GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> ΑΝΑΒΑΤΗΣ > Ασφάλεια και τεχνικές οδήγησης

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιό 22-08-2011, 18:16
ARGI Ο/Η ARGI βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Moderator
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2010
Περιοχή: KARDITSA
Μoto: R 850 GS (Red Fat Lady!!!)
Μηνύματα: 9,816
Προεπιλογή Απάντηση: Just Slow Down

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Vagelis Gar Εμφάνιση μηνυμάτων
Ακομα μια γροθια στο στομαχι....




Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από frits Εμφάνιση μηνυμάτων
Mερικές φορές είναι να μην σου τύχει, έχω βρεθεί στην θέση της οδηγού πριν 20 χρόνια περίπου, αλλά το πιτσιρίκι ήταν τυχερό γιατί δεν έτρεχα και την γλύτωσε μα μία διάσειση και μερικά ράματα στο κεφάλι.
Πετάχτηκε από την αυλή του σπιτιού και έσκασε πάνω στο δεξί φτερό, το θυμάμαι και λυγίζουν τα γόνατά μου. Η εικόνα του να είναι λυπόθυμο (ή νεκρό ) κάτω στο δρόμο δεν θα την ξεχάσω ποτέ, καθώς και τις δύο ώρες που χρειάστηκαν να πάμε στο νοσοκομείο και να μας πουν οι γιατροί ότι δεν φαίνεται να έχει κάτι πολύ σοβαρό.

Εγώ πάντως και με το στρες που έχω τελευταία είναι θέμα χρόνου να βάλω κάποιον ή κάποια να φάει το κινητό του (της)...
Γιατί ρε παλικάρια, από εμάς όσοι είναι γονείς, δεν έχουμε αγωνία για τα παιδιά μας, όταν πάνε σχολείο, φροντιστηρίο, βόλτες ή εκδρομές, ότι θα γυρίσουν πίσω 'one piece' (ολόκληρα)...!!!
Δεν αγωνιούμε μην πέσει κανένα μυστήριο τηλέφωνο, ότι κάτι συνέβει....

Οταν έγινα γονιός, κατάλαβα την ΑΓΩΝΙΑ που είχαν οι γονείς μου, να γυρίσω σόι και αβλαβής, στο σπίτι το βράδυ...
Ιδιαίτερα όταν μπήκε στον κόσμο της μοτοσυκλέτας....

Γι' αυτό προσοχή στα παιδιά μας, αλλά και στους ίδιους τους εαυτούς μας, από τους οποίους εξαρτιώνται τα παιδιά μας...!!!
Reply With Quote
  #12  
Παλιό 22-08-2011, 21:38
adventure Ο/Η adventure βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Moderator
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: Ζάκυνθος
Μoto: BMW 1150GS Adventure Βασιλομήτωρ των ADV
Μηνύματα: 20,938
Προεπιλογή Απάντηση: Just Slow Down



Συγκλονιστικό τα μάτια μας 14 .


Reply With Quote
  #13  
Παλιό 22-08-2011, 22:18
gemara Ο/Η gemara βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Γλυφάδα
Μoto: [Piaggio Vespa P150X] [R26 '56] [R51/3 '54] [R60/2 '66] [R69S '61] [R1200GS]
Μηνύματα: 5,006
Προεπιλογή Απάντηση: Just Slow Down

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από frits Εμφάνιση μηνυμάτων
...Εγώ πάντως και με το στρες που έχω τελευταία είναι θέμα χρόνου να βάλω κάποιον ή κάποια να φάει το κινητό του (της)...
Αφού της σπάσουμε το τζάμι πρώτα Σταύρο γιατί τα έχουν κλειστά με τα αιρκοντίσια τους και δεν παίρνουνε κανένα χαμπάρι...
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 13:50.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!