GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Το Gs Forum > Σχετικά με τον διαδικτυακό τόπο > Ιδέες και σχόλια.

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #201  
Παλιό 14-10-2013, 21:15
forester Ο/Η forester βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2011
Περιοχή: ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
Μoto: R 1200 GS Triple Black και μπλουζάκια ΚΤΜ
Μηνύματα: 4,214
Προεπιλογή Απάντηση: Τι θέλουμε από το GSforum;

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από aeriko Εμφάνιση μηνυμάτων
Ξεχνάτε κάτι πολύ βασικό. Η σιωπή πολλές φορές προτιμάται ως μέσο εκφρασης χωρίς αυτό να υποδηλώνει αδυναμία απάντησης ή απαξίωση προς τα μέλη της παρέας μας.
Τι να μας πουν δηλαδή οι admins, συμφωνoύν ή δεν συμφωνούν με την τάδε υποοομάδα του φόρουμ και τι θα γίνει με τους υπολοίπους που θα αρχίσουν τότε εκείνοι να διαμαρτύρονται; Μπαίνουμε έτσι σε έναν φαύλο κύκλο, κάποιοι θα είναι ευχαριστημένοι και κάποιοι δυσαρεστημένοι που συνέχεια θα μουρμουρίζουν.
Επαναλαμβάνω, κάντε υπομονή η αυτορύθμιση/αυτοκάθαρση θα πραγματοποιηθεί, είμαι σίγουρος. Η αγάπη προς τον μοτοσυκλετισμό θα επικρατήσει.

Συμφωνώ.
Αυτό είπα κι εγώ πιο πάνω. Υπομονή και καλή θέληση, πιστεύω ότι αρκούν από εδώ και μπρος
Reply With Quote
  #202  
Παλιό 14-10-2013, 21:38
frits Ο/Η frits βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αχαρνές
Μoto: BMW R1200 GS 2005 YAMAHA TTR 250
Μηνύματα: 6,620
Προεπιλογή Απάντηση: Τι θέλουμε από το GSforum;

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από aeriko Εμφάνιση μηνυμάτων
Ξεχνάτε κάτι πολύ βασικό. Η σιωπή πολλές φορές προτιμάται ως μέσο εκφρασης χωρίς αυτό να υποδηλώνει αδυναμία απάντησης ή απαξίωση προς τα μέλη της παρέας μας.
Τι να μας πουν δηλαδή οι admins, συμφωνoύν ή δεν συμφωνούν με την τάδε υποοομάδα του φόρουμ και τι θα γίνει με τους υπολοίπους που θα αρχίσουν τότε εκείνοι να διαμαρτύρονται; Μπαίνουμε έτσι σε έναν φαύλο κύκλο, κάποιοι θα είναι ευχαριστημένοι και κάποιοι δυσαρεστημένοι που συνέχεια θα μουρμουρίζουν.
Επαναλαμβάνω, κάντε υπομονή η αυτορύθμιση/αυτοκάθαρση θα πραγματοποιηθεί, είμαι σίγουρος. Η αγάπη προς τον μοτοσυκλετισμό θα επικρατήσει.
Θα συμφωνήσω με τον Πάνο, σε τίποτα δε θα βοηθούσε σε αυτή την φάση ένα ποστάρισμα των Admin, τι να πουν δηλαδή ότι για να γράψεις ένα πολιτικό θέμα θα πρέπει πρώτα να ανεβάσεις ένα ταξιδιωτικό και ένα DIY Video.
Η δική μου θέση απευθύνεται στα παιδιά που κατά την γνώμη μου ασχολούνται σε υπερβολικό βαθμό με τα πολιτικά, έγραψα χθες ότι οι περισσότεροι που γκρινιάζουμε αυτή τη στιγμή είμαστε άτομα που στο παρελθόν ανοίγαμε ή συμμετείχαμε σε τέτοια θέματα, κάπου η κατάσταση ξέφυγε όμως, χάθηκε το μέτρο και η ισορροπία, όπως είπε και ο Πάνος θα αυτορυθμιστούμε.
Όταν ζητάς από κάποιον ευγενικά να μην καπνίζει δίπλα σου, συνήθως το κάνει. Πολλές φορές το τελευταίο δίμηνο έχω σκεφτεί να ανεβάσω παρόμοια θέματα (πολιτικά) που με βγάζουν από τα ρούχα μου, μετά από τόσα ποσταρίσματα όμως ξέρω ουσιαστικά τι θα γράψει ο καθένας, ξέρω επίσης ότι υπάρχει σοβαρή πιθανότητα να γίνει αιτία να πλακωθούν φίλοι εδώ μέσα και τελικά δεν το κάνω.

Μία γραμμή ότι σβήνεται οτιδήποτε είναι "πολιτικό" θα δημιουργήσει πολλά περισσότερα προβλήματα, ποιός θα αποφασίζει, με τι κριτήρια ; αν εγώ γράψω οι Ko@φaλες αύξησαν τα διόδια θα είναι πολιτικό θέμα ή θα γίνει όταν μπει ο GeorgeP και γράψει σεντόνι υπέρ των διοδίων και θα πρέπει τότε να σβηστεί ; (μην πείτε όλοι ναι....)

Last edited by frits; 14-10-2013 at 22:01.
Reply With Quote
  #203  
Παλιό 14-10-2013, 21:56
AKIS_21 Ο/Η AKIS_21 βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2010
Περιοχή: athina
Μoto: Gs 1200 adv 07 K1200 rs. 97
Μηνύματα: 1,305
Προεπιλογή Απάντηση: Τι θέλουμε από το GSforum;

Εγω οι την άλλη πιστευω οτι μια μηχανη για να δουλεύει τέλεια πρεπει ολα τα μέρη της να ειναι καλα συνηρημενα και να ελέγχονται και να επισκευάζονται απο τους μηχανικούς.
Σε πολλα θέματα αν είχαν επέμβει οι μηχανικοί ίσως να μην βαραγαμε μπιέλα .
Το μηχανάκι θέλει σέρβις άμεσα και μονο οι μηχανικοί μπορούν
Reply With Quote
  #204  
Παλιό 14-10-2013, 21:58
Sakis Ο/Η Sakis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Moderator
 
Ημερομηνία εγγραφής: Oct 2009
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μoto: Gs1200 η λευκή του 09!!
Μηνύματα: 7,888
Προεπιλογή Απάντηση: Τι θέλουμε από το GSforum;

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από aeriko Εμφάνιση μηνυμάτων
Ξεχνάτε κάτι πολύ βασικό. Η σιωπή πολλές φορές προτιμάται ως μέσο εκφρασης χωρίς αυτό να υποδηλώνει αδυναμία απάντησης ή απαξίωση προς τα μέλη της παρέας μας.
Τι να μας πουν δηλαδή οι admins, συμφωνoύν ή δεν συμφωνούν με την τάδε υποοομάδα του φόρουμ και τι θα γίνει με τους υπολοίπους που θα αρχίσουν τότε εκείνοι να διαμαρτύρονται; Μπαίνουμε έτσι σε έναν φαύλο κύκλο, κάποιοι θα είναι ευχαριστημένοι και κάποιοι δυσαρεστημένοι που συνέχεια θα μουρμουρίζουν.
Επαναλαμβάνω, κάντε υπομονή η αυτορύθμιση/αυτοκάθαρση θα πραγματοποιηθεί, είμαι σίγουρος. Η αγάπη προς τον μοτοσυκλετισμό θα επικρατήσει.





Νομίζω ότι τα μηνύματα των περισσοτέρων ήταν πολύ ηχηρά και έφτασαν στα αυτιά όλων αυτών που έπρεπε.....η αυτορύθμιση πιστεύω ξεκίνησε ας την παρακολουθήσουμε καλοπροαίρετα να εξελίσεται...
Reply With Quote
  #205  
Παλιό 14-10-2013, 22:05
Sakis Ο/Η Sakis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Moderator
 
Ημερομηνία εγγραφής: Oct 2009
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μoto: Gs1200 η λευκή του 09!!
Μηνύματα: 7,888
Προεπιλογή Απάντηση: Τι θέλουμε από το GSforum;

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από AKIS_21 Εμφάνιση μηνυμάτων
Εγω οι την άλλη πιστευω οτι μια μηχανη για να δουλεύει τέλεια πρεπει ολα τα μέρη της να ειναι καλα συνηρημενα και να ελέγχονται και να επισκευάζονται απο τους μηχανικούς.
Σε πολλα θέματα αν είχαν επέμβει οι μηχανικοί ίσως να μην βαραγαμε μπιέλα .
Το μηχανάκι θέλει σέρβις άμεσα και μονο οι μηχανικοί μπορούν


Έχεις απόλυτο δίκιο όσο αφορά τις μηχανές, αλλά όταν πρόκειται για διαχείριση ανθρώπων, δεν είναι τόσο απλά όσο τα περιγράφεις(σίγουρα χρειάζεται)...οι αντιδράσεις πολλές και όχι πάντα καλοπροαίρετες..
Reply With Quote
  #206  
Παλιό 14-10-2013, 23:31
teo71 Ο/Η teo71 βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Apr 2009
Περιοχή: ζωγραφου
Μoto: R 1200 GS
Μηνύματα: 4,983
Προεπιλογή Απάντηση: Τι θέλουμε από το GSforum;

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από GariS Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλημέρα σε όλους.

Είμαι πολύ μικρός για να μιλάω (μόλις 2-3 ημερών), αλλά εγώ αυτό που βλέπω διαβάζοντας σήμερα όλο αυτό το νήμα είναι μια επιβεβαίωση του λόγου για τον οποίο αποφάσισα και "γεννήθηκα" ανάμεσά σας χθες-προχθες...

Εδώ μέσα - εκτός ελαχίστων εξαιρέσεων - έχετε γραπτούς και άγραφους κανόνες για το πώς λειτουργεί ικανοποιητικά ένα συζητητήριο και - πρωτίστως - σε γενικές γραμές τους τηρείτε. Εν ολίγοις:

Συμφωνείτε στο πώς (θα πρέπει να) διαφωνείτε..!!

Κι όσο για τις ελάχιστες εξαιρέσεις που ανέφερα, θα πω ότι η ύπαρξή τους είναι σχεδόν νομοτελειακή, τουλάχιστον στατιστικά.

Εδώ μέσα ήταν που πρωτοείδα ένα πολύ όμορφο σχήμα λόγου για τα απίθανα (και ημι-άπιαστα) ονειρεμένα ταξίδια, σαν αυτό του Νίκου το καλοκαίρι στο Μαγκαντάν: 500 το σκέφτονται, 50 το σχεδιάζουν, 5 πάνε!

Κατ' απόλυτη αναλογία λοιπόν (καινούριοι) φίλοι μου, θα μπορούσε κανείς να πει ότι εδώ μέσα ...7000 απλώς αριθμούνται ως μέλη, 700 ανοίγουν και διαβάζουν (έστω περιστασιακά), 70 γράφουν και συμμετέχουν κάπως πιο ενεργά, 7 ενίοτε εκτρέπονται..!!

Ενίοτε, όχι πάντα.

Και δεν έχει - νομίζω κι εγώ - να κάνει με τη θεματολογία. Έχει να κάνει με τη φυσική προσωπική ροπή του καθενός προς την εκτροπή σε συνδυασμό με τις χωροχρονικές συγκυρίες. Εγώ με την Hekima (post 176) είμαι ("...μια ειλικρινή διαπίστωση ότι εγώ πρώτη δεν είμαι ευτυχισμένη ζώντας σε ένα εχθρικό περιβάλλον"), αλλά δεν μπορώ να εθελοτυφλώ ή να μην δέχομαι το γεγονός ότι κάποιος άλλος μπορεί να επιθυμεί λίγο περισσότερη ένταση στην ανταλλαγή επιχειρημάτων για να είναι ευτυχισμένος. Στην ανταλλαγή επιχειρημάτων όμως, όχι ειρωνικών σχολίων, συγκαλυμμένων ύβρεων και προκλητικών χαρακτηρισμών...

Και για να επιστρέψω λίγο πιο κοντά στην αρχική και αναμενόμενη τροχιά του συγκεκριμένου θέματος, με τα λιγοστά και ανύπαρκτα γαλόνια μου θα δευτερολογούσα υπέρ της άποψης του να υπάρχουν μεν όλων των ειδών τα θέματα διαθέσιμα, αλλά τα περί μοτοσυκλετισμού και ταξιδιών να προβάλλονται λίγο εντονότερα. Ωστόσο, βασικότερο όλων για μένα (απάντηση στο "τί θέλουμε από αυτό το φόρουμ...") θα είναι να μην αλλάξει η γενική εικόνα που εισπράττω εδώ και χρόνια (όντας από καιρό ένας από τους προαναφερθέντες 700).

Ευχαριστώ παιδιά.
Αλήθεια..

Να ένα καλώς ήρθατε που αξίζει τον κόπο..

Καλώς ήρθες λοιπόν!!



Sent from my iPhone using Tapatalk
Reply With Quote
  #207  
Παλιό 14-10-2013, 23:55
teo71 Ο/Η teo71 βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Apr 2009
Περιοχή: ζωγραφου
Μoto: R 1200 GS
Μηνύματα: 4,983
Προεπιλογή Απάντηση: Τι θέλουμε από το GSforum;

Δεν νομίζω ότι είναι η ωρα να μιλήσουν οι αντμιν...

Είναι η ωρα να διαβάσουν και να ξαναδιαβασουν το παρών νήμα, και αφου το ξαναδιαβάσουν για Τρίτη φορά, να πάρουν τις όποιες αποφάσεις για τις οποίες βέβαια θα κριθούν..

Θετικά ή αρνητικά..

Επαναλαμβάνω, ότι μετά από παρά παρα πολύ καιρό, βλέπω παρατεταγμένους, όλους αυτούς που κάνανε το φόρουμ μεγάλο, με ειλικρινή διάθεση ανταλλαγής απόψεων, έτοιμους να πείσουν και να πειστούν, για ένα καλύτερο αύριο, για το φόρουμ..

Όταν ολοκληρωθεί το παρών debate, θα κληθούν οι αντμιν, να αποδείξουν την όποια σοφία τους..

Μεχρι τότε σιωπή και μόνο σιωπή..


Sent from my iPhone using Tapatalk
Reply With Quote
  #208  
Παλιό 15-10-2013, 00:36
Eftixis Ο/Η Eftixis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Moderator
 
Ημερομηνία εγγραφής: Mar 2010
Περιοχή: Ηράκλειο Κρήτης
Μoto: R 1200 RT 2011 καλοτάξιδο
Μηνύματα: 5,159
Προεπιλογή Απάντηση: Τι θέλουμε από το GSforum;

Αγαπητοί μου φίλοι
Μετά από μία πενθήμερη βόλτα στην Αθήνα και στην Πελοπόννησο γυρίζω και διαβάζω σαν πρώτο θέμα αυτό εδώ .Μου πήρε αρκετό χρόνο μιας και το διάβασα πολύ προσεχτικά κάνοντας τα συναισθήματα μου να αναμιγνύονται περίεργα .
Διάβασα απόψεις βγαλμένες από την ψυχή ,απόψεις που είχαν σκοπιμότητα, απόψεις που κρύβουν αλλότριες σκέψεις .
Διέκρινα την πραγματική αγωνία φίλων που από την πραγματική τους αγάπη για το forum αναρωτιόνται γιατί να συμβαίνουν κάποια άσχημα πράγματα .

Σε μια μικρή κοινωνία όπως είναι αυτό το Forum διακρίνει κανείς πάμπολλες απόψεις για οτιδήποτε θέμα .Διακρίνει νοοτροπίες, φοβίες ,ανασφάλειες κ.λπ.
Είμαι άνθρωπος που μου αρέσει η παρέα τα ταξίδια και κάθε τι που με κάνει να αισθάνομαι πως ζω πως υπάρχω .
Πέντε μέρες οι παρέες μου ήταν αποκλειστικά με φίλους που γνώρισα εδώ μέσα

Στην Αθήνα ξέχασα και τους συγγενείς και τους κουμπάρους και όλους τους άλλους φίλους και συναδέλφους και έκανα παρέα με ανθρώπους που γνώρισα εδώ μέσα .
Συζητήσαμε τα πάντα και την πολιτική και τα ταξίδια και τεχνικά θέματα και για τις δουλειές μας και για τα οικονομικά μας και για τα οικογενειακά μας λες και είμαστε κάθε μέρα μαζί
Ήπιαμε και τα τσιπουράκια μας ,γελάσαμε περάσαμε όμορφα παρέα και με τις γυναίκες μας
Στην διαδρομή για την Τρίπολη σε μία στάση για καφέ με πλησιάζει κάποιος κύριος και με ρωτάει Είσαι ο Ευτύχης από το Gs forum ναι του λέω σε γνώρισα από τις φωτογραφίες, μου λέει είμαι ο μπαμπάς της Ξανθής αγγελιαστήκαμε λες και γνωριζόμαστε χρόνια ήπιαμε καφεδάκι και μέχρι χθες επικοινωνούσαμε για να μάθουμε πως πήγε η βόλτα μας



Το ίδιο έγινε και στην Πάτρα Με φίλους από το φόρουμ που μας αγκάλιασαν με θέρμη που μας έκαναν να αισθανθούμε σαν το σπίτι μας Μια αξέχαστη βραδιά με πολύ κέφι που θα μας μείνει αξέχαστη με ανθρώπους που γνωρίσαμε μέσα από αυτό ο πληκτρολόγιο σε αυτό το φόρουμ



Αυτό συμβαίνει σε οποιοδήποτε μέρος στην Ελλάδα και αν έχουμε βρεθεί



Και η χαρά μας είναι ακόμα μεγαλύτερη όταν μας δίνεται η ευκαιρία να φιλοξενήσουμε στην Κρήτη συμφουρμήτες μας



Ρώτησα τα παιδιά στην παρέα της Πάτρας αν γνωριζόταν πριν το φόρουμ και η απάντηση ήταν ΟΧΙ Άνθρωποι που ζούνε στην ίδια πόλη που ίσως και να βλεπόντουσαν στον δρόμο κάθε μέρα κατάφεραν εξ αιτίας του φόρουμ να είναι μια οικογένεια
Φιλαράκια θα σας πω την άποψη μου για την θεματολογία του Φορουμ



Εδώ και καιρό ζούμε την εποχή της παραπληροφόρησης από τα μεγάλα ΜΜΕ Έχω σταματήσει να ενημερώνομαι από αυτά



Η πληροφόρηση μου γίνεται μέσα από διάφορα μπλοκ και φυσικά για πολλά θέματα της επικαιρότητας μέσα από το φόρουμ (παράδειγμα ο μεγάλος σεισμός προχθές που ενώ ταξίδευα σε κάποια στάση μπήκα στο φόρουμ και έμαθα αυτό το γεγονός και επικοινώνησα με τα παιδιά μου )



Δεν με πειράζει για το αν υπάρχουν πολιτικά θέματα η οτιδήποτε άλλο θέμα
Μου αρέσει που μπαίνω και βλέπω αυτή την ποικιλία των θεμάτων Έχω την δυνατότητα να ενημερωθώ πολύπλευρα



Έμφαση δίνω σε θέματα που είναι ποσταρισμένα από ανθρώπους που έχω γνωρίσει από κοντά και μπορώ να έχω άποψη για τα γραφόμενα τους
Αν είναι κάτι που με ενοχλεί απλά αλλάζω θέμα Έτσι απλά


Δεν κάθισα ποτέ να ασχοληθώ με το αξίωμα μου να κάνω moderation δεν είμαι αυτός που θα κρίνω τους άλλους και ούτε είμαι αυτός που θα τους διαγράψω την γραπτή τους σκέψη.
Είμαι όμως αυτός που όποιος με χρειαστεί για οτιδήποτε θα σταθώ δίπλα του με όλες μου τις δυνάμεις και αυτό το λέω γατί το έχω αισθανθεί πολλές φορές εδώ μέσα που ότι και αν χρειάστηκα άγνωστοι σε μένα άνθρωποι μου στάθηκαν καλύτερα και από συγγενή.
Φιλαράκια στο χέρι μας είναι αυτή η όμορφη παρέα γιατί παρέα είμαστε να παραμείνει δεμένη και ισχυρή ειδικά τώρα στους δύσκολους καιρούς που έρχονται



Τώρα έχουμε ανάγκη όσο ποτέ τον φίλο μας τον συνάνθρωπο μας
Και για όσους τους αρέσει να γράφουν πολιτικά θέματα ας το κάνουν

Να ξέρουν όμως πότε θα σταματούν διότι δυστυχώς φιλαράκια μου η πολιτική είναι μόνο για το διαίρει και βασίλευε και αυτό βολεύει πολύ μόνο τους κυβερνώντες που μας έφεραν σε αυτό το σημείο

Κρατήσετε τα βέλη σας για αυτούς και όχι για αναμεταξύ μας



Να είμαστε καλά να ταξιδεύουμε και να κάνουμε όμορφες παρέες γιατί το έχουμε ανάγκη


Υστερόγραφο : Παράκληση προς όλους αυτούς που έχουν τον τελευταίο καιρό ψυχραθεί για διάφορους λόγους ας κάνουν λίγο καιρό αποτοξίνωση από το φόρουμ Να αισθανθούν ανεπηρέαστα και αν το έχουν ανάγκη μετά ας επιστρέψουν με μεγαλύτερο πάθος
Την έχω τεστάρει την συνταγή και είναι επιτυχημένη


Θεολόγε άσε τους Admin ‘έχουν αρκετά στο κεφάλι τους για να προλάβουν να μας πουν τώρα την άποψη τους που κατ εμέ δεν είναι άλλη από το να θέλουνε να μας βλέπουν όλους αγαπημένους και να μην τρωγόμαστε με τα ρούχα μας





Την αγάπη μου σε όλους σας
Reply With Quote
  #209  
Παλιό 15-10-2013, 00:48
forester Ο/Η forester βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2011
Περιοχή: ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
Μoto: R 1200 GS Triple Black και μπλουζάκια ΚΤΜ
Μηνύματα: 4,214
Προεπιλογή Απάντηση: Τι θέλουμε από το GSforum;

Απλα, Ευτυχης....!!!!


Εισαι μεγαλη καρδια


@theo71: ετσι
Reply With Quote
  #210  
Παλιό 15-10-2013, 01:04
siraxanz Ο/Η siraxanz βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Moderator
 
Ημερομηνία εγγραφής: Aug 2009
Περιοχή: Argos-Argolidas
Μoto: r1200gsa '08, Cagiva elephant 750e '95
Μηνύματα: 13,321
Προεπιλογή Απάντηση: Τι θέλουμε από το GSforum;

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από vpentza Εμφάνιση μηνυμάτων
Οκ forester,
πραγματικά ο καθείς έχει τον τρόπο του να αντιδρά σε τέτοια θέματα, δεν είναι απαραίτητο να συμφωνούμε (και) σε αυτό, αλλοίμονο....
Οι ενστάσεις έρχονται όταν αυτός ο τρόπος αντίδρασης δεν είναι πάντα όμοιος και αλλάζει κατά το δοκούν, έτσι ώστε να δημιουργούνται ευκολα κάποια ερωτήματα....
Μένοντας στο προσκήνιο και δίνοντας λύσεις σαν τον μεγάλο Μανιτού ακυρώνει εκ θεμελίων αυτό που βροντοφώναζαν συγκεκριμένοι συνφορουμήτες, αυτό το "να γιατί GSforum", που κατέληξε να γίνει ευθυμογράφημα, και τώρα δείχνει πόσο άδειο και κατευθυνόμενο ήταν αφού, ως επί των πλείστων, μόνο οι συν αυτώ το προωθούσαν...
Να γιατί www.gsforum.gr


Γιατι σε οποιοδήποτε άλλο μοτοφορουμ, τουλάχιστον από αυτά που ξέρω,

ούτε βήμα θα είχες να κάνεις την επανάσταση σου

και να μας οδηγήσεις στον δικό σου σωστό δρομο εκφρασης κ συμπεριφοράς

ουτε καν λογαριασμό......



υγ: εχω διαβάσει το σχετικό σχόλιο σου για εμέ στο φβ κ σε ευχαριστώ που με σκέφτεσαι!

Last edited by siraxanz; 15-10-2013 at 01:06.
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 14:42.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!