GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Ταξίδια - Συναντήσεις > Ταξίδια στο εξωτερικό

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #571  
Παλιό 01-11-2010, 11:29
commander Ο/Η commander βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Apr 2010
Περιοχή: κηφισια
Μoto: GS 115Ο ADV DESIERTO 3
Μηνύματα: 12,382
Προεπιλογή Απάντηση: Το GS Forum στις Αλησμόνητες Πατρίδες της Μ. Ασίας, 28 - 31/10/10!!!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από napgeo Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλά τι λέτε τώρα στο forum .
Άς μην ήμουν μαζί σας και ακόμη στην TRθα ήσασταν.
Πάντως είναι κουραστικό να συνοδεύεις και να προσέχεις τόσα GS/RT.............
παλι αρχησες την γκρινια??? που αμα δεν ειμασταν εμεις να σταματαμε να μαζευουμε τα σηντριμια απο τα χοντα ακομα εκει θα εισασταν....{ ΝΙΚΟΛΑΑΑΑΑΑ }
Reply With Quote
  #572  
Παλιό 01-11-2010, 11:33
Michael Chatzilias Ο/Η Michael Chatzilias βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Sep 2009
Περιοχή: Αθήνα, Μετς
Μoto: Έμεινα χωρίς μηχανή...
Μηνύματα: 1,603
Προεπιλογή Απάντηση: Το GS Forum στις Αλησμόνητες Πατρίδες της Μ. Ασίας, 28 - 31/10/10!!!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από comander Εμφάνιση μηνυμάτων
παλι αρχησες την γκρινια??? που αμα δεν ειμασταν εμεις να σταματαμε να μαζευουμε τα σηντριμια απο τα χοντα ακομα εκει θα εισασταν....{ ΝΙΚΟΛΑΑΑΑΑΑ }
Νάπο, εγώ άκουσα ότι εάν δεν ήσουν εσύ, θα είχαν τώρα βγει στο Ιράν και θα έτρεχαν να βρουν έξοδο...ισχύει...;
Reply With Quote
  #573  
Παλιό 01-11-2010, 11:37
napgeo Ο/Η napgeo βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2010
Περιοχή: ΠΡΕΒΕΖΑ
Μoto: HONDA ΝΤ700
Μηνύματα: 8,106
Προεπιλογή Απάντηση: Το GS Forum στις Αλησμόνητες Πατρίδες της Μ. Ασίας, 28 - 31/10/10!!!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Hekima Εμφάνιση μηνυμάτων
Χάρη σε σένα δηλαδή θα σφίξω στην αγκαλιά μου τον πασά μου?
Ευχαριστώ τι άλλο να πω
Τίποτα να μην πείς.. Τα είπες όλα. Σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια ................
Reply With Quote
  #574  
Παλιό 01-11-2010, 11:39
napgeo Ο/Η napgeo βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2010
Περιοχή: ΠΡΕΒΕΖΑ
Μoto: HONDA ΝΤ700
Μηνύματα: 8,106
Προεπιλογή Απάντηση: Το GS Forum στις Αλησμόνητες Πατρίδες της Μ. Ασίας, 28 - 31/10/10!!!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Michael Chatzilias Εμφάνιση μηνυμάτων
Νάπο, εγώ άκουσα ότι εάν δεν ήσουν εσύ, θα είχαν τώρα βγει στο Ιράν και θα έτρεχαν να βρουν έξοδο...ισχύει...;
Θα σου τα πώ απο κοντά στον καφέ της Τετάρτης............
Reply With Quote
  #575  
Παλιό 01-11-2010, 11:43
CPretenteriS Ο/Η CPretenteriS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2010
Περιοχή: Spata
Μoto: BMW R1200GS (mod. 2010)
Μηνύματα: 19,474
Προεπιλογή Απάντηση: Το GS Forum στις Αλησμόνητες Πατρίδες της Μ. Ασίας, 28 - 31/10/10!!!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από comander Εμφάνιση μηνυμάτων
Με τη βοηθεια του Θεου και της Παναγιας επιστρεψαμε γεροι και δυνατοι.Ολα τα ταξιδια ειναι ομορφα παντα αλλα τα ταξιδια με το GS Foroum ειναι κατι διαφορετικο,ειναι εμπειρια που μενει χαραγμενη με ανεξιτηλο μελανι σε μνημη και καρδια.Χορτασαμε εικονες ,γελιο απιστευτο,φαγητο και στις τσεπες μας.Καναμε νεους φιλους και δεθηκαμε ακομη πιο πολυ με τους παλιους μας.Ολα ηταν υπεροχα.Ευχαριστουμε ολους οσους ασχοληθηκαν για την αρτια οργανωση και τον χρονο που αφιερωσαν για ολους μας.Ευχαριστουμε ομως ακομη περισσοτερο το GS Foroum που υπαρχει και μας δινει τη δυνατοτητα να ζουμε και να γευομαστε παντα αυτο το κατι διαφορετικο.Ευχομαι να ειμαστε ολοι καλα να το στηριζουμε,να το υποστηριζουμε και να το πηγαινουμε καθε φορα και ενα βημα πιο περα.Και οπως παντα κλεινω λεγοντας οτι τα καλυτερα ερχονται και δε φανταζεστε πως τα περιμενουμε....Καλημερα σε ολο τον κοσμο.Φιλια Γιωτα
Reply With Quote
  #576  
Παλιό 01-11-2010, 11:45
CPretenteriS Ο/Η CPretenteriS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2010
Περιοχή: Spata
Μoto: BMW R1200GS (mod. 2010)
Μηνύματα: 19,474
Προεπιλογή Απάντηση: Το GS Forum στις Αλησμόνητες Πατρίδες της Μ. Ασίας, 28 - 31/10/10!!!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Michael Chatzilias Εμφάνιση μηνυμάτων
Νάπο, εγώ άκουσα ότι εάν δεν ήσουν εσύ, θα είχαν τώρα βγει στο Ιράν και θα έτρεχαν να βρουν έξοδο...ισχύει...;
Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από napgeo Εμφάνιση μηνυμάτων
Τίποτα να μην πείς.. Τα είπες όλα. Σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια ................
Ένα θα πω...... ΕΚΕΙ που το NT679 ήταν έτοιμο να δώσει τα πιστόνια στου Νάπο τα χέρια (κάπου στα 159 km/h)... οι BOXER... μόλις ξεκινούσαν να αναπνέουν....

Ναάποοοοο ΘΕΕ.....
Reply With Quote
  #577  
Παλιό 01-11-2010, 11:46
commander Ο/Η commander βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Apr 2010
Περιοχή: κηφισια
Μoto: GS 115Ο ADV DESIERTO 3
Μηνύματα: 12,382
Προεπιλογή Απάντηση: Το GS Forum στις Αλησμόνητες Πατρίδες της Μ. Ασίας, 28 - 31/10/10!!!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από napgeo Εμφάνιση μηνυμάτων
Θα σου τα πώ απο κοντά στον καφέ της Τετάρτης............
Μιχαλη οτι και να ακουσης δεν παιζει τιποτα απο ολα!!!!!!!!!
Reply With Quote
  #578  
Παλιό 01-11-2010, 11:46
CPretenteriS Ο/Η CPretenteriS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2010
Περιοχή: Spata
Μoto: BMW R1200GS (mod. 2010)
Μηνύματα: 19,474
Προεπιλογή Απάντηση: Το GS Forum στις Αλησμόνητες Πατρίδες της Μ. Ασίας, 28 - 31/10/10!!!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από comander Εμφάνιση μηνυμάτων
παλι αρχησες την γκρινια??? που αμα δεν ειμασταν εμεις να σταματαμε να μαζευουμε τα σηντριμια απο τα χοντα ακομα εκει θα εισασταν....{ ΝΙΚΟΛΑΑΑΑΑΑ }
Reply With Quote
  #579  
Παλιό 01-11-2010, 12:40
Capitain Ο/Η Capitain βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2010
Περιοχή: Πειραιάς
Μoto: 2005 R1200RT
Μηνύματα: 1,335
Προεπιλογή Απάντηση: Το GS Forum στις Αλησμόνητες Πατρίδες της Μ. Ασίας, 28 - 31/10/10!!!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από CPretenteriS Εμφάνιση μηνυμάτων
Ένα θα πω...... ΕΚΕΙ που το NT679 ήταν έτοιμο να δώσει τα πιστόνια στου Νάπο τα χέρια (κάπου στα 159 km/h)... οι BOXER... μόλις ξεκινούσαν να αναπνέουν....

Ναάποοοοο ΘΕΕ.....
Εγώ θα παραθέσω στοιχεία για να επιβεβαιώσω τα λεγόμενά σου Κώστα μου...
Μετά τα 159 χλμ/ωρα τελικής που κατόρθωσε, το Deauville εκτός από το αριστερό αντίβαρο που προσπαθούσαμε να του στερεώσουμε, ξέρναγε παραφλού...
Νάπο θεέεεε συγνώμη, εγώ ότι είδα κατέγραψα και δίνω στο κοινό απλά για να μαθαίνουν....
IMG00135-20101101-0825.jpg
Reply With Quote
  #580  
Παλιό 01-11-2010, 12:58
mangs1200 Ο/Η mangs1200 βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Junior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Oct 2010
Περιοχή: athina
Μoto: GS1200R
Μηνύματα: 21
Προεπιλογή Απάντηση: Το GS Forum στις Αλησμόνητες Πατρίδες της Μ. Ασίας, 28 - 31/10/10!!!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Capitain Εμφάνιση μηνυμάτων
Εγώ θα παραθέσω στοιχεία για να επιβεβαιώσω τα λεγόμενά σου Κώστα μου...
Μετά τα 159 χλμ/ωρα τελικής που κατόρθωσε, το Deauville εκτός από το αριστερό αντίβαρο που προσπαθούσαμε να του στερεώσουμε, ξέρναγε παραφλού...
Νάπο θεέεεε συγνώμη, εγώ ότι είδα κατέγραψα και δίνω στο κοινό απλά για να μαθαίνουν....
Επισυναπτόμενα 6055
Σε ένα φίλο μου με transalp, αντί για παραφλού, νομίζαμε οτι κατουρήθηκε από τη χαρά του που το τελίκιασε
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Σχετικά Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
Τουρίστας στην «ιστορία» μας, Αρχαίες Ελληνικές πόλεις ,Παράλια Μικράς Ασίας morfeas Ταξίδια στο εξωτερικό 20 28-07-2010 15:21
Το GS Forum πίνει καφέ στο Κόμο της Ιταλίας 30-6-2010 Arkas Συναντήσεις - Εκδηλώσεις (Μόνο επίσημες συναντήσεις) 24 01-07-2010 09:05
Το GS Forum αναβαθμίζεται! ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ Ανακοινώσεις 10 23-03-2010 20:21
Το GS Forum και το newsit.gr στον καφέ της Τετάρτης 10-3-2010! Arkas Συναντήσεις - Εκδηλώσεις (Μόνο επίσημες συναντήσεις) 59 13-03-2010 19:41
Το GS Forum στην TV !!! Black_Shadow Συναντήσεις - Εκδηλώσεις (Μόνο επίσημες συναντήσεις) 46 25-02-2010 11:26


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 20:31.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!