GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> ΑΝΑΒΑΤΗΣ > Γενικά - Αναβάτης

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #41  
Παλιό 09-11-2010, 21:36
vasorfa Ο/Η vasorfa βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Mar 2009
Περιοχή: Π.Φάληρο
Μoto: R 1200 GS Adventure
Μηνύματα: 5,340
Προεπιλογή Απάντηση: ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ....

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Fast&Furious Εμφάνιση μηνυμάτων
Το ολο θεμα ειναι δυστυχως πως δεν πρατουμε οπως θα επρεπε.Δηλαδη αυτος ο κυριος να κατσει και να σκεφτει αν θα του αρεσε αυτη η συμπεριφορα την επομενη φορα που θα παει σε ενα μαγαζι να αφησει τα λεφτα του και ο μαγαζατορας του κανει τα ιδια..Που ειμαι σιγουρος πως δεν θα του αρεσει καθολου ,αλλα δυστυχως υπαρχουν και αυτοι....Εμεις κραταμε αυτους που μας σεβονται και μας βλεπουν σαν ανθρωπους και οχι σαν χρημα στην τσεπη...Αυτα ειχα να πω και εγω απο την πλευρα μου γιατι οπως ξερετε ειναι δυσκολη η θεση μου...

Bill....εδω ΚΑΝΕΝΑΣ---δεν υπονοησε κατι για εσενα....εν αντιθεση βεβαια με τον συναδελφο σου.. .και πιθανα τον εργοδότη σου.....Το ηθος σου,ο επαγγελματισμος σου οπως ολοι γνωριζουμε ειναι ΑΔΙΑΠΡΑΓΜΑΤΕΥΤΑ.....σορρυ και για το spam στον filo spartiati...αλλα να λεμε τα πράγματα με το ΟΝΟΜΑ τους...και δεν ΓΟΥΣΤΑΡΩ.....σε καμια των περιπτωσεων......να βγαινεις.....ΑΠΟΛΟΓΟΥΜΕΝΟΣ....ενω μάλιστα έχεις με τον ΤΡΟΠΟ σου βοηθήσει ΤΟΣΟ κόσμο (και απο εδω μέσα......) και για να ειμαι ειλικρινης---δεν τα λέω ουτε απο κανενα προσωπικο συμφερον ουτε τιποτα αλλο.....ετσι και αλλιως η μπουμπου μου...αλλου παει για service..


Αυτα...
Reply With Quote
  #42  
Παλιό 09-11-2010, 21:40
Fast&Furious Ο/Η Fast&Furious βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: Αγιος Δημητριος
Μηνύματα: 358
Προεπιλογή Απάντηση: ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ....

Το ξερω φιλε μου Bill απλα επειδη και σε εμενα δεν αρεσουν αυτα που γινονται ειπα και εγω την γνωμη μου...
Reply With Quote
  #43  
Παλιό 09-11-2010, 21:43
vasorfa Ο/Η vasorfa βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Mar 2009
Περιοχή: Π.Φάληρο
Μoto: R 1200 GS Adventure
Μηνύματα: 5,340
Προεπιλογή Απάντηση: ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ....

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Fast&Furious Εμφάνιση μηνυμάτων
Το ξερω φιλε μου Bill απλα επειδη και σε εμενα δεν αρεσουν αυτα που γινονται ειπα και εγω την γνωμη μου...


ΜΗΝ ΑΠΟΛΟΓΙΣΕ.......

Αλλοι πρεπει να ΑΠΟΛΟΓΗΘΟΥΝ.....
Reply With Quote
  #44  
Παλιό 10-11-2010, 19:56
Konti Ο/Η Konti βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Mar 2009
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ
Μoto: F800GS Alpine White & ex Dakar
Μηνύματα: 36
Προεπιλογή Απάντηση: ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ....

Περα απ'τους υψηλά ισταμένους..... που είναι........

Εχει εντάξει παιδιά εκει! Τουλάχιστον στα 2 παλιότερα μαγαζιά τους, για το 3ο δεν εχω άποψη, δεν εχω πάει...!

Ειδικά ο fast... δεν έχει κανένα λόγο να απολογείται! Εγω πάντως τον εμπιστεύομαι σαν μηχανικό και αυτο δε το λέω ετσι! Μου το εχει αποδείξει καθώς τα τελευταία 5,5 χρόνια εκει πάω!

Αυτα! Να σημειωθεί ότι δεν εχω κανένα προσωπικο όφελος απ'τα παραπάνω καθώς ο Mr fast δεν ξέρει και δεν χρειάζεται να μάθει ποιος είναι ο γραφών!
Reply With Quote
  #45  
Παλιό 25-11-2010, 15:26
gsomoios Ο/Η gsomoios βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Junior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Nov 2010
Περιοχή: PIRAEUS
Μoto: r1150gs
Μηνύματα: 6
Προεπιλογή Απάντηση: ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ....

Τα δικα μου. Αγοραζω 1150gs, μεταχειρισμενο απο το ιδιο μαγαζακι το 2007. Μου λεει οτι κατσει απο ζημια εδω ειμαι και σε καλυπτω. Σαφως εννοωντας και το αποδεχτηκα ζημιες που να οφειλονται στην χρηση του προηγουμενου ιδιοκτητη. Μετα απο δυο (2) ημερες κοβεται ο ιμαντας δυναμο! Το παω και μου λεει αλλα λογια να αγαπιομαστε! Και καλα δεν υποσχεθηκα τιποτε, και θα δουμε, και δεν ξερω κλπ κλπ. Τελικα με χιλια ζορια μου το φτιαξανε, αλλα μονο απο εξω ξαναπερασα απο το μαγαζακι. Φιλοι καποιες επαναλαμβανομενες συμπεριφορες δεν ειναι τυχαιες...
Reply With Quote
  #46  
Παλιό 26-11-2010, 11:03
TARKAS Ο/Η TARKAS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Sep 2009
Περιοχή: PIREAUS
Μoto: GS 1200/10
Μηνύματα: 501
Προεπιλογή Απάντηση: ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ....

Εδω και τρια-τεσσερα χρονια περασα και εγω απο την Αμφιθεας ετσι για αλλαγη. Και δεν ξαναπερασα ποτε
Reply With Quote
  #47  
Παλιό 16-01-2011, 13:06
papajim Ο/Η papajim βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2011
Περιοχή: ιωαννινα
Μoto: gs 1200 adventure
Μηνύματα: 64
Προεπιλογή Απάντηση: ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ....

διαβασα το post,και καθοτι ελευθερος επαγγελματιας,θα πρεπει να γνωριζουν ολοι αυτοι που καταλαθος εχουν μαγαζι πως ο δυσαρεστημενος πελατης το λεει σε αλλους 11,ο ευχαριστημενος πελατης θα το πει σε αλλους 3,καιρος λοιπον να ξεκαθαρισει το τοπιο.
Reply With Quote
  #48  
Παλιό 16-01-2011, 22:59
taksidiotis Ο/Η taksidiotis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2009
Περιοχή: ηρακλειο κρητης
Μoto: Af 750,steed 600
Μηνύματα: 3,720
Προεπιλογή Απάντηση: ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ....

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από spartiatis Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλησπέρα,ευχαριστώ όλους σας για την υποστήριξη και τα καλά σας λόγια.Σήμερα ´´τυχαία´´με πήραν από το συνεργείο για να περάσω να βάλω τη δωρεάν μπροστινή ανάρτηση,όταν τους είπα ότι δε θέλω να τη βάλω γιατί δεν μου άρεσε ο τρόπος που μου συμπεριφέρθηκαν στην προηγούμενη επίσκεψη μου,μου απάντησαν....έχει κάποιο κόστος η ανάρτηση!;!Τους είπα ευχαριστώ αλλά δεν θα περάσω να την τοποθετήσω και θα πάω σε άλλο συνεργείο.Δεν πέρασαν 10 λεπτά και με πήρε ο κ.Βαγιανέλης μου είπε ότι για μια παρεξήγηση είναι κρίμα να μην πάω να βάλω την ανάρτηση κι όταν του υπενθύμησα τι είχε συμβεί μου είπε, μήπως είσαι υπερβολικός!!!!!Του είπα επίσης ότι κοινοποίησα και τα παράπονα μου στο διαδίκτυο και μου είπε ότι δεν έπρεπε να το κάνω...
Αυτά τα νεώτερα....
βέβαια.η κλασσική απάντηση.αυτό δεν έπρεπε να το κανείς.την ίδια απάντηση είχα λάβει κι εγώ καιρό πριν από dealer bmw όταν μου έπαιξε μια πονηρή τάπα.φυσικά δε δικαιώθηκα ακόμα κι όταν ήρθα σε επικοινωνία Με bmw hellas.Με ευγενικό τρόπο σχεδόν μου τον υποστήριξαν κιόλας.και πως να μην το κάνουν αφού ο τύπος πουλάει καλά ακόμα κι αν του χει βγει το όνομα.καλό κουράγιο φίλε μου.απαράδεκτοι πάντως.
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 22:48.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!