GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Μοτοσυκλέτα > Οδικό δίκτυο

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #141  
Παλιό 11-09-2012, 11:05
Fuji Ο/Η Fuji βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jun 2009
Περιοχή: Βόλος - Σκόπελος
Μoto: BMW F650GS/DAKAR
Μηνύματα: 2,856
Προεπιλογή Απάντηση: ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΑ ΔΙΟΔΙΑ

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από BOXER Εμφάνιση μηνυμάτων
....... Το ότι δεν πληρώνω τα διόδια, αυτομάτως συνεπάγεται ότι αναλαμβάνω και τις ευθύνες μου (πράγμα που δεν κάνει ποτε το κράτος )!
Αν μου έρθει ποτε μπουγιουρντι, θα το πληρώσω, αυτο δεν σημαίνει όμως ότι θα σταματήσω να μην πληρώνω στα διόδια!
Είναι απόφαση μου, παίρνω τα ρίσκα μου και συνεχίζω!

Υ.γ
Ας πληρώσει το κράτος τα δεδουλευμένα σε πολλούς απο εμάς, απο το 2010 και δώθε, με τους τόκους τους, με τις υπερημεριες με, με, με..... (ότι απαιτεί και το κράτος απο εσένα δηλαδή, αν τυχων του χρωστας), ας αναλάβει τις ευθύνες του σιγά σιγά, ας στατησει να μας κλέβει "δημοκρατικά" πάντα, και εδώ ειμαστε, το ξανασυζηταμε!
Τα είπες όλα!
Reply With Quote
  #142  
Παλιό 11-09-2012, 16:21
GeorgeP Ο/Η GeorgeP βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: VARADERO MK3
Μηνύματα: 6,530
Προεπιλογή Απάντηση: ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΑ ΔΙΟΔΙΑ

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από BOXER Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλα τα παραμύθια σου, αλλα δεν έχουν δράκο!!!

Δεν αναφέρεις πουθενά τους παραδρομους !
Εγω που δεν γουστάρω τους εθνικούς δρόμους λόγο διοδίων, θα πηγαινα ευχαρίστως απο τους παραδρομους, έτσι ώστε και "νόμιμος" να ήμουν και ανετος!
ΥΠΑΡΧΟΥΝ;;;
................................................................................
Ακουσε καλε μου φιλε, κατ'αρχην μην αναμασας αυτα που σου λενε οι αλλοι διοτι περιεχουν δρακους κι οχι αληθειες.

Πουθενα η ευρωπαικη νομοθεσια δεν υποχρεωνει την οποιαδηποτε χωρα μελος της να εχει παραδρομους για χρηση αυτων που δεν θελουν να πληρωσουν διοδια.........

Αν θελεις ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ να μαθεις αν αυτο για το οποιο διαμαρτυρεσαι ειναι συνομο διαβασε αυτοhttp://eur-lex.europa.eu/LexUriServ/LexUriServ.do?uri=OJ:L:1999:187:0042:0050:EL:PDF απο την αρχη μεχρι το τελος.
Αν παλι διαμαρτυρεσαι διοτι διαφωνεις με το παραπανω λινκ τοτε λυπαμαι αλλα αυτος ειναι ο Ευρωπαικος νομος εν ισχυ και στην Ελλαδα και ως εκ τουτου το αντιτιμο που θα κληθεις να πληρωσεις οταν ερθει η ωρα θα ειναι βαρυ και δεν το γλυτωνεις με τιποτα.
Πιεσεις του τυπου ''δεν πληρωνω'' δεν γινονται δεκτες πιστεψε με......η Κοροβεση ειναι μια απο τις πολλες περιπτωσεις που εχουν βεβαιωθει και περιμενουν την δικασημο τους απλα για να πιστοποιηθουν και δικαστικως και να καταβληθουν τα οφειλομενα.

Αυτο που λες περι οφειλωμενων του κρατους σε εσενα ειναι ασχετο με το δικαστηριο που θα σου κανει ο Ιδιωτης παροχος, αλλο το χρεος του κρατους προς τον ιδιωτη κι αλλο το χρεος του ιδιωτη προς τον ιδιωτη. Στην πολυκατοικια μας χρωσταει μια 4,500ε κοινοχρηστα, λες να επικαλεστει τα οποια χρεη του δημοσιου προς αυτην και να δικαιωθει απο το δικαστηριο για τα χρεη της προς την πολυκατοικια??? Σιγουρα οχι.

Η Ελπιδα παντως πεθαινει τελευταια.

Last edited by GeorgeP; 11-09-2012 at 16:24.
Reply With Quote
  #143  
Παλιό 11-09-2012, 19:48
BOXER Ο/Η BOXER βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jul 2009
Περιοχή: Μοσχατο
Μoto: R1200gs
Μηνύματα: 2,806
Προεπιλογή Απάντηση: ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΑ ΔΙΟΔΙΑ

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από GeorgeP Εμφάνιση μηνυμάτων
Η Ελπιδα παντως πεθαινει τελευταια.
Όντως !!!
Reply With Quote
  #144  
Παλιό 11-09-2012, 22:39
ckk Ο/Η ckk βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Oct 2009
Περιοχή: Εκάλη
Μoto: BMW R1200GS
Μηνύματα: 5,181
Προεπιλογή Απάντηση: ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΑ ΔΙΟΔΙΑ

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από King C. Εμφάνιση μηνυμάτων
Αν και οταν αποφασισω να παρω τζιπακι ή τζιπάρα ή τζιπούρα, θα το παρω μετα απο προσωπικη εργασία και κόπους... και αξία... ΟΧΙ με λαμογιές... Και όταν θα το παρω, θα μπορω και να το πληρωνω... δε θα χρωσταω σ´ οποιον μιλαει Ελληνικα... Προτιμω λοιπον να κυκλοφορω ποδαράτος αλλα με το κεφαλι ψηλα παρα με τζιπουρα κι οπου περναω να με φτυνουνε.....

Έ όχι και ποδαράτος. Ολόκληρο GS έχεις…

Θα μιλάς έτσι για αυτούς με τις ΄τζιπούρες΄ προφανώς από εμπειρίες φίλων σου. Εντάξει ρε φίλε, δεν είναι και όλοι έτσι απατεώνες.

Δηλαδή όσοι έχουν τζιπ, είναι απατεώνες?

Δηλαδή αν εσύ έχεις πέσει μια φορά πίσω από ένα τζιπάκι, σημαίνει πως θα πέφτεις συνέχεια?


1. Ρε θα λες εκει που σου εχουν μαθει... οχι σε μενα γιατι ουτε με ξερεις ουτε σε ξερω... αλλιώς? κι απ αυτα που διαβαζω δε θελω και να σε γνωρισω.. όχι ρε πού.τη μου, και τώρα? and at the same time...
2. Δεν ασχοληθηκα ουτε χαρακτηρισα ουτε κι εχω καμια ορεξη να ασχοληθω με την οικογενεια σου... αν εσυ θελεις να τους χαρακτηριζεις, ειναι δικαιωμα σου
3. ΝΑΙ εμενα μου εμαθαν να πληρωνω διόδια και μου εμαθαν επισης για αρχες... αξιες... νομους... κ.ο.κ.

Το σπίτι σου? Εξακολουθείς και ακούς να μιλάει το σπίτι σου? King C. d’ Arc… ακούς φωνές, σαν την μακαρίτισσα.


4. Οσο για κλωτσιες και Βορειους πολους... δεν τα καταλαβαινω αλλά μαλλον ειναι αυτα που σε χαρακτηριζουν...
Οι κλωτσιές ναι, οι Βόρειοι Πόλοι… μπαααα. Οι Βόρειοι Κώλοι όμως…



Sent from my iPhone
Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από King C. Εμφάνιση μηνυμάτων
Κι επειδή βαρέθηκα τα ιδια κ´ τα ιδια... απο συγκεκριμενους τυπους, αποχωρω καθοτι τα ενδιαφεροντα θεματα μονο μοτοσυκλετιστικα δεν ειναι...

Παρακαλω οι διαχειριστες να διαγραψουν το λογαριασμό μου παρεα με τα 69 μηνυματα που ειχα απο το τελος Ιουνη που μπηκα στο φορουμ.
69!!! Ατιμούστικο είσαι και σκανδαλιάρικο. Μην μας αφήνεις τώρα που γελάμε, τέτοιοι παλιοσυγκεκριμένοι τύποι, που είμαστε.

Μη φεύγεις απόψε σου λέω. Σε Άντζυ σου έχω...



Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από gsmaniac Εμφάνιση μηνυμάτων
Πως γίνεται απο τον Απρίλιο του 2012.....να βαρεθεις;;;;;;
Σε τόσο μικρο χρονικό διάστημα.....περίεργα πράγματα συμβαινουν

Σαν τι, Costas? ΄Βασιλιά΄ των θαλασσών?

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από GeorgeP Εμφάνιση μηνυμάτων
Ακο……………………………………………………………………………………………………………………………………..δεκτες πιστεψε με......η Κοροβεση ειναι μια απο τις πολλες περιπτωσεις που εχουν βεβαιωθει και περιμενουν την δικασημο τους απλα για να πιστοποιηθουν και δικαστικως και να καταβληθουν τα οφειλομενα.

Αυτο πο…………………………………………………………………………………….ς πεθαινει τελευταια.
Ναι ρε Γιωργάρα καλά τα λες, μόνο που δεν μας λες ότι είναι και Η ΜΌΝΗ.

Εσύ συνέχισε να πληρώνεις και μην ανησυχείς για μας. Ούτε να πηγαίνεις στους φίλους σου τους αστυνομικούς και να τους λες ότι δεν πληρώνουμε, για να μας συλλάβουν. Ούτε στο ΣΔΟΕ. Και αυτοί γελάνε.

Όταν θα έρθει ο λογαριασμός, θα σε ενημερώσω για να χαρείς μαζί με τον King C. Όπως με τα παιδιά, που χάσανε την δουλειά τους στον τηλεοπτικό 902.


Άντε βρε μπαγάσικο, όλο καινούργια παρεάκια βρίσκεις και κάνεις. Φύγε εσύ, έλα εσύ.


Άλλαξε ο μανωλιός και έβαλε τα ρούχα του αλλιώς...

Last edited by ckk; 11-09-2012 at 22:42.
Reply With Quote
  #145  
Παλιό 12-09-2012, 02:49
King C. Ο/Η King C. βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Apr 2012
Περιοχή: Αθήνα
Μηνύματα: 104
Προεπιλογή Απάντηση: ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΑ ΔΙΟΔΙΑ

...the bullshit goes cloud...
Reply With Quote
  #146  
Παλιό 12-09-2012, 09:35
commander Ο/Η commander βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Apr 2010
Περιοχή: κηφισια
Μoto: GS 115Ο ADV DESIERTO 3
Μηνύματα: 12,382
Προεπιλογή Απάντηση: ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΑ ΔΙΟΔΙΑ

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από King C. Εμφάνιση μηνυμάτων
...the bullshit goes cloud...
μπαααα άμα ποιούν πολύ νερό πάνε στον πάτο............
Reply With Quote
  #147  
Παλιό 12-09-2012, 11:10
GeorgeP Ο/Η GeorgeP βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: VARADERO MK3
Μηνύματα: 6,530
Προεπιλογή Απάντηση: ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΑ ΔΙΟΔΙΑ

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από ckk Εμφάνιση μηνυμάτων
......................................................


Ναι ρε Γιωργάρα καλά τα λες, μόνο που δεν μας λες ότι είναι και Η ΜΌΝΗ.

Εσύ συνέχισε να πληρώνεις και μην ανησυχείς για μας. Ούτε να πηγαίνεις στους φίλους σου τους αστυνομικούς και να τους λες ότι δεν πληρώνουμε, για να μας συλλάβουν. Ούτε στο ΣΔΟΕ. Και αυτοί γελάνε.

Όταν θα έρθει ο λογαριασμός, θα σε ενημερώσω για να χαρείς μαζί με τον King C. Όπως με τα παιδιά, που χάσανε την δουλειά τους στον τηλεοπτικό 902.


Άντε βρε μπαγάσικο, όλο καινούργια παρεάκια βρίσκεις και κάνεις. Φύγε εσύ, έλα εσύ.


Άλλαξε ο μανωλιός και έβαλε τα ρούχα του αλλιώς...
χα, χα,......καλες οι αυταπατες............
Για ρωτα και παρεξω να δεις αν η Κοροβεση ειναι η μονη.......δες
http://www.dete.gr/news.php?article_id=6022
http://www.zougla.gr/greece/article/ekanan-agoges-enantion-odigon-pou-den-plirosan-diodia
http://troxoikaitir.gr/article/280/xekinisan-oi-agoges-gia-mi-kataboli-diodion
http://www.new-deal.gr/eidhseis-koinonia/2824-%CE%A3%CE%95%CE%A1%CE%9D%CE%9F%CE%A5%CE%9D-%CE%A3%CE%A4%CE%91-%CE%94%CE%99%CE%9A%CE%91%CE%A3%CE%A4%CE%97%CE%A1%CE%99%CE%91-%CE%A0%CE%9F%CE%9B%CE%99%CE%A4%CE%95%CE%A3-%CE%A0%CE%9F%CE%A5-%CE%91%CE%A1%CE%9D%CE%9F%CE%A5%CE%9D%CE%A4%CE%91%CE%99-%CE%9D%CE%91-%CE%A0%CE%9B%CE%97%CE%A1%CE%A9%CE%A3%CE%9F%CE%A5%CE%9D-%CE%94%CE%99%CE%9F%CE%94%CE%99%CE%91-%CE%A3%CE%A4%CE%99%CE%A3-%CE%9A%CE%91%CE%A1%CE%91%CE%9C%CE%91%CE%9D%CE%99%CE%9F%CE%9B%CE%95%CE%A3

φυσικα και θα χαρω οταν σας ερθει το μπουγιουρντι, νομιζεις τοσο καιρο που με θεωρειτε, εμενα και τους σαν κι εμενα που πληρωνουμε διοδια, μ@λ@κ@ και βλ@κ@ δεν αξιζει pay back?
Οπως χαιρομαι με ολους αυτους τους φοροφυγαδες που πιανουνε.........αληθεια τι προβλημα εχεις εσυ με την χαρα μου? φοβασαι μην κι ερθει η ωρα σου? α, οταν κι αν ερθει να πεις στο δικαστηριο οτι ''το κρατος μου χρωσταει και οταν μου τα δωσει πισω θα πληρωσω κι εγω.'' Σαν τον Γαβαλα ενα πραμα......φωναζει κι αυτος απο τον κορυδαλλο.....γιορτασε και τα γενεθλια του στην στενη προχθες αντι της βιλας του στην Φτελια στην Μυκονο περυσι.

Εχει σημασια απο που χανει την δουλεια του κανεις? Ξαφνικη αλληλεγγυη στο 1,200,000 ανεργους? εσυ ποσους αφησες στον δρομο οταν εκλεισες την επιχειρηση σου? Το οτι τους αποζημιωσες δεν σημαινει οτι δεν εμειναν χωρις δουλεια! Μηπως θα επρεπε να ερθει και σε εσενα το ΠΑΜΕ? Προσωπικα σε εσενα απευθυνομαι ναι, αλλα κι εσυ επι προσωπικου μου επιτιθεσαι.

Λαθος συμπερασματα βγαζεις για τα ''παρεακια'' μου, τον King C. δεν τον ξερω ουτε ασχολουμαι μαζι του. Αν ειναι καποιος μπαναρισμενος, οπως αφηνετε καποιοι να εννοηθει, δεν σημαινει οτι τον ηξερα και πριν μπαναριστει ουτε και μετα. Δεν ειναι δικια μου δουλεια να ξερω.............

Στην περιπτωση σου Χρηστο δυστυχως ο Μανωλιος εμεινε ο ιδιος κοιτωντας προς τα πισω οπως παντα........αντε βρε ζητω η δραχμη με ισοτιμια 100,000ε προς μια δραχμη!!!

Last edited by GeorgeP; 12-09-2012 at 11:16.
Reply With Quote
  #148  
Παλιό 12-09-2012, 16:52
ckk Ο/Η ckk βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Oct 2009
Περιοχή: Εκάλη
Μoto: BMW R1200GS
Μηνύματα: 5,181
Προεπιλογή Απάντηση: ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΑ ΔΙΟΔΙΑ

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από King C. Εμφάνιση μηνυμάτων
...the bullshit goes cloud...

Ὀλο ##### και #####...

Η πρώτη σου κουβέντα, πάντα τα #####.

Μέσα στο στόμα σου τα έχεις συνέχεια ρε αδερφάκι μου.


Πέρνα να σε γνωρίσουμε και σε κανένα καφέ.



Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από GeorgeP Εμφάνιση μηνυμάτων
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COL........................................................................................................................................................................................................
Οπως χαιρομαι με ολους αυτους τους φοροφυγαδες που πιανουνε.........αληθεια τι προβλημα εχεις εσυ με την χαρα μου? φοβασαι μην κι ερθει η ωρα σου? α, οταν κι αν ερθει να πεις στο δικαστηριο οτι ''το κρατος μου χρωσταει και οταν μου τα δωσει πισω θα πληρωσω κι εγω.'' Σαν τον Γαβαλα ενα πραμα......φωναζει κι αυτος απο τον κορυδαλλο.....γιορτασε και τα γενεθλια του στην στενη προχθες αντι της βιλας του στην Φτελια στην Μυκονο περυσι.



Γιωργάρα μην χάνεις το δίκιο σου. Και μην μπερδεύεσαι με την Γαβαλού.

Το να μην πληρώνω διόδια, δεν συνιστά φοροαποφυγή.

Τα διόδια δεν είναι φόρος. Είναι ανταποδοτικό τέλος.

Ότι δεν καταλαβαίνεις, να στο εξηγήσω.


Χρόνο έχω, διότι τα ρεμάλια σου, οι πολιτικοί, μού πήραν την δουλειά.


Εχει σημασια απο που χανει την δουλεια του κανεις? Ξαφνικη αλληλεγγυη στο 1,200,000 ανεργους? εσυ ποσους αφησες στον δρομο οταν εκλεισες την επιχειρηση σου? Το οτι τους αποζημιωσες δεν σημαινει οτι δεν εμειναν χωρις δουλεια! Μηπως θα επρεπε να ερθει και σε εσενα το ΠΑΜΕ? Προσωπικα σε εσενα απευθυνομαι ναι, αλλα κι εσυ επι προσωπικου μου επιτιθεσαι.


Και δεν ερχότανε... να έβλεπες πώς θα το υποδεχόντουσαν οι ίδιοι οι 19 απολυμένοι. Που και πάλι υποθέτω χαίρεσαι για την απόλυσή τους... φτάνει που έχασα εγώ την δουλειά μου.

Κακές παρέες, πήγες να ξανακάνεις, αλλά ευτυχώς... (αναφέρομαι κατωτέρω)

Και πάλι να σου επαναλάβω, ότι δεν καταλαβαίνεις, μην ντρεπεσαι, ζήτα να στο εξηγήσω.


Επίσης, αν σου ΕΠΙΤΕΘΩ, θα το καταλάβεις.




Λαθος συμπερασματα βγαζεις για τα ''παρεακια'' μου, τον King C. δεν τον ξερω ουτε ασχολουμαι μαζι του. Αν ειναι καποιος μπαναρισμενος, οπως αφηνετε καποιοι να εννοηθει, δεν σημαινει οτι τον ηξερα και πριν μπαναριστει ουτε και μετα. Δεν ειναι δικια μου δουλεια να ξερω.............


Και ποιός ασχολείται μαζί του?


Εκτός από εμένα βρε κουτό, που δεν καταλαβαίνεις τίποτα...

Να σου επαναλάβω, ότι δεν καταλαβαίνεις, ρώτα με.


Ποιόν εννοείς ότι μπαναρίστηκε? Τώρα είναι η σειρά μου να μην καταλαβαίνω, οπότε σε ρωτώ...



Στην περιπτωση σου Χρηστο δυστυχως ο Μανωλιος εμεινε ο ιδιος κοιτωντας προς τα πισω οπως παντα.....................................................................!!!

Και πάντα θα συνεχίζει να κοιτάει, διότι σαν και σε αυτό το forum... ΠΟΥΘΕΝΑ.

Ευτυχώς όμως την ξανακάνει με ελαφριά, οπότε θα ξαναγίνεις άνθρωπος, μακριά από τις κακές επιρροές.


Μέχρι και στους καφέδες σε βλέπω να ξανάρχεσαι.
Reply With Quote
  #149  
Παλιό 12-09-2012, 17:07
ckk Ο/Η ckk βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Oct 2009
Περιοχή: Εκάλη
Μoto: BMW R1200GS
Μηνύματα: 5,181
Προεπιλογή Απάντηση: ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΑ ΔΙΟΔΙΑ

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από commander Εμφάνιση μηνυμάτων
μπαααα άμα ποιούν πολύ νερό πάνε στον πάτο............

Θεολόγε μάλλον ο φίλος αναφέρεται σε κοντές και χοντρές ########.
Reply With Quote
  #150  
Παλιό 12-09-2012, 17:39
aeriko Ο/Η aeriko βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jun 2009
Περιοχή: Αθήνα
Μoto: R 1200 GS
Μηνύματα: 4,585
Προεπιλογή Απάντηση: ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΑ ΔΙΟΔΙΑ

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από ckk Εμφάνιση μηνυμάτων
Θεολόγε μάλλον ο φίλος αναφέρεται σε κοντές και χοντρές ########.
Σκατά εδώ, ##### εκεί
##### και παραπέρα.
Σκατά να φας, ##### να πιείς,
##### να πας να χέσεις
κι απ τα ##### να σηκωθείς
και στα ##### να πέσεις

Γενικά περί σκατοσυζήτησης
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 11:59.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!