GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Μοτοσυκλέτα > Γενικά - Μοτοσυκλέτα

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
 
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
Prev Previous Post   Next Post Next
  #1  
Παλιό 15-09-2013, 14:26
Boston George Ο/Η Boston George βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Sep 2013
Περιοχή: Αθήνα
Μηνύματα: 34
Προεπιλογή Αγορά νέας μηχανής

Καταρχάς καλησπέρα σε όλους κα σας ευχαριστώ εκ των προτέρων για την συμμετοχή σας στο θέμα μου . Θα ήθελα να σας πω δυο τρεια πραγματα για τον ευατο μου και να σας δωσω καποιες πληροφοριες για να το συζητησουμε .

Με λένε Γιώργο , είμαι απο Αθήνα και είμαι φωτογράφος .

Ιστορικη αναδρομη : Είμαι αρκετά νέος , την αφετηρια μου στον μοναδικό κόσμο των μηχανών την έκανα στα 16 αγοράζοντας κούτα ένα Gillera Runner ST 50cc , στα 18 μια Honda Transalp XLV 400 '91 και στα 20 μου , πάλι κούτα ένα Ζ750R που έτσι για την ιστορία είναι προς πωληση . Με όλες έκανα ταξίδια , με το 50 εφτασα βραδυ και σχεδον κοκαλο , με το ΤΑ εφτασα πασας δυκαβαλος φορτωμενος αλλα πηγαινα πολυ αργα (στο χωμα πηγαινε πολυ μα πολυ καλα) και με το Ζ μονος , φορτωμενος σχετικα , πολυ γρηγορα μα πολυ γρηγορα αλλα δεν απολαυσα το ταξιδι μονο το γκαζι ...

Παρον : Ετσι λοιπον πλεον αποφασισα να επιστρεψω στην αγαπημενη μου κατηγορια των On Off . Η μηχανη θα ειναι 2η μιας και υπαρχει σκουτερακι για τα πολυκοντινα αρα δεν με νοιαζει η κινηση στην πολη . Θελω ταξιδια , ανεση και εντος και εκτος πολης , θελω δυο μπουτακια να με ζεσταινουν απο πισω , να φορτωνω σαν μουλαρι , να εχω αυτονομια , να μπαινω και χωμα , να εχω γκαζι αλλα να θελει να πηγαινει και αργα , να ειναι ομορφο .



Τα αυτο : Μετα απο καποια ερευνα αναμεσα στα μεγαλα on off ειχα καταληξει σε gs kai

ktm adv αλλα μου εχουν πει οτι δεν εχει μεγαλη ανεση και ειναι πολυ νευρικο , δεν θελει να το πας αργα . Επιπλεον δεν μου αρεσει εμφανισιακα .

Θελω λοιπον τα + και τα- του Bmw gs 1200 Adv. και τις διαφορες του απο το απλο . Δεν υπαρχει προβλημα με το ποσο , στην τελικη μπορω να περιμενω λιγο καιρο . Ηταν η πρωτη μηχανη που προσεξα ποτε στον δρομο και ελεγα οτι καποια στιγμη θα την παρω , την ειχα για λιγο αργοτερα ηλικιακα στο μυαλο μου αλλα εφοσων δεν υπαρχει κατι καλυτερο γιατι να περιμενω .

Οταν τα συζητησουμε λιγο και μπουν καποια πραγματα σε σειρα στο κεφαλι μου θα ηθελα να μιλησουμε και για ποια χρονολογια , τι να προσεξω κτλ κτλ ..


Ευχαριστω !

Last edited by Boston George; 15-09-2013 at 14:31.
Reply With Quote
 


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 13:26.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!