GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Μοτοσυκλέτα > Αγώνες

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιό 01-01-2013, 14:11
tony79 Ο/Η tony79 βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Junior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jun 2010
Περιοχή: athina
Μoto: BMW 1200 GS
Μηνύματα: 27
Προεπιλογή «Περιμένω πως και πώς να βρεθώ πίσω από το τιμόνι»

«Περιμένω πως και πώς να βρεθώ πίσω από το τιμόνι»

Δευτέρα, 31 Δεκεμβρίου 2012, 23:22





Ανυπομονεί να οδηγήσει για τη Citroen o Σόρντο

Πως και πως περιμένει να βρεθεί πίσω από το τιμόνι της Citroen ο Ντάνι Σόρντο. Η απουσία του από το Παγκόσμιο πρωτάθλημα ράλι -πήρε μέρος σε οχτώ γύρους το 2012- τον έχει κάνει να ανυπομονεί για την επιστροφή του στη δράση, όπως χαρακτηριστικά δήλωσε ο Ντάνι Σόρντο.

Ο ισπανός οδηγός που το 2013 θα οδηγεί για λογαριασμό της Citroen τόνισε πως θέλει να σαν τρελός να πάρει μέρος στους αγώνες, επισημαίνοντας πως είναι πιο συγκεντρωμένος από ποτέ.

«Την πρώτη μου φορά με τη Citroen είχα πάρει μέρος σε όλους τους αγώνες. Όταν ήμουν με την Prodrive δεν είχα τρέξει σε όλους τους γύρους, ούτε είχα κάνει δοκιμές. Ίσως όταν κάνεις κάτι συνέχεια να το βαριέσαι, όμως όταν απέχεις το θέλεις σαν τρελός», δήλωσε ο Ισπανός οδηγός για να αναφέρει στη συνέχεια πως περιμένει πως και πώς να βρεθεί πίσω από το τιμόνι της Citroen.

«Έχω περισσότερα κίνητρα από ποτέ, περιμένω πως και πώς να βρεθώ πίσω από το τιμόνι. Ίσως το μόνο που πρόβλημα να το έχω σε αγώνες όπως στο Μεξικό, όπου δεν είχα τρέξει εκεί πέρυσι».
Πηγή: Sport-fm.gr

#artFoot {width:100%; margin:30px 0 30px 0;} #artFoot td.l {vertical-align:middle} #artFoot td.r {text-align:right;vertical-align:middle;} #artFoot td.r a {color:blue; font-weight:bold; } #artFoot td.r a:hover {text-decoration:none} #artFoot td.r img {border:0px;vertical-align:middle} #artFoot td.r table {width:100%; border-collapse:collapse; margin:0px; padding:0px } #artFoot td.r table td {vertical-align:middle;height:72px; text-align:right; color:black; font-size:14px;} #artFoot td.r table td span {font-size:12px; color:black}
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 10:54.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!