GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Το Gs Forum > Σχετικά με τον διαδικτυακό τόπο > Ιδέες και σχόλια.

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
 
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
Prev Previous Post   Next Post Next
  #1  
Παλιό 07-12-2010, 19:43
evanslam Ο/Η evanslam βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2010
Περιοχή: Λαύριο - Λαμία
Μoto: BMW R 1200 GSΑ '10
Μηνύματα: 1,389
Question Σχετικά με τους moderator

Είναι καιρό που μου έχει δημιουργηθεί η απορία και πιστέυω ίσως και σε άλλους χρήστες, σχετικά με το πώς γίνεται ή πως μπορεί να έχει κάποιος τις προϋποθέσεις για να "γίνει" moderator και μέσω ποιας διαδικaσίας η με ποια κριτήρια επιλέγεται κάποιος αν υπάρχουν, γίνεται κάτι τέτοιο!
Ολο αυτό απλά παρατηρώντας στην περιήγηση μου όλο το διάστημα που βρίσκομαι στο forum κάποια μέλη τα οποία απο ότι θυμόμουν ότι ήταν απλοί χρήστες και στη συνέχεια πρόσεξα πως είχαν γίνει ήδη mods.

  • Να διευκρινήσω πως δεν έχω καμία πρόθεση ή επιδίωξη για την παραπάνω κατηγορία χρηστών, δυστυχώς και να ήθελα δεν θα μπορούσα λόγω κυρίως χρόνου!
  • Οι κατατοπιστικές απαντήσεις των ατόμων που γνωρίζουν την συγκεκριμένη διαδικασία, αν υπάρχει κάποια, θα βοηθήσει πιστεύω και κάποιους χρήστες οι οποίοι όντως ενδιαφέρονται και θέλουν να βοηθήσουν περισσότερο το παρόν διαδικτυακό τόπο μας.
  • Επίσης η παραπάνω απορία εκφράζεται απο έναν κοινό χρήστη και υποστηρικτή του forum και είναι απολύτως προσωπική!
  • Τέλος αν η παραπάνω ερώτηση έχει απαντηθεί παλαιότερα απο παρόμοιο thread ζητώ συγνώμη, καθώς η αναζήτηση μου δεν μου έβγαλε τίποτα σχετικό, ούτε και στην ενότητα με τους όρους χρήσης αναφέρεται πιστεύω κάτι τέτοιο!
 


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Σχετικά Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
Σχετικά με τη μπαταρία και την φόρτισή της gtbike Τεχνικά θέματα διάφορα 39 07-03-2011 21:58
Η λίστα με τους πλουσιότερους ανθρώπους του κόσμου MARK Επικαιρότητα 6 24-09-2010 21:37
Σχετικά με τη μπύρα...... ARGI Χιούμορ 16 04-09-2010 20:34
Οι Κρητικοί με τις μαντινάδες τους. pirate Χιούμορ 5 14-03-2010 08:56
Gps TiBo αποριες σχετικα με τους χαρτες. fidemporas Πλοήγηση - Hardware και Software 11 19-07-2009 03:33


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 12:07.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!