GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Το Gs Forum > Σχετικά με τον διαδικτυακό τόπο > Ανακοινώσεις

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιό 23-05-2013, 17:16
ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ's Avatar
ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ Ο/Η ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ
Μoto: R 1200 GS ADV - R 1200 RT - X9 500 EVO - VESPA 200E '86
Μηνύματα: 84,759
Προεπιλογή Αίτημα διαγραφής μέλους !!!

Ο λογαριασμός του μέλους napgeo δεν κλειδώνεται,

προκειμένου να του δοθεί ο χρόνος κ το βήμα

για να δώσει τις ανάλογες απαντήσεις στα ερωτήματα που του έχουν τεθεί !!!

Αυτό θα γίνει στο παρόν νήμα …

Θερμή παράκληση,

να μην απαντήσει κανείς άλλος, εκτός απ’ το εν λόγω μέλος …
__________________
Ο ανόητος ... ψάχνει τα λάθη των άλλων,
ο έξυπνος ... του εαυτού του,
αλλά ο σοφός ... όλους τους συγχωρεί !!!
Reply With Quote
  #2  
Παλιό 24-05-2013, 10:20
napgeo Ο/Η napgeo βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2010
Περιοχή: ΠΡΕΒΕΖΑ
Μoto: HONDA ΝΤ700
Μηνύματα: 8,106
Προεπιλογή Απάντηση: Αίτημα διαγραφής μέλους !!!

Νίκο . Εγώ ξαφνικά δεν θα σας αποκαλέσω Κύριε Δουρίδα.


Προσωπικά δεν λογοδοτώ σε κανέναν. Η τροπή που πήραν τα πράγματα έγινε πια φανερό πως και ποιοι φταίνε.
Την εξέλιξη δεν μπορώ να φανταστώ.
Πιθανόν να την επιδιώξατε.
Θα μπορούσατε όμως να μου πείτε απλά να αποχωρήσω χωρίς να υπάρξει πρόβλημα.
Πιστεύω ότι ο ενορχηστρωτής είναι ο Δημήτρης και ο Χάρης και βάλανε εκτελεστή τον Πασχάλη και ακόμη μερικούς.
Που γράφω για Λάστιχα . Πουθενά. Είπα ότι τα βρήκα φθηνότερα και ανέφερα που και σε ποιο κατάστημα. Έγραψε το παλληκάρι που έψαχνε για μηχανικό. Του έστειλα πμ (το οποίο σβήστηκε και μην το αμφισβητείται) να πάει στον Φαίδωνα και να βρει τον Σπύρο. Άς του πρότεινε κάποιος άλλον. Εάν εδώ υπάρχουν συμφέροντα δεν με ενδιαφέρει προσωπικά.
Ζήτησα απλά να διαγραφώ από μέλος. Τι το ποιο Αντρίκιο κάποιος να ζητάει τη διαγραφή του χωρίς περαιτέρω εξηγήσεις.
Οι προθέσεις μου είναι. 1115 έχω ραντεβού με τον δικηγόρο μου Κύριο Ανδρέα Αλασσώνα στην Εισαγγελία. Θα παραλάβουμε εντολή και θα μεταβούμε στην Αλεξάνδρας στην υποδιεύθυνση Ηλεκτρονικού Εγκλήματος 13ος όροφος.
Για μένα οι κατηγορίες που θα προσπαθήσω να αποδείξω είναι ότι έγινε σε εταιρίες τηλεμάρκετινκ η παράδοση των προσωπικών μου δεδομένων. Επίσης θα προσπαθήσω να αποδείξω ότι εδώ μέσα γίνεται διακίνηση (εμπόριο) αφορολόγητο προιόντων. Εσείς θα προσπαθήσετε να αποδείξετε το αβάσιμο.
Όλα αυτά θα είχαν τελειώσει με ένα απλό πάτημα πλήκτρου δικό σας.
Γραφικό δεν με έχει αποκαλέσει μέχρι στιγμής στη ζωή μου κανείς. Το αποδεχτήκατε και η σιωπή σας αυτό σημαίνει.
Καλημέρα σας.
Κιν δεν θα έχω μέχρι το απόγευμα. Και όχι ότι το έχω κλειστό. Απλά μου ξαναέπεσε και καταστράφηκε.........................
Reply With Quote
  #3  
Παλιό 24-05-2013, 17:15
MIHALIS TZIMAS Ο/Η MIHALIS TZIMAS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jun 2009
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ
Μoto: BMW R1150 GS ADV BMW R100GS PD
Μηνύματα: 841
Προεπιλογή

Υπερβολές πατριώτη.Δε νομίζω ότι αξίζει να χαλαμε χρόνο,συναίσθημα και διάθεση.

Last edited by MIHALIS TZIMAS; 24-05-2013 at 17:17.
Reply With Quote
  #4  
Παλιό 24-05-2013, 18:37
-DHMHTRHS- Ο/Η -DHMHTRHS- βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2011
Περιοχή: ΘEΣ/NIKH
Μoto: TACT 50cc , RT 1200
Μηνύματα: 1,582
Προεπιλογή Απάντηση: Αίτημα διαγραφής μέλους !!!

Το οτι εχουμε μια αγαπη εδω μεσα ολοι μας το ξερουμε και το αποδεικνυουμε καθημερηνα.
Το οτι καποιοι προσπαθουν να επιβληθουν σε καποιους το γνωριζουν ολοι και μην προσπαθουμε να κρυφτουμε πισω απο το δακτυλο μας.
Δυστηχως αυτα ειναι λυπηρα γεγονοτα και το μονο που καταφερνουν ειναι να χαλανε το υπαρχον ΟΜΟΡΦΟ ΠΑΡΕΑΚΙ του GSforum αλλα και να απομακρυνει τα καινουργια μελη μας.......
Καθε μερα ολοι τρωμε τα σωθικα μας με αυτα που βλεπουμε και ακουμε και φτασαμε στο σημειο να σπερνουμε την διχονεια αναμεσα μας.
Δεν ξερω ποιος φταιει λιγοτερο και ποιος περισσοτερο αλλα εφοσων ειμαστε ολοι εδω μεσα ΟΛΟΙ εχουμε μια μεριδα ευθυνης για οτι συμβαινει.
Μια φωτια σβηνεται λενε με μια κουταλια νερο στην αρχη και με μια τεραστια θαλασσα μετα.....
ΛΥΠΑΜΕ που μερικοι δεν ηθελαν να σβησει αυτοι η φωτια..
Και λυπαμε περισσοτερο που θα μεινουν μονο αυτοι.......
Reply With Quote
  #5  
Παλιό 24-05-2013, 18:52
LakisGS Ο/Η LakisGS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Moderator
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2010
Περιοχή: Λάρισα
Μoto: BMW R 1200 GS adventure '10
Μηνύματα: 4,323
Προεπιλογή Απάντηση: Αίτημα διαγραφής μέλους !!!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από -DHMHTRHS- Εμφάνιση μηνυμάτων
Το οτι εχουμε μια αγαπη εδω μεσα ολοι μας το ξερουμε και το αποδεικνυουμε καθημερηνα.
Το οτι καποιοι προσπαθουν να επιβληθουν σε καποιους το γνωριζουν ολοι και μην προσπαθουμε να κρυφτουμε πισω απο το δακτυλο μας.
Δυστηχως αυτα ειναι λυπηρα γεγονοτα και το μονο που καταφερνουν ειναι να χαλανε το υπαρχον ΟΜΟΡΦΟ ΠΑΡΕΑΚΙ του GSforum αλλα και να απομακρυνει τα καινουργια μελη μας.......
Καθε μερα ολοι τρωμε τα σωθικα μας με αυτα που βλεπουμε και ακουμε και φτασαμε στο σημειο να σπερνουμε την διχονεια αναμεσα μας.
Δεν ξερω ποιος φταιει λιγοτερο και ποιος περισσοτερο αλλα εφοσων ειμαστε ολοι εδω μεσα ΟΛΟΙ εχουμε μια μεριδα ευθυνης για οτι συμβαινει.
Μια φωτια σβηνεται λενε με μια κουταλια νερο στην αρχη και με μια τεραστια θαλασσα μετα.....
ΛΥΠΑΜΕ που μερικοι δεν ηθελαν να σβησει αυτοι η φωτια..
Και λυπαμε περισσοτερο που θα μεινουν μονο αυτοι.......
Δημήτρη μου, καταλαβαίνω απόλυτα την αγωνία σου και την στεναχώρια σου, για την άσχημη αυτή στιγμή στην παρέα που όλοι αγαπάμε. Είναι όμως αυτή η μεγάλη παρέα, όπως και όλες οι μεγάλες παρέες, με ότι κι αν ασχολούνται αυτές, ένας καθρέφτης της κοινωνίας μας. Ετσι λοιπόν, σε μια κοινωνία των 7000+ ανθρώπων, θα υπάρξουν και τέτοια φαινόμενα. Είναι λογικό. Ομως, καθαρός ουρανός αστραπές δεν φοβάται. Σύντομα θα λυθεί και αυτό το προβληματάκι, και το GS Forum, το οποίο έχει αποδείξει στο παρελθόν ότι ξέρει να μένει όρθιο μετά από τέτοιες καταστάσεις, θα ξαναβρεί τους χαρούμενος ρυθμούς του. Έχουμε κλάψει αγαπημένους φίλους εδώ μέσα που χάσανε ζωές. Σε αυτά τα μικρά θα κολλήσουμε? Μην ανησυχείς εσύ και όλοι οι φίλοι. Το GS Forum, ήταν, είναι και θα είναι, η καλύτερη παρέα!!!
Reply With Quote
  #6  
Παλιό 24-05-2013, 19:59
giclas Ο/Η giclas βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2010
Περιοχή: Κύπρος
Μoto: ΒMW HP2 K1200
Μηνύματα: 2,827
Προεπιλογή Απάντηση: Αίτημα διαγραφής μέλους !!!

επειδη ειμαι ατομο αισιοδοξο θελω να πιστευω οτι θα λυξη η παρεξιγηση ,θα ανακαλεση την αιτηση ο φυλος μου ο napgeo κε στο τελος θα βγη πιο δυνατο το gs forum !
Reply With Quote
  #7  
Παλιό 25-05-2013, 08:44
vaska Ο/Η vaska βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Oct 2010
Περιοχή: Πάτρα
Μoto: YAMAHA IT 490 SUZUKI DR 650 SE BMW R1200GS
Μηνύματα: 1,289
Προεπιλογή Απάντηση: Αίτημα διαγραφής μέλους !!!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από napgeo Εμφάνιση μηνυμάτων
............
Οι προθέσεις μου είναι. 1115 έχω ραντεβού με τον δικηγόρο μου Κύριο Ανδρέα Αλασσώνα στην Εισαγγελία. Θα παραλάβουμε εντολή και θα μεταβούμε στην Αλεξάνδρας στην υποδιεύθυνση Ηλεκτρονικού Εγκλήματος 13ος όροφος.
Για μένα οι κατηγορίες που θα προσπαθήσω να αποδείξω είναι ότι έγινε σε εταιρίες τηλεμάρκετινκ η παράδοση των προσωπικών μου δεδομένων. Επίσης θα προσπαθήσω να αποδείξω ότι εδώ μέσα γίνεται διακίνηση (εμπόριο) αφορολόγητο προιόντων. Εσείς θα προσπαθήσετε να αποδείξετε το αβάσιμο.
.........................

Δηλ αν κατάλαβα καλά και αν ακόμα υπήρχαν 5-10 άνθρωποι που προάγουν την δουλειά τους μέσα από ετούτον τον χώρο, εσύ θα προσπαθούσες με κάθε τρόπο να τους καταστρέψεις και να κατηγορηθούν για φοροδιαφυγή για να νιώσεις ΠΑΤΡΙΩΤΗΣ!!


Ευχόμουν να έχω πέσει έξω στην εκτίμησή μου για σένα, αλλά μπααα!!!

Και τώρα που είσαι και συνταξιούχος, για να γεμίσεις τον ελεύθερο χρόνο σου να υποθέσω ότι θα σύρεις πολύ κόσμο στα δικαστήρια.

Μάϊστα μάϊστα.

Υ.Γ.
Τα στοιχεία μου στη διάθεσή σου , αν θελήσεις να καταφερθείς κι εναντίον μου, μιας κι έχω γνώμη αντίθετη από την δικιά σου.

Βασίλης Ορφανός, Πάτρα, ο επονομαζόμενος και vaska.
Reply With Quote
  #8  
Παλιό 25-05-2013, 11:21
GregoryA Ο/Η GregoryA βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jul 2009
Περιοχή: Mytilene,Lesvos
Μoto: Honda ST1300 Pan European
Μηνύματα: 369
Προεπιλογή Απάντηση: Αίτημα διαγραφής μέλους !!!

Κυριοι δεν σας γνωρίζω, καποτε θα γίνει και αυτό αλλά τετοιες εξελίξεις και τροπές γεγονότων με κατηγορίες, δικαστήρια και κλπ δεν αρμόζουν σε μοτοσικλετιστές!!!!!!!!!!....και η συζήτηση προσωπο με προσωπο αλλάζει και εκτονώνει πολλές καταστάσεις που δημιουργούνται πίσω από την <ασφάλεια> της οθόνης!!!!!!!
Reply With Quote
  #9  
Παλιό 25-05-2013, 15:00
saitman Ο/Η saitman βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jul 2009
Περιοχή: ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
Μoto: GS 1200 2004
Μηνύματα: 4,238
Προεπιλογή Απάντηση: Αίτημα διαγραφής μέλους !!!

αυτα δεν ειναι ωραια και δεν πρεπει να γινονται!!ληξτε το ομορφα!!
Reply With Quote
  #10  
Παλιό 25-05-2013, 15:41
ortho Ο/Η ortho βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Sep 2009
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ, ΚΑΡΕΑΣ
Μoto: F 650 GS 2001, tweety!
Μηνύματα: 7,766
Προεπιλογή Απάντηση: Αίτημα διαγραφής μέλους !!!

Τι είναι αυτά φίλε Ναπολέοντα;!

παρακολουθώ μέρες τα γραφόμενά σου και δε βγάζω άκρη!

Ας τα πάρουμε ένα ένα!

Στο θέμα που λες για το μήνυμα στο φίλο gptjet, δεν ξέρω αν έστειλες στον άνθρωπο πμ, ξέρω όμως ότι ποστάρισες ακριβώς αυτό που λες εδώ :
http://www.gsforum.gr/%CE%A4%CE%B5%C...58/index2.html, ποστ 11. Κι από ότι βλέπεις δεν έχει διαγραφεί τίποτε. Οσο για τα πμ, κι εγώ έχω γίνει μπίλιες μερικές φορές εδώ, κανένας δε μου διέγραψε πμ, δεν νομίζω άλλωστε ότι έχει κάποιος τη δυνατότητα να το κάνει. Και πίστεψέ με, αν γινόταν θα γινόταν κατά κόρο και θα είχε βγει στη φόρα προ πολλού. Ακόμη και σήμερα, μετά τα δικά σου γραφόμενα, δεν έχει βγει άλλος να ισχυριστεί τέτοιο πράγμα.

Διαμαρτύρεσαι και δικαίως ότι ο Πασχάλης σε αποκάλεσε γραφικό, όταν ο ίδιος εσύ δεν αντέδρασες όταν έγινε http://www.gsforum.gr/%CE%95%CE%BB%C...A%CE%B9-40686/ , ποστ 10, και τώρα μέμφεσαι το Δημήτρη ( Αρκάς ) ότι δεν τον επανέφερε στην τάξη. Ας τον μαμούσες ο ίδιος τη στιγμή που το έγραψε! Δεν είναι ο νηπιαγωγός μας ο Δημήτρης, ούτε ο Νίκος ( Λεοντόκαρδος ).

Ποιά υπηρεσία τηλεμάρκετιν ρε φίλε; Και γιατί δε δόθηκαν τα στοχεία άλλων 7.000 μελών και τα δικά μου;! Και να μας στείλουν διαφήμιση ως μέλη μοτοφόρουμ για τι;! προβιά να βάλουμε στη σέλλα;! Επίσης μην ξεχνάς ότι έχει όλα τα στοιχεία σου στο προφίλ σου, ονοματεπώνυμο και κινητό και σταθερό τηλέφωνο. Φίλε μου κι εγώ επαγγελματίας είμαι, λες να δίνω τα στοιχεία των ασθενών μου, που έχω και ποιό ευαίσθητα δεδομένα σε τρίτους;!

Αμ το τελευταίο;! Εμπόριο αφορολόγητων προϊόντων! Συγγνώμη Νάπο μου, τι ακριβώς λες; Αν εννοείς τις προσφορές από μέλη σε μέλη, ιδίως στους δύσκολους καιρούς που όλοι ζούμε....δεν έχω σχόλιο. Αντιλαμβάνεσαι ότι δε γίνεται να σχολιαστεί σοβαρά!

Κάποια στιγμή αποκάλεσες κάποιους εδώ μέσα μεσάζοντες και προφανώς αναφερόσουν στους ιδιοκτήτες του φόρουμ. Φίλε Νάπο αυτό είναι άσχημη κατηγορία κι ανυπόστατη κι αν τα παιδιά θελήσουν να σε κυνηγήσουν σε βλέπω να το αποχωρίζεσαι το ΝΤ.

Εν κατακλείδι φίλε μου ξεροκέφαλε Πρεβεζάνε, έχεις λάθος σε αυτά που γράφεις, με αγάπη σου ζητάω να τα ξανασκεφτείς, να ανακαλέσεις ανυπόστατες κατηγορίες και να πάει η ζωή παρακάτω.

Εχοντας περάσει κι εσύ εδώ μέσα όμορφες στιγμές μην τα κάνεις όλα π........,
αν μη τι άλλο δεν έχεις δίκιο! Κι αν θέλεις να φύγεις, φεύγεις. Οι Δημήτρης και Νίκος σου έδωσαν την ευκαιρία, όχι να απολογηθείς, αλλά να πεις την άποψή σου. Αν τελικά αυτή είναι που έγραψες, τότε φίλε κακώς καθόσουν τόσα χρόνια.....Κακές στιγμές υπάρχουν και θα υπάρξουν, δεν ακυρώνουν όμως αυτό που εγώ τουλάχιστον αρκετές φορές έχω περιγράψει ως "δεύτερο σπίτι μου".


Στα γράφω γιατί θλίβομαι Ναπολέοντα!

Ο φίλος σου Γιάννης!



Last edited by ortho; 25-05-2013 at 15:47.
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 21:44.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!