GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Μοτοσυκλέτα > Φωτογραφίες - Video (μόνο για τις δικές μας μοτό)

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #21  
Παλιό 26-07-2013, 14:02
ΙoannisPanagiotidis Ο/Η ΙoannisPanagiotidis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Moderator
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Solingen - Θεσσαλονίκη
Μoto: R1200GS '04
Μηνύματα: 1,616
Smile Απάντηση: Γκαραζ μοτοσυκλετας!...ο ιδιαίτερος χωρος για εναν μηχανοβιο.

...Συντροχοι .... εχθες το πρωι ...τραβηξα και ενα βιντεακι στα γρηγορα και σας παρουσιαζω το saloon με λιγο περισσοτερη λεπτομερια!

εβαλα και ενα κωδικο στο βιντεακι για να ελέγξω λιγο την κατασταση ...καντε κλικ στο λινκ και οταν ζητησει κωδικο ...δωστε shr73saloon



....
Reply With Quote
  #22  
Παλιό 26-07-2013, 14:16
malco Ο/Η malco βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Sep 2010
Περιοχή: περιστερι
Μoto: πριν gs 1200 adv - τωρα gs 1200
Μηνύματα: 303
Προεπιλογή Απάντηση: Γκαραζ μοτοσυκλετας!...ο ιδιαίτερος χωρος για εναν μηχανοβιο.

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από ΙoannisPanagiotidis Εμφάνιση μηνυμάτων
...Συντροχοι .... εχθες το πρωι ...τραβηξα και ενα βιντεακι στα γρηγορα και σας παρουσιαζω το saloon με λιγο περισσοτερη λεπτομερια!

εβαλα και ενα κωδικο στο βιντεακι για να ελέγξω λιγο την κατασταση ...καντε κλικ στο λινκ και οταν ζητησει κωδικο ...δωστε shr73saloon



....
Μας τρελανες.......
Reply With Quote
  #23  
Παλιό 26-07-2013, 14:20
ΙoannisPanagiotidis Ο/Η ΙoannisPanagiotidis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Moderator
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Solingen - Θεσσαλονίκη
Μoto: R1200GS '04
Μηνύματα: 1,616
Προεπιλογή Απάντηση: Γκαραζ μοτοσυκλετας!...ο ιδιαίτερος χωρος για εναν μηχανοβιο.

χεχε!...για καλο το εκανα!...αν δεν μοιραστείς την χαρα σου με τα φιλαρακια ..σε ποιον θα το πεις!

.............
Reply With Quote
  #24  
Παλιό 26-07-2013, 14:26
Gemat Ο/Η Gemat βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jul 2009
Περιοχή: Μυτιληνη
Μoto: Honda XL1000VA Varadero 2007
Μηνύματα: 1,006
Προεπιλογή Απάντηση: Γκαραζ μοτοσυκλετας!...ο ιδιαίτερος χωρος για εναν μηχανοβιο.

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από ΙoannisPanagiotidis Εμφάνιση μηνυμάτων
χεχε!...για καλο το εκανα!...αν δεν μοιραστείς την χαρα σου με τα φιλαρακια ..σε ποιον θα το πεις!

.............
Αν δεν βαλεις ψυγειο δεν ερχομαι..... εγω φραπε πινω!
Reply With Quote
  #25  
Παλιό 26-07-2013, 14:28
malco Ο/Η malco βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Sep 2010
Περιοχή: περιστερι
Μoto: πριν gs 1200 adv - τωρα gs 1200
Μηνύματα: 303
Προεπιλογή Απάντηση: Γκαραζ μοτοσυκλετας!...ο ιδιαίτερος χωρος για εναν μηχανοβιο.

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Gemat Εμφάνιση μηνυμάτων
Αν δεν βαλεις ψυγειο δεν ερχομαι..... εγω φραπε πινω!
Reply With Quote
  #26  
Παλιό 26-07-2013, 14:31
ΙoannisPanagiotidis Ο/Η ΙoannisPanagiotidis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Moderator
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Solingen - Θεσσαλονίκη
Μoto: R1200GS '04
Μηνύματα: 1,616
Thumbs up Απάντηση: Γκαραζ μοτοσυκλετας!...ο ιδιαίτερος χωρος για εναν μηχανοβιο.

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Gemat Εμφάνιση μηνυμάτων
Αν δεν βαλεις ψυγειο δεν ερχομαι..... εγω φραπε πινω!

...α...την φραπεδιερα δεν την προσεξες ..διπλα στην εσπρεσσο!...παγακια / ψυγειο ..για τους 2 μηνες που ισως τα χρειαστουμε ...διπλα ειναι το μαγαζακι μου ..απο ολα εχει! ...για τους υπολοιπους 10 μηνες ανοιγεις τη γκαραζοπορτα και κοβεις λιγο παγο απ τη διπλα στεγη!

.........
Reply With Quote
  #27  
Παλιό 26-07-2013, 14:38
Gemat Ο/Η Gemat βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jul 2009
Περιοχή: Μυτιληνη
Μoto: Honda XL1000VA Varadero 2007
Μηνύματα: 1,006
Προεπιλογή Απάντηση: Γκαραζ μοτοσυκλετας!...ο ιδιαίτερος χωρος για εναν μηχανοβιο.

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από ΙoannisPanagiotidis Εμφάνιση μηνυμάτων
...α...την φραπεδιερα δεν την προσεξες ..διπλα στην εσπρεσσο!...παγακια / ψυγειο ..για τους 2 μηνες που ισως τα χρειαστουμε ...διπλα ειναι το μαγαζακι μου ..απο ολα εχει! ...για τους υπολοιπους 10 μηνες ανοιγεις τη γκαραζοπορτα και κοβεις λιγο παγο απ τη διπλα στεγη!

.........
τη προσεξα, ψυγειο δεν ειδα και ανησυχησα!
Επισης προσεξα και μια κυλινδροκεφαλη (εικαστικο??) πανω στο μαυρο λουκι.....
Αυτο το κολπο με τα διασπαρτα μπουκαλια μπυρας που ειδα και στις φωτο του Νικου ειναι BMW-δο-φετιχ ή εχουν καμια πρακτικη εφαρμογη??

Ωραια φαση ειναι να εχεις χωρο για μαστορεματα. Εγω αποφασισα να αξιοποιησω διαφορετικα το υπογειο μετα απο 40 χρονια που ηταν ενας χαμος απο παγκους-εργαλεια και αχρηστα σιδηρικα διαφορων τυπων.
Εξακολουθω να εχω μια γωνια για μοντελιστικα μαστορεματα και ολα μου τα εργαλεια αλλα οι μερες των λαδιων και των βαφων με κομπρεσερ τελειωσαν....για αυτο τουλαχιστον το υπογειο που πλεον επικοινωνει με εσωτερικη σκαλα με το υπολοιπο σπιτι...
Reply With Quote
  #28  
Παλιό 26-07-2013, 14:53
ΙoannisPanagiotidis Ο/Η ΙoannisPanagiotidis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Moderator
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Solingen - Θεσσαλονίκη
Μoto: R1200GS '04
Μηνύματα: 1,616
Προεπιλογή Απάντηση: Γκαραζ μοτοσυκλετας!...ο ιδιαίτερος χωρος για εναν μηχανοβιο.

χεχε!...η κυλινδροκεφαλη ειναι του φιλου Dirk ...την εφερε μπαλωμενη απ τη Σαρδηνία πέρσι ,πανω σε ενα αποκορύφωμα στριφτερης ηδονής! ..του εδωσα τη δικια μου απ το παλιο χαλασμενο μοτερ μου και κρατησα τη δικια του για τον τοιχο!

...το ενα δισκοφρενο που ειναι στο τοιχο πανω απ τη συσκευη της συγκόλλησης ειναι του Teo71 με 213.000 χιλιομετρα πανω ... ο αθεοφοβος!!

...οσο για τα αδεια μπουκαλια Heineken ... καλα το παρατηρησες!. Εδω οι Γερμανοι πινουν ντόπιες μπυρες και δεν τους κατηγορω ...βγαζουν καλες μπυρες δεν υπαρχει λογος να αγοραζουν Ολλανδικες!...απλα εμενα μου θυμηζει η Heineken Ελλαδα ... και ετσι αφου τις ήπια, τις σκορπισα ζευγαρια στα ραφια για να μου φτιαχνουν οπτικα την διαθεση!

.. καθαρα για λογους νοσταλγιας!
Reply With Quote
  #29  
Παλιό 26-07-2013, 15:15
jmar Ο/Η jmar βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: ΧΑΝΙΑ
Μoto: R 1200 GS '09
Μηνύματα: 4,932
Προεπιλογή Απάντηση: Γκαραζ μοτοσυκλετας!...ο ιδιαίτερος χωρος για εναν μηχανοβιο.

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από ΙoannisPanagiotidis Εμφάνιση μηνυμάτων
...Συντροχοι .... εχθες το πρωι ...τραβηξα και ενα βιντεακι στα γρηγορα και σας παρουσιαζω το saloon με λιγο περισσοτερη λεπτομερια!

εβαλα και ενα κωδικο στο βιντεακι για να ελέγξω λιγο την κατασταση ...καντε κλικ στο λινκ και οταν ζητησει κωδικο ...δωστε shr73saloon



....
Γεια σου ρε Γιανναρα ψυχαρα!! το Salοon σου!! Και η σημαια παντου
Reply With Quote
  #30  
Παλιό 26-07-2013, 15:23
ΙoannisPanagiotidis Ο/Η ΙoannisPanagiotidis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Moderator
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Solingen - Θεσσαλονίκη
Μoto: R1200GS '04
Μηνύματα: 1,616
Προεπιλογή Απάντηση: Γκαραζ μοτοσυκλετας!...ο ιδιαίτερος χωρος για εναν μηχανοβιο.

...παντα και παντου φιλε μου!!!
Reply With Quote
Απάντηση

Tags
γκαράζ, εργαλεία, saloon


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 13:25.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!