GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Μοτοσυκλέτα > Απαραίτητα έγγραφα

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #51  
Παλιό 06-04-2010, 10:28
ace_gln Ο/Η ace_gln βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Nov 2009
Περιοχή: chalkida
Μoto: gs 1200 r 2007
Μηνύματα: 730
Προεπιλογή Απάντηση: Ομαδική ασφάλιση Μοτοσυκλέτας (κ όχι μόνον)

Οντως οι περισσοτεροι πελατες ψαχνουν για φτηνο ασφαλιστηριο ,
η δικη μου γνωμη ... καλα κανουν . Προκειται για ενα 6μηνο , το οποιο περναει γρηγορα και ολα αλλαζουν .Δεν επενδυεις καπου . Δεν εξαρταται κανεις απο ενα 6 μηνο .
Οποιος ενδιαφερεται για πραγματικη ασφαλιση , θα πληρωσει ... και θα πληρωσει αδρα .
Εγω προσωπικα δεν πουλαω φτηνα ασφαλιστηρια ,γιατι δεν εχω , αλλα παρατηρησα ποσοι πελατες 'χαθηκαν' μολις επελεξα να δουλεψω με μια εταιρια , πιο σοβαρη , παρα με 10 στο συνολο για να υπαρχει φθηνοτερο ασφαλιστρο σε ολα τα ειδη , π.χ. φθηνο μηχανακι , η διαφορα ηταν στα 25 € το εξαμηνο στα 50 cc !!!

Δεν με ενδιεφερε, οι τιμες θα γινουν ιδιες και οι ασφαλιστικες θα ειναι 5-7 στο συνολο τους σε 3 χρονια και εγω θα ειμαι σιγουρος . Ετσι και λοιπον γινεται , επιστρεφουν οσοι εμπιστευτηκαν ενα φτηνο ασφαλιστρο , γιατι απλα δεν ειχαν που να πανε και εχασαν την εμπιστοσυνη τους πια στο 'φθηνο ' .
Αυτα για το φθηνο ~

ο ασφαλιστης ...
μεγαλο θεμα ... δεν υπαρχει ασφαλιστης που να μην γνωριζει οτι η εταιρια του εχει προβλημα , ή πρακτορας που να μην γνωριζει ποιες εταιριες ειναι στα προθυρα . Σ' αυτη την περιπτωση οι επιλογες ειναι 2... ειτε δουλευεις περισοτερο για 2-3 μηνες και αλλαζεις την εταιρια που βαζεις την παραγωγη σου , ειτε αναμενεις να κανει το μπαμ και καιγεσαι να αλλαξεις τα συμβολαια σου .
ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ θα μου πεις ??? Γιατι η ελπιδα πεθαινει παντα τελευταια !!!
εχω μαρτυριες απειρες ... οι οποιες λενε πως 2 μηνες πριν κλεισει η ΑΣΠΙΔΑ , στελεχος , σοβαρο και ισχυρο , επειθε αποκλειστικους πρακτορες και ασφαλιστες να μεινουν στην εταιρια , να βοηθησουν την κατασταση , να μην παρουν παραγωγη ... και το ιδιο ΛΑΜΟΓΙΟ μοιραζε ηδη την παραγωγη του σε αλλες εταιριες!!!

Δεν βρισκεται ακρη και λυπαμαι που το λεω ... το γιατι ειναι ενα δυσκολο ζητημα , αλλα οπως ειπαμε η ελπιδα πεθαινει παντα τελευταια ... και σαν ασφαλιστης - πρακτορας , ελπιζω η αγορα σε 5 χρονια max να ειναι κατακλυσμενη απο επαγγελματιες και οχι λαμογια του τυπου οτι αρπαξει ο κ...ς μας !!

Ο φιλος Νοτης ειναι τρομερα ενημερωμενος και πιθανον παθων !!!
Νοτη ... ΠΟΣΟ ΔΙΚΙΟ ΕΧΕΙΣ ??? Δυστυχως δεν ειναι ολοι οι πελατες σαν εσενα ... θελουν το φθηνο ... εστω και αν αυτο σημαινει 5 € !
Ναι τα συμβολαια ειναι γεματα παγιδες , αλλα ειναι και πολυ ξεκαθαρα ... πολλες φορες δεν αναγραφουν τις συμφωνημενες απαλλαγες ... ειναι υποχρεωμενος ο ασφαλιστης να τις αναφερει στον πελατη ... αλλα τι λεω ... ??? θα χασει ενα συμβολαιο γιατι ανεφερε οτι υπαρχει απαλλαγη ??? Εντιμος ποτε ... κατα 20 - 30 - 200 € πλουσιοτερος ναι ... αλλα για λιγο ... οταν και αν επελθει ο κινδυνος και αναφερθει η απαλλαγη εκ των υστερων , ουτως ή αλλως το συγκεκριμενο συμβολαιο ... ειναι ενα χαμενο συμβολαιο ... αλλα ποιος να το καταλαβει αυτο ... ο αρπακολας ???

Μαθετε να ζητατε λεπτομερειες ... αν δεν γνωριζουν την απαντηση , που λογικο ειναι , απαιτηστε να την μαθουν . φροντιστε να ειστε ενημερωμενοι για τα ζωικα, συνταξιοδοτικα και επενδυτικα προγραμματα ... υπαρχουν internetikes σελιδουλες που τα λενε ΟΛΑ χαρτι και καλαμαρι ...!!!
ΕΝΗΜΕΡΩΘΕΙΤΕ !!!
δεν ειναι μονο οι ασφαλιστες παπ...ς , ειναι και το ασφαλιστικο κοινο ... το οποιο αποτελειται απο θυματα

Εκπτωση ...
υπαρχει φιλε Δημητρη (καλως ορισες στο ομορφο forum μας ), οπως υπαρχει και bonus malus , το οποιο ξεκιναει απο τα χαμηλα , ενω επρεπε να συμβαινει το αντιθετο (απο το δεκα στο 1 ), αλλα πως να λειτουργησει ??? υπαρχει η standar 5-10 % που αργα και σταθερα μειωνεται με τα 6 μηνα , αλλα υπαρχουν και οι υπολοιπες , ομαδικη , οικογενειακη (αλλο αφμ) , εκπτωση λογω ζωικου ή πυρασφαλιστηριου...


Αυτα και αλλα πολλα ...
Reply With Quote
  #52  
Παλιό 06-04-2010, 11:53
ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ's Avatar
ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ Ο/Η ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ
Μoto: R 1200 GS ADV - R 1200 RT - X9 500 EVO - VESPA 200E '86
Μηνύματα: 84,759
Προεπιλογή Απάντηση: Ομαδική ασφάλιση Μοτοσυκλέτας (κ όχι μόνον)

Ευχαριστούμε Πάνο για την ενημέρωση ...

Αρκετά πράγματα που ίσως ορισμένοι από μας ξέρουμε,

τα έγραψες - με απλό κ κατανοητό τρόπο - για την ενημέρωση ΟΛΩΝ των φίλων του φόρουμ μας ...

Και κάποιες ακόμη επισημάνσεις (στα ψιλά γράμματα) που υπάρχουν,

όταν βρεις χρόνο κ κέφι, θα σε παρακαλούσαμε να τις έγραφες ...
__________________
Ο ανόητος ... ψάχνει τα λάθη των άλλων,
ο έξυπνος ... του εαυτού του,
αλλά ο σοφός ... όλους τους συγχωρεί !!!
Reply With Quote
  #53  
Παλιό 06-04-2010, 19:44
dimitris the doors Ο/Η dimitris the doors βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Apr 2010
Περιοχή: kalamaria
Μηνύματα: 45
Προεπιλογή Απάντηση: Ομαδική ασφάλιση Μοτοσυκλέτας (κ όχι μόνον)

Οντως οι περισσοτεροι πελατες ψαχνουν για φτηνο ασφαλιστηριο ,
η δικη μου γνωμη ... καλα κανουν . Προκειται για ενα 6μηνο , το οποιο περναει γρηγορα και ολα αλλαζουν .Δεν επενδυεις καπου . Δεν εξαρταται κανεις απο ενα 6 μηνο .


Δεν εξαρταται κανεις απο ενα 6 μηνο
.συγνωμη αλλα εξαρτασε ακομα και απο 1 δευτερολεπτο .οσα φερνη η στιγμη δεν τα φερνη ολοσο χρονοσ/για φαντασου καποιον που ηνε ασφαλισμενοσ για κλοπη η μικτη και του κλεβουν το αυτοκινητο η περνη φωτια το σπιτι του η παθαινη ζημια το αυτοκινητο του απο δικη του αιτια η ακομα και με απλη ασφαλιση τον χτυπαη ενα ανασφαλιστο οχημα.αν λοιπον η εταιρεια του δεν εχει λεφτα η κλειση απο που τηα πληρωθει?

Δεν με ενδιεφερε, οι τιμες θα γινουν ιδιες και οι ασφαλιστικες θα ειναι 5-7 στο συνολο τους σε 3 χρονια και εγω θα ειμαι σιγουρο


φροντιστε να ειστε ενημερωμενοι για τα ζωικα, συνταξιοδοτικα και επενδυτικα προγραμματα ...
επισησ ποσ να εμπιστευτη ζοικα η συνταχιοδοτικα οταν και μονοσ σου το λεσ και ετσι ειναι να κανη συνταχιοδοτικο οταν χερουμε οτι θα μεινουν 7-8 εταιρειασ στον χωρο?ποιεσ ειναι αυτεσ¨? κανεισ δεν χερει.
Reply With Quote
  #54  
Παλιό 06-04-2010, 19:54
dimitris the doors Ο/Η dimitris the doors βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Apr 2010
Περιοχή: kalamaria
Μηνύματα: 45
Προεπιλογή Απάντηση: Ομαδική ασφάλιση Μοτοσυκλέτας (κ όχι μόνον)

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από ace_gln Εμφάνιση μηνυμάτων
Οντως οι περισσοτεροι πελατες ψαχνουν για φτηνο ασφαλιστηριο ,
η δικη μου γνωμη ... καλα κανουν . Προκειται για ενα 6μηνο , το οποιο περναει γρηγορα και ολα αλλαζουν .Δεν επενδυεις καπου . Δεν εξαρταται κανεις απο ενα 6 μηνο .
Οποιος ενδιαφερεται για πραγματικη ασφαλιση , θα πληρωσει ... και θα πληρωσει αδρα .
Εγω προσωπικα δεν πουλαω φτηνα ασφαλιστηρια ,γιατι δεν εχω , αλλα παρατηρησα ποσοι πελατες 'χαθηκαν' μολις επελεξα να δουλεψω με μια εταιρια , πιο σοβαρη , παρα με 10 στο συνολο για να υπαρχει φθηνοτερο ασφαλιστρο σε ολα τα ειδη , π.χ. φθηνο μηχανακι , η διαφορα ηταν στα 25 € το εξαμηνο στα 50 cc !!!

Δεν με ενδιεφερε, οι τιμες θα γινουν ιδιες και οι ασφαλιστικες θα ειναι 5-7 στο συνολο τους σε 3 χρονια και εγω θα ειμαι σιγουρος . Ετσι και λοιπον γινεται , επιστρεφουν οσοι εμπιστευτηκαν ενα φτηνο ασφαλιστρο , γιατι απλα δεν ειχαν που να πανε και εχασαν την εμπιστοσυνη τους πια στο 'φθηνο ' .
Αυτα για το φθηνο ~

ο ασφαλιστης ...
μεγαλο θεμα ... δεν υπαρχει ασφαλιστης που να μην γνωριζει οτι η εταιρια του εχει προβλημα , ή πρακτορας που να μην γνωριζει ποιες εταιριες ειναι στα προθυρα . Σ' αυτη την περιπτωση οι επιλογες ειναι 2... ειτε δουλευεις περισοτερο για 2-3 μηνες και αλλαζεις την εταιρια που βαζεις την παραγωγη σου , ειτε αναμενεις να κανει το μπαμ και καιγεσαι να αλλαξεις τα συμβολαια σου .
ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ θα μου πεις ??? Γιατι η ελπιδα πεθαινει παντα τελευταια !!!
εχω μαρτυριες απειρες ... οι οποιες λενε πως 2 μηνες πριν κλεισει η ΑΣΠΙΔΑ , στελεχος , σοβαρο και ισχυρο , επειθε αποκλειστικους πρακτορες και ασφαλιστες να μεινουν στην εταιρια , να βοηθησουν την κατασταση , να μην παρουν παραγωγη ... και το ιδιο ΛΑΜΟΓΙΟ μοιραζε ηδη την παραγωγη του σε αλλες εταιριες!!!

Δεν βρισκεται ακρη και λυπαμαι που το λεω ... το γιατι ειναι ενα δυσκολο ζητημα , αλλα οπως ειπαμε η ελπιδα πεθαινει παντα τελευταια ... και σαν ασφαλιστης - πρακτορας , ελπιζω η αγορα σε 5 χρονια max να ειναι κατακλυσμενη απο επαγγελματιες και οχι λαμογια του τυπου οτι αρπαξει ο κ...ς μας !!

Ο φιλος Νοτης ειναι τρομερα ενημερωμενος και πιθανον παθων !!!
Νοτη ... ΠΟΣΟ ΔΙΚΙΟ ΕΧΕΙΣ ??? Δυστυχως δεν ειναι ολοι οι πελατες σαν εσενα ... θελουν το φθηνο ... εστω και αν αυτο σημαινει 5 € !
Ναι τα συμβολαια ειναι γεματα παγιδες , αλλα ειναι και πολυ ξεκαθαρα ... πολλες φορες δεν αναγραφουν τις συμφωνημενες απαλλαγες ... ειναι υποχρεωμενος ο ασφαλιστης να τις αναφερει στον πελατη ... αλλα τι λεω ... ??? θα χασει ενα συμβολαιο γιατι ανεφερε οτι υπαρχει απαλλαγη ??? Εντιμος ποτε ... κατα 20 - 30 - 200 € πλουσιοτερος ναι ... αλλα για λιγο ... οταν και αν επελθει ο κινδυνος και αναφερθει η απαλλαγη εκ των υστερων , ουτως ή αλλως το συγκεκριμενο συμβολαιο ... ειναι ενα χαμενο συμβολαιο ... αλλα ποιος να το καταλαβει αυτο ... ο αρπακολας ???

Μαθετε να ζητατε λεπτομερειες ... αν δεν γνωριζουν την απαντηση , που λογικο ειναι , απαιτηστε να την μαθουν . φροντιστε να ειστε ενημερωμενοι για τα ζωικα, συνταξιοδοτικα και επενδυτικα προγραμματα ... υπαρχουν internetikes σελιδουλες που τα λενε ΟΛΑ χαρτι και καλαμαρι ...!!!
ΕΝΗΜΕΡΩΘΕΙΤΕ !!!
δεν ειναι μονο οι ασφαλιστες παπ...ς , ειναι και το ασφαλιστικο κοινο ... το οποιο αποτελειται απο θυματα

Εκπτωση ...
υπαρχει φιλε Δημητρη (καλως ορισες στο ομορφο forum μας ), οπως υπαρχει και bonus malus , το οποιο ξεκιναει απο τα χαμηλα , ενω επρεπε να συμβαινει το αντιθετο (απο το δεκα στο 1 ), αλλα πως να λειτουργησει ??? υπαρχει η standar 5-10 % που αργα και σταθερα μειωνεται με τα 6 μηνα , αλλα υπαρχουν και οι υπολοιπες , ομαδικη , οικογενειακη (αλλο αφμ) , εκπτωση λογω ζωικου ή πυρασφαλιστηριου...


Αυτα και αλλα πολλα ...
αυτεσ η εκπτοσεισ ειναι μηδαμινεσ και τισ περισοτερεσ φορεσ δεν ειναι εφικτεσ και εκτοσ αυτου δεν μπορουν να εφαρμοστουν στα μελη του φορουμ σαν ομαδικη ασφαλιση που λεγαμε ειναι ατομικεσ εκπτωσεισ

Last edited by dimitris the doors; 06-04-2010 at 20:19.
Reply With Quote
  #55  
Παλιό 07-04-2010, 01:04
dimitris the doors Ο/Η dimitris the doors βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Apr 2010
Περιοχή: kalamaria
Μηνύματα: 45
Προεπιλογή Απάντηση: Ομαδική ασφάλιση Μοτοσυκλέτας (κ όχι μόνον)

εν παση περιπτοση η μονη καλη εκπτωση ειταν τησ ιντρ 28% στα μικτα κιολασ στουσ ενστολουσ που βεβαια καταργηθηκε σταδιακα.ηταν φθηνη στα παλια μκαι με την εκπτωση χεφτυλιζοταν το ασφαλιστρο
Reply With Quote
  #56  
Παλιό 07-04-2010, 10:28
ace_gln Ο/Η ace_gln βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Nov 2009
Περιοχή: chalkida
Μoto: gs 1200 r 2007
Μηνύματα: 730
Προεπιλογή Απάντηση: Ομαδική ασφάλιση Μοτοσυκλέτας (κ όχι μόνον)

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από dimitris the doors Εμφάνιση μηνυμάτων
αυτεσ η εκπτοσεισ ειναι μηδαμινεσ και τισ περισοτερεσ φορεσ δεν ειναι εφικτεσ και εκτοσ αυτου δεν μπορουν να εφαρμοστουν στα μελη του φορουμ σαν ομαδικη ασφαλιση που λεγαμε ειναι ατομικεσ εκπτωσεισ

Δημητρη , το εχω εξηγησει και δεν θα ξαναμπω στη διαδικασια και επειδη εχουμε κανει το θεμα ενδοκομματικη διαμαχη , εγω προσωπικα , μπορω και τις κανω . Μπορω να δωσω ομαδικη , οικογενειακη , κτλ . Ξερω εγω καλυτερα τι μπορω να δωσω !!! Δεν τις θεωρω μηδαμινες.

Εκεινοι που ψαχνουν το φτηνο ασφαλιστρο φιλε Δημητρη ... δεν θα ασφαλιζαν το σπιτι τους , δεν θα εκαναν μικτη , ή κλοπης - πυρος (εκτος και αν ηταν υποχρεωμενοι , ενυποθηκο , δανειο κτλ) , θα ΕΨΑΧΝΑΝ για φτηνο ασφαλιστρο , διχως περισσοτερη σκεψη . Ειμαι σιγουρος πως εχεις χασει πελατη για 5€ οπως ολοι μας !!!

ΖΩΙΚΑ !!!
κανω αυτη τη συζητηση καθημερινα ... αυτη τη στιγμη δεν πουλαω ζωικα Δημητρη, ουτε επενδυτικα , ουτε συνταξιοδοτικα , ειμαι στην αναμονη , πουλαω μονο νοσοκομειακα . και οποιος πουλαει , στην οποια εταιρια ... κανει μεγαλο λαθος !!!

στο θεμα μας τωρα ...

ΕΠΕΙΔΗ παραδεχομαι πως εχω ακριβο τιμολογιο στις μηχανες και τα μηχανακια, ειναι κατι που ειπα απο την αρχη ... αν θελεις κανε μια σοβαρη προσφορα στους συμφορουμιτες γιατι ενδιαφερομαι και εγω να δω διαφορες ! και με ενδιαφερει να βρεθει μια καλη λυση .
Reply With Quote
  #57  
Παλιό 07-04-2010, 10:31
ace_gln Ο/Η ace_gln βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Nov 2009
Περιοχή: chalkida
Μoto: gs 1200 r 2007
Μηνύματα: 730
Προεπιλογή Απάντηση: Ομαδική ασφάλιση Μοτοσυκλέτας (κ όχι μόνον)

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ Εμφάνιση μηνυμάτων
Ευχαριστούμε Πάνο για την ενημέρωση ...

Αρκετά πράγματα που ίσως ορισμένοι από μας ξέρουμε,

τα έγραψες - με απλό κ κατανοητό τρόπο - για την ενημέρωση ΟΛΩΝ των φίλων του φόρουμ μας ...

Και κάποιες ακόμη επισημάνσεις (στα ψιλά γράμματα) που υπάρχουν,

όταν βρεις χρόνο κ κέφι, θα σε παρακαλούσαμε να τις έγραφες ...

θα το κανω Λεοντοκαρδε , μολις τα καταφερω θα το κανω ...και οχι μονο τα ψιλα γραματα , αλλα και οσα δεν αναγραφονται πουθενα !

Η δικη μου αποψη ομως ειναι να ανοιξει ενα θεμα διαλογου και αποριων των μελων .
πολλες φορες οι προσωπικες ερωτησεις και εμπειριες , ειναι αυτες που βοηθουν το ασφαλιστικο κοινο !
Reply With Quote
  #58  
Παλιό 07-04-2010, 10:45
dimitris the doors Ο/Η dimitris the doors βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Apr 2010
Περιοχή: kalamaria
Μηνύματα: 45
Προεπιλογή Απάντηση: Ομαδική ασφάλιση Μοτοσυκλέτας (κ όχι μόνον)

και επειδη εχουμε κανει το θεμα ενδοκομματικη διαμαχη

καταρχην την κουβεντα που κανουμε δεν την θεορω διαμαχη αλλα ανταλαγη αποψεον και μεσο διαλογου οσο για τιμη η φθηνοτερη τιμη που μπορω να κανω σε αχιοπιστη εταιρεια ειναιτιμεσ θεσσαλονικησ

και ειναι 250cc=141 ετησιο και πανω απο 600 cc 254 ετησιο. συνπεριλαμβανετε νομικη προστασια

μονο που οπωσ ειπα απο την αρχη μπορο και θελο να ασφαλισω μονο ατομα απο θεσσαλονικη διοτι ειμαι τησ αποψησ προσωπικησ γνωριμιασ και οχι δια αλληλογραφιασ

Last edited by dimitris the doors; 07-04-2010 at 11:02.
Reply With Quote
  #59  
Παλιό 07-04-2010, 11:13
dimitris the doors Ο/Η dimitris the doors βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Apr 2010
Περιοχή: kalamaria
Μηνύματα: 45
Προεπιλογή Απάντηση: Ομαδική ασφάλιση Μοτοσυκλέτας (κ όχι μόνον)

για περισοτερεσ λεπτομερειεσ επικινονηστε μαζι μου στο τηλεφονο που εχο στο προφιλ μου η με εμαιλ
Reply With Quote
  #60  
Παλιό 07-04-2010, 11:34
ace_gln Ο/Η ace_gln βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Nov 2009
Περιοχή: chalkida
Μoto: gs 1200 r 2007
Μηνύματα: 730
Προεπιλογή Απάντηση: Ομαδική ασφάλιση Μοτοσυκλέτας (κ όχι μόνον)

Δημητρη , αν θελεις δωσε και ενδεικτικα τιμες με τιμολογιο Αττικης .
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Σχετικά Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
Ομαδική αγορά ελαστικών στην Αθήνα !!! ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ Ομαδικές Αγορές 1235 27-12-2013 00:05
Ομαδική Αγορά ;;; Schuberth C3. Arkas Κράνη 23 12-04-2010 00:25
Διεθνές Σαλόνι Μοτοσυκλέτας και Scooter Παρισιού: Αναβλήθηκε για το 2010!!!!!!!! riko46 Επικαιρότητα 5 12-06-2009 14:31
Ομαδική Αγορά! Arkas Ιδέες και σχόλια. 7 08-06-2009 13:27


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 06:28.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!