GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Το Gs Forum > Σχετικά με τον διαδικτυακό τόπο > Ανακοινώσεις

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #21  
Παλιό 26-05-2013, 11:20
MIHALIS TZIMAS Ο/Η MIHALIS TZIMAS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jun 2009
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ
Μoto: BMW R1150 GS ADV BMW R100GS PD
Μηνύματα: 841
Προεπιλογή

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από peterv Εμφάνιση μηνυμάτων

Α ρε admins τι τραβάτε και εσείς σε αυτή την τεράστια παρέα είμαστε για ψυχοθεραπείας όλoi μας. Χαράς την υπομονή σας.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2
ΧΑ ΧΑ κάτι έχεις καταλάβει εσυ!!!

Ρε Ναπο σε είχα για τον πιο ένθερμο υποστηρικτή του φόρουμ μιας και δεν σου προσέφερε καμία γνώση για το "ματρακα"(ΧΑ ΧΑ) σου.Ησουν ίσως ο μοναδικός χωρίς BMW με τόσο ενεργή συμμετοχή.
Αρα για άλλους λόγους ζουσες τόσα χρόνια εδώ μέσα.Σιγουρα δεν ζουσες για τις τεχνικές γνώσεις που σου προσέφερε.
ΜΗΝ ΥΠΟΤΙΜΑΣ ΤΗΝ ΚΡΙΣΗ ΣΟΥ!!!
Reply With Quote
  #22  
Παλιό 26-05-2013, 14:16
MikeKav Ο/Η MikeKav βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Apr 2012
Περιοχή: Καβάλα - Ορεστιάδα
Μoto: Varadero
Μηνύματα: 174
Προεπιλογή Απάντηση: Αίτημα διαγραφής μέλους !!!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από spirossam Εμφάνιση μηνυμάτων

Το οτί ο συγκεκριμένος δεν είχε bmw εμένα κάτι μου λέει...Αλλά τελικά είναι στην προσωπικότητα και στην ψυχολογία του εκάστοτε ανθρώπου...

Για εξηγησέ το λίγο αυτό
Reply With Quote
  #23  
Παλιό 26-05-2013, 15:40
apk Ο/Η apk βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2012
Περιοχή: Άργος
Μoto: Suzuki DL 650 V Strom K7
Μηνύματα: 134
Προεπιλογή Απάντηση: Αίτημα διαγραφής μέλους !!!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από spirossam Εμφάνιση μηνυμάτων
Το οτί ο συγκεκριμένος δεν είχε bmw εμένα κάτι μου λέει...
Τι σου λέει;;

Reply With Quote
  #24  
Παλιό 26-05-2013, 15:50
klagenfurt Ο/Η klagenfurt βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jun 2010
Περιοχή: Πειραιας
Μoto: RT1150, vespa cosa, vespa Rally 180/1972, vespa "U"/1953
Μηνύματα: 1,591
Προεπιλογή Απάντηση: Αίτημα διαγραφής μέλους !!!

δεν το κλειδωνετε λεω εγω...!!!!
Reply With Quote
  #25  
Παλιό 26-05-2013, 16:27
nikos-x Ο/Η nikos-x βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jul 2010
Περιοχή: Εγκλωβισμένος στην πόλη !!!
Μoto: HONDA VARADERO 1000 - BMW μπλουζάκια
Μηνύματα: 5,548
Προεπιλογή Απάντηση: Αίτημα διαγραφής μέλους !!!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από klagenfurt Εμφάνιση μηνυμάτων
δεν το κλειδωνετε λεω εγω...!!!!
ΟΧΙΙΙ!!!

Και να πάει στράφι η ψυχοθεραπεία;

Πραγματικά, δεν φανταζόμουν τέτοια εξέλιξη . . . αν και με στΑναχωρίθκα, εύκολα το θεωρώ ''αστείο'' . . .

Στάλθηκε από μούγκαΦον, πινοντας κρύα μπίρα στην πλατεία μενεμένης , λίγο μετα από την επιστροφή μου και έχοντας περάσει ενα ΤΈΛΕΙΟ τριήμερο με αδερφικους και πραγματικούς ΦΙΛΟΥΣ.
Reply With Quote
  #26  
Παλιό 26-05-2013, 16:54
IOTH1X Ο/Η IOTH1X βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jun 2009
Περιοχή: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Μoto: R1200 GSA '09
Μηνύματα: 614
Προεπιλογή Απάντηση: Αίτημα διαγραφής μέλους !!!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από nikos-x Εμφάνιση μηνυμάτων
ΟΧΙΙΙ!!!

Και να πάει στράφι η ψυχοθεραπεία;

Πραγματικά, δεν φανταζόμουν τέτοια εξέλιξη . . . αν και με στΑναχωρίθκα, εύκολα το θεωρώ ''αστείο'' . . .

Στάλθηκε από μούγκαΦον, πινοντας κρύα μπίρα στην πλατεία μενεμένης , λίγο μετα από την επιστροφή μου και έχοντας περάσει ενα ΤΈΛΕΙΟ τριήμερο με αδερφικους και πραγματικούς ΦΙΛΟΥΣ.
Είσαι κουφάλα και παρτάκιας
Reply With Quote
  #27  
Παλιό 26-05-2013, 18:35
LakisGS Ο/Η LakisGS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Moderator
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2010
Περιοχή: Λάρισα
Μoto: BMW R 1200 GS adventure '10
Μηνύματα: 4,323
Προεπιλογή Απάντηση: Αίτημα διαγραφής μέλους !!!

Διαβάζω και ξαναδιαβάζω τα επίμαχα σημεία στα ποσταρίσματα που, ασ'το πούμε προκάλεσαν, όλη αυτή την "φασαρία". Το μόνο συμπέρασμα που βγάζω είναι το ότι πρόκειται 100% για παρεξήγηση από την πλευrρά του Νάπο. Δεν δέχομαι ότι το έκανε με δόλο, ούτε με διάθεση να προκαλέσει πρόβλημα στο forum. Όλοι άνθρωποι είμαστε, και πρώτος εγώ δηλώνω ότι έχω δημιουργήσει κάνα δυο φασαρίες εδώ μέσα, χωρίς κάποιον σοβαρό λόγο. Λίγο οι καταστάσεις που ζούμε, λίγο η άνοιξη (), λίγο το ένα, λίγο το άλλο, δεν θέλουμε και πολύ για να "πάρουμε φωτιά"... Κρίμα όμως να γίνεται αυτό για ΜΗ σοβαρούς λόγους.
Όσο αφορά στο θέμα των ελαστικών, είναι προφανές ότι κάπου έγινε παρανόηση. Ή από την μεριά του Νάπο, ή από την μεριά του εμπόρου.Την περασμένη εβδομάδα, τσακώθηκα με την γυναίκα μου για παρόμοιο λόγο. Είπα τιμή σε έναν πελάτη για έναν φακό για τα γυαλιά του, ενώ αυτός ήθελε να αλλάξει και τους δύο. Όταν ξανάρθε στο μαγαζί και μίλησε με την γυναίκα μου, εννοήτε "κλώτσησε" για την τιμή που του είπε αυτή. Καταλάβαμε το λάθος και φυσικά φτιαξαμε τα γυαλιά στην τιμή που είχα πει εγώ. Δηλαδή πλήρωσε ένα και πήρε δύο. Τυχερός αυτός, ας πρόσεχα εγώ...
Το θέμα telemarketing, πραγματικά δεν το κατάλαβα... Τα στοιχεία σου, αγαπητέ Νάπο, υπάρχουν στο προφίλ σου. Κινητό και σταθερό τηλέφωνο καθώς και ονοματεπώνυμο και τόπος κατοικίας. Όποιο μέλος θέλει, μπαίνει και τα βλέπει. Πως τα πούλησαν λοιπόν οι admins??? Παρεξήγηση νούμερο 2 λοιπόν...
Τώρα για το σβήσιμο προσωπικών μηνυμάτων, τι να πω... Τεχνικά ΔΕΝ γίνεται, εκτός κι αν τα παιδιά προσέλαβαν χάκερς για να σβήσουν αυτό που ο ίδιος ποστάρεις ΚΑΙ σε κανονικό μύνημα και ΟΧΙ pm. Μήπως ήθελες να πείς ότι σου έσβησαν μύνημα και όχι pm? Πραγματικά δεν ξέρω τι να υποθέσω. Παρεξήγηση νούμερο 3...
Δεν σου κρύβω ότι πραγματικά έχω στεναχωρεθεί πολύ από την στάση σου. Είναι μία ευκαιρία όμως να βγεις και να πεις: Οκ μάγκες, έκανα λάθος. ΣΥΓΝΩΜΗ. Στα μάτια μου, και πιστεύω στα μάτια όλων, θα είσαι ο πρώτος "μάγκας". Γιατί, μαγκιά και αντρισμός είναι να έχεις τα "καρύδια" να το παραδέχεσαι και όχι να κάνεις "γαργάρα" το λάθος και να συνεχίζεις στον λάθος δρόμο. Και επιδή πιστεύω ότι ο Νάπο, και άντρας είναι και "καρύδια" έχει, σε περιμένω να κάνεις το πρώτο βήμα. Και μετά, έχεις τον λόγο μου, θα έρθω Πρέβεζα να πιούμε τσιπουράκι και να τα πούμε από κοντά.
Είμαι σίγουρος ότι θα καταλάβεις και ΔΕΝ θα με κάνεις να πιστέψω ότι δεν άξιζες την συμπάθεια μου.

Φιλικά, Λάκης.
Reply With Quote
  #28  
Παλιό 26-05-2013, 19:29
nikos-x Ο/Η nikos-x βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jul 2010
Περιοχή: Εγκλωβισμένος στην πόλη !!!
Μoto: HONDA VARADERO 1000 - BMW μπλουζάκια
Μηνύματα: 5,548
Προεπιλογή Απάντηση: Αίτημα διαγραφής μέλους !!!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από IOTH1X Εμφάνιση μηνυμάτων
Είσαι κουφάλα και παρτάκιας
Την μπίρα, πρόσεξες; τ' ότι έβγαινε ότι να 'ναι από το μουγκαΦόνι, δεν το είδες;
Μόλις επέστρεψα και πήγα να πω ένα "γεια" τ' αφεντικό, 15 λεπτά στάση.

Συγνώμη για το σπαμ . . . διαφημίσεις, τέλος.
Reply With Quote
  #29  
Παλιό 26-05-2013, 19:45
steliosx Ο/Η steliosx βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Sep 2009
Περιοχή: Αγία Παρασκευή
Μoto: BMW F650GS'08 (twin), ΧΤ500'01
Μηνύματα: 522
Προεπιλογή Απάντηση: Αίτημα διαγραφής μέλους !!!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από LakisGS Εμφάνιση μηνυμάτων
Διαβάζω και ξαναδιαβάζω τα επίμαχα σημεία στα ποσταρίσματα που, ασ'το πούμε προκάλεσαν, όλη αυτή την "φασαρία". Το μόνο συμπέρασμα που βγάζω είναι το ότι πρόκειται 100% για παρεξήγηση .................................................................................................................................................................................
Είναι μία ευκαιρία όμως να βγεις και να πεις: Οκ μάγκες, έκανα λάθος. ΣΥΓΝΩΜΗ. Στα μάτια μου, και πιστεύω στα μάτια όλων, θα είσαι ο πρώτος "μάγκας". Γιατί, μαγκιά και αντρισμός είναι να έχεις τα "καρύδια" να το παραδέχεσαι και όχι να κάνεις "γαργάρα" το λάθος και να συνεχίζεις στον λάθος δρόμο. Και επιδή πιστεύω ότι ο Νάπο, και άντρας είναι και "καρύδια" έχει, σε περιμένω να κάνεις το πρώτο βήμα. Και μετά, έχεις τον λόγο μου, θα έρθω Πρέβεζα να πιούμε τσιπουράκι και να τα πούμε από κοντά.
Είμαι σίγουρος ότι θα καταλάβεις και ΔΕΝ θα με κάνεις να πιστέψω ότι δεν άξιζες την συμπάθεια μου.
Φιλικά, Λάκης.

Reply With Quote
  #30  
Παλιό 26-05-2013, 20:43
spirossam Ο/Η spirossam βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Sep 2010
Περιοχή: Π.Φάληρο
Μoto: R 1200 GS Adventure
Μηνύματα: 393
Προεπιλογή Απάντηση: Αίτημα διαγραφής μέλους !!!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από MikeKav Εμφάνιση μηνυμάτων
Για εξηγησέ το λίγο αυτό
Δεν έχει bmw,γράφει στο GS FORUM,φόρουμ με επίκεντρο της μηχανές bmw,που από τα πολλά θέματα που γράφονται ένας μεγάλος αριθμός συσχετίζονται με μηχανές bmw...

Μόλις υπήρχε κάποιο πρόβλημα τεχνικό-κάποιο θέμα βλάβης μοτοσυκλέτας ή παρόμοιο έβγαζε χολή.

Ναι κάποιες φορές με χιούμορ και με πείραγμα με φίλους.
Αλλά ''πιανόταν'' άμεσα και με το παραμικρό φίλε μου.

Δεν υπονοώ ότι οι κάτοχοι άλλων εταιριών δεν είναι ευπρόσδεκτοι να γράφουν ή να λένε τη γνώμη τους αν κατάλαβες αυτό,ίσα ίσα το αντίθετο.
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 04:16.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!