GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Γενικά > Διάφορα > Μου τη δίνει που .....

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #51  
Παλιό 06-09-2012, 23:50
menepip Ο/Η menepip βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Junior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2011
Περιοχή: athina
Μoto: 1200 GS
Μηνύματα: 23
Προεπιλογή Απάντηση: Δεν υπάρχει καμιά αστυνόμευση-Τέσσερις 20χρονοι νεκροί σε τροχαίο στην Ποσειδώνος

Πριν λίγες μέρες σε άλλο νήμα ένα παλικάρι έγραψε για μια κάμερα κάπου στοον Ασπρόπυργο. Την άλλη μέρα λέει, την είδε κουκουλωμένη από κάποιους και όλοι εδώ πανηγύριζαν. ΛΑΘΟΣ μεγάλο. Να υπάρχουν κάμερες και όποιος έχει τα α......α να πληρώνει ας κάνει καγκουριές.
Reply With Quote
  #52  
Παλιό 07-09-2012, 00:09
TEOSS Ο/Η TEOSS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: R 1100 GS R 51/3 CB250RS
Μηνύματα: 2,237
Προεπιλογή Απάντηση: Δεν υπάρχει καμιά αστυνόμευση-Τέσσερις 20χρονοι νεκροί σε τροχαίο στην Ποσειδώνος

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από menepip Εμφάνιση μηνυμάτων
Πριν λίγες μέρες σε άλλο νήμα ένα παλικάρι έγραψε για μια κάμερα κάπου στοον Ασπρόπυργο. Την άλλη μέρα λέει, την είδε κουκουλωμένη από κάποιους και όλοι εδώ πανηγύριζαν. ΛΑΘΟΣ μεγάλο. Να υπάρχουν κάμερες και όποιος έχει τα α......α να πληρώνει ας κάνει καγκουριές.
Τι ψάχνεις φίλε … εδώ τι μια φωνάζουν <<που είναι η αστυνομία>> και <<γιατί δεν είμαστε Αγγλία>> και όταν γινόμαστε Αγγλία και υπάρχει αστυνόμευση, θυμούνται την <<Ανατολία>>…
Reply With Quote
  #53  
Παλιό 07-09-2012, 00:14
giamil Ο/Η giamil βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2011
Περιοχή: Πειραιας
Μoto: R 1200GS '07 (Blackie)
Μηνύματα: 2,781
Προεπιλογή Απάντηση: Δεν υπάρχει καμιά αστυνόμευση-Τέσσερις 20χρονοι νεκροί σε τροχαίο στην Ποσειδώνος

Φιλε μαλλον με παρεξηγησες και δεν καταλαβες το υφος μου, και ισως λαθος μου γιατι δεν το διευκρινησα και γω γιατι ανεβασα αυτο το θεμα με την καμερα...οσο και για τα γελια μου για το οτι πηγαν καποιοι κανιβαλοι και την κουκουλωσαν...
ετσι λοιπον θα ηθελα να σου πω οτι το θεμα με την καμερα το ανεβασα γιατι η εν λογο καμερα ειναι εκτος λειτουργιας χρονια τωρα...και μιας και σιγουρα περναει πολυς κοσμος ανεμελος με 100+ απο κει γι αυτο ακριβως ενημερωσα μεσω του ποστ μου. Οσο για το κουκουλωμα φυσικα χλεβαζα τους κανιβαλους που το κανανε αυτο και δεν τους επικροτουσα!
Reply With Quote
  #54  
Παλιό 07-09-2012, 00:42
ckk Ο/Η ckk βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Oct 2009
Περιοχή: Εκάλη
Μoto: BMW R1200GS
Μηνύματα: 5,181
Προεπιλογή Απάντηση: Δεν υπάρχει καμιά αστυνόμευση-Τέσσερις 20χρονοι νεκροί σε τροχαίο στην Ποσειδώνος

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από TEOSS Εμφάνιση μηνυμάτων
Τι ψάχνεις φίλε … εδώ τι μια φωνάζουν <<που είναι η αστυνομία>> και <<γιατί δεν είμαστε Αγγλία>> και όταν γινόμαστε Αγγλία και υπάρχει αστυνόμευση, θυμούνται την <<Ανατολία>>…


Να ισχύει για ΟΛΟΥΣ όμως αυτο.

Και ΝΑ ΙΣΧΥΕΙ. Όχι για ένα μήνα και μετά άντε γειαααα...
Reply With Quote
  #55  
Παλιό 07-09-2012, 00:50
giamil Ο/Η giamil βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2011
Περιοχή: Πειραιας
Μoto: R 1200GS '07 (Blackie)
Μηνύματα: 2,781
Προεπιλογή Απάντηση: Δεν υπάρχει καμιά αστυνόμευση-Τέσσερις 20χρονοι νεκροί σε τροχαίο στην Ποσειδώνος

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από menepip Εμφάνιση μηνυμάτων
Πριν λίγες μέρες σε άλλο νήμα ένα παλικάρι έγραψε για μια κάμερα κάπου στοον Ασπρόπυργο. Την άλλη μέρα λέει, την είδε κουκουλωμένη από κάποιους και όλοι εδώ πανηγύριζαν. ΛΑΘΟΣ μεγάλο. Να υπάρχουν κάμερες και όποιος έχει τα α......α να πληρώνει ας κάνει καγκουριές.
Τα πανηγυρια αληθεια που τα ειδες δεν το καταλαβα.....καποιοι ανθρωποι απλα ευχαριστησαν για την ενημερωση που θα αποφευγαν πιθανος μια κληση απ την χρονια νεκρη καμερα....και προφανος αυτοι ολοι καταλαβαν το πνευμα μου στο εν λογο ποστ.....εσυ τωρα πως το ειδες ετσι....θα χεις τους λογους σου....μπας και εισαι undercover? γιατι απ την μια μας ειπες οτι δεν υπαρχει αστυνομευση αλλα απ την αλλη δινεις την εντυπωση οτι περιμενες την καμερα να σταματησει την τρελη πορεια τον νεαρων στις 3 το πρωι...εεε λοιπον φιλε καμια καμερα δεν θα αποτρεψει ατυχημα ενος ηλιθιου που δεν τον αγγιζει η παρουσια της καμερας!μονο επι τοπου η αστυνομια, που ειναι απουσα φυσικα αφου ο καθενας μπορει να παει πειραια-γλυφαδα στις 3 το πρωι με 200+ ανενοχλητος!!!αλλα η αστυνομια...οπως ειδες παραπανω ασχολειται με κουνουπια και χλευαζει οτιδηποτε αρνητικο λεχθει για την υπηρεσια!

Last edited by giamil; 07-09-2012 at 01:09.
Reply With Quote
  #56  
Παλιό 16-09-2012, 14:22
jimgs Ο/Η jimgs βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Junior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Oct 2010
Περιοχή: ATHINA
Μoto: BMW1200GS
Μηνύματα: 19
Προεπιλογή Απάντηση: Δεν υπάρχει καμιά αστυνόμευση-Τέσσερις 20χρονοι νεκροί σε τρ

Μακάρι να βάλουν κάμερες παντού. Εγώ τουλάχιστον δεν έχω να φοβηθώ τίποτα
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 00:22.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!