GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Γενικά > Χιούμορ

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιό 20-07-2013, 12:49
-DHMHTRHS- Ο/Η -DHMHTRHS- βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2011
Περιοχή: ΘEΣ/NIKH
Μoto: TACT 50cc , RT 1200
Μηνύματα: 1,582
Προεπιλογή ΠΡΟΣΟΧΗ καμμενα Νο2

-Θέλω να σου πω κάτι αλλά ντρέπομαι

-Κι εγώ το ίδιο

-Ας το πούμε μαζί τότε

-1 2 3

-Σ' αγαπώ

-Έχεις μύξα!!!!!!!!!!!!!!



(ΕΠΙΚΟ!!!!!!!!)



\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\



-Πως θα λένε το νέο CD που θα βγάλει ο Stan με πονεμένα τραγούδια??????

-PonStan



\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\



Γκόμενα σε μπαράκι με μαύρο μπάρμαν..

-Μία βότκα αγάπη!

-Αγάπη ε?

-Και ένα ουίσκι αγάπη!

-Πω! Θα γ@μήσω απόψε..

-Α! Αγάπη! Και ένα νεγό!



(Ο παραπάνω διάλογος…. γίνεται και σε ασανσέρ!!

\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\



-Συγγνώμη το χετε αυτο σε κοκκινο;

-Ναι.

-Σε μπλε;

-Ναι.

-Σε κιτρινο;

-Ναι.

-Σε μαυρο;

-Ναι.

-Κοιτα να δεις σε ποσα χρωματα βγαινει αυτη η μ@λ@κι@!!!!!!!!!



\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\



Επί 5 εβδομάδες κάθε βράδυ έβλεπα πεθαμένους στον ύπνο μου. Επιτέλους xθες το βράδυ είδα οτι ψάρευα σε μια βάρκα.

Γαλήνιος...

Ήρεμος...

Χαρούμενος..

Και ευτυχισμένος.

Ξαφνικά εκεί που ψάρευα εμφανίζεται ένας τύπος και με ερωτάει:

"Ρε φίλε έρχεσαι συχνά στη Νεκρά Θάλασσα?"



\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\



- Μια κράτηση με το τραίνο θα ήθελα

- Επίθετο πείτε μου κύριε

- Καραμήτρος

- Που πας ρε;



\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\



- Καλά ρε αυτός με τη μηχανή, τι μπουφάν με κρόσσια είναι αυτό, που ζει;;;

- Βαλεντίνο Κρόσι.



\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\



-Αγόρασα μηχανή σήμερα.

-Αλήθεια? Τι μηχανή?

-ΠρωτAprilia.



\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\



Ο Νίκος Γκάλης μιλάει με φίλο του.

-Πως περάσατε με την οικογένεια στην εκδρομή?

-Χάλι, Γκάλη. Μικροί, Μεγάλοι...



\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\



-Γιατί βάζεις βότκα στην χωριάτικη ρε βλάκα?

-Γιατί εγώ θέλω ρώσικη σαλάτα



\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\



-Να βάλω λίγη βότκα;

-Γιατί λίγη ;



(Σωστόόόόός!!)

\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\



Οι άντρες χρησιμοποιούν την αγάπη για να πάρουν σεξ.

Οι γυναίκες χρησιμοποιούν το σεξ για να πάρουν αγάπη.

Εγώ χρησιμοποιώ κουπόνια για να πάρω πίτσα.



\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\



-Ταλιατέλα!
-Ταλιατήρθα...τι θες?



(Ντόινγκ!!!)



\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\



-"Φίλε..! φέρε λίγο πάγο".

-"Ορίστε"

-"Ice ωραίος........"



\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\



Ξανθιά στο γιατρό..
-Οι εξετάσεις σας, δείχνουν έλλειψη σιδήρου..
-Είναι μεγάλη γιατρέ μου;;
-παντελής
-Είναι μεγάλη ΠΑΝΤΕΛΗ ΜΟΥ;;;

J J

\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\

Προσοχή… ακολουθεί το υπέρτατο καμένο….

Μη πείτε ότι δεν ενημερωθήκατε…

Συνεχίστε με δικιά σας ευθύνη!!!

\

\

\

\

\

\



Πως ονομάζεται το ομαδικό σεξ ανάμεσα σε γύφτος?
.

.

.

.

.
Καρπούζα!

(σας προειδοποίησα!!!!!!!)

\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\



ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΑΤΑΚΕΣ

Η πιο ωραία μπύρα είναι η Hampari. Είναι πολύ ελαφριά. The μπύρα Hampari.

Έχω ένα σκύλο που είναι τραγικός . Γιαυτό τον φωνάζω Αισκύλοsss

Πάντως φέτος όλοι στα ίδια νησιά θα πάμε διακοπές... εγώ έκλεισα στα ΜΠΑΛΚΟΝΙΣΙΑ.

Ξέρουμε σε πόσα κομμάτια το κόβουμε το χλωμό;\

Έχει τόσο ζέστη στο κέντρο, που το θερμόμετρο δε γράφει θερμοκρασία άλλα “####σέ τα”

Πάω γυμναστήριο. Φορτώνω 350 κιλά στον πάγκο. Ψαρώνουν όλοι. λέω ''Μην τα ακουμπήσει κανείς, επιστρέφω'' .Το 2003....

Κάποτε δοκίμασα να γυμναστώ και ανακάλυψα ότι ήμουν αλλεργικός! Ίδρωσα , κοκκίνισα ολόκληρος , έπαθα ταχυκαρδία ! Επικίνδυνα πράγματα!!

Σήμερα πήρα μια μεγάλη απόφαση...Θα γίνω φουσκωτός....Από μπύρα και πιτόγυρα!!!!

Γράφτηκα σε γυμναστήριο που είναι ανοιχτό 24 ώρες το 24ωρο για να μην πηγαίνω όποτε θέλω.

Πήγα εχθές σε ένα γυμναστήριο και τελικά έκατσα 7 ώρες!!!!Ήθελα να ΄ξερα κανείς δεν μ' ακουγε που φώναζα --Βοήθεια έχω κλειδωθεί!!!!!!!!!!!!

Πήγα εχθές να γραφτώ στο γυμναστήριο και με ρώτησαν στην ρεσεψιόν...Υπάρχει κάτι καλύτερο από το να είσαι σε φόρμα και υγιής;-Ναι,τους απάντησα. Ποικιλία κρεατικών και μπύρα.....Δεν με δέχτηκαν!!!!!!!

Τελικά πήγα σε άλλο γυμναστήριο με φιλαράκι για πιλάτες..Μας ρωτάει η ρωσίδα ρεσεψιονίστ..Είστι νιέοι πιλάτες????γελάω ακόμα...Κι εκεί δεν με δέχτηκαν!!!

Κρίμα ρε γαμώτο...Έκλεισε και το γυμναστήριο που πήγαινα τόσα χρόνια.....και τώρα πρέπει να βρω άλλο γυμναστήριο που ..........να λέω ψέματα ότι πάω!!!!!!!!!!!!!

Πάω εχθές γυμναστήριο για πρώτη φορά...Μπαίνει κοπέλα με θεϊκό κορμί στο γυμναστήριο...Πάω και πέφτω επίτηδες από το διάδρομο. Τώρα ποιον κοιτάνε όλοι, μωρή πατσαβούρα???
Reply With Quote
  #2  
Παλιό 21-07-2013, 23:50
ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ's Avatar
ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ Ο/Η ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ
Μoto: R 1200 GS ADV - R 1200 RT - X9 500 EVO - VESPA 200E '86
Μηνύματα: 84,759
Προεπιλογή Απάντηση: ΠΡΟΣΟΧΗ καμμενα Νο2

__________________
Ο ανόητος ... ψάχνει τα λάθη των άλλων,
ο έξυπνος ... του εαυτού του,
αλλά ο σοφός ... όλους τους συγχωρεί !!!
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 21:07.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!