν και συνεχιζουν να τρωνε το δημοσιο χρημα και μετα τους αλλους. Ας παμε πρωτα στην ΕΡΤ και μετα στα ιδιωτικα.

ΥΓ. Δεν ειμαι φαν του Λαζοπουλου για να τον υποστηριξω και ουτε παρακολουθω την εκπομπη του.
Reply With Quote
  #6  
Παλιό 28-03-2012, 16:16
CPretenteriS Ο/Η CPretenteriS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2010
Περιοχή: Spata
Μoto: BMW R1200GS (mod. 2010)
Μηνύματα: 19,474
Προεπιλογή Απάντηση: Λάκης ο Λεφτούλης... ή Λάκης ο "Αριστερούλης"...

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Neo Εμφάνιση μηνυμάτων
Χωρίς να έχω λόγο να αναιρέσω τα παραπάνω ή να υποστηρίξω το λαζόπουλο, μπορούμε να μάθουμε ακριβώς που και πότε δημοσιεύθηκαν τα παραπάνω?

Ρωτάω γιατί η ελεθεροτυπία ως εφημερίδα δεν υφίσταται πλέον και στο site δεν βρήκα κάτι με μια πρόχειρη ματιά.
Και εγώ δεν το βρήκα με μια πρόχειρη ματιά... αλλά επειδή ξέρουμε τι γίνεται με τους παχυλούς μισθούς στην τηλεόραση... δεν έχω λόγο να το αμφισβητήσω...

Το παρόν είναι παρμένο από blog καταγγελιών απ' όσο θυμάμαι... γιατί το 'χω εδώ και 2-3 μέρες απλώς δεν προλάβαινα να το ανεβάσω...
Reply With Quote
  #7  
Παλιό 28-03-2012, 16:16
GeorgeP Ο/Η GeorgeP βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: VARADERO MK3
Μηνύματα: 6,530
Προεπιλογή Απάντηση: Λάκης ο Λεφτούλης... ή Λάκης ο "Αριστερούλης"...

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από CPretenteriS Εμφάνιση μηνυμάτων
Σύμφωνα με δημοσίευμα της Ελευθεροτυπίας, οι διαπραγματεύσεις που κάνει ο Μέγας Αριστερός (με την 735 BMW) και υπερασπιστής των απανταχού φτωχών Λάκης Λαζόπουλος, με τον Alpha έχουν ως εξής:



Ζητάει για τη νέα σεζόν 5.100.000 για 30 εκπομπές...!!
Δηλαδή 170.000 ευρώ ανά εκπομπή...

Με δεδομένο ότι ο καθαρός χρόνος (εκτός διαφημίσεων) είναι περίπου 2 ώρες, αυτό σημαίνει ότι το "ταλέντο" του Λάκη του Αριστερούλη εκτιμάται από τον ίδιο σε 1.416 ευρώ ανά λεπτό!

Χωρίς να υπολογίζεται το added value και τα "παράπλευρα έσοδα" όπως π.χ. η τζάμπα διαφήμιση του θεάτρου του ή οι πωλήσεις δικαιωμάτων... Υπενθυμίζεται ότι πρόσφατα ο Λάκης ο Αριστερούλης πούλησε τα δικαιώματα προηγουμένων εκπομπών σε εκδοτικό οίκο για μόλις... 7.000.000 ευρώ (Επτά Εκατομμύρια Ευρώ!!!)

Υ.Γ.: Κι εσύ Έλληνα (μακακα όπως σε λέει ο Λάκης ο Αριστερούλης) κάθεσαι και βλέπεις τον "φίλο" του λαού και την προπαγάνδα τοu, και το χειρότερο όλων, τον πιστεύεις...


δλδ Κωστα μου, αν μου κανεις καποιος ΙΔΙΩΤΗΣ προταση να παω να δουλεψω με 5,000,000 τον χρονο να παω ¨η να μην παω? και για ποιον λογο να παω και ιδιως για ποιον να μην παω?

Εγω δεν ειμαι Αριστερουλης......με εχουν βαφτισει Σοσιαλιστικουλη.....ειμια δεν ειμαι ακομα το ψαχνω.
Αν γινω Δεξιουλης να παω τρεχοντας μηπως??
Reply With Quote
  #8  
Παλιό 28-03-2012, 16:25
CPretenteriS Ο/Η CPretenteriS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2010
Περιοχή: Spata
Μoto: BMW R1200GS (mod. 2010)
Μηνύματα: 19,474
Προεπιλογή Απάντηση: Λάκης ο Λεφτούλης... ή Λάκης ο "Αριστερούλης"...

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από PapaSouzas Εμφάνιση μηνυμάτων
Κι εγω χωρις να αναιρεσω τα παραπανω να πω την γνωμη μου

Τι μας νοιαζει ποσα παιρνει και ποιες ειναι οι πολιτικες του πεποιθησεις?
Στον ιδιωτικο τομεα δουλευει και απο εκει τα απαιτει.
Δεν επιβαρυνει τον κρατικο προυπολογισμο, ουτε μιζες παιρνει.
Ας πιασουμε πρωτα αυτους που εφαγαν και συνεχιζουν να τρωνε το δημοσιο χρημα και μετα τους αλλους. Ας παμε πρωτα στην ΕΡΤ και μετα στα ιδιωτικα.

ΥΓ. Δεν ειμαι φαν του Λαζοπουλου για να τον υποστηριξω και ουτε παρακολουθω την εκπομπη του.
Όταν πρεσβεύει κάποιες πολιτικές ιδέες που βαδίζουν με βάση το "όλοι ίσοι"... ναι μου τη δίνει να παίρνει ένα σπίτι 3άρι ανά εκπομπή και να το "παίζει".... Ρομπέν των φτωχών...

Υ.Γ. Μέχρι και τους 10 Μικρούς Μήτσους μ' άρεσε... έκτοτε ούτε να τον δω...ούτε να τον ακούσω..!!
Reply With Quote
  #9  
Παλιό 28-03-2012, 16:29
CPretenteriS Ο/Η CPretenteriS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2010
Περιοχή: Spata
Μoto: BMW R1200GS (mod. 2010)
Μηνύματα: 19,474
Προεπιλογή Απάντηση: Λάκης ο Λεφτούλης... ή Λάκης ο "Αριστερούλης"...

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από GeorgeP Εμφάνιση μηνυμάτων
δλδ Κωστα μου, αν μου κανεις καποιος ΙΔΙΩΤΗΣ προταση να παω να δουλεψω με 5,000,000 τον χρονο να παω ¨η να μην παω? και για ποιον λογο να παω και ιδιως για ποιον να μην παω?

Εγω δεν ειμαι Αριστερουλης......με εχουν βαφτισει Σοσιαλιστικουλη.....ειμια δεν ειμαι ακομα το ψαχνω.
Αν γινω Δεξιουλης να παω τρεχοντας μηπως??
Βεβαίως να πας... κι αν μπορείς πάρε και κανα φίλο παρέα σου να σωθεί κι εκείνος...

Αλλά κάνε τουμπεκί όμως... μη βγαίνεις στο φόρουμ μέρα παρά μέρα και μας λες τι ψώνισες, τι έφαγες, που έκανες σκι, σε ποια παραλία των Μαλδίβων είσαι, ποιο μοντέλο Porsche κυκλοφόρησες σήμερα, πόσα άλογα είναι η μηχανή του νέου σου σκάφους και πόσα μέτρα είναι.... και μετά να λες "είναι κρίμα να στέκεται κοσμάκις στην ουρά για μισό πιάτο φακή...κι εγώ τους συμπονάω"...
Reply With Quote
  #10  
Παλιό 28-03-2012, 16:34
yannis Ο/Η yannis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: Κερατσίνι Far-west
Μoto: F 800 GS._ Αα, ξέχασα. BMW !!!!!
Μηνύματα: 2,987
Προεπιλογή Απάντηση: Λάκης ο Λεφτούλης... ή Λάκης ο "Αριστερούλης"...

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από CPretenteriS Εμφάνιση μηνυμάτων
Όταν πρεσβεύει κάποιες πολιτικές ιδέες που βαδίζουν με βάση το "όλοι ίσοι"...


Για μια στιγμή... Άλλο "όλοι ίσοι", που δεν το θεωρώ κακό και άλλο "όλοι ίδιοι", που μου κάνει πολύ "χριστιανοκoμμoυvιστικό"!!!!

Όλοι ίσοι απέναντι στους νόμους και στις ευκαιρίες;;;; Γιατί όχι!??!
Όλοι ίδιοι στις αμοιβές... ακόμη και οι σκερβελέδες;;;; Δεν νομίζω!!!!

Δεν συμφωνώ με τον Λαζόπουλο, αλλά γιατί πρέπει να του υπαγορεύσω να λέει μόνο ότι μου αρέσει;;;;
Αν δεν υπάρχει μυαλό να κρίνει ο καθένας τι ακούει... πάντα θα υπάρχει και κάποιος που θα τον πιάνει κορόιδο!!!

Last edited by yannis; 28-03-2012 at 16:35.
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Σχετικά Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
Επιστολή που έστειλε περήφανη Ελληνίδα στο εγγλέζικο κανάλι "4" pyrosbestis Ελλάδα 10 13-01-2012 17:29
Να προσεχουμε και λιιιιγο τα.. "μετοπισθεν", Ε?? black_hawk Ασφάλεια και τεχνικές οδήγησης 26 31-08-2011 00:45
"Πιστοί" στο ραντεβού τους οι Αγανακτισμένοι για 4η μέρα SenseiG Επικαιρότητα 16 30-05-2011 17:33
Η Δραγώνα άνοιξε την "πόρτα" για τουρκικό πανεπιστήμιο στη Θράκη!!! Acen Ελλάδα 21 17-09-2010 22:02
Η λύση για τους ενοχλητικούς "καθαριστές τζαμιών" στα φανάρια ... ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ Αστεία Video 8 16-10-2009 21:09


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 21:51.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!