GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> ΑΝΑΒΑΤΗΣ > GS Forum - Road & Enduro Training

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιό 12-03-2009, 15:43
SpanosNikos Ο/Η SpanosNikos βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Junior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2009
Περιοχή: Παντού
Μηνύματα: 20
Προεπιλογή Προσφορά της Moto Adventures για τα Compact Training (Μάρτιος & Μάιος 2009)

Προς: www.GSForum.gr
Θέμα: Προσφορά της Moto Adventures για τα Compact Training (Μάρτιος & Μάιος 2009)
Αθήνα 12 Μαρτίου 2009

Αγαπητοί φίλοι του GS Forum,

H Moto Adventures πιστή στην ανακοίνωση της ότι θα προσφέρει την δυνατότητα συμμετοχής στα Compact Training 2009 Ασφάλτινα μαθήματα σε πίστα) σε προνομιακό κόστος συμμετοχής ειδικά για τα μέλη του Forum, ανακοινώνει και επίσημα ότι στις ημερομηνίες:

Σάββατο 8 Μαρτίου 2009 και Σάββατο 8 Μαΐου προσφέρει την δυνατότητα συμμετοχής με κόστος 90,00 ευρώ. Η σημαντική προσφερόμενη έκπτωση γίνεται όπως και στα μαθήματα Enduro Training 1 και Enduro Training 2, με σκοπό να συμμετάσχουν όσο το δυνατόν περισσότερα μέλη της κοινότητας.

Προσοχή:
Ενημερώνουμε τα μέλη του GS Forum ότι στην Αίτηση Συμμετοχής θα πρέπει να αναγράψουν ότι προέρχονται από το GS Forum συμπληρώνοντας στο πεδίο Στοιχεία Μοτοσυκλέτας - Τύπος: GS Forum, προκειμένου η γραμματεία μας να μπορεί να αποστείλει το ανάλογο απαντητικό σημείωμα.

Ευχαριστούμε για την εμπιστοσύνη σας και ελπίζουμε με την προσφορά μας να διευκολύνουμε την συμμετοχή σας στα εκπαιδευτικά προγράμματα τα οποία αδιαμφισβήτητα ανεβάζουν τον πήχη της ασφάλειας των μοτοσικλετιστών.

Με εκτίμηση,
Νίκος Σπανός
Moto Adventures

Πληροφορίες για το Compact Training:
http://www.motoadventures.gr/el/compacttraining.html

Αίτηση Συμμετοχής για το Compact Training / 28.03.2009:
http://www.motoadventures.gr/el/register.aspx?map_id=94

Υ.Γ: Μέλη του Forum τα οποία ήδη έχουν στείλει την αίτηση συμμετοχή τους για Compact Training παρακαλούμε να επικοινωνήσουν τηλεφωνικά με την γραμματεία μας προκειμένου να ενταχθούν στο πακέτο προσφοράς.
Reply With Quote
  #2  
Παλιό 12-03-2009, 16:41
ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ's Avatar
ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ Ο/Η ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ
Μoto: R 1200 GS ADV - R 1200 RT - X9 500 EVO - VESPA 200E '86
Μηνύματα: 84,759
Προεπιλογή Απάντηση: Προσφορά της Moto Adventures για τα Compact Training (Μάρτιος & Μάιος 2009)

Θα ήθελα να ευχαριστήσω εκ μέρους του GS forum,

τον Νίκο Σπανό κ την Moto Adventures,

για την δελεαστική προσφορά τους προς τα μέλη μας.

Πραγματικά, τα μαθήματά τους,

βοηθούν στην σωστότερη κ ασφαλέστερη χρήση της μοτοσικλέτας μας,

είτε αυτή γίνεται σε χώμα είτε αυτή γίνεται σε άσφαλτο ......


.
__________________
Ο ανόητος ... ψάχνει τα λάθη των άλλων,
ο έξυπνος ... του εαυτού του,
αλλά ο σοφός ... όλους τους συγχωρεί !!!
Reply With Quote
  #3  
Παλιό 12-03-2009, 21:42
Anax Ο/Η Anax βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: Athina
Μoto: r 1200 gs
Μηνύματα: 152
Προεπιλογή Απάντηση: Προσφορά της Moto Adventures για τα Compact Training (Μάρτιος & Μάιος 2009)

Ήταν το πρώτο μου σχολείο που έκανα με την μηχανή….
Πριν από το 12αρι (εκ του 1200) είχα ένα KLE 500 για 5 χρόνια και το είχα (νόμιζα) συνηθίσει…. Αλλά η μετακίνηση στην πόλη ήταν για μένα λίγο βάσανο… Πάντα ήμουν ερωτευμένος με τους boxer. Επιτέλους μου δόθηκε η ευκαιρία να πάρω το 12αρι. Η χαρά και ευτυχία ήταν μεγάλη όπως και το άγχος για την τεράστια μηχανή που είχα πλέον (πιστεύω με νιώθετε ). Δεν θυμάμαι που έμαθα για τα σχολεία… αποφάσισα να πάω μήπως με βοηθήσει… ευτυχώς λέω τώρα. Φεύγοντας το απόγευμα νόμιζα πως οδηγούσα ποδήλατο (ούτε καν KLE)…. Εεεε…. Αυτό ήταν…. Εκεί την αγάπησα. Και τώρα είμαι ακόμη ερωτευμένος με την αγάπη μου… Αυτάάά… παιδία μην αφήσετε την ευκαιρία να νιώσετε την μηχανή σας..
Reply With Quote
  #4  
Παλιό 12-03-2009, 21:55
Arkas Ο/Η Arkas βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: Νέα Σμύρνη - Αθήνα
Μoto: R 1200 RT - R 1200 GS Adventure - KTM 640 Adventure - beverly 500 ie
Μηνύματα: 33,829
Προεπιλογή Απάντηση: Προσφορά της Moto Adventures για τα Compact Training (Μάρτιος & Μάιος 2009)

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Anax Εμφάνιση μηνυμάτων
Ήταν το πρώτο μου σχολείο που έκανα με την μηχανή….
Πριν από το 12αρι (εκ του 1200) είχα ένα KLE 500 για 5 χρόνια και το είχα (νόμιζα) συνηθίσει…. Αλλά η μετακίνηση στην πόλη ήταν για μένα λίγο βάσανο… Πάντα ήμουν ερωτευμένος με τους boxer. Επιτέλους μου δόθηκε η ευκαιρία να πάρω το 12αρι. Η χαρά και ευτυχία ήταν μεγάλη όπως και το άγχος για την τεράστια μηχανή που είχα πλέον (πιστεύω με νιώθετε ). Δεν θυμάμαι που έμαθα για τα σχολεία… αποφάσισα να πάω μήπως με βοηθήσει… ευτυχώς λέω τώρα. Φεύγοντας το απόγευμα νόμιζα πως οδηγούσα ποδήλατο (ούτε καν KLE)…. Εεεε…. Αυτό ήταν…. Εκεί την αγάπησα. Και τώρα είμαι ακόμη ερωτευμένος με την αγάπη μου… Αυτάάά… παιδία μην αφήσετε την ευκαιρία να νιώσετε την μηχανή σας..
Σοβαρότερη τεκμηρίωση για την χρησιμότητα των μαθημάτων (όχι ότι αμφέβαλλα βεβαίως) δεν θα μπορούσα να διαβάσω. Σε ευχαριστώ Αλέξανδρε!
Reply With Quote
  #5  
Παλιό 12-03-2009, 21:56
Arkas Ο/Η Arkas βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: Νέα Σμύρνη - Αθήνα
Μoto: R 1200 RT - R 1200 GS Adventure - KTM 640 Adventure - beverly 500 ie
Μηνύματα: 33,829
Προεπιλογή Απάντηση: Προσφορά της Moto Adventures για τα Compact Training (Μάρτιος & Μάιος 2009)

Νικόλα (Σπανέ), σε ευχαριστούμε για άλλη μια φορά.
Reply With Quote
  #6  
Παλιό 12-03-2009, 23:04
platon Ο/Η platon βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2009
Περιοχή: Αγρίνιο
Μoto: R1200GS
Μηνύματα: 325
Προεπιλογή Απάντηση: Προσφορά της Moto Adventures για τα Compact Training (Μάρτιος & Μάιος 2009)

Εγώ ψήνομαι για τον Μάιο αλλά είναι λίγο νωρίς για να ξέρω τι θα γίνει με την δουλειά...
Reply With Quote
  #7  
Παλιό 31-03-2009, 21:07
evanb Ο/Η evanb βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: ANO PATISIA
Μoto: R 1200 GS, 2008
Μηνύματα: 304
Προεπιλογή Απάντηση: Προσφορά της Moto Adventures για τα Compact Training (Μάρτιος & Μάιος 2009)

εγω ειμαι μεσα
Reply With Quote
  #8  
Παλιό 31-03-2009, 21:15
skippybi Ο/Η skippybi βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Moderator
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: Πάτρα
Μoto: BMW R 850 Roadster ή απλά ''Σουρτούκω''
Μηνύματα: 14,081
Προεπιλογή Απάντηση: Προσφορά της Moto Adventures για τα Compact Training (Μάρτιος & Μάιος 2009)

και εγώ μέσα!!!!

Το είχα δηλώσει προφορικά στον Νίκο Σπανό την Κυριακή στο Λουτράκι και τώρα μπαίνω και για την επίσημη αίτηση...

Ευχαριστώ και εγώ για την προσφορά!!!
Reply With Quote
  #9  
Παλιό 02-04-2009, 09:38
S.T Ο/Η S.T βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: A
Μηνύματα: 820
Προεπιλογή Απάντηση: Προσφορά της Moto Adventures για τα Compact Training (Μάρτιος & Μάιος 2009)

OK για 9/5 ,έφυγε η δηλωση συμμετοχής.

Last edited by S.T; 02-04-2009 at 09:43.
Reply With Quote
  #10  
Παλιό 02-04-2009, 11:09
ntinopoulos Ο/Η ntinopoulos βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: NIKEA-PIREAS
Μoto: 1200gs
Μηνύματα: 10,013
Προεπιλογή Απάντηση: Προσφορά της Moto Adventures για τα Compact Training (Μάρτιος & Μάιος 2009)

μεσα κι εγω για 9/5!
Reply With Quote
Απάντηση

Tags
bmw, bmw gs moto, bmw moto, bmw moto gs, bmwmoto, forum, forumgs, gs forum, gs moto bmw, gs_gs, gsbmw, gsbmwmoto, gsforum, gsmoto, moto, moto bmw, moto_adventures, motoadventures, motobmw, nikos spanos, nikosspanos, spanos, spanos nikos


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Σχετικά Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
Enduro Training απο την Moto Adventures. Προσφορά για τα μέλη του GS Forum. SpanosNikos GS Forum - Road & Enduro Training 169 11-06-2009 14:43
Το GS forum εκπαιδεύεται στη Moto Adventures !!! ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ GS Forum - Road & Enduro Training 10 21-05-2009 03:16
Moto Adventures Day 1. Meeting - Tour - Show! SpanosNikos Χωμάτινες εξορμήσεις 120 20-05-2009 01:54
τα νέα μοντέλα της bmw για το 2009 GS_maniac Νέα μοντέλα BMW 6 23-01-2009 20:25


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 00:51.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!